Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А щоб зробили Ви?

stomka

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Шляхом довгих обдумувань і міркувань стоїмо перед вибором як бути далі?

Що ми маємо?Є квартира у новобудові з гарним краєвидом та мансардою,без ремонту.

Що ми хочемо?задумались про власний будинок,але:

-є можливість купити готовий новозбудований невеликий(до 130кв.м)будинок з ділянкою у 12 соток без чистових робіт.По проекту та розташуванню ділянки є певні нюанси,не усе цілком нас влаштовує.вартість близько 50 тис.дол.

-є можливість придбання земельної ділянки у 12 соток та розпочати власне будівництво за типом*як я хочу і як мені до вподоби*.для цих цілей в поле зору припав проект z270.

-є 50 тис.дол:oops:

-є робота,якої треба пильнувати і немає змоги контролювати процес будівництва на місці постійно,хоча можливість доїзду щодня є на годинку-дві

-немає жодного досвіду будівництва,від того стає ще моторошніше

і тепер питання:

Чи можна з указаною сумою розпочинати до прикладу даний проект хоча б до стану перейти жити без зовнішніх робіт?

На яку суму приблизно розраховувати при будівництві даного проекту на даний час?

Чи купити уже готове?

Чи може перейти у квартиру:D

Усім буду щиро вдячна за пораду!Поділіться власним досвідом:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є вибір: квартира чи приватний будинок, я завжди голосую за будинок. І ще: всі багатоповерхівкі, які побудовані в останній час(при ВФЯ) у мене, як у архітетора з довгим професійним стажем, не викликають довіри. Думаю, що краще придбати готовий будинок та довести його до кінцевого стану.12 соток та 130м2 "чорнового стану" приватного будинку за 50 тис.дол. - це непогано, якщо це в передмісті великого міста. Думаю, що з нуля за 50 тис. дол. Вам прийдеться довго тупцювати, тим паче що в будівництві Ви, самі кажете, "не копенгаген". І ще одна думка постійно точить мій мозок: що так приваблює потенційних забудовників в польських проектах? Отже вони вже зовсім не відповідають сучасності! Ті всі проекти, вибачайте за різкість, просто минулорічний сніг.

Доброго дня!

Шляхом довгих обдумувань і міркувань стоїмо перед вибором як бути далі?

Що ми маємо?Є квартира у новобудові з гарним краєвидом та мансардою,без ремонту.

Що ми хочемо?задумались про власний будинок,але:

-є можливість купити готовий новозбудований невеликий(до 130кв.м)будинок з ділянкою у 12 соток без чистових робіт.По проекту та розташуванню ділянки є певні нюанси,не усе цілком нас влаштовує.вартість близько 50 тис.дол.

-є можливість придбання земельної ділянки у 12 соток та розпочати власне будівництво за типом*як я хочу і як мені до вподоби*.для цих цілей в поле зору припав проект z270.

-є 50 тис.дол:oops:

-є робота,якої треба пильнувати і немає змоги контролювати процес будівництва на місці постійно,хоча можливість доїзду щодня є на годинку-дві

-немає жодного досвіду будівництва,від того стає ще моторошніше

і тепер питання:

Чи можна з указаною сумою розпочинати до прикладу даний проект хоча б до стану перейти жити без зовнішніх робіт?

На яку суму приблизно розраховувати при будівництві даного проекту на даний час?

Чи купити уже готове?

Чи може перейти у квартиру:D

Усім буду щиро вдячна за пораду!Поділіться власним досвідом:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже вони вже зовсім не відповідають сучасності! Ті всі проекти, вибачайте за різкість, просто минулорічний сніг.

А чому минулорічний сніг? Чи у нашій радянській країні настільки розвинулася якість будівництва? Чи, можливо, золотий дощ бабла на людей випав? Як у чорній-темній будівельний галузі, де рядовий будівельник затиснутий в лещата виживання, так само, як рядовий замовник, де немає місця знанням і технологіям, що інакше можна тут чекати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що ми маємо?
Особисто я б не радив зараз ні купувати, ні будувати. Маєте квартиру? Чудово - у ній і живіть.

З власного досвіду - за півціни збудованого будинку можна було б купити квартиру, дачу і машину і мати той же самий рівень комфорту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-є робота,якої треба пильнувати і немає змоги контролювати процес будівництва на місці постійно,хоча можливість доїзду щодня є на годинку-дві

І чому люди думають, що це ефективно - палити бензин і витрачати свій час, щоб стояти за спиною у будівельників? Чи Ваш роботодавець часто наймає людей на роботи, які він в житті не робив? Чи добре Вам, коли Вас одразу з порогу підозрюють у всьому найгіршому і просто наглядають за руками, аби нічого не вкрали і щоб не напилися оковитої? Незрозуміло - нащо взагалі з такими думками братися за роботу, і зовсім незрозуміло - яка ефективність роботи, де не обговорюється і не планується технологія, а йде просто тотальний нагляд по типу виправно-трудової колонії?

 

Добавлено через 1 минуту

Особисто я б не радив зараз ні купувати, ні будувати. Маєте квартиру? Чудово - у ній і живіть.

Підтримую. Якщо немає достатнього бачення як будується будинок, а є просто набір фобій і міфів, то краще робити ремонт в квартирі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-є можливість купити готовий новозбудований невеликий(до 130кв.м)будинок з ділянкою у 12 соток без чистових робіт.По проекту та розташуванню ділянки є певні нюанси,не усе цілком нас влаштовує.вартість близько 50 тис.дол.

-є можливість придбання земельної ділянки у 12 соток та розпочати власне будівництво за типом*як я хочу і як мені до вподоби*.для цих цілей в поле зору припав проект z270.

-є 50 тис.дол:oops:

-є робота,якої треба пильнувати і немає змоги контролювати процес будівництва на місці постійно,хоча можливість доїзду щодня є на годинку-дві

-немає жодного досвіду будівництва,від того стає ще моторошніше

і тепер питання:

Чи можна з указаною сумою розпочинати до прикладу даний проект хоча б до стану перейти жити без зовнішніх робіт?

На яку суму приблизно розраховувати при будівництві даного проекту на даний час?

Чи купити уже готове?

Чи може перейти у квартиру:D

Усім буду щиро вдячна за пораду!Поділіться власним досвідом:rolleyes:

 

По пунктам:

- определяться что вам нужно прийдется самим, кому то в квартире , всего хватает, комуто нет. это образ жизни, приоритеты и т.п. везде есть плюсы и минусы вобщем. но вам нужно расматривать свой случай вчасности, свою семью, свою квартиру, привычки, хотелки и т.п.

 

- что там за дом 130м2 за 50 мы не знаем, хоть бы фото выложили, но цена за участок + дом выглядит недорогой, но нада понимать что с комуникациями и т.п.

 

- Z270 будет стоить от 100штук минимум, не считая участок и комуникации, скорее всего с очень базовым или неполным ремонтом и без мебели и при полном конктроле. но для нормального варианта со средним ремонтом, кухней, сантехникой скорее всего нужно будет от 130.

 

- стартовать с 50 без учета бюджета на землю можно, НО либо четко понимать план поступлений и строй этапов, либо урезать хотелки по дому в 2 раза, до тех же 130м2. без понимания и контроля не обойтись точно в обоих случаях, потому что денег не хватит сразу на все, нужно гарантированое дофинансирование, нужно понимать что делать сразу а что отложить и т.п.

 

- стартовать с 50 чтобы закончить на 50 нужно с домом до 100м2, простым по конструкции и без требований на изыски во внутрянке. тогда построите в бюджете.

 

С квартирой не ясно - а сейчас где живете, как связана постройка дома и квартира? Как помне недостроеную квартиру есть смысл достроить в любом случае, вложить в простой но качественный ремонт какойто минимум ну и жить либо думать что делать дальше.

 

Добавлено через 10 минут

І чому люди думають, що це ефективно - палити бензин і витрачати свій час, щоб стояти за спиною у будівельників?

 

 

Потому что когда я приежал 3 раза в день и показывал строителям где они сместили проем на 10 см от плана, они коректировали это на этапе задумки накосячить. Когда все под контролем "прораба", никого эти мелочи волновать не будут, и не волновали. Из 10 бригад - 1 не будет косячить покрупному.

 

Нет можно и нужно конечно договора подписывать и спрашивать за все в конце, но у нас это не сработает.

 

Ну и главное - принять за раз всю работу - нереально. Т.е. нужно доверять исполнителю. Как это сделать строя 1 раз. Как найти такого исполнителя - основная дилема. Но главное - с неограниченым бюджетом дилема частично решается, т.к. не нужно при этом хоть както пытаться еще и экономить, с ограниченым - никто не прогарантирует что прораб/фирма взяв обязательство построить под ключ за Х денег, завтра не попросить чуть доплатить т.к. курс/рынок/завод и т.п.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что когда я приежал 3 раза в день и показывал строителям

объясните, как можно эффективно работать на основной работе по специальности, выкладываться на 100%, и при этом три раза на день ездить на первую в жизни стройку, держать в голове проект, который вы руках раньше не держали и половины его обозначений не понимаете? Это же такая нагрузка для психики, и рано или поздно вы или завалите ту работу, за которую вам платят деньги, либо напартачите по незнанию у себя на первой стройке.

 

Добавлено через 5 минут

и показывал строителям где они сместили проем на 10 см от плана, они коректировали это на этапе задумки накосячить

Скорее всего, это вы себя так утешаете. Потому что дилетант, например, если видит перед собой новый троллейбус, он начинает высматривать царапины, какие-то мелкие второстепенные блохи, а глобальные вещи про резисторы, трансформаторы, приводящие к глобально плохой работе техники, вы просто не дойдете.

 

Кстати, это еще советская традиция, очковтирательство. Типа для того, чтобы сдать стройку или очередной раз принять на ней заказчика, ему накрывают стол, заваривают чай, дают каску, бегут перед ним пыль сдувают, показательно орут на "работяг". Ну, вобщем, изображают щепетильность в работе и твердую руку начальника. А в итоге такой гнилой совок получается.

 

Добавлено через 3 минуты

Но главное - с неограниченым бюджетом дилема частично решается, т.к. не нужно при этом хоть както пытаться еще и экономить, с ограниченым - никто не прогарантирует что прораб/фирма взяв обязательство построить под ключ за Х денег, завтра не попросить чуть доплатить т.к. курс/рынок/завод и т.п.

 

Извините, но если вы лох и не научились отличать людей, если вы ведетесь на красивые рассказы, поощряете то, о чем я написал выше, окружаете себя льстящими людьми, подлизами, которые говорят то, что вы хотите слышать, то и результат будет соответствующий.

 

Как правило подобное притягивает подобное. У плохих заказчиков, как правило, такие же подрядчики. Каждый, конечно, может ошибиться, но если это система?

 

И еще, как так получается экономить, если ваше рабочее время, ваш опыт по профессии, не связанной со строительством, вы тратите на непонятную возню со стройкой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім за відповідь!

Завантажила декілька фото для наглядності будинку, який розглядаємо!Доїзд до ділянки з будинком бажає бути кращим особливо у зимовий період.У будинку усі комунікації, з недоліків низька стеля та дерев'яне перекриття.

На даний момент у квартирі не живемо(будинок нещодавно зданий), тобто у ній потрібно робити повноцінний ремонт як і у будинку, правда площа менша.Просто після ремонту квартири мрія власного будинку якось віддаляється, так як частина суми буде витрачено на ремонт квартири.І тоді стартувати якось нелогічно буде як на мене.

Розглядаємо і інший проект будинку з меншою площею, але є сумніви чи вистачить? ((Розумієм що можливо на все під нуль не вистачить, але хоча б зайти жити.

В разі купівлі будинку розглядаємо продаж квартири, щоб збільшити кошти на благоустрій дому.

Щиро вдячна!

image-e2ccd1b0e532e3facc9d7f50baea8d397974b2b4e7fb9834f201347ffe6a69e8-V.thumb.jpg.b38976885db897f8a4e89ae807a886be.jpg

image-8c10395b6a0fe9b1bf06b231941f8fca0ebf7f204a6e00ab55832f66b4295246-V.thumb.jpg.6ae85aa4a8fb0f3877523a6412750dd0.jpg

image-d0572e73c23ab16badaa9d886f85a0577f48fb04fcfec1e1c9acb13f9d6c41e0-V.thumb.jpg.924749986f5b929f85c55d60c461a4d5.jpg

image-8abc338ecb9d77eb30e551178cefe204a951ed2911cfd7e4f36a3195a1186cc6-V.thumb.jpg.055052c21418bf2694fd36ae4d534d11.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мрія власного будинку
Так це інша справа. Якщо є така мрія - то потрібно її реалізовувати, інакше життя не буде мати смаку. Тоді на вашому місці я б починав будувати невеликий будиночок метрів на 100, попередньо добре вивчивши теорію, щоб можна було хочаб трохи розбиратися у тому, що роблять прораб та будівельники. І краще завести тему на форумі і писати про свої плани і будівництво в режимі реального часу, щоб народ підказував. З отим будинком у бур'янах я б не зв'язувався. Якщо грошей не вистачить - можна буде продати квартиру.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це інша справа. Якщо є така мрія - то потрібно її реалізовувати, інакше життя не буде мати смаку. Тоді на вашому місці я б починав будувати невеликий будиночок метрів на 100, попередньо добре вивчивши теорію, щоб можна було хочаб трохи розбиратися у тому, що роблять прораб та будівельники. І краще завести тему на форумі і писати про свої плани і будівництво в режимі реального часу, щоб народ підказував. З отим будинком у бур'янах я б не зв'язувався. Якщо грошей не вистачить - можна буде продати квартиру.

 

+1 гарно сказано :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

объясните, как можно эффективно работать на основной работе по специальности, выкладываться на 100%, и при этом три раза на день ездить на первую в жизни стройку, держать в голове проект, который вы руках раньше не держали и половины его обозначений не понимаете? Это же такая нагрузка для психики, и рано или поздно вы или завалите ту работу, за которую вам платят деньги, либо напартачите по незнанию у себя на первой стройке.

 

1. подготовка около пол года в неспешном режиме

2. расположение стройки на растоянии 7 минут от работы и дома

3. проект разработаный лично либо с активным участием

4. на работе никогда не бывает одного или похожего на предыдущий проект, тем не менее их приходится выполнять, отличие стройки тут только в том, что ее нужно делать в личное время, а поэтому смотрите пункт 1 и главное 2. с 7 до 8.30 утром без проблем анализируется работа за предыдущий день, если есть вопросы - обсуждаются со строителями, в обед с 13 до 14 - решаются текущие вопросы если нужно - логистика и т.п., конткролируются начало новых этапов. одним словом - нужно уметь работать в динамичных условиях. если каждый день делаеш одно и тоже еще и достаточно простое - тогда такой подход можно не осилить.

5. нагрузка таки возрастает, нужно четко планировать время, но ситуация упрощается если сроки не горят и стройка распланирована на несколько сезонов.

 

Ну как-то так.

 

Скорее всего, это вы себя так утешаете.

 

Скорее всего вы слабо понимаете предметную область. Замечено не впервые. Пытаетесь сложить картину дорисовав какието куски - непрофесионально.

 

Кстати, это еще советская традиция, очковтирательство. Типа для того, чтобы сдать стройку или очередной раз принять на ней заказчика, ему накрывают стол, заваривают чай, дают каску, бегут перед ним пыль сдувают, показательно орут на "работяг". Ну, вобщем, изображают щепетильность в работе и твердую руку начальника. А в итоге такой гнилой совок получается.

 

О чем речь? Вы дунули или как это понимать?

 

Извините, но если вы лох и не научились отличать людей, если вы ведетесь на красивые рассказы, поощряете то, о чем я написал выше, окружаете себя льстящими людьми, подлизами, которые говорят то, что вы хотите слышать, то и результат будет соответствующий.

 

Смотрите, вот вы нарисовали свой автопортрет допустим, я то тут причем? :) Думаю у вас проблемы раз опускаетесь до откровенного дерьма еще и публично. Подлизы, льстящие люди - очнись. Приличные с виду люди с огромным опытом - косячат.

 

И еще, как так получается экономить, если ваше рабочее время, ваш опыт по профессии, не связанной со строительством, вы тратите на непонятную возню со стройкой?

 

Это вот видно апофеоз мысли.

1. Где у меня хоть слово об "экономить"? :) Удосужтесь найти или извинитесь.

2. Где у меня хоть слово о трате рабочего времени? Работа сьедает от 40 до 60 часов в неделю в зависимости от конкретного периода.

3. Непонятная вам возьня многим вполне понятна и вполне комфортна, как например лыжный спорт, рафтинг, велосипеды и т.п. - хобби называется, очень позитивно влияет на основную деятельность, т.к. позволяет переключиться. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы дунули или как это понимать?

Хочется увидеть что вы построили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочется увидеть что вы построили.

 

как это относится к "накрытию стола для заказчика" и вашей бурной фантазии :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В разі купівлі будинку розглядаємо продаж квартири, щоб збільшити кошти на благоустрій дому.

 

Если у Вас есть 50 тыс. у.е. и еще возможность продать квартиру, и жгучие желание жить за городом, то я вообще не вижу преград.

 

Сейчас стоимость бюджетного квадратного метра полной готовности составляет около 450 у.е. за 1 м2.

Стоимость коробки прмерно 40% от стоимости всего дома. Т.е. только за половину бюджета Вы возведете замечательную коробку площадью 130 м2.

 

Если бы строил для себя дом такой площадью (около 130 м2), то возводил бы одноэтажный дом, благо земля сейчас не такая дорогая. На 12 сотках в самый раз.

 

Добавлено через 9 минут

-немає жодного досвіду будівництва,від того стає ще моторошніше

 

все бывает в первый раз.

 

Имхо Вам просто нужен подробный проект индивидуальный или типовой с привязкой к Вашему участку и бригада, перед которой ставится главная задача - строительство только по проекту (все отступления без согласования с проектантом и заказчиком невозможны, штрафуются).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім хто відгукнувся!Буду рада почути більше інформаціі по будинку з фото,чи вартий він цих грошей?Свіжий погляд збоку ніколи не лишній.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім хто відгукнувся!Буду рада почути більше інформаціі по будинку з фото,чи вартий він цих грошей?Свіжий погляд збоку ніколи не лишній.

 

 

Незрозуміло місце розташування будинку, віддаленість від доріг, міст. Наявність реально діючих комунікацій, або вартість обладнання комунікаціями.

 

Щодо самого будинку, то він будувався на продаж, там штукатурка робить чудеса. Під нею приховується вид, матеріал і теплопровідність кладки стін, їх конструктивна надійність, наявність армованих поясів. Також невизначена товщина і вид утеплювача підлоги, стін і даху. В подальшому від цього залежатиме розхід на опалення та охолодження будинку. І ще тисячі дрібниць, як то - сходи, їх зручність і надійність, вентиляція в санвузлах і на кухні, якість обробки віконних відкосів, якість вікон, наявність гідро і паробр"єрів, надійність і якість електропроводки.

 

Як правило людям показуть покрашені ззовні стіни, якісь кусочки кабелю, іде запевнення, що будували як для себе, будинок теплий, дах не тече, фундамент не тріснув і т.д.

 

Але це ж не машина, яку хоч на СТО можуть перевірити і впринципі вона зроблена за міжнародними стандартами на конвеєрі.

Будинок не підлягає стандартизації, сама держава каже - нас не цікавить, як ви будуєте, кіт в мішку цілком нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім хто відгукнувся! Буду рада почути більше інформаціі по будинку з фото, чи вартий він цих грошей?

 

По фотографии сложно ответить на Ваш вопрос. Можно оценить эстетику и планировку, если Вы выложите ее.

 

А для остального наймите опытного эксперта из своего региона, который выедет с Вами на место и оценит этот дом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо Вам просто нужен подробный проект индивидуальный или типовой с привязкой к Вашему участку и бригада

 

Это сказки. Проект делался (если это действительно проект) сертифицированным архитектором с опытом работы не менее 6-7 лет по специальности, естественно с высшим архитектурным образованием в течении 6 лет. Причем в большинстве случаев, из-за дебильности советского образования в теперишних реалиях, ни диплом, ни сертификат и три лицензии не гарантируют ничего.

 

Попасть на галимый проект - ничего не стоит. Тем более, если нет критериев оценки эффективности архитектора и проекта.

 

Бригада, как Вы выразились, в большинстве случаев состоит из людей без высшего образования, ПТУ может быть. И то, бывают и трактористы, механики, слесари, токари и еще кто-то. То есть шансов, что проект правильно почитают, достаточно мало. Еще меньше шансов, что его эффективно построят. Просто из-за банального непонимания, разного мировоззрения, системы ценностей, кругозора и знаний строительных технологий.

 

Это реальность, с которой я, в силу своей работы, сталкиваюсь годами.

 

Причем историй уже достаточно много, в большинстве случаев они однотипны.

 

 

Модель номер № 1 "Заказчик в розовых очках".

 

Вокруг все просто, берешь деньги и строишь, без знаний и образования, без понимания системы можно легко и просто контролировать бригаду.

 

 

модель №2 "плохой архитектор".

 

В частном строительстве - это непонимание сути и специфики. Либо архитектор рисует красивости, но с технической точки зрения - это фейк и провал. Либо архитектор льет бетон и ложит металл - получается дорого, долго и сравнимо с космодромом. На форуме даже были примеры. Либо тупо делает то, что скажет заказчик, перекладывая свои возможные ошибки на заказчика, ему жить, ему платить. Найти золотую середину не так просто.

 

модель №3 "креативный прораб" или "бригада".

 

В большинстве случаев у меня ассоциируются с нахальными и бедными водителями маршрутки. Вы бы хотели, чтобы водитель маршрутки читал и комментировал проект? Давал советы по прочности дома, по эстетике (из практики), чтобы от него зависело, каким будет дом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доїзд до ділянки з будинком бажає бути кращим особливо у зимовий період.

з недоліків низька стеля та дерев'яне перекриття.

Ви ще не почали жити в будинку, а багато чого вже не подобається. А скільки схованих недоліків ще вилізе...

Тому краще його не купувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незрозуміло місце розташування будинку, віддаленість від доріг, міст. Наявність реально діючих комунікацій, або вартість обладнання комунікаціями.

 

Щодо самого будинку, то він будувався на продаж, там штукатурка робить чудеса. Під нею приховується вид, матеріал і теплопровідність кладки стін, їх конструктивна надійність, наявність армованих поясів. Також невизначена товщина і вид утеплювача підлоги, стін і даху. В подальшому від цього залежатиме розхід на опалення та охолодження будинку. І ще тисячі дрібниць, як то - сходи, їх зручність і надійність, вентиляція в санвузлах і на кухні, якість обробки віконних відкосів, якість вікон, наявність гідро і паробр"єрів, надійність і якість електропроводки.

 

Як правило людям показуть покрашені ззовні стіни, якісь кусочки кабелю, іде запевнення, що будували як для себе, будинок теплий, дах не тече, фундамент не тріснув і т.д.

 

Але це ж не машина, яку хоч на СТО можуть перевірити і впринципі вона зроблена за міжнародними стандартами на конвеєрі.

Будинок не підлягає стандартизації, сама держава каже - нас не цікавить, як ви будуєте, кіт в мішку цілком нормально.

Будинок знаходиться у 800м від нормальної асфальтованої дороги,у передмісті 25-тисячного райцентру,облцентр у 60км.

Комунікації усі підведено зі слів власника.

Ясна річ,що він будувався для себе,економічний,теплий...bla bla bla(не плутати з bla bla car;))

Будинок побудовано з поротерму,обшито 5 пінопласт,полімернопіщана черепиця....це все що я знаю.

Усі *незалежні експерти*,які його(будинок)бачили дають хорошу оцінку,крім тих недоліків,які я вказала раніше.Звісно це не будівельники,але люди,які мали і мають на даний момент досвід будівництва.

Власник сам особисто займається будівництвом на теренах області(благо маленьке містечко дає змогу дізнатись більше інформаціі як від знайомих,так і від сусідів....так так....це вже схоже на ОБС):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По фотографии сложно ответить на Ваш вопрос. Можно оценить эстетику и планировку, если Вы выложите ее.

 

А для остального наймите опытного эксперта из своего региона, который выедет с Вами на место и оценит этот дом.

 

Планування

238663800_7_1000x700_budinok-.thumb.jpg.0c4ab9aef6c7cc7c9b705553bc63473c.jpg

238663800_8_1000x700_budinok-.thumb.jpg.59bc8784da52f52a94b6cea5afd47a69.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не купувати "кота в мішку" потрібно все ж таки закріпити законом ПАСПОРТ НА НЕРУХОМІСТЬ в комплекті документації, складовою частиною котрої має бути ПРОЕКТ. На сьогодні техпаспорту БТІ вже недостатньо, бо нерухомість сьогодні, м'якко кажучі, недешева. Але спочатку треба мати в кожній територіальній громаді, як мінімум, по фаховому архітектору.

Незрозуміло місце розташування будинку, віддаленість від доріг, міст. Наявність реально діючих комунікацій, або вартість обладнання комунікаціями.

 

Щодо самого будинку, то він будувався на продаж, там штукатурка робить чудеса. Під нею приховується вид, матеріал і теплопровідність кладки стін, їх конструктивна надійність, наявність армованих поясів. Також невизначена товщина і вид утеплювача підлоги, стін і даху. В подальшому від цього залежатиме розхід на опалення та охолодження будинку. І ще тисячі дрібниць, як то - сходи, їх зручність і надійність, вентиляція в санвузлах і на кухні, якість обробки віконних відкосів, якість вікон, наявність гідро і паробр"єрів, надійність і якість електропроводки.

 

Як правило людям показуть покрашені ззовні стіни, якісь кусочки кабелю, іде запевнення, що будували як для себе, будинок теплий, дах не тече, фундамент не тріснув і т.д.

 

Але це ж не машина, яку хоч на СТО можуть перевірити і впринципі вона зроблена за міжнародними стандартами на конвеєрі.

Будинок не підлягає стандартизації, сама держава каже - нас не цікавить, як ви будуєте, кіт в мішку цілком нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планування

 

Первый этаж не очень из-за проходной комнаты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не купувати "кота в мішку" потрібно все ж таки закріпити законом ПАСПОРТ НА НЕРУХОМІСТЬ в комплекті документації, складовою частиною котрої має бути ПРОЕКТ.
Угу, а якби ще будівельники того проекту дотримувались...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый этаж не очень из-за проходной комнаты.

Забула вказати,у кухню таки є вхід з коридору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...