Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покупка через aliexpress.

БеLка

Рекомендовані повідомлення

Мейзу проще в цитрусе купить :) Ждать не надо +гарантия, разница будет с Китаем до 500грн, стоит оно того?

К стати с 2017 мейзу с али идет тоже с гарантией, СЦ в Киеве ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мейзу проще в цитрусе купить :) Ждать не надо +гарантия, разница будет с Китаем до 500грн, стоит оно того?

К стати с 2017 мейзу с али идет тоже с гарантией, СЦ в Киеве ;)

 

На Мейзу от Цитруса много нареканий - часто левые (по качеству) партии завозят и отказываются менять телефоны, если чего.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в цитрусе не поменяешь то китайский тем более;) Я не агетирую мне как-то фиолетово :) Я на али заказываю чуть ли не каждый день но свой и жены мейзу брались в цитрусе...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мейзу проще в цитрусе купить

После того как они инициировали введение налога на зарубежные посылки - их можно только игнорировать.

Ждать не надо +гарантия

Не нужна нам гарантия от жлобов-наперсточников. Все-равно бесплатного ремонта от них не дождешься.

разница будет с Китаем до 500грн, стоит оно того?

Конечно стОит. Хитросделанных бизнесменов надо наказывать гривной.

и отказываются менять телефоны, если чего.

В этом нет никаких сомнений! Намного проще получить гарантию от китайского продавца, чем от украинского жлоба-бизнесмена.

Если в цитрусе не поменяешь то китайский тем боле

Вранье. В Цитрусе точно не поменяешь. А в Китае - без особых проблем.

Я не агетирую

Да, мы заметили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще один бот. Ваш работодатель очень жлобский и недостоин чтобы у него что-то покупали. Пусть он на бабле спит. А гарантию там получить все-равно нереально. Проще у китайца получить гарантийное обслуживание - они хоть не жлобы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок кешбека. Іноді з мобільного додатку дешевше купити ніж через кеш-бек сервіс. Потрібно порівнювати ціни з компа (найдорожче), мобільного додатку і кешбек-додатку. Особисто часто купую просто з айпеда без кешбека, бо отримую знижку вже і зараз.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок кешбека. Іноді з мобільного додатку дешевше купити ніж через кеш-бек сервіс. Потрібно порівнювати ціни з компа (найдорожче), мобільного додатку і кешбек-додатку. Особисто часто купую просто з айпеда без кешбека, бо отримую знижку вже і зараз.

Я вже писав, що є можливість одночасно купити з мобільного додатку при цьому використавши ще й всі купони і знизки плюс отримати кешбек.

Опишу як це роблю я:

- вхожу на сайт кашбек сервісу та з їхнього посилання переходжу на Аліекспресс;

- додаю товар в кошик;

- беру смартфон заходжу в мобільний додаток та роблю процедуру покупки, при цьому ввожу дані картки на якій не має потрібної суми. Операцію відхиляє банк, а замовлення з уже зафіксованою ціною отримує статус: "Ожидает платеж".

- далі з ПК в цьому вікні з якого я додавав в кошик заходжу в свої замовлення та оплачую цей заказ от і все кашбек гарантовано буде.

Головне щоб з моменту переходу на сайт Алі все робити в одному вікні, не додаючи додаткових вікон, те що хочу купити завчасно додаю в обране.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А смысл? Если покупая на Али домой привозит курьер Новой почты, причем стоит это ничего (ну обычная стоимость доставки, ничего сверху не берут). Возят тоже за 2 недели (хотя должны за 7 дней).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
payback.com.ua - 8% на али, но бывает и 6%. От акций зависит. Вывод на карту или мобильный, плюс всякие инетмани. Там не только али - и розетка есть и еще куча всего.

 

ось перший раз скористався цим сервісом payback.com.ua

 

в даний момент "В процесі очікування"

 

подивився пункт відносно виводу коштів

 

 

Мінімальні суми та комісії:

 

поповнення номеру мобільного телефону - 10 грн. (в т.р. комісія 1%, мінімум 2 грн.);

виведення коштів на банківську карту - 50 грн. (в т.р. комісія 2%);

виведення коштів на гаманець Webmoney WMU - 50 грн. (в т.р. комісія 1%);

виведення коштів на гаманець Webmoney WMZ - 5 $ (в т.р. комісія 1%);;

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось перший раз скористався цим сервісом payback.com.ua

 

в даний момент "В процесі очікування"

 

подивився пункт відносно виводу коштів

Так о тож mycashback.com.ua для мене найкраще комісій не бере, гарантовано 6% від покупки отримуєш, правда вивід на карту від 100грн, поповнення від 15грн, а головне дозволяє купити з мобільного додатку з усіма видами купонів і знижок.

 

Добавлено через 6 минут

До речі не всі магазини беруть додатково плату за трек, ось купив за 12 центів брелок ru.aliexpress.com/item/Home-Sunglasses-Eyeglass-Cellphone-Watch-Repair-Keychain-Screwdriver-Tool/32745399658.html?spm=2114.13010608.0.0.pjLNBy на гривні це біля 3-х гривень з безкоштовною доставкою Нової пошти, я просто в штупорі як таке можливо, чому у нас так дорого купувати з доставкою НП?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в даний момент "В процесі очікування"

К выплате средства будут доступны когда вы подтвердите получение товара.

 

Добавлено через 1 минуту

mycashback.com.ua для мене найкраще

Треба буде спробувати :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так о тож mycashback.com.ua для мене найкраще комісій не бере, гарантовано 6% від покупки отримуєш, правда вивід на карту від 100грн, поповнення від 15грн, а головне дозволяє купити з мобільного додатку з усіма видами купонів і знижок.

 

Добавлено через 6 минут

До речі не всі магазини беруть додатково плату за трек, ось купив за 12 центів брелок ru.aliexpress.com/item/Home-Sunglasses-Eyeglass-Cellphone-Watch-Repair-Keychain-Screwdriver-Tool/32745399658.html?spm=2114.13010608.0.0.pjLNBy на гривні це біля 3-х гривень з безкоштовною доставкою Нової пошти, я просто в штупорі як таке можливо, чому у нас так дорого купувати з доставкою НП?

 

наступні покупки спробую через інший сервіс mycashback.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже спробував. Поки що кешбек не нарахували. Будемо чекати.

Інформація про очікуваний кешбек повинна відображатись через декілька годин, нараховують після підтведження покупки.

1154103005_.thumb.jpg.0d9af7716532b29b1e8346eec14356fb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже нарахувало :) .

А ще ваш сервіс обіціє конвертацію за курсом НБУ на день нарахування, а пейбек - за курсом Привату на день виводу коштів. Курс НБУ на вивід вигідніший від Приватівського.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні отримав листа від payback.com.ua

 

Важливо!

 

З 1.06 - зміна тарифів Аліекспресс.

 

Шановні клієнти!

 

Аліекспрес є одним з найбільш популярних майданчиків, де наші клієнти здійснюють покупки з кешбеком.

 

Нажаль, з 1.06.2017 року Аліекспресс прийняв рішення:

 

1) суттєво скоротити розмір кешбеку;

 

2) ввести декілька категорій оплати на різні товари.

 

Ставки, які будуть діяти з 1 червня, залежатимуть від ТИПУ товару:

 

- оплачене замовлення (усі категорії, крім телефонів та електроніки);

 

- оплачене замовлення з категорії мобільні телефони, електроніка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
Попробуйте skidka.us , тут процент кешбека поболее будет.

Да прям там поболее 1.5% в категории телефоны, 3% на все остальное да ещё плюс кацапский ресурс. Конечно сейчас кешбек ни какой, с 10 августа и сервис mycashback.com.ua даёт 2% во всех категориях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Наверное многие активные покупатели в этом году столкнулись с блокировкой аккаунтов:( вообщем забанили и мой А3 аккаунт с более чем 150 покупками за 3 года без каких нибудь объяснений, причина у них одна:"нарушения Правил программы Защиты покупателя". Самое интересное открытых споров не было последний раз 6 мес. назад, ни чего доказать не возможно, в чате тебе отвечают общимы фразами. Реально начиная с прошлого года площадка ведёт политику против покупателей:( не знаю что теперь делать в пути товара на 150 баксов если что то не дойдёт или пришлют не то пиши пропало.

22.thumb.jpg.0d396b2cc0548c33b0a7b3fb3d8c6299.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

tischa, Щось свіже по блокуваннях чути?

Люди кажуть, що блокують любий екаунт коли кількість спорів перевищує певне значення. Причому не залежно від того виграли ви чи програли спір.

А враховуючи, скільки браку заораз тулять кинайці - якось стр'мно :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tischa, Щось свіже по блокуваннях чути?

Люди кажуть, що блокують любий екаунт коли кількість спорів перевищує певне значення. Причому не залежно від того виграли ви чи програли спір.

А враховуючи, скільки браку заораз тулять кинайці - якось стр'мно :(

Не знаю чо они там тулят, может вы в промышленных количествах заказываете? У меня третий год все ок. Стабильно 2-3 посылки в месяц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Tourist, ні, поштучно але не ширпотреб а вузьконаправлені комплектуючі. В основному до побутової чи промислової техніки, до телефонів - планшетів.

Дуже часто вживане взамін нового (і це не проблема, якщо робоче і оригінальне!). Часто банальний обман - нагло спиляне и перемарковане чи завідомо не робоче, пустишки - підробки. Ну і буває просто брак...

При цьому продавати явно намагаються обманут чи підставити, так, щоб виграти спір:

- обіцяють відправити повторно якщо закриєте спір (закрити спір = нема претензій, продаван чистий, нічого не відправить!)

- повертають кошти поза майданчиком а по закриттю спору скасовують перевід як помилковий.

- просять змінити причину спору. Що змінює логіку спору і вийого програєте як безпідставний.

- вимагають надати неможливі докази (вимагали показати відео роботи розбитого тачскріну). Місяць спір тягнувся... Арбітраж двіччі рішення міняв, ледь виграв...

Та багато інших схем. При цьому таке собі позволяють продавці з рейтингом 98+% і стажем 3 - 5 років! :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При цьому продавати явно намагаються обманут чи підставити, так, щоб виграти спір

Так це завжди було. Треба бути уважним і не вірити на слово.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tischa, Щось свіже по блокуваннях чути?

Люди кажуть, що блокують любий екаунт коли кількість спорів перевищує певне значення. Причому не залежно від того виграли ви чи програли спір.

А враховуючи, скільки браку заораз тулять кинайці - якось стр'мно :(

Після блокування 3-х акаунтів деякий час забив на аліекспресс і нічого не купував, потім один акаунт площадка всеж таки розблокувала і тепер дуже обережно купую. Стосовно кількості спорів не впевнений можливо написаний якийсь движок які відстежує покупців, все ж таки на мою думку блокування відбувається після скарги продавця. А взагалі є дуже багато інших площадак де можна придбати за тією ж ціною от наприлад подобається "Joom" там завжди правда на стороні покупця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...