Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Dahua или Partizan, подскажите

SeEv

Рекомендовані повідомлення

Я правильно понимаю что для идентификации морд лица на расстоянии 5-6 метров достаточно 2МП ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Outlaw_UA, це дуже відносно і залежить від обставин. Таких як наявність кепки чи панчоши на морді лиця, кута розвороту морди. освітленості ітд.

Якщо ви людину знаєте - впіднаєте і на 0,3 мР з 10 метрів. А якщо гастролер - то навіть паспортне фото мало поможе. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Outlaw_UA, це дуже відносно і залежить від обставин. Таких як наявність кепки чи панчоши на морді лиця, кута розвороту морди. освітленості ітд.

В такому разі і 4МР не допоможе :(

Я маю на увазі, що якщо однакові умови. Існує думка, що на певній відстані уже потрібні мегапікселі, воно і зрозуміло чому. Тому хотів лише уточнити у практиків своє питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В такому разі і 4МР не допоможе :(

Я маю на увазі, що якщо однакові умови. Існує думка, що на певній відстані уже потрібні мегапікселі, воно і зрозуміло чому. Тому хотів лише уточнити у практиків своє питання.

Практики не могут опровергнуть математику).

Всё зависит от ширины кадра, т.е. угла обзора соотнесённого к дистанции съёмки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всё зависит от ширины кадра, т.е. угла обзора соотнесённого к дистанции съёмки.
Дистанція 4-7 метрів, дивлюся на 2МП хік з 6мм об'єктивом. Кута огляду вистачає(кути піддивився в інеті).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дистанція 4-7 метрів, дивлюся на 2МП хік з 6мм об'єктивом. Кута огляду вистачає(кути піддивився в інеті).

 

На 4 м. и фокусном 6 Мм конечно может хватить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на жаль кути при 8 мм вже замалі :(

 

8 мм у Хика???😯

Не помню такого разрешения.. Разве что вариофокал/мотор. Что за модель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пораду, але те саме мені говорили про хік :)

 

Скажіть, експерти, якщо писати з камери в FullHD то немає різниці між 2020 та 2032 ? Бо читав що у 2032 кути огляду менші, але я думаю що то на максимальних режимах, а у 1920х1080 мають бути однакові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пораду, але те саме мені говорили про хік :)

 

Скажіть, експерти, якщо писати з камери в FullHD то немає різниці між 2020 та 2032 ? Бо читав що у 2032 кути огляду менші, але я думаю що то на максимальних режимах, а у 1920х1080 мають бути однакові.

Не верьте таблицам, читайте мануал КОНКРЕТНОЙ камеры. В рамках одного бренда разброс в 20 градусов это нормально-разные матрицы, разные модели. Это в рамках одного бренда.

Более того, у того же Хика на камере при изменении её разрешения может измениться угол обзора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Стоїть відеоспостереження Dahua, на планшеті поставив iDMSSHD Lite для віддаленого перегляду камер через і-нет. Все працює.

 

Питання: чи можна переглядати віддалено відео у якості HD, бо зараз відео в реальному часі на планшеті "розмите." І що для цього потрібно зробити/настрояти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоїть відеоспостереження Dahua, на планшеті поставив iDMSSHD Lite для віддаленого перегляду камер через і-нет. Все працює.

 

Питання: чи можна переглядати віддалено відео у якості HD, бо зараз відео в реальному часі на планшеті "розмите." І що для цього потрібно зробити/настрояти?

1.Выбрать учётную запись, нажать Изменить - выбрать Отображение и/или Воспроизведение в нужном потоке - первичный лучше качество, вторичный - меньше трафик.

2.Либо при просмотре изображения с камеры переключать потоки нажатием в программе значка мониторчика с вершинками гор (на мой взгляд именно горы там изображены:) ).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2.Либо при просмотре изображения с камеры переключать потоки нажатием в программе значка мониторчика с вершинками гор (на мой взгляд именно горы там изображены:) ).

О, Великий Маг, ваші чари спрацювали! А можна десь виставити щоб по дефолту так завжди показувало? Чи кожен раз потрібно вручну ці "горки" переключати на кожній камері?

 

І ще, при клацанні в програмці iDMSS вискочило на екрані перегляду відеокамери головне меню. Де і як його тепер забрати з планшету?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, Великий Маг, ваші чари спрацювали! А можна десь виставити щоб по дефолту так завжди показувало? Чи кожен раз потрібно вручну ці "горки" переключати на кожній камері?

Я не маг, и даже не учусь на него)

Можно - см.п. 1.

1.Выбрать учётную запись, нажать Изменить - выбрать Отображение и/или Воспроизведение в нужном потоке - первичный лучше качество, вторичный - меньше трафик.

 

І ще, при клацанні в програмці iDMSS вискочило на екрані перегляду відеокамери головне меню. Де і як його тепер забрати з планшету?

Левый верхний угол - выбираем дальше что интересует.

Если я правильно понял о чём речь. Если нет - покажите скриншот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настройки збереглись - показує в HD якості навіть після перезапуску програмки.

 

Меню вискочило коли нажав іконку настройок камери (фокус/зблизити) - кружочок із стрілочками (вверх/вниз/вліво/вправо). На екран зліва вискакує більший кружок із стрілками (типу джойстик). Можу вибирати параметри меню (як на DVR), навожу на Exit, але кнопки "enter" не бачу щоб підтвердити вибір (як кліком мишки на DVR). Треба просто вийти з того меню :-)

 

Добавлено через 1 час 13 минут

Если я правильно понял о чём речь. Если нет - покажите скриншот.

OSD_4.jpg

www.cctvspot.co.uk/blog-for-cctv-security-cameras-systems-reviews/how-to-setup-osd-of-hd0cvi-security-camera

 

Зайшов у це OSD меню на камері з планшета і тепер не можу вийти з нього. Джойстиком PTZ можу вибрати "Exit" а далі клікнути чи натиснути якось "Enter" не бачу як. Хелп!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов. Кнопочка "aperture" чомусь вкл. і викл. ОСД меню, а + і - працюють як ОК і Cancel. Трохи напартачили китайці.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є 4МП циліндрична камера Dahua з широким кутом огляду ~100 градусів? Бо знаходжу тільки на 78 градуси серій: Dahua Technology HAC-HFW2401 EP/SP/DP
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є 4МП циліндрична камера Dahua з широким кутом огляду ~100 градусів? Бо знаходжу тільки на 78 градуси серій: Dahua Technology HAC-HFW2401 EP/SP/DP

 

Есть много с углом 87, есть одна с 92° (хотя по факту в наличии нет), и есть с углом 100. Точнее 100-35°, т. к. камера фариофокальная: Dahua DH-IPC-HFW2421RP-VFS-IRE6.

Вопрос почему именно цилиндр и почему именно Дахуа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть много с углом 87, есть одна с 92° (хотя по факту в наличии нет), и есть с углом 100. Точнее 100-35°, т. к. камера фариофокальная: Dahua DH-IPC-HFW2421RP-VFS-IRE6.

Вопрос почему именно цилиндр и почему именно Дахуа?

Вже стоїть кілька Дахуа. Одну HAC-HFW2221RP-Z-IRE6 думав переставити в інше місце, а замість неї поставити 4МП, можна без варіофокусу. Кут огляду підходить, менший не хотів би ставити на місце цеї.

 

п.с. І ціна теж важлива: хотів би вкластися приблизно в ту саму ціну тої що хочу замінити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже стоїть кілька Дахуа. Одну HAC-HFW2221RP-Z-IRE6 думав переставити в інше місце, а замість неї поставити 4МП, можна без варіофокусу. Кут огляду підходить, менший не хотів би ставити на місце цеї.

 

В куполах намного проще найти широкий угол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як купол вчепити до бокової стіни?

 

Вообще без проблем) И ракурс обычно настраивается практически любой требуемый.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді така думаю би підійшла: www.dahuasecurity.com/products/hac-hdw2401m-9761.html

 

Одного не розумію, кут огляду пише:

Angle of View. H: 79° (99.7°/48.6°)

 

Розшифруйте, будь ласка :-)

 

Добавлено через 6 минут

До речі, маю можливість зараз віддалено спостерігати з планшету (iPad/iOS) за 2-ма системами: Partizan i Dahua. Так от в останніх кількох оновленнях програмка Партизан криво працює - не розтягує програмку на повний екран (пару місяців назад працювала добре.) Dahua - програмка iDMSSHD Lite працює краще. Думаю може варто придбати платну версію Plus?

 

Тому хто вагається перед вибором і важливий віддалений доступ, то Дахуа на даний момент кращий вибір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...