Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електроопалення + двозоний лічильник

Ростислав

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім,

 

оформили дозвіл на електроопалення (3600 квтг/місяць) та встановили двозоний лічильник.

Тепер питання : усе споживання е/е до 3600 на місяць має бути оплачене за тарифом 0,46 грн/квтг, але з 23-00 до 7-00 діє 50% тарифу. Яка вартість е/е, спожитої з 23-00 до 7-00 ?

 

буду вдячний за досвід реальних розрахунків. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня усім,

 

оформили дозвіл на електроопалення (3600 квтг/місяць) та встановили двозоний лічильник.

Тепер питання : усе споживання е/е до 3600 на місяць має бути оплачене за тарифом 0,46 грн/квтг, але з 23-00 до 7-00 діє 50% тарифу. Яка вартість е/е, спожитої з 23-00 до 7-00 ?

 

буду вдячний за досвід реальних розрахунків. Дякую!

 

С интересом послушаю сколько это - 50% от 0,46гр!

Возможно здесь не всё так просто, как может показаться на первый взгляд:(

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер питання : усе споживання е/е до 3600 на місяць має бути оплачене за тарифом 0,46 грн/квтг, але з 23-00 до 7-00 діє 50% тарифу. Яка вартість е/е, спожитої з 23-00 до 7-00 ?

Вартість е/е, спожитої з 23-00 до 7-00 дорівнює 0,19 коп плюс ПДВ (20%).

Коли отримаєте платіжку, то там будуть вказані тарифи- ніч і день, спожита е/е також буде розбита на ніч та день. Ваше завдання зняти показники лічильника- окремо день и ніч и подати їх до РЄСу.

 

С интересом послушаю сколько это - 50% от 0,46гр!

Возможно здесь не всё так просто, как может показаться на первый взгляд:(

50%- это 19коп, без ПДВ, именно такая цифра указана в платёжке на ночной тариф с электроотоплением. Двухтарифный счётчик стоит второй год- никаких подвохов в платёжках не обнаружила. Не всегда можно понять, как считает их идиотская программа, потому что бывает -"там играем, там рыбу заворачиваем", поэтому всегда прошу к обычной платёжке детальную распечатку. В нашем РЭСе ещё могут выдать платёжку , посчитанную по программе, а могут по факту, но это такие дебри, что для них надо отдельную тему открывать:D.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нашем РЭСе ещё могут выдать платёжку , посчитанную по программе, а могут по факту, но это такие дебри, что для них надо отдельную тему открывать.

а неплохо бы.. а то народ по области вынуждают платить наперед - проставлением "рекомендуемой" оплаты, и не только. а по какому тарифу они это считают - не понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вартість е/е, спожитої з 23-00 до 7-00 дорівнює 0,19 коп плюс ПДВ (20%).

Коли отримаєте платіжку, то там будуть вказані тарифи- ніч і день, спожита е/е також буде розбита на ніч та день. Ваше завдання зняти показники лічильника- окремо день и ніч и подати їх до РЄСу.

 

яка чудова новина! нам погодили проект на умовах встановлення приладу дистанційного зняття показників, за окремі кошти звісно.

22,8 коп/квтг це набагато цікавіше. Вартість квтч з пеллети в мене виходить близько 50 коп, тобто така сама, як і електроопаленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не забувайте про 3600кВт. Вихід за межи тарифу на електроопалення буде коштувати зовсім інших грошей:o.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будущем хочу поставить электро котел. есть две котельни.

1. там где газовый котел. где то 5кв.м,она проходная и там будет стиралка, и стоит навесной косвеник, но есть место на стенки для котла.

2. где стоит ТТ и бочка на 900л , площадь 12 кв.м , она тоже проходная, есть место для котла.

У меня вопрос в какой котельни ставить электро котел в будущем?

Дом 200 кв.м какой нужен котел? сколько кВт?

Заранее благодарен.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будущем хочу поставить электро котел. есть две котельни.

1. там где газовый котел. где то 5кв.м,она проходная и там будет стиралка, и стоит навесной косвеник, но есть место на стенки для котла.

2. где стоит ТТ и бочка на 900л , площадь 12 кв.м , она тоже проходная, есть место для котла.

У меня вопрос в какой котельни ставить электро котел в будущем?

Дом 200 кв.м какой нужен котел? сколько кВт?

Заранее благодарен.:flag1:

 

Наверное во второй, но это опять индивидуально и зависит от удобства врезки в существующие магистрали

 

около 14 квт если дом современный

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное во второй, но это опять индивидуально и зависит от удобства врезки в существующие магистрали

 

около 14 квт если дом современный

 

Дом, газоблок 300мм, мин вата 500мм, и кирпич обл. керамея.

Я вот тоже думаю что во второй, может в будущем как то автоматизировать процес с ТТ и электрокотлом, чтобы Электро котел работал ночью потом сам выключался, а днём ТТ и газ если будет. как то так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное во второй, но это опять индивидуально и зависит от удобства врезки в существующие магистрали

 

около 14 квт если дом современный

 

Это если 240-220В в сети;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Себе оформил електроотопление + двухзонный счётчик в августе 2015-го. Цена за кВт (до 3 600 кВт): день (с 6:00 до 22:00) - 0,456 грн/кВт; ночь (с 22:00 до 6:00) - 0,228 грн/кВт. ВСЁ, что нагорело больше 3 600 кВт стоит: день (с 6:00 до 22:00) - 1,479 грн/кВт; ночь (с 22:00 до 6:00) - 0,7395 грн/кВт. Счётчик, гады, поставили сепарский (Московский "Меркурий") потому и время переключения зон там такое. Показания счётчика можно непосредственно передавать в Облэнерго через интернет. В моём случае это сдесь: www.koe.vsei.ua/koe/index.php?page=222 Но как показывает практика: счета всёравно приходят "от балды". С занижеными киловатами, что в итоге может приводить к астраномической "итоговой" сумме при сверке в РЭСе. На перёд никогда им не плачу. Там потом при перерасчётах чёрт ногу поламает и остаётся чувство, что тебя ... с улыбкой за твои-же деньги. Как-то спросил в РЭСе за "пропонований платіж". Мол, я-же за целый месяц на перёд заплатил? Мне в ответ: Вы дали нам деньги на сохранение а не оплатили кВт. Мол, это на тот случай, если у Вас в следующем месяце денег за свет не будет - чтобы Вы не переживали, что мы Вас отключим. Вот какой ДЕБИЛ такое мог придумать? Змінено користувачем 988888
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нам погодили проект на умовах встановлення приладу дистанційного зняття показників, за окремі кошти звісно.

Кстати, "гвоздём" данного "приладу" является возможность дистанционно отключать абонента от енергосети (в РЕСе диспетчер кнопочку нажал - у Вас света нет) а также дистанционно ограничивать потребляемую мощность абонента. Вообщем - ПОЛНЫЙ дистанционный контроль Вашего счётчика. Блин, ещё и за Ваши деньги. Единственно, что радует, так это то, что в РЭСах эта система пока не работает (нет денег на запуск и нет достаточного количества абонентов с установлеными приборами дистанционного контроля). У меня такого "приладу" при установке счётчика РЭС не требовал (тоесть - у меня его нет).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы дали нам деньги на сохранение а не оплатили кВт. Мол, это на тот случай, если у Вас в следующем месяце денег за свет не будет - чтобы Вы не переживали, что мы Вас отключим. Вот какой ДЕБИЛ такое мог придумать?

вот бы сюда грамотного юриста, чтобы ответили "за сохранение"..!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Показания счётчика можно непосредственно передавать в Облэнерго через интернет. В моём случае это сдесь: www.koe.vsei.ua/koe/index.php?page=222 Но как показывает практика: счета всёравно приходят "от балды". С занижеными киловатами, что в итоге может приводить к астраномической "итоговой" сумме при сверке в РЭСе.

Вам здесь my.koe.vsei.ua/registration.seam надо зарегистрироваться и вносить показания.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось такий рахунок отримали в самому кінці грудня. Рекомендована сума мяко кажучи викликає подив. Єдине пояснення, що отримавши ліміт на електроопалення вони автоматично збільшили авансовий платіж.

Зареєструватись у власному кабінеті поки що не вдається.

Петрушки_Счет_ээ_2015-12.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зареєструватись у власному кабінеті поки що не вдається.

Умене теж тривалий час не вдавалося. Тож зателефонував на їхню "гарячу лінію". Дівчина щось там клацнула - "все, ви зареєстровані. Можете користуватися особовою сторінкою". Напевне це навмисно так зроблено, щоб ті дівчата без роботи не сиділи (інших пояснень не маю). Що-до Вашого рахунка: я півгодини його розглядував, звав "спеціаліста" на допомогу (дружину), але так і не зрозумів звідки взялися цифри в колонці "Різниця"? Також цікаво: чи відповідають "ті цифри" Вашим, фактично спожитим? Адже, якщо припустити, що Ви дійсно спалили "РІВНО 900 кВт" (що сумнівно) то за моїми підрахунками мали-б заплатити 360 грн. 24 коп. Для прикладу даю власну квитанцію. І хоч Обленерго у нас одне а "дизайн" квитанцій чомусь різний.

361797608_0001.thumb.jpg.7a1ffd496a69858dccdeff28491d3ec7.jpg

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що-до Вашого рахунка: я півгодини його розглядував, звав "спеціаліста" на допомогу (дружину), але так і не зрозумів звідки взялися цифри в колонці "Різниця"?

Ага... Чикушка водки и всё стало понятно... У Вас над графой "показники" стоит "коэфициент трансформации - 20" что в переводе с японо-китайского языка означает "Если на циферблате вместо нолика стало единичка то Вы сожгли ДВАДЦАТЬ". Всё выше сказанное не отменяет: Адже, якщо припустити, що Ви дійсно спалили "РІВНО 900 кВт" (що сумнівно) то за моїми підрахунками мали-б заплатити 360 грн. 24 коп. А что за "умный счётчик"? Типа получается: смотрю на счётчик, он показывает, что я потратил 5 кВт но это значит, что я потратил 100 кВт. Также это значит, что пока я не потрачу 20 кВт показания счётчика не изменятся. Кто такое придумал? Зачем такое "шифрование"? Как по такому счётчику я смогу отследить реальное потребление в час... ну например холодильника? Когда счётчик изменил свои значения на единицу кВт - я точно потребил 20 кВт?... или15?... или 5 а он посчитал их за 20? Просто я не верю никому... кроме жены, конечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зареєструвався у персональному кабінеті. З першого разу, використавши, як код активації суму останьої оплати. Далі зайшов у "зміни персональних даних" та забив свій телефон для того, щоб відправляти показники.

А от далі питання і відповіді кол-центру КОЕ:

1)показники приймаються у період з 1 по 24 число кожного місяця. на яке число показники знімаються?

 

На будь-яку дату, але система спйме дату передачі, як дату зняття. Виключення - заносити показники через особову сторінку, там можливо вказати дату, якщо контролер не ввів до бази інше значення на цю дату.

 

2)показники лічильника потрібно відправляти вже з врахуванням коефіцієнта трансформації чи без нього?

 

якщо є коефіцієнт трансформації, відправляються фактичні показники без урахування коефіцієнту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Отримав рахунок, після місяця роботи на єлектроопаленні (почав користуватись електрокотлом з 01.01.2016 для вірності експерименту:))

Висновки:

1) сума розраховується, виходячи з тарифів 0,456 вдень та 0,228 вночі

2) кількість квтч розраховується за наступним алгоритмом - розраховані КОЕ показники на останній день поточного місяця (як розраховані, далі) - розраховані показники КОЕ на останій день попереднього місяця +/- корекція на фактично спожиту кількість. У рахунку також вказані фактично надані показники та дата надання.

Розрахунок такий : фактичні показники - розраховані показники КОЕ на останій день попереднього місяця + прогноз споживання е/е до кінця місяця від дати надання фактичних показників.

3) в рахунку є ТРИ показники:)

-попередні (РОЗРАХОВАНІ показники КОЕ на останій день попереднього місяця 31.12.2015)

-поточні (РОЗРАХОВАНІ показники КОЕ на останій день 31.01.2016)

-фактичні (ті, що фактично надаються із зазначенням дати надання, наприклад 21.01.2016)

4) в рахунку є ДВІ суми, які пропонуються до оплати :

-запропонований плановий платіж (практично сума оплати фактично спожитої е/е )

-рекомендована сума (приблизно попередній пункт + 30%)

 

рекомендована сума, як на мій погляд двічі враховує споживання наперед - спочатку закледене у поточних показниках лічильника, які є не фактом, а калькуляцією та в рекомендованому авансі.

 

Питання : хто яку суму платить? запропоновану планову або рекомендовану?

 

п.с. ми постійно платили рекомендовану і теоретично мав бути постійний аванс, але його не має в очікуваному розмірі!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання : хто яку суму платить? запропоновану планову або рекомендовану?

Я плачу "Запропонований плановий платіж". "Рекомендовану суму до сплати" я НЕ сплачую ніколи. Адже потім

Там потом при перерасчётах чёрт ногу поламает и остаётся чувство, что тебя ... с улыбкой за твои-же деньги.

оскільки

теоретично мав бути постійний аванс, але його не має

До та після опалювального сезону (десь в вересні та травні відповідно) йду до місцевого РЄС для "звірки показників" та надаю там фактичні показники на момент відвідин РЄСа. Підбиваємо там "Дебет с Кредетом" тай розходимось: я в Ощадкассу платити:(; вони їсти чорну ікру:D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І великі суми доплати призвірці? Або а квтч
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І великі суми доплати призвірці? Або а квтч

Ну... мій випадок (конкретні цифри) ніяким чином не дасть Вам щось спрогнозувати для Вашого помешкання в конкретних цифрах на період в декілька місяців. В грошах десь примірно +-30 гривень ( то вони мені винні, то я їм). В кВт-ах гуляло в межах 100 (також: то вони мені перенарахували, то недонарахували). І це за два-три місяці. В минулому році (2015-му). В мене споживання маленьке (з деяких причин). Тому оці всі "гуляння" у Вашому випадку будуть інші (я так думаю). Зараз квитанції приходять із заниженими показниками. Для прикладу: в грудні 2015-го я спалив 590 кВт. Першого січня на їх електронній базі всі свої показники зафіксував. 10 січня отримав квитанцію на 501 кВт. Кожен місяць приходить (та приносить чергову квитанцію) контролер з РЕСа, переписує показники (для подачі в той-же РЄС). На наступний місяць в квитанції стоять взагалі цифри "з потолка". То-ж мені простіше (та фінансово безпечніше) раз на півроку завітати до РЕС на "пагаварить".

Змінено користувачем 988888
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 988888

а яким чином проводиться така звірка? який розрахунок за період вони надають, чи потрібно самому робити калькуляцію і з нею апелювати?

друге питання: куди саме звертатись? такм де видають рахунки, чи є окреме вікно для звірок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а яким чином проводиться така звірка?

Ну... я не можу сказати як це робиться у Вас. Можу сказати тільки за своє місто Бориспіль. У нас в РЄС є "відділ по роботі з абонентами". Там приймають як юридичних так і фізичних осіб. Теоретично - це той відділ, де Ви отримували договір на електроопалювання. Отже, я виходжу з дому (іду в РЄС) беру з собою ВСІ квитанціі за останній рік та записую (на будьякому клаптику паперу) теперішні показники лічильника (по зонам). Прийшовши в той РЄС відстоюю живу чергу до "Відділ по роботі з абонентами". Потрапивши у відділ надаю дівчині теперешні показники лічильника (що записані на клаптику паперу). На вимогу співробітниці РЄС надаю їй квитанції. Вона на своїй шайтан-машині (компьютер) все це перевіряє, звіряє, вирівнює, підтягує, редагує ... В результаті видає Вам роздруківку що Ви заборгували РЄСу ашнадцять гривень.

чи потрібно самому робити калькуляцію і з нею апелювати?

Якщо у Вашому відділку заведена практика "нає..и ближнього свого" то тільки так як Ви сказали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...