Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пасіка сивого капітана.Продаж меду и не тільки..

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

В продажу мед "літнє різнотрав'я: сонях - біла конюшина. Є цей мед і в чарунках(сотах). Чітко виражена кислинка та ярко жовтий колір.

Ціна меду - 110 грн./кг, сотовий - 220 грн./кг.

 

Є також мед з лісової липи по ціні 135 грн./кг, сотовий - 270 грн./кг.

Ціна дійсна від ! кг, до кг +10%.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нравятся эти края...

Когда-то дочку по ним на красивом скакуне катали...

Да и настроение сейчас ни к черту...

Пусть простит бог и ТС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому році вирішив не качати весь мед, а залишити частину в чарунках (сотах). Такий мед неможливо фальсифікувати, він на 100% зрілий, бо інакше Природа в особі бджоли не може.

 

39920067_1906077119510601_9137254300437708800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3790777aa3374c91dfa19af624c54483&oe=5BF4DC07

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті відкачав мед з соняшника, але сказати що він монофльорний (з однієї культури) не можу, все ж таки досі цвітуть лісові та лукові трави. Тепер у продажу він є.

 

Ціна соняшникового меду 90 грн. за кілограм. Залишив його трохи і в чарунках (сотах). Ціна сотового з соняшника 180 гр. за кг.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоро запущу продаж крем-меду.

Дякувати бджолам, цього року буде не тільки сонях з різнотрав"ям, а й липа.:flag1:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приймаю замовлення на крем-мед:

- "липа" 139 грн/кг,

- "сонях+была конюшина" 114 грн./кг,

- "сонях з різнотрав"ям" 94 грн./кг

 

Прошу враховувати, що крем-мед легший за мед.

 

Крім того, є мед наливом та у чарунках (сотах).

 

Телефони в моєму підписі.

:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пішов перший крем-мед.

 

41239145_1927041900747456_4649969965334528000_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c29f2223aed94b7215786a3c10fdb891&oe=5C2B0540

 

41134519_1927041914080788_3396718570153967616_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6b167767aa52fadad1dee2c5c6dc7db8&oe=5BEFFF74

 

Праворуч - мед з липи лісової, потім ліворуч - крем-мед з тої ж липи, потім крем-мед з різнотрав'я, потім - крем-мед з соняшника.

В склобанках - по місцю в Сумах, в ПЕТ-відерцях - на Коцюбинське.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пішов перший крем-мед.

В склобанках - по місцю в Сумах, в ПЕТ-відерцях - на Коцюбинське.

 

Щось мені підказує, я знаю, хто перший :lol:

Тільки не в Коцюбинське, а на Лепсе.)))

 

Друзі, замовляйте, поки є!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно узнать как у специалиста, почему 1 кг в сотах и 1 кг в выкачаного в банке в такую разницу в цене?

В сотах же самого меда меньше реально, а воск никому из покупателей, как правило, не интересен. При этом в сотах он дороже, хотя там нет работы по выкачке.

Приходит на ум мысль о качестве. Но даже у Вас, к кому есть доверие, тоже цены в 2 раза.

Просто для понимания ценообразования со стороны пасечников хотелось бы понять алгоритм:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно узнать как у специалиста, почему 1 кг в сотах и 1 кг в выкачаного в банке в такую разницу в цене?

В сотах же самого меда меньше реально, а воск никому из покупателей, как правило, не интересен. При этом в сотах он дороже, хотя там нет работы по выкачке.

Приходит на ум мысль о качестве. Но даже у Вас, к кому есть доверие, тоже цены в 2 раза.

Просто для понимания ценообразования со стороны пасечников хотелось бы понять алгоритм:beer:

 

Спробую пояснити.

 

По-перше. Рамки з відбудованими чарунками(або "суш) пасічники називають "золотим резервом пасіки. Без таких рамок роботи на пасіці по розвитку сімей та заготівлі меду збільшуються вдвічі та затягуються у часі втричі. Бджолам навесні немає з чого будувати чарунки, а отже, немає де вирощувати розплід. Висновок - відбудована рамка дуже потрібна пасічнику.

 

По-друге. Якість меду центрифугованого (відкачаного в медогонці) не відрізняється від меду в чарунках, але при вживанні останнього в організм потрапляє не тільки мед. Стільничок зі зрілим медом бджоли запечатують та консервують "розчином" з квіткового пилку, прополісу та воску (вітамінна "бомба"). А для відкачування в медогонці пасічник зрізає кришечки і утворюється забрус, який теж має свою ціну та призначення в апітерапії. Він відмінно лікую захворювання горла та рота - ангіни та ОРВІ. Але в відкачаний мед цей продукт не потрапляє, а продається (не дешево !!!) окремо. У мене ще є забрус, але скоро піде на промивку та на горілочку(у забрусі є природні дріжжі).

 

Ну і по-третє - ніхто не забороняє ... торгуватись чи отримати знижку "постійного покупця"!:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і по-третє - ніхто не забороняє ... торгуватись чи отримати знижку "постійного покупця"!:beer:

 

А це як? :(:(:(

 

Велике дякую за посилку, все дуже гарно упаковано, мед як завжди прекрасний, питань немає. (Але про знижку постійного клієнта, стало цікаво... )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь! Мед отменный! Пробу сняла сразу с каждого... Вкусняшка!

Спасибо!

Желаю трудяжкам-пчелкам хорошей будущей зимовки для радования нас медом в следующем сезоне!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це як? :(:(:(... (Але про знижку постійного клієнта, стало цікаво... )

З Вашого дозволу зацитую відрізок нашої переписки.

"...Скидка діє протягом сезону. Маєте -10% на наступне замовлення. Дякую за повідомлення та допис в темі...."

 

"...Ціну на мед складає ринок. Розумію Вас, дійсно мед можна купити дешевше, але на базарі і невідомого походження. Я за мед з моєї пасіки відповідаю, пасіка стоїть стаціонарно в екологічно чистому місці, хімії не використовую..." - "...Тому у Вас і купую! "

 

Хочу трохи роз"яснити.

Я умисно не хочу йти екстенсивним шляхом розвитку своєї пасіки, тобто шляхом збільшення бджолосімей та, відповідно, продукції. А потім здавати цей мед гуртівникам-експортерам по $1-1,5 за кілограм. Цей шлях "розчинить" продукцію, на яку сміливо можна ставити позначку "ЕКО", в міксері з медом гуртівників.

На скільки мені відомо, весь закуплений мед зливається до однієї ємності. Там, шляхом підігріву та розмішування, об'єднується, розливається в бочки і в такому вигляді іде на експорт.

Нажаль, в Україні залишилось не так багато екологічно чистих місцевостей. Особливо на Сході та Південному Сході. Доля так розпорядилась, що я маю можливість утримувати пасіку саме в такому місці. То чому я повинен спаплюжити шанс, даний Природою?:(

... Перепрошую за патетику.

 

Стосовно цінової політики та скидок.

Я дуже вдячний покупцям бджолопродуктів з моєї невеличкої пасіки. Але ви повинні зрозуміти - я теж виживаю в складних умовах нашої країни.

Є певні чинники, що впливають на ціну меду. Один з них - я орієнтуюсь на ціну базару. Тобто, Ви приходите на базар і незнайомий(або знайомий) продавець пропонує Вам свою продукцію. Добре, якщо Ви вже не вперше купляєте мед саме у цього продавця, мед Вам подобається та не викликає сумнівів в якості. А якщо ні?

Тому і ставлю середньозважену ціну з урахуванням екології місцевості медозбору.

 

Скидку можу робити покупцю протягом сезону. Наприклад, Ви придбали всіх сортів меду вагою від одного кг. Наступний раз можете розраховувати на 10% скидки. Прошу про це мені нагадувати.

Меньш за все хочу виправдовуватись, але робіть висновки та вибирайте самі.

 

Продаж крем-меду в Україні.

 

Мед в стільнику.

 

мед липовий

 

Мій асортимент:

Мед центрифугований

- "липа лісова" - 135 грн/кг,

- різнотрав"я сонях+біла конюшина - 110 грн/кг,

- сонях - 90 грн/кг.

Крем-мед з меду всіх видів - на 4 грн дорожче.

Стільниковий мед - сонях+ біла конюшина - 220 грн/кг (фасований по 300-400 грамів, зважується).

Прополіс у кУльках(шариках) - 1 грн/грам. Кульки орієнтовно по 10 г.

 

Окремо приймаю замовлення на настійку на бджолиному підморі та на прополісу.(від 1 літра на 70% спирту власного виробництва на апараті "Ботлер").

 

Все буде Україна!:flag1:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь! Немного оффтопа, но Вы сами открыли эту тему.

Это Ваш бизнес и это Ваше полное право устанавливать условия и политику продаж. И незачем, я считаю, так много оправданий и разъяснений. Просто, по умолчанию, ну так везде принято, что под скидкой постоянного клиента, подразумевается постоянная, корень "постоянно (всегда)". Скидки бывают разные: разовые, накопительные, акционные, и в том числе, постоянные. Я задал вопрос - получил ответ. Спасибо, вопросов больше не имею.

 

Почему задал вопрос? Все просто. Так как с учетом накладных, Ваш прекрасный чудо-мед, стал для меня почти на 20% дороже от Ваших розничных цен, которые, как бы мы не хотели, пусть даже сто раз объяснимо почему, но в двое дороже рыночных (даже здесь, на Форуме). Теперь и Вы поймите нас, покупателей. "Любовь должна быть взаимной" (с), тогда она будет долгой и крепкой.

 

 

 

З Вашого дозволу зацитую відрізок нашої переписки.

напомните, пожалуйста, а когда я дал разрешение? )))))

 

 

 

Прошу про це мені нагадувати.

Рухнул последний рубеж!!! Для меня, достаточно, было слово Офицера. Ок, будем напоминать, мир меняется.....

 

 

А что касается меда - я, как настоящий ценитель и почитатель Вашего продукта, подтверждающий это на деле, а не только на клавиатуре, рекомендовал и рекомендую всем, без страха и риска, заказывать у Вас пока не поздно, так как всем меда не хватит. Октябрь - крайний срок, и то.....

Здоровья Вам крепкого, и Вашим пчелкам не хворать, и новых сил на лето набирать!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь! Немного оффтопа...

На цій "позитивній" ноті і закінчимо.:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій асортимент:

Мед центрифугований

- "липа лісова" - 135 грн/кг,

- різнотрав"я сонях+біла конюшина - 110 грн/кг,

- сонях - 90 грн/кг.

Крем-мед з меду всіх видів - на 4 грн дорожче.

Стільниковий мед - сонях+ біла конюшина - 220 грн/кг (фасований по 300-400 грамів, зважується).

Прополіс у кУльках(шариках) - 1 грн/грам. Кульки орієнтовно по 10 г.

 

Окремо приймаю замовлення на настійку на бджолиному підморі та на прополісу.(від 1 літра на 70% спирту власного виробництва на апараті "Ботлер").

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

=68.ARA_T14zYpSKMenBH1dHQDnWCptxi1rYsqlZUNtnqdL1xQnyyaeqyIh2nQNpg6mixZC5FzNaeNquQljbus-3OWEMQpumHx2DCYH7vlI7cfFPUi8HawiWYQf-negz6lQiCv_HVF8A1rdl6Nw_orjNfhgC0NKRoiIsVomO4JvlyHxX1f52gQPycw&__tn__=C-R"]Микола Васильович Ул'янич:

«Мудра людина, крім духовної наживи, шукає здорове природне харчування і, якщо добре шукає, то знаходить, куди входить мед ─ найбагатший за складом природний продукт, з яким за своєю життєздатністю не зрівняти ні один продукт у світі».

Забрус — унікальне поєднання біологічно активних речовин. За своїм біологічним складом забрус значно перевершує стільниковий і звичайний мед. У ньому цілий букет бджолопродуктів: мед, віск, прополіс, квітковий пилок. При запечатуванні стільника бджоли використовують матеріал особливого складу, що містить віск, прополіс, пергу, секрети слинних залоз бджоли й ін. Д. Джарвіс вважає, що забрус діє сильніше стільникового меду, отже — стільниковий мед кращий від центрифугованого меду, а забрус кращий стільникового меду. І все це завдяки лізоциму — активатору багатьох імунних механізмів. Американські дослідники встановили, що забрус має значну антибактеріальну й антивірусну активність. От чому його так наполегливо рекомендують для лікування бактеріальних і вірусних захворювань, у першу чергу, дітям навесні й восени щоб уникнути різних вірусних і простудних нездужань. Корисний забрус при лікуванні захворювань порожнини рота, дихальних шляхів, придаткових пазух носа, кишечника. Він підвищує імунітет організму, є гарним профілактичним засобом від простудних захворювань. Забрус не викликає алергію й звикання збудників хвороб до цього природного продукту, який вигідно відрізняється від звичайних медикаментів. Забрусом лікуються люди, які страждають алергією на пилок квітучих трав або дерев. У лікувальних цілях використовують як жуйка. Курс лікування: лікувальне й профілактичне жування забруса практикувати не менш 3 разів у день по 1 чайній ложці при тривалості жування від 3 до 10 хвилин. Примітка: якщо забрус виявилася сухуватим, до нього варто додати 1–2 чайні ложки рідкого меду або перевернути посудину із забрусом догори дном, якщо мед не зацукрувався. Ковтати залишок забруса після тривалого жування в роті рекомендується людям, які страждають запорами, оскільки віск поліпшує перистальтику кишечнику.

• Корисно жувати забрус дітям і людям похилого віку з вересня по квітень для попередження гаймориту, респіраторних захворювань і грипу, загострення хронічних захворювань носоглотки, придаткових пазух. Він приємний на смак, його жують охоче всі. Доза: 1 чайна ложка забруса хоча б 2–3 рази в день разом з 1 чайною ложкою меду. Тривалість жування не менш 3-х хвилин. Дітям до 12 років кількість прийомів або дозу варто зменшити вдвічі. Дітям грудного віку забрус давати не слід.

• Для лікування сінної лихоманки при легкій її формі жувати забрус перші два дні по 5 разів у день, у наступні дні — по 1 столовій ложці 3 рази в день протягом усього несприятливого періоду. При середній формі — 5 разів у день перші два дні, після цього по 3 рази в день.

• При сильній сінній лихоманці рекомендується прийом забруса по 1 столовій ложці 3–5 разів у день після прийому їжі до закінчення всього несприятливого періоду.

• Мед у забрусі містить вищу концентрацію лізоциму (сильнодіюча речовина), що очищає дихальний тракт від інфекції. Для лікування верхніх дихальних шляхів і захворювань легенів рекомендується жувати забрус протягом декількох годин по 15–20 хвилин з невеликими перервами. Курс лікування — 3–4 тижні. Нічого не трапиться, якщо ви проковтнете залишок, — він переварюється в шлунку й поліпшує стан слизуватої шлунка й кишечнику.

Жуйте забрус, щоб не застуджуватися і не кашляти!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль, забрусу вже немає. Весь промитий, проціджений та використаний для виготовлення спирту.

...

Мій асортимент:

Мед центрифугований

- "липа лісова" - 135 грн/кг,

- різнотрав"я сонях+біла конюшина - 110 грн/кг,

- сонях - 90 грн/кг.

Крем-мед з меду всіх видів - на 4 грн дорожче.

Стільниковий мед - сонях+ біла конюшина - 220 грн/кг (фасований по 300-400 грамів, зважується).

Прополіс у кУльках(шариках) - 1 грн/грам. Кульки орієнтовно по 10 г.

 

Окремо приймаю замовлення на настійку на бджолиному підморі та на прополісу.(від 1 літра на 70% спирту власного виробництва на апараті "Ботлер").

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаві рекомендації.

06.06.2018 АВТОР: OLEG.DORO

Выбрать хороший мед действительно проблема в наше время, особенно в больших городах.

Любителям меда, регулярно употребляющим его, я бы рекомендовал:

 

 

1.Чтобы с наибольшей вероятностью выбрать качественный, нужно иметь опыт, и чтобы было с чем сравнивать, а для этого нужно хотя бы раз выбраться в сельскую местность или на ярмарки простых пчеловодов (без печатных этикеток и ярких вывесок) и достаточно подробно попробовать разный мед. Вкус и вид настоящего меда уж точно не забудете! И будет с чем сравнить потом.

 

2.Ищите постоянного поставщика, чей мед вам нравится, и которому вы доверяете как человеку. Лучше, чтобы он сам был пчеловодом или его родня/семья, чем ближе к меду, тем меньше вероятность какого-либо обмана.

 

3.Многие пасечники, добросовестно занимаясь медом, не понимают, что продажа на открытом солнце вредит меду. Им говоришь, а они обижаются. Про некоторых лично знаю, что целое лето честно старались, но не понимают, что портят мед на этапе продажи.

Если мед вам понравился, но он был на солнце, то просите банку которая была в тени, которую еще не доставали. Пластиковые емкости целый день стоящие под прямыми солнечными лучами не рекомендую. Это та же термообработка, которая сохраняет вкус, но уменьшает полезные свойства.

 

4.Взаимодействие с металлом, откачка на медогонках (фактически центрифугирование), фильтрование через металлические сита, тоже не добавляет пользы меду, именно поэтому мед в сотах стоит так дорого. Там мед точно натуральный (при условии, что пчел не кормили сахарным сиропом). Материалы на эту тему можно поискать в сети. Но достать мед, который не взаимодействовал с металлом это «высший пилотаж».

 

 

Всех благ честным пасечникам и любителям меда!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всех благ честным пасечникам !

 

Благодарю. Сейчас сложно встретить честного пасечника, всего доброго Вам!

Конкуренцию Вам не буду создавать, у нас на месте постоянные покупатели. :) В розницу цены такие же. А по чем у вас в опт сдают?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благодарю. Сейчас сложно встретить честного пасечника, всего доброго Вам!

Конкуренцию Вам не буду создавать, у нас на месте постоянные покупатели. :) В розницу цены такие же. А по чем у вас в опт сдают?

 

Я не відслідковую. Чому, пояснив вище. Чув про "50" від Овдієнка на Ютьюбі. Він там влаштовує обструкцію "гуртівникам/експортерам - хоче аби не здавали мед до Нового Року.

Мені шкода мед з такої місцевості міксувати з другими медами. Та й пасіка - не основне джерело доходів. Але, чому б і ні?

Щиро дякую за побажання. Вам також - успіху.:friends:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбрать хороший мед действительно проблема в наше время, особенно в больших городах.

 

 

Вопрос как к специалисту!

На просторах интернета, приводится один из основных способов определения качества меда: Проверка с помощью салфетки. Цитирую:

"Определить подлинность меда, не отходя от прилавка или в домашних условиях, можно положив на бумажную салфетку небольшую капельку и подождать пару минут. Если через это время вы перевернете бумагу и обнаружите влажные разводы, значит, вам предлагают товар низкого качества".

Что Вы можете рассказать по этому поводу (из собственного опыта и знаний)?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос как к специалисту!

...

Что Вы можете рассказать по этому поводу (из собственного опыта и знаний)?

 

Як на мене, визначити якість меду інакше, як хіманалізом, досить складно(м"яко кажучи, бо насправді, неможливо).

 

Для початку потрібно чітко визначитись, що таке мед. Вікіпедія дає не дуже коректне визначення - "Мед або мід — густа солодка маса, яку бджоли виробляють з нектару квітів. За походженням розрізняють квітковий (нектарний) і падевий мед. "

Я би дав таке визначення: - Мед - продукт переробки бджолами нектару та інших природніх речовин, що утримують природні моноцукри, для свого харчування, відбудови гнізда та вирощення розплоду.

 

Мед може бути зрілим та недозрілим. Це залежить від кількості води у його складі. У зрілому повинно бути не більше 20% вологості. Бджоли не запечатають чарунку(соту) з медом, що має вологість більше 20%.

Пасічники інколи вимушені відкачувати і недозрілий мед, але тоді його треба "досушити" - поставити ємність з медом у темне провітрюване місце, у якому за тиждень-два вода випарується. Але бджоли це роблять набагато швидше.

 

Найчастіше мед виробляється бджолами з нектару квітів рослин - квітковий мед

Меньш розповсюджений, але більш корисний для людини - падєвий мед, джерелом якого є падь тваринного походження (солодка клейка рідина на листках рослин, що представляє собою солодкі виділення комах в основному попелиці) або медяна роса (солодкий сік, який виступає на листках або хвої під впливом різкої зміни температур).

Ну, й нарешті мед, вироблений бджолами з цукроутримуючих речовин - патока, цукровий сироп, джеми/варення та навіть ...зефір. Так, це теж мед. Адже він вироблений тим самим шляхом, що і попередні види меду. Якщо дуже коротко, то це наступний шлях - зібрала певну рідину, перенесла до стільника, двадцять-тридцять разів набрала в зобик та збагатила ферментами, випарувала воду, запечатала чарунку. Все.

Думаю, роз"яснювати різницю останнього виду від попередніх не потрібно?

 

Найцікавіше ось така штукенція - Штучний мед Хоча я би цю гидоту медом не називав. Гірше за "гумову жінку"!

Далі буде...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос как к специалисту!

На просторах интернета, приводится один из основных способов определения качества меда: Проверка с помощью салфетки. Цитирую:

"Определить подлинность меда, не отходя от прилавка или в домашних условиях, можно положив на бумажную салфетку небольшую капельку и подождать пару минут. Если через это время вы перевернете бумагу и обнаружите влажные разводы, значит, вам предлагают товар низкого качества".

Что Вы можете рассказать по этому поводу (из собственного опыта и знаний)?

 

Я хома неверующая, проверила. Держала 5 минут.

136293054_.thumb.jpg.415278169b5330f0ba25fef6487ad79e.jpg

1073197126_1.thumb.jpg.96947f1b79ab452d9cac18fb3a5a2520.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...