Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Где жить хорошо". Квартира или дом. Плюсы и минусы.

MykolaG

Где по Вашему лучше жить ?  

312 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

оно может и так, но что делать? Бросать работу и сидеть с ребенком. Какой бы плохой садик не был, это какой ни какой социум для ребенка и даже самая лучшая мама/бабушка/няня не заменит этого. Личный опыт. Ребенок с 2-х лет в садике, не представляю как было бы по другому.

До 3х років дитині ніяка соціалізація не потрібна.

Точно так же само, ніякий супер-пупер садок не заміняє батьків. Боюсь Комаровського наслухались.

Наслідки "в 2 роки в садок" я вже бачу серед своїх знайомих. Більшість з них будуть послані на три веселих букви колі дітям виповниться 16.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До 3х років дитині ніяка соціалізація не потрібна.

Точно так же само, ніякий супер-пупер садок не заміняє батьків. Боюсь Комаровського наслухались.

Наслідки "в 2 роки в садок" я вже бачу серед своїх знайомих. Більшість з них будуть послані на три веселих букви колі дітям виповниться 16.

 

Я же написала, ЛИЧНЫЙ ОПЫТ. Когда мы пошли в садик Комаровского еще не показывали или у меня не было времени смотреть, не помню. Но для меня основным фактором было, это то, что на второй день пребывания в садике я пришла его забирать перед сном, а он не захотел идти домой. Остался спать с детками:D. Последствия? Не знаю, ребенку 10 лет, абсолютно нормальный коммуникабельный мальчик, дальше посмотрим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а какая у Вас нормальная площадь такой квартиры?

понятно, что не о 60м2 говорим :-) - 80-90 м2

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил платежки за квартиру (44 кв.м.) за январь "по-новому", без учета своих льгот, т.к. зарабатываю больше прожиточного минимума на семью. Простите, но "кролик" (нехороший человек), кажется, не оттуда бюджет наполнят. Мне кажется, что даже 320 м.кв. дома будет дешевле обслуживать, чем 44 кв.м. квартиры. Чаши весов склоняются к частному дому, где сам себе хозяин.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил платежки за квартиру (44 кв.м.) за январь "по-новому", без учета своих льгот, т.к. зарабатываю больше прожиточного минимума на семью. Простите, но "кролик" (нехороший человек), кажется, не оттуда бюджет наполнят. Мне кажется, что даже 320 м.кв. дома будет дешевле обслуживать, чем 44 кв.м. квартиры. Чаши весов склоняются к частному дому, где сам себе хозяин.

 

Не совсем.. Примерно равные затраты на обслуживание квартиры 45 квадратов и дома 320 квадратов.

Но вот если все ринутся в дома, то с кого же кролик будет наполнять бюджет тогда? Он ведь очень хочет успеть второй ярд "заработать" себе на старость.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил платежки за квартиру (44 кв.м.) за январь "по-новому", без учета своих льгот, т.к. зарабатываю больше прожиточного минимума на семью. Простите, но "кролик" (нехороший человек), кажется, не оттуда бюджет наполнят. Мне кажется, что даже 320 м.кв. дома будет дешевле обслуживать, чем 44 кв.м. квартиры. Чаши весов склоняются к частному дому, где сам себе хозяин.

 

обложить домовладения налогом - не сложней , чем поднять коммуналку

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чаши весов склоняются к частному дому, где сам себе хозяин.

а Вы думаете что они туда не доберутся? В пополнении бюджета все средства хороши, тем более в это не легкое время((

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил платежки за квартиру (44 кв.м.) за январь "по-новому", без учета своих льгот, т.к. зарабатываю больше прожиточного минимума на семью. Простите, но "кролик" (нехороший человек), кажется, не оттуда бюджет наполнят. Мне кажется, что даже 320 м.кв. дома будет дешевле обслуживать, чем 44 кв.м. квартиры. Чаши весов склоняются к частному дому, где сам себе хозяин.

Мені нарисували за цей місяць 1600. Київгаз вже третій місяць поспіль рисує борг 50 гр. Я просто фігею. З дружиною вирішили, що прийдеться здешевити деякі речі (наприклад замість дерев`яних прийдеться брати металопластик) лише б цього року переїхати. При тому приходиться обігрівати додатково електрикою. Що буде дальше, навіть думати не хочу. Ще знайшовся некій Елтіс-Домофон, котрий хоче 20 гр. в квартал за незрозумілу послугу. Була б моя квартира, послав би деяких подальше.

Із позитивного. Мабуть мусорню я вже дістав по самі помідори, якщо після пів року скарг таки зайнялись придурками з нижнього поверху. Бо поводяться як мишки. Ми вже думали що вони з`їхали. Тим часом прийшло повідомлення, що заяву розглянути і взято під контроль. Накінець-то.

 

Добавлено через 3 минуты

Простите, но "кролик" (нехороший человек), кажется, не оттуда бюджет наполнят.
Та ні, бюджет тут ні при чому. Монополюгам все мало і мало. На відміну від буржуйських країв де постачальників ресурсів декілька, там конкурентний ринок. У нас все монополізовано. Акуратно поділили по областях. Тарифи назначає НКРЕ. Догадайтесь з одного разу, на чиїй стороні НКРЕ.

Кролік і вся це майданна шваль це просто вершина айсберга.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, бюджет тут ні при чому. Монополюгам все мало і мало. На відміну від буржуйських країв де постачальників ресурсів декілька, там конкурентний ринок. У нас все монополізовано. Акуратно поділили по областях. Тарифи назначає НКРЕ. Догадайтесь з одного разу, на чиїй стороні НКРЕ.

Кролік і вся це майданна шваль це просто вершина айсберга.

 

Тільки у буржуйських краях ціни на утримання нерухомості ще більші - на багато більші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки у буржуйських краях ціни на утримання нерухомості ще більші - на багато більші.

 

Але й доходи у тих краях відповідають витратам. Повинен бути баланс. Зараз його немає.

Тому, кожний покладається тільки на себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки у буржуйських краях ціни на утримання нерухомості ще більші - на багато більші.

Більші. І за своєю нерухомістю потрібно слідкувати. Тече дах в багатоповерхівці, це питання вирішують. Не вирішили - ризикуєте нарватись на відповідну службу.

Але у них зарплати більші. І не ростуть в 3 рази на рік. І ніхто нікого не дурить. Попробував би постачальник виставити рахунок за не надані послуги, суд присудив би такий штраф, що на наступний раз буде віддав перевагу рік безкоштовно надавати.

Пам`ятаю, як німець сказав що як ДТП з трамваєм або на пішохідному переході, то можеш готувати до тюрми. Шансів вийти сухим з води практично немає. Це реально так. І в комунальній сфері те ж саме. І, будете дуже здивовані, але там народ дотошно звіряє виставлені рахунки з реальними цифрами. Коли я займався розробкою контролера для різних мітерів, то перше прийшло в голову, нахрен здався веб-сервер на лічильнику? А виявилось, що народ часто дивитись. І реально, народ дзвонить в КЦ щоб вияснити питання. Сам бачив на власні очі як колцентр пихтить від таких питань. Я вже не говорю що там в договорах доволі часто прописуються параметри. Наприклад що напруга не може бути меншою ніж 200В і більшою 240В. І так дальше. Але і вартість кВатт*год починаючи з 10ЄЦ вночі, вдень - 40.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На відміну від буржуйських країв де постачальників ресурсів декілька, там конкурентний ринок
как это несколько постачальникив к дому несколько труб с газом какого поставщика ты вобще можеш выбрать кроме интернет провайдера.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как это несколько постачальникив к дому несколько труб с газом какого поставщика ты вобще можеш выбрать кроме интернет провайдера.

Дуже просто. Електромережа не належить Бухенвальденегро. Вони лише постачальник. Сама електромережа належить або державі або якомусь там Фріц унд Гельму ГМБХ. Дуже залежить від землі. У Баден-Вютеммбергу там по моєму у приватних руках, у Берліні по моєму все це державне. Купити це діло, щоб потім розказувати які ціни за користування мережею, не получиться. Антимонопольне законодавство не дозволяє. Пошукайте в гуглі на тему "ринок електроенергії в Німеччині" і взнаєте як воно працює.

З приводу газу не скажу, але скоріш за все історія така ж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как это несколько постачальникив к дому несколько труб с газом какого поставщика ты вобще можеш выбрать кроме интернет провайдера.

 

Провод один... Водопроводная труба одна, газовая одна, канализационная... А поставщиков услуг может быть несколько. Каждый из них заключает договор на покупку ресурса на оптовом рынке и продажу на розничном. При этом либо поставщик либо потребитель оплачивает услуги транспортировщика услуг. При том, что и транспортировщиков может быть больше одного. Цена транспортировки рассчитывается и контролируется антимонопольным законодательством если поставщик или транспортирующая организация не имеет конкурента в своем сегменте.

 

В Украине подобные эксперименты начаты были с стационарной телефонной связи, сейчас взялись за газовый рынок. Возможно когда то дойдет очередь и до остальных энергоносителей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как это несколько постачальникив к дому несколько труб с газом какого поставщика ты вобще можеш выбрать кроме интернет провайдера.

На сегодня в Украине рынок природного газа претерпевает изменения и идет к "западной модели". Труба одна, по которой осуществляется транспортировка газа, и эта услуга оплачивается отдельно от стоимости газа. Имеется ряд продавцов газа (газодобытчики, трейдеры), у которых, газ можно приобрести. И это в Украине уже работает.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имеется ряд продавцов газа (газодобытчики, трейдеры), у которых, газ можно приобрести. И это в Украине уже работает.:flag1:

Впрочем как работало и 5, и 10, и 15 лет назад :D.

Только продают они газ промышленным предприятиям, а не населению))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Впрочем как работало и 5, и 10, и 15 лет назад :D.

Только продают они газ промышленным предприятиям, а не населению))).

Вы абсолютно правы, но раньше и конечный транспорт и продавец были в одном лице (регионгазы), сегодня ситуация в корне изменилась, функции разделились. Возможно, в скором времени, что-то изменится и в рознице. :)

Теоретически, ОСМД сегодня может купить газ у кого угодно по выгодной ему цене, реализация на практике столкнется с некоторыми сложностями, но они не являются нерешаемыми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Провод один... Водопроводная труба одна, газовая одна, канализационная... А поставщиков услуг может быть несколько. Каждый из них заключает договор на покупку ресурса на оптовом рынке и продажу на розничном. При этом либо поставщик либо потребитель оплачивает услуги транспортировщика услуг. При том, что и транспортировщиков может быть больше одного. Цена транспортировки рассчитывается и контролируется антимонопольным законодательством если поставщик или транспортирующая организация не имеет конкурента в своем сегменте.

 

В Украине подобные эксперименты начаты были с стационарной телефонной связи, сейчас взялись за газовый рынок. Возможно когда то дойдет очередь и до остальных энергоносителей.

договор с поставщик будет подписывать как минимум с домом (то есть с каким то чиновником). Я реально не представляю как это я могу заключить договор к примеру с Сумиоблэнерго а сосед за стенкой с Черниговоблэнерго.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

договор с поставщик будет подписывать как минимум с домом (то есть с каким то чиновником). Я реально не представляю как это я могу заключить договор к примеру с Сумиоблэнерго а сосед за стенкой с Черниговоблэнерго.

 

Вы с Сумыоблэнерго, сосед с сумским РЭС, второй сосед с ЧП Сумыэлектропоставка а сосед из второго подъезда с ООО Энерго... И у каждого свой договор и свои тарифы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас стоимость квартиры настолько возросла, что даже дешевле будет построить свой дом. Кирпичик-по-кирпичику. Понятное дело это займет некоторое время ... CUT ...

 

сейчас стоимость квартир (вторичка) настолько упала, что построить дом примерно в 2-3 раза дороже (по аналогичной площади). :fool:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас стоимость квартир (вторичка) настолько упала, что построить дом примерно в 2-3 раза дороже (по аналогичной площади). :fool:

 

то ли ещё будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є теоретичні шанси що час Х відтермінують: w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58181

 

Сейчас стоимость квартиры настолько возросла, что даже дешевле будет построить свой дом. Кирпичик-по-кирпичику. Понятное дело это займет некоторое время
Ви якого забудовника представляєте?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пробуйте!!! головне якщо забуксуєте то щоб ненадовго, бо время теж деньги, а рухатись треба. дешевши вчитись на чужих помилках, але на своїх надійнішше:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Показали мне родственники платежки с 1-2к квартир. Гм, в доме 185м2 жить значительно дешевле зимой...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...