Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пасіка сивого капітана.Продаж меду и не тільки..

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

Капель 10, не більше на велику чашку чаю.

 

Вибачте, але ... хто Вам давав такі рекомендації? Невже я?

Я завжди рекомендую вживати на пустий шлунок, за півгодини до прийому їжі, в кількості з розрахунку "одна крапля рідини на кожен повний рік життя".

На фото - 58 крапель, мені стільки років.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось моя "Інструкці".

 

Настоянка на бджолиному підморі

ІНСТРУКЦІЯ

 

Головними діючими речовинами лікувального засобу вважаються хітозан і апітоксин. Хітозан має виражену ранозагоювальну дію, причому він загоює і внутрішні, і зовнішні рани організму, перешкоджаючи рубцюванню тканин. Окрім цього, учені змогли довести, що хітозан грає дуже важливу роль в регуляції обміну речовин. Апітоксин (настоянка на спирту з бджолиного підмору містить мінімальну кількість цієї речовини, так що боятися отруєння не варто) при потраплянні всередину людського організму починає діяти як:

• Радіопротекторний засіб.

• Гіпотензивний (такий, що знижує артеріальний тиск на 10-15 одиниць, тому спиртова настоянка з підмору бджіл показана до прийому у людей з гіпертонією).

• Антибактеріальний.

• Протизапальний.

• Анальгізуючий.

• Седативний.

• Антиаритмічний.

• Розсмоктуючий рубці.

Отже, властивості настойки підмору бджіл дуже широкі, вона також запобіає тромбоутворенню і виводить токсини з організму.

Лікувальні Властивості

 

Лікувальні властивості засобу неможливо переоцінити. Адже, зважаючи на те, наскільки корисні речовини входять до складу тіла бджоли можна зробити цілком логічний висновок, що бджолиний продукт, настояний на спирту допомагає в лікуванні великої кількості хвороб. Їх неможливо перечислити всі, адже кожного разу вчені отримують нові результати досліджень і цей список постійно розширюється. Деякі з найпоширеніших хвороб, які лікують настойкою підмора:

• Цироз печінки.

• Гепатит.

• Печінкова недостатність.

• Сечокам’яна хвороба.

• Забиття.

• Гіпертонія.

• Серцева недостатність.

• Зниження рівня цукру у крові.

• Хвороби суглобів.

• Простатит та аденома простати.

• Лямбліоз.

• Хвороби щитоподібної залози.

• Алко- та наркозалежність.

Доведено, що приймаючи настойку підмору разом з основним лікуванням при онкологічних захворюваннях, можна досягти значно кращих результатів. Клінічно доведено ефективність засобу у лікуванні міоми матки, кісти яєчників та аденоми передміхурової залози.

Профілактика

 

Що лікує настойка із бджолиного підмору розібрали вище, а чи можна запобігти появі і розвиткові більшості хвороб? Звичайно можна! Для цього теж допоможе настойка на підморі. Підмор має гарну імуностимулюючу дію. Маючи гарний імунітет можна дати відсіч багатьом хворобам.

Вченими також було виявлено ще одну унікальну властивість – здатність до очищення крові і судин, укріплення стінок судин та серцевого м’яза. Користь препарату в тому, що він діє не цятково, а комплексно. Він не лікує суто одну хворобу, а зміцнює всі органи і тканини в організмі. Апітерапевти радять усім, хто досяг 40-річного віку, незалежно від того хворіє людина чи ні, проходити двічі на рік курс лікування бджолиним підмором. Таким чином уповільнюються процеси старіння, відбувається профілактика онкологічних хвороб та захворювань серцео-судинної системи.

Вживання

 

Як приймати настоянку бджолиного підмору порадить спеціаліст. Вичерпна інформація знаходиться також у інструкції до препарату. Але є осовні правила, яких потрібно дотримуватися. Приймати настоянку для профілактики потрібно: одна крапля препарату на кожен рік життя, так для тридцятирічної людини знадобиться 30 крапель настоянки. Приймати слід один раз в день. Протипоказань практично немає (окрім індивідуальної непереносимості компонентів) і передозування особливо не страшне. Курс складає два місяці в рік, але можна і більше, шкоди не буде. Для лікувальних цілей дозування потрібно збільшувати вдвічі, а прийом бджолиного підмору упродовж усього року, але краще порадитися з лікарем, оскільки лікуватися - це справа серйозна, а продукти бджільництва, як і усі інші ліки, можуть давати позитивні результати в одних випадках, і негативні - в інших.

Протипоказання

 

Цей продукт доки ще до кінця не досліджений наукою, але з клінічних досліджень і доповідей лікарів-апітерапевтів, а також бджолярів відомо, що протипоказання до настойки з підмору практично відсутні, за винятком індивідуальної непереносимості до продуктів бджільництва. Алергія виявляється лише у 1-1,5 % людей, тому не потрібно нервувати. Ці люди самі знають що у них алергія на продукти бджільництва і вони ніколи на стануть ризикувати і приймати будь-який продукт бджіл. Усім іншим настоянка бджолиного підмору не лише не протипоказана, а настійно рекомендована як для профілактики захворювань, так і для їх лікування.

Якщо ж є сумніви щодо вживання настойки підмору, потрібно провести простий, але інформативний тест. Для цього потрібно розтерти суху бджілку на згині ліктьового суглобу. Якщо через 5 хвилин немає яскраво вираженої реакції, то продукт на основі бджіл можна застосовувати.

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я завжди рекомендую вживати на пустий шлунок, за півгодини до прийому їжі,

 

 

Я вже не памятаю хто рекомендував.

Я, по правді, вже й забув, що в мене є такі настойки. І підмор, і прополюс.

Як і капав, то пив той чай зранку на голодний шлунок.

В принципі буда підозра що я мало пью і тре його більше накапати.

І взагалі без чаю:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже не памятаю хто рекомендував.

Я, по правді, вже й забув, що в мене є такі настойки. І підмор, і прополюс.

Як і капав, то пив той чай зранку на голодний шлунок.

В принципі буда підозра що я мало пью і тре його більше накапати.

І взагалі без чаю:D

 

Та й і Ваш спосіб має право на життя, просто він розтягує "задоволення" на більший період.

Моїм дозуванням розраховано вживання настоянки двічі на рік по два місяці.

...

Сижу монтую фільм про кальвадос в новій програмі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чомусь зникли світлини. Може я щось порушив?:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чомусь зникли світлини. Може я щось порушив?:(

 

Вже з"явились. А я ще додам.

 

Цікаво виглядає різниця між медом та крем-медом з нього.

IMG_20190226_154834.thumb.jpg.791fc01451758f58dc9e7cd62cdd97e6.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Сьогодні качнув мед - " травневий+ акація біла та жовта", ціна 150 грн. за кг. Відправляти зможу з суботи 8 червня. Тара та умови- як завжди. Вибачте, скидок не буде - меду не багато.:flag1:

В садибі інтернету майже немає, телефонуйте( номери є в підпису).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чисто белая акация есть? :oops:

 

У мене не буває чистого (монофльорного) меду. Ліс та річка з заводями та болотами. Зараз є тільки різнотрав'я, що складається з цвітіння садків, верба, кульбаба, акація біла, акація жовта(кущ). Зараз тянуть лукові трави, з наступного тижня зацвітає лісова липа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Суми їду в суботу зранку. Зможу відправити замовлення, що надійшли до вечора п'ятниці.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, если акация светлая высылай

все равно все рассказывают про моно, а атм иди знай, всегда слышны другие нотки

Кстати, а полынного нет?

Такая классная штука!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, если акация светлая высылай

все равно все рассказывают про моно, а атм иди знай, всегда слышны другие нотки

Кстати, а полынного нет?

Такая классная штука!

 

Маю надію, що сподобається. Це самий смачний мед. Але ...tests deffer...

Стосовно полинного меду. А Бог його знає! Сьогодні Свято, тому відпочивав - тинявся садком. Бджоли збирають нектар з маленьких жовтих квіточок. В суботу скину фото... Може і з полину збирають, але треба пару гектарів тільки цієї рослини. Такого у мене немає...

Мед світлий, трохи коричнуватого відтінку... Як звичайний травневий мед. Зробив би фото, але мед поки вистоюється після центрифугування - зріє. Це свіжий мед. Його треба зразу їсти, на зберігання треба витримати з тиждень в сухому приміщенні без запахів відкритим.

... Чекаю інфу на телефони для замовлення - телефон, П.І.Б., дані перевізника, кількість.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас в дом зайду и скину данные.

 

Такой чудесный тихий вечер, сидим с собакой у прудика, релаксируем

 

Полынный мед покупал в прошлом году в Онуфриевском монастыре.

Монахи извинялись за горчинку, а я потом жалел, что мало взял.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас в дом зайду и скину данные.

 

Такой чудесный тихий вечер, сидим с собакой у прудика, релаксируем

 

Полынный мед покупал в прошлом году в Онуфриевском монастыре.

Монахи извинялись за горчинку, а я потом жалел, что мало взял.

 

Тихцем сьогодні чистив ставок, як купався - задовбала кропивка, пече. А я, пардон, купаюсь голяком. Та й рибу заважає ловить... Складно самому... Ніхто не хоче їхавть в гості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось так! Перший мед сьогодні "поїхав" до своїх замовників.

 

61947015_2342632949188347_147565696081985536_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=80c1e53659f7c42dd6c0b271cc49f00a&oe=5D83F39A

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні поціновувачі меду з пасіки сивого капітана, вкотре звертаюсь і прошу вас: -

Будь ласка! Не робіть ваші замовлення через мою приватну скриньку на форумі!

В моєму підписі є номери телефонів, на які можна вислати замовлення.

На номері КиївСтару є Viber.

На номері Водафон є WhatsApp.

На Facebook є месенджер на прізвище -Вітюк Ігор Валентинович(Суми).

 

P.S. Дуже незвичайний присмак має мед останнього відкачування. Мабуть даються взнаки біла та жовта акації. Тогоріч акації у мене не було.

 

62505490_2347150248736617_3088817600268861440_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=4d61e55ac8b15607c4b58ea37dfecb99&oe=5D8A2BEC

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво було б почути відгуки за цей мед.

Ж-)Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз вип'ю кави, пару разочків пірну у воду та поіду на НПошту тоді й скажу. ;)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну, шо я тобі, друже, скажу.

На смак мед непоганий, навіть дуже!

Але!

Завжди купую тільки акацієвий та липовий і іх колір та смак відрізнити можу. ))

Ти на банці написав "мед різнотрав'я травневий..." і це правда. :)

Дякую

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Намедни и мне посчастило отведать этот мед. Он , как и всегда, оказался очень приятным на вкус, хоть и чисто акациевым его ,конешно, не назовешь....Спасибка большая Игорю за его труд!:beer:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дотримуюсь виконання обіцянки.

Жовтець їдкий - лютик едкий :beer:

пане Ігорю, а коли буде мед а-ля крем ? Дуже смачно !!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жовтець їдкий - лютик едкий :beer:

пане Ігорю, а коли буде мед а-ля крем ? Дуже смачно !!!

 

Та хоть зараз! Тільки сенсу не бачу - травневий вже закінчується. До липи пару тижнів. Торішній будете брати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Торішній не буду, зачекаю

 

Даремно. Мед дуже смачний.Це - різнотрав'я "сонях+ была конюшина". Набрав додому для кави та кампотів. Намагаюсь зовсім не вживати цукор.

IMG_20190615_091546.thumb.jpg.53e501af944d9df6a3557f3ef12d1654.jpg

IMG_20190615_091703.thumb.jpg.c261f869ec62f6a8a7377f4484600534.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...