Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Медицина. Якою вона буде для українців?

tobias

Рекомендовані повідомлення

Только что, loader сказал:

ходимо в приватну клініку безкоштовно. 

Это как? Или сарказм?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Это как? Или сарказм?

Заключили договір, приватний кабінет, сімейні лікарі. Орієнтувались під дітей малих, щеплення і тп. Аналізи базові безкоштовно по направленню в medilabs. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, OlaR сказав:

Ясно, что когда деньги есть, это не так критично. Если бы денег не было, то родня бы добивалась потому, как это был бы единственным шансом. Но еще раз - ломали саботаж. После прихода Зелинского все коррупционеры от медицины вздохнули с облегчением. Именно при Супрун была открыта "красивая схема", когда пациентам продавали бесплатные лекарства. Передача закупок медикаментов из рук наших "проФФессионалов" в более честные руки позволили существенно увеличить закупки. 

 

12 годин тому, ashim1990 сказав:

Это все знают. Такая вот реформа.

 

11 годин тому, 7351 сказав:

Тобто, при Порошенко.

............

Уляна Супрун        англ. Ulana Nadia Suprun

В. о. міністра охорони здоров'я України      1 серпня 2016 — 29 серпня 2019

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман

uk.wikipedia.org/wiki/Супрун_Уляна_Надія

Так це Ви Порошенко обзиваєте "Зелинским"?

 

10 годин тому, OlaR сказав:

Да. Она с этой схемой настойчиво боролась. Уже были успехи ... Но потом пришли старые кадры ...

Цікава логіка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Страховая медицина в Чехии это палата на троих с кондиционером, телевизором, интернетом и душевой. Трехразовым питанием и индивидуальным меню. С врачами проблема, переманивают в Германию. Бесплатные лекарства.кровать с регулировкой на пульте. Больные не стоят в очереди на процедуры, их возят на кровати.Протокол мать его.

А Украине после реанимации палата на 8 человек и туалет в конце коридора. И каждый день новый список лекарств. Цена в аптеке при больнице минимум на 20 проц выше, чем рядом за углом.

 

А еще массовая коррупция, благодаря которой даже те крохи, что достаются из бюджета медицине, разворовываются на подходе. Кстати, в Украине лечение по страховке выглядит примерно также... Но ато ж ту страховку покупает ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vinsol2009 сказал:

А потом неиспользованные лекарства несут в ту же аптеку, и оппа, даже серия соврадает не подкопаешься.

Не так. Это ловится. Больному колят бесплатные, а эти возвращают обратно - фиг подкапаешся. С этим Супрун активно боролась ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, OlaR сказал:

Кстати, в Украине лечение по страховке выглядит примерно также... Но ато ж ту страховку покупает ...

Та ладно. Покупайте нормальную страховку и идите в нормальную больничку. И нормальную аптеку оплатят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, AOZ1 сказал:

Та ладно. Покупайте нормальную страховку и идите в нормальную больничку. И нормальную аптеку оплатят.

Так и я о чем. Страховка где-то 500-1000 баксов в год стоит. Если страхует компания, то на много дешевле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Так и я о чем. Страховка где-то 500-1000 баксов в год стоит. Если страхует компания, то на много дешевле

Даже без компании уже намного дешевле. До войны было по крайней мере.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, OlaR сказав:

Ясно, что когда деньги есть, это не так критично. Если бы денег не было, то родня бы добивалась потому, как это был бы единственным шансом. Но еще раз - ломали саботаж. После прихода Зелинского все коррупционеры от медицины вздохнули с облегчением. Именно при Супрун была открыта "красивая схема", когда пациентам продавали бесплатные лекарства. Передача закупок медикаментов из рук наших "проФФессионалов" в более честные руки позволили существенно увеличить закупки. 

Я КОЛИ ТРОХИ ОЧУХАВСЯ,  бродив там по поверсі) прийняли бабцю, бабок нуль у неї.. і чую одна медсетра другій каже:" що робити мов будемо?"а та:" що там оставили?" -да ні хера майже(клієнти , типа мене) ну то , хоть щось їй вколи)))

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, AOZ1 сказал:

Даже без компании уже намного дешевле. До войны было по крайней мере.

Чтоб в случае чего отвезли в частную клинику? Навряд ли дешевле 500. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Бездомный сказав:

 

Ще раз :

історичний  ахетип  опонента  Українського народу - то  кацапський поручик з анекдоту , який у "англійському клубі"  безбожно махлює у картах саме тому , що  джентльмени вірять на слово. 

Грати з тим кацапом у "чесні вибори" - без шансів .

 

Єдиний шанс - взяти важкий канделябр , та щосили  вдарити по зухвалій пиці - так , щоб вона луснула . Жодних інших аргументів той кацап не сприймає .

 

 

Гаряча фаза Війни за Незалежність була неминуча . 

я зі своєї торгівельної точки) Бездомний правий. чя дивлюсь часто на людей, їм затримують зрп, вони якби не раби,але виклянчують на їжу якісь там 30%, на проїзд. А є в мене друзі ,які в їбло кажуть: так , нам 50% , бо в нас паливо,підсобники, дрібниці... преших,виклянчуючих зневажають, мого товариша поважають і дають йому скільки треба))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, МаТраС сказал:

Я КОЛИ ТРОХИ ОЧУХАВСЯ,  бродив там по поверсі) прийняли бабцю, бабок нуль у неї.. і чую одна медсетра другій каже:" що робити мов будемо?"а та:" що там оставили?" -да ні хера майже(клієнти , типа мене) ну то , хоть щось їй вколи)))

Прикиньте,бабулька вылечится и будет расказывать как реформа Супрун спасла её от смерти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, МаТраС сказал:

я зі своєї торгівельної точки) Бездомний правий. чя дивлюсь часто на людей, їм затримують зрп, вони якби не раби,але виклянчують на їжу якісь там 30%, на проїзд. А є в мене друзі ,які в їбло кажуть: так , нам 50% , бо в нас паливо,підсобники, дрібниці... преших,виклянчуючих зневажають, мого товариша поважають і дають йому скільки треба))

пф. бізнес платить завжди мінімум. а населення коштує рівно стільки за скільки погоджується працювати. в європах за їжу працювати охочих мало...

19 минут назад, МаТраС сказал:

Я КОЛИ ТРОХИ ОЧУХАВСЯ,  бродив там по поверсі) прийняли бабцю, бабок нуль у неї.. і чую одна медсетра другій каже:" що робити мов будемо?"а та:" що там оставили?" -да ні хера майже(клієнти , типа мене) ну то , хоть щось їй вколи)))

 

особисто я не вірю в безкоштовність чогось. починаючи з сиру в мишоловці. "безкоштовно" це хтось платить, але з'являється купа посередників, починаючи з держави, і ти отримуєш максимально неякісне максимально дорого. страхова медицина теж має купу нюансів і не тільки в цій країні. є ще один нюанс безкоштовності. ви готові працювати безкоштовно? що ви запропонуєте безкоштовно? ви будете поважати того хто вам буде щось робити абияк безкоштовно? ви себе будете поважати вимагаючи щоб хтось інший вам щось робив безкоштовно? за обслуговування машини всі готові платити по прайсу, а коли справа стосується власної тушки то не готові? де логіка?

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

пф. бізнес платить завжди мінімум. а населення коштує рівно стільки за скільки погоджується працювати. в європах за їжу працювати охочих мало...

Тому що в Європах на їжу (одяг та дах над головою) тобі дасть держава. Коли в нас без роботи теж не будуть вмирати з голоду, то й в нас за їжу охочих працювати не буде

Цитата

особисто я не вірю в безкоштовність чогось. починаючи з сиру в мишоловці. "безкоштовно" це хтось платить, але з'являється купа посередників, починаючи з держави, і ти отримуєш максимально неякісне максимально дорого. страхова медицина теж має купу нюансів і не тільки в цій країні. є ще один нюанс безкоштовності. ви готові працювати безкоштовно? що ви запропонуєте безкоштовно? ви будете поважати того хто вам буде щось робити абияк безкоштовно? ви себе будете поважати вимагаючи щоб хтось інший вам щось робив безкоштовно? за обслуговування машини всі готові платити по прайсу, а коли справа стосується власної тушки то не готові? де логіка?

Так НІ ДЕ НІЧОГО БЕЗКОШТОВНО НЕ БУВАЄ. Хтось завжди платить. Проблема медицини у тому, що до того момента, як трапиться біда, ти не розумієш, а скільки тобі тре мати грошей, щоб сплатити за операцію чи лікування. Курс від гепатиту С коштує 100 тис. баксів ... Є більш дешеві, але меньш ефективні. Тобто без якоїсь страховки не обійтись, коли всі платать не дуже багато, а використовують тільки ті, до кого прийшла біда. Просто у нас прийнято рахувати ціну дуже простих та дешевих речей типу апендициту... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, OlaR сказал:

Чтоб в случае чего отвезли в частную клинику? Навряд ли дешевле 500. 

С франшизой нет проблем. У меня корпоративка клиента Правекс банка. Все работает.
У частных клиник своя скорая, у государственных своя. Они не пересекаются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

С франшизой нет проблем. У меня корпоративка клиента Правекс банка. Все работает.
У частных клиник своя скорая, у государственных своя. Они не пересекаются.

Скільки коштує на рік? Покриває часні клініки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Скільки коштує на рік? Покриває часні клініки?

50% франшиза Добробута. 3500 гривен. Даже с РКО за платину это не 500$ А еще с копеечной страховкой для путешествий вообще супер.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

50% франшиза Добробута. 3500 гривен. Даже с РКО за платину это не 500$ А еще с копеечной страховкой для путешествий вообще супер.

 

Для путешествий - не вопрос. 3500 в год и они оплатять половину счета Добробута? А какая там сумма покрывается?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, OlaR сказал:

Для путешествий - не вопрос. 3500 в год и они оплатять половину счета Добробута? А какая там сумма покрывается?

80К. Наверно 45. Я по этой страховке еще не попадал слава богу. По довоенным ценам на легкую полостную операцию с госпитализацией и скорой хватит. Там надо читать. Ну уже по мелочам дважды пользовались. Причем один раз в апреле прошлого года.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, AOZ1 сказал:

50% франшиза Добробута. 3500 гривен. Даже с РКО за платину это не 500$ А еще с копеечной страховкой для путешествий вообще супер.

 

Покриває всього 80 тис? То смішно просто. Нічого коштовного вона не покриває. І, якщо там буде тривале лікування, то на наступний рік Ви її на таких умовах не продовжите ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, US7IGN сказав:

пф. бізнес платить завжди мінімум.

рабам) тож,мені ні на одній посаді не подобалось . підходив момент,коли ти хочеш трохи більше,а тобі кажуть,то отой-то хлопак може те ж саме)) Тож дякую їм всим за мотивацію в своєму шляху))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, OlaR сказал:

Покриває всього 80 тис? То смішно просто. Нічого коштовного вона не покриває. І, якщо там буде тривале лікування, то на наступний рік Ви її на таких умовах не продовжите ...

Предыдущую продлили, точнее я сам более дорогую купил с большим покрытием. Там сумма меньшая была. Я ее в 0 выбрал. Тут же вопрос не в длительном лечении, а в том чтобы не дергаться еще и с заначкой, когда задница наступила.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МаТраС сказал:

рабам) тож,мені ні на одній посаді не подобалось . підходив момент,коли ти хочеш трохи більше,а тобі кажуть,то отой-то хлопак може те ж саме)) Тож дякую їм всим за мотивацію в своєму шляху))

Рабам в Древнем Риме давали одежды и еды только чтобы могли продолжать работать...С тех пор в сфере оплаты труда мало что изменилось...

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Рабам в Древнем Риме давали одежды и еды только чтобы могли продолжать работать...С тех пор в сфере оплаты труда мало что изменилось...

не кажіть, ай ті і тп трохи іначе) є ще вільні люди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...