Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как получить консультацию

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Під час останнього виклику, ось слова майстра з офіційного сервісу Будерус: "- Ставте тільки гумовий, бо металеві відкручуються. Всім так рекомендую."

Ради Вас, прям шас позвонил на Будерус. Рому на форуме знаю.

Ответ такой: это ни его собачье дело каким шлангом подлключается котел. Его ответственность заканчивается резьбой котла.

Дальше слова матерные..............

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Небезпечно :)

 

Користуюсь на виробництві таким. Відкручується без нагріву з середнім зусиллям, але на вібростенді жодної претензіїї до різьбових з'єднань не буває. Можна підібрати і дешевший аналог.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під час останнього виклику, ось слова майстра з офіційного сервісу Будерус: "- Ставте тільки гумовий, бо металеві відкручуються. Всім так рекомендую."....

Це особлива думка "майстра", помилкова до речі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ради Вас, прям шас позвонил на Будерус. Рому на форуме знаю.

Ответ такой: это ни его собачье дело каким шлангом подлключается котел. Его ответственность заканчивается резьбой котла.

Дальше слова матерные..............

Дякую за додаткову перевірку. Він так і казав, що шланг, то не його робота, але всім рекомендує тільки гумові, бо постійно на виїздах бачить, що вони (металеві) відкручуються. Заміну/підключку шлангу мають робити монтажники, які ставили котел, або газовщики.

Після такої розмови, вирішив уточнити інформацію. Це все-таки не якись хлопчик-самоучка рекомендував, а офіційний представник/сервісник Будерус.

 

п.с. Всім дякую. Тоді будемо краще фіксувати цей металевий шланг.

Змінено користувачем iHome.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після такої розмови, вирішив уточнити інформацію. Це все-таки не якись хлопчик-самоучка рекомендував, а офіційний представник/сервісник Будерус.

Шас пугать буду:

Если газовщик увидит подключение котла резиновым шлангом он газ не включит, или моментально отключит Вам газ.

Откуда ноги растут? При пожаре человек должен успеть выйти из дома, а не открытое пламя прожечь резиновый газовый шланг. Если на пожарище у котла найдут остатки газового шланга то газ. инспектору путь за решетку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... Це все-таки не якись хлопчик-самоучка рекомендував, а офіційний представник/сервісник Будерус....

Так і ми такі ж

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шас пугать буду:

Если газовщик увидит подключение котла резиновым шлангом он газ не включит, или моментально отключит Вам газ.

Откуда ноги растут? При пожаре человек должен успеть выйти из дома, а не открытое пламя прожечь резиновый газовый шланг. Если на пожарище у котла найдут остатки газового шланга то газ. инспектору путь за решетку.

Так він теж лякав: "- Постійно бачу на викликах відкручені металеві шланги. І після пожеж теж. Ставте гумовий." Я такі речі сприймаю серйозно, тому перевіряю, і не тільки тут на форумі.

 

Добавлено через 2 минуты

Так і ми такі ж

:)

Головне, що більшісь каже - металевий. І інший, "офіційніший," Будерус це підтвердив :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Головне, що більшісь каже - металевий. І інший, "офіційніший," Будерус це підтвердив :)

Тут деякі такіж самі з офіційним посвідченням: "сервіс-інженер Buderus"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут деякі такіж самі з офіційним посвідченням: "сервіс-інженер Buderus"

Ого, і таке буває? :)

 

Цей сервіс в списку офіційних сервіс центрів Buderus, вказані на сайті Buderus.ua. Робив гарантійну заміну плати на новому GB172.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого, і таке буває? :)...

Сервісні роботи виконують не фірми, а конкретні сертифіковані спеціалісти.

Співробітники цих фірм.

Або інших :)

1782327826_PQEK5oYy1.thumb.png.59e19c3bdbb9be1ec4c48b36ef6446ac.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если на пожарище у котла найдут остатки газового шланга то газ. инспектору путь за решетку.

У нас за резиновый шланг на газ плиту ничё нэ кажуть. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас за резиновый шланг на газ плиту ничё нэ кажуть. :D

Плита другое дело, мы про котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в квартирах котел и плита как правило на одной кухне. :)

Гофр. нержа тож не айс, были преценденты. После 2-3 лет на газу дюрочка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в квартирах котел и плита как правило на одной кухне. :)

Вас то же пугать надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сервісні роботи виконують не фірми, а конкретні сертифіковані спеціалісти.

Співробітники цих фірм.

Або інших :)

І який шланг вам рекомендували ставити на курсах Будерус? Чи це не входило у вимоги/обовязки?

 

Не поновлювали сертифікацію? Чи це було зроблено «для корєшка»?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І який шланг...

 

Шланги та інші вимоги СНіП по газопостачанню(!) на курсах не обговорюються :)

 

Не поновлював, нема сенсу, для незалежного підрядника-інсталлятора, надавати сервісні послуги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Використайте будь-який фіксатор різьби і нічого не відкрутиться.

 

А по дополнительной прокладке и хорошо зажать не достаточно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по дополнительной прокладке и хорошо зажать не достаточно?

 

Не знаю. Советую то, что использую сам. Фиксатор резьбы - это не клей. Сейчас 21 век, почему бы не воспользоваться его технологиями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю. Советую то, что использую сам. Фиксатор резьбы - это не клей. Сейчас 21 век, почему бы не воспользоваться его технологиями?

 

Газовщики в календарь не смотрят. Пол года назад у сына в Киеве по аварийке меняли шланг от стояка до плиты. Перепаковывали дополнительно шаровой кран - сказали что все давно закрашено, краска высохла и потрескалась. Паковали на лен со своей спец смазкой. Ни фумки, ни лактайтов категорически (так сказали) не допускается. Под накидную гайку шланга подкладывали доп паронитовую прокладку - глубокая накидная гайка на шланге была.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю. Советую то, что использую сам. Фиксатор резьбы - это не клей. Сейчас 21 век, почему бы не воспользоваться его технологиями?

Потому что там не то соединение (в котле). Для "накидной гайки" не используют фиксатор, нужна прокладка.

 

5359G.jpg.pagespeed.ce.k3J6uxK7S4.jpg

 

foto_big_1726(1).jpg

 

%D0%93%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D1%88%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B8.jpg?x75256

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни фумки, ни лактайтов категорически (так сказали) не допускается.

 

Прямо про лактайт так и сказали? :D

 

Добавлено через 2 минуты

Потому что там не то соединение (в котле). Для "накидной гайки" не используют фиксатор, нужна прокладка.

 

Саша, у них разные функции. Прокладка герметизирует соединение, а фиксатор препятствует самооткручиванию гайки от вибрации насоса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....Ни фумки, ни лактайтов категорически (так сказали) не допускается. ...

В части анаэробов - брехня.

 

Добавлено через 1 минуту

...Саша, у них разные функции. Прокладка герметизирует соединение, а фиксатор препятствует самооткручиванию гайки от вибрации насоса.

Я понимаю. А разбухший паронит не справится с этим?

Но какая там вибрация?! :D:D:D:D

Особенно, в навесных котлах, где всё на резинках.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понимаю. А разбухший паронит не справится с этим?

Но какая там вибрация?! :D:D:D:D

Особенно, в навесных котлах, где всё на резинках.

 

Та справится, скорее всего. Просто чел написал, что у него шланг от вибрации открутился, вот я и подкинул вариант :beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...