Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Где жить хорошо". Квартира или дом. Плюсы и минусы.

MykolaG

Где по Вашему лучше жить ?  

312 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, селя сказав:

Щось загубилася суть теми в казках про місто Дніпро...

У кожного своя уява і свої приклади стосовно бачення обговорюваної теми. Можна обговорити, наприклад, Київ - що краще, приватний будинок біля автовокзалу на 500 квадратів з власним басейном чи смарт-квартира по обухівській трасі десь під звалищем.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, селя сказал:

Щось загубилася суть теми в казках про місто Дніпро...

А я вас підтримаю, селя.

Бо, якщо чесно, набридло уже читати оці соплі довжиною в декілька сторінок, як кому і через які пробки їхать по жрачку, гулянку, гроші. Влаштували з теми жилєтку.

Мені, як мешканцю маленького міста, ці проблеми взагалі до сра...одного місця, але я не репетую на весь форум, про нюанси життя в таких містах.

Не подобається життя в столиці, чи в якихось інших мегаполісах, велкам у маленькі міста. Правда, у нас нема крутих нічних клубів, торгових, медичних,  IT центрів, але і пробок теж нема. У нас нема роботи і людської зарплати, але і об'їжджати нічого не потрібно. У нас нема гарних університетів, але і пробок теж нема.

А ще, можна піти в окопи. Там теж пробок нема. І в одному окопі все одразу: розважальні центри, високооплачувані роботи, фітнес-клуб і закордонний відпочинок. І головне, омари на обід.

9 часов назад, Humanite сказал:

У кожного своя уява і свої приклади стосовно бачення обговорюваної теми. Можна обговорити, наприклад, Київ - що краще, приватний будинок біля автовокзалу на 500 квадратів з власним басейном чи смарт-квартира по обухівській трасі десь під звалищем.

Ну тоді уже перейменовуйте тему на "в які крайності краще впасти, купуючи/будуючи житло". 

Пы.Сы.

Вибачте, нікого не хочу образити, але коли дорослі чоловіки мусолять котру сторінку хрін зна шо, то це не розкриває суті теми 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...