Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Майнинг, криптовалюты и т.п.

-Xeon-

Рекомендовані повідомлення

Але я не раджу сприймати кріптовалютні вкладення як єдині, та стовідсотково надійні. Це звичайний хайп )хоча і дуже великий та технологічно впливовий), кінцем якого буде скам.

После того как я оставил на рынке акций в 2008 около 30К объяснять мне про стремность подобных "инвестиций" не надо :D

Выводы сделал и не больше 10% в один актив и только если не жалко, что потеряю.

Волатильность крипты дает возможность заработать - почему бы и нет?

Но хочу сначала полностью разобраться в схеме - завод денег-покупка-выход в деньги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После того как я оставил на рынке акций в 2008 около 30К объяснять мне про стремность подобных "инвестиций" не надо :D

Выводы сделал и не больше 10% в один актив и только если не жалко, что потеряю.

Волатильность крипты дает возможность заработать - почему бы и нет?

Но хочу сначала полностью разобраться в схеме - завод денег-покупка-выход в деньги.

 

А я і не намагався пояснювати. Я лише констатую.

 

Саме тому я і вирішив свого часу заробляти саме в такий спосіб. Про що поки не жалкую. Але виходячи з того, що мав раніше стосунок до банківської системи я користуюсь українськими банками виключно для розрахунків в магазинах та оплати комуналки.

Тому я використовую задля розрахунків саме адванседкеш а не можливості, які пробують надавати українські бани. Це шлях який я для себе обрав. Ваш шлях може бути іншим. Все залежить від сприйняття, або не сприйняття тих або інших фінансови інструментів.

 

ЗІ. Я знов наполегливо пропоную не користуватися (при мождивості) банківською системою України, бо це накладає непрогнозовані ризики.

 

Завод грошей в біткоін на сьогодні не є проблемою. Це або через посередників, або через біткоінмати, або через "амбасаду біткоіна" у Київі. Виведення грошей також не повинен створювати проблем бо є кілька беспечних варіянтів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завод грошей в біткоін на сьогодні не є проблемою. Це або через посередників, або через біткоінмати, або через "амбасаду біткоіна" у Київі. Виведення грошей також не повинен створювати проблем бо є кілька беспечних варіянтів.

Можете озвучить эти варианты?

Интересуют только те, кот. в рамках закона.

Пошагово, как для чайника в этом. С электронными деньгами не имел дела раньше от слова вообще.

 

Начнем с первого шага: деньги на карте в Привате.

1. Завожу сумму в гривне в AdvСashe (UAH кошелек есть) - тут проблемы могут быть? С банком, с законностью операции (сумма до 150 тысяч, чтоб не попасть под финмониторинг)

2. На ВС выбираю обменник и покупаю понравившуюся крипту (склоняюсь не к биткоину, а лайт или эфиру)

3. Зачисляю на счет в Блокчейне

4. Жду роста

5. Продаю ч/з ВС и перевожу в AdvСashe напр. уже на $-кошелек

6. Затем либо возвращаю на карту украинского банка либо на карту AdvСashe и трачу вне Украины.

 

Все правильно? Где могут быть "засады"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете озвучить эти варианты?

Интересуют только те, кот. в рамках закона.

Пошагово, как для чайника в этом. С электронными деньгами не имел дела раньше от слова вообще.

Нажаль у "рамках закону" жодного варіанту, бо в законодавстві нема навіть опису що саме є кріптовалюта.

Доступні варіянти я надав раніше.

 

З електронними грошима ви маєте спракву чи не щодня. Навіть картка того ж Привату це не що інше як електронні гроші.

 

Стосовно "покроково" - що саме вам потрібно? Бо я вже по четвертому колу буду повторювати звичайні речі. Наюридло ні про шо розмовляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно "покроково" - що саме вам потрібно? Бо я вже по четвертому колу буду повторювати звичайні речі. Наюридло ні про шо розмовляти.

Ну так я ж расписал пошагово.

Все верно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начнем с первого шага: деньги на карте в Привате.

1. Завожу сумму в гривне в AdvСashe (UAH кошелек есть) - тут проблемы могут быть? С банком, с законностью операции (сумма до 150 тысяч, чтоб не попасть под финмониторинг)

2. На ВС выбираю обменник и покупаю понравившуюся крипту (склоняюсь не к биткоину, а лайт или эфиру)

3. Зачисляю на счет в Блокчейне

4. Жду роста

5. Продаю ч/з ВС и перевожу в AdvСashe напр. уже на $-кошелек

6. Затем либо возвращаю на карту украинского банка либо на карту AdvСashe и трачу вне Украины.

 

Все правильно? Где могут быть "засады"?

1. Так. Переказ грошей за кордон. У вас є бажання розповідати про "фінансуванні тероризму" слідчому, який забажає нагріти руки?

2-3. У кожного коіна свій гаманець, але є і мультивалютні. Наразі блокчайн керує біткоіном та ефіром.

4. Саме так. Або реєструєтесь на біржі та робите ставки на зростання чи падіння. Заробляєте або втрачаєте.

5. Саме так. Або продаєте іншому бажаючому за готівку.

6. Я застерігаю (знов та знов) стосовно розрахунків через укранську банківську систему. Набагато безпечніше продавати (чи купувати) безготівкові кошти за готівку оминаючи державний нагляд.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально биткоин ниже 3500 упал?

.

На Bestchange - на сейчас есть в продаже 3594$

C утра пытались все крипты расти, но недолго, потом - вниз

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Биржа Poloniex остановила обслуживание жителей Крыма

Там в статье ещё интересное было: один из забаненых товарищей был организатором нескольких новых проектов крипты. Так что ещё и есть немалый риск присесть за финансирование терроризма. Причём вполне реальное финансирование.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль у "рамках закону" жодного варіанту, бо в законодавстві нема навіть опису що саме є кріптовалюта.
Тобто у нас заборонено все, що не описано у законодавстві?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Invest-finans, вопрос по поводу товарища, с которым вы обменялись advancedcash на нал.

А куда он с этого эдванседкэш дальше будет переводить: себе на банковский счет или карточку или снимать через карточку в банкоматах забугорных (там же комиссия пару % и лимит дневной должен быть)?

Не хранить же он в этом advancedcash собрался деньги?

Невже я не казав стосовно того, навіщо йому були потрібні безготівкові гроші на адвані? Він продав майно в Україні та шукав як безпечно перевести гроші за кордон. Він розглядав можливісь виведення через картковий рахунок українського банку, але минулого разу, років зодва, його картковий рахунок було заблоковано. Він був вимушений їхати в Україну та чекати поки виплатять з фонду гарантування. Розглядав можливість через посередника - тут віддав готівку і там отримав. Але великі ризики та великі відсотки за послугу. Він казав що просили 10 відсотків від суми. Тому обрав адванкеш. Я загнав на його рахунок потрібну сумму грошей яку він мені віддав готівкою. За кордоном він ці гроші зніме в банкоматі. Денна норма - 3 000. Комісія згідно адванкешу.

 

Добавлено через 2 минуты

Тобто у нас заборонено все, що не описано у законодавстві?
Тобто у нас закони такі, що їх можуть тлумачити хто завгодно на свій розсуд. Тобто у кого більше можливості, той і тлумачить таким чином як йому заманеться.

 

ЗІ. А тим часом біткоін перетнув межу 3100.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто у нас заборонено все, що не описано у законодавстві?

Вообще общий принцип права в нормальных странах:

- для граждан - разрешено все, что не запрещено законом;

- для гос.служащих, чиновничья всех мастей и проч - разрешено только то, что разрешено законом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько должен быть подъем? Допустим, на 2800-3000 остановится и начнет расти - на каком уровне будет откуп, если за день и на 1000 может вырасти и на 500 и также и упасть?

Ну вроде оговтались, начался рост :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько должен быть подъем? Допустим, на 2800-3000 остановится и начнет расти - на каком уровне будет откуп, если за день и на 1000 может вырасти и на 500 и также и упасть?
Ну ось і відкупив свої 5 біткоінів. Курс 3125. Тобто 4430 - 3125 = 1305х5=6525 долярів за 5 днів. Непагані заробітки?

0-02-05-27f321d68b38eb755c881905c1e4220070ebba82ffda23553145a510f1ca61f4_full.jpg.e8e8d5d25e7acb3ef5590e1d9392783f.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ось і відкупив свої 5 біткоінів. Курс 3125. Тобто 4430 - 3125 = 1305х5=6525 долярів за 5 днів. Непагані заробітки?

В теории - да.

Только на BestChange, через который Вы вроде как покупаете, таких курсов не было.

Ниже 3300 он практически не опускался (это если смотреть доллар с АdvCashe)

 

ЗЫ. Но за ликбез, в любом случае, спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В теории - да.

Только на BestChange, через который Вы вроде как покупаете, таких курсов не было.

Ниже 3300 он практически не опускался (это если смотреть доллар с АdvCashe)

 

ЗЫ. Но за ликбез, в любом случае, спасибо

Нема а шо. Куштуйте на здоров"я. Дивись, може комусь та згодиться.

 

Bestсhange, аdvсashe це приклади задля розуміння можливостей. Насправді все складніше і водночас простіше. Тим більш що мені одразу заборонили давати посилання на те, що може несподобатись декому. Я і не даю посиланнь, де можуть виникати ризики.

 

Біткоіни я вже досить давно не продаю і не купляю через обмінники. Навіщо коли є добрий знайомий, який зареєстрований на декількох найбільших кріптовалютних біржах і він залюбки мені згоден продавати-купувати бітки за готівкові чи за безготівкові доляри (він також фіксує прибутки в готівковій валюті). Цього разу я купував за готівку, яку йому передам лише в неділю, хоча біткоіни вже у гаманці. Тобто це на довірі.

 

Добавлено через 2 минуты

Мужчина, что тут говорить.:)

А лохи, неудачники и нищеброды пусть завидуют и скрипят зубами:)

Я такого ніколи не казав та навіть не думав. Хай заздрять ті, хто настільки боїться програти, що навіть не може себе змусити спробувати.

 

Добавлено через 2 минуты

ЗІ. А тим часом біткоін вже 3600.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Біткоіни я вже досить давно не продаю і не купляю через обмінники. Навіщо коли є добрий знайомий, який зареєстрований на декількох найбільших кріптовалютних біржах і він залюбки мені згоден продавати-купувати бітки за готівкові чи за безготівкові доляри (він також фіксує прибутки в готівковій валюті). Цього разу я купував за готівку, яку йому передам лише в неділю, хоча біткоіни вже у гаманці. Тобто це на довірі..

Не буду говорить, что не верю, скажу так - сомневаюсь :).

Человек, зарегистрированный на нескольких биржах и торгующий, я так понимаю для заработка, ведет себя как лох: на растущем рынке продает с расчетов через несколько дней ? ;)

Ну то такое...

ЗІ. А тим часом біткоін вже 3600.

Уже через даже через обменник - 3800 :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно купить один копейкобиткоинт?:lol:

то есть, 1/100 битка?)

Чому б і ні? Можна навіть купити 1 сатоші що складає одну мільйонну біткоіна. Але сплата за транзакцію буде на кілька порядків більша за ціну одного сатоші.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому б і ні? Можна навіть купити 1 сатоші що складає одну мільйонну біткоіна. Але сплата за транзакцію буде на кілька порядків більша за ціну одного сатоші.

 

ну одна копейка будет 3, 6 бакса, а транзакция сколько?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буду говорить, что не верю, скажу так - сомневаюсь :).

Человек, зарегистрированный на нескольких биржах и торгующий, я так понимаю для заработка, ведет себя как лох: на растущем рынке продает с расчетов через несколько дней ? ;)

Ну то такое...

 

Уже через даже через обменник - 3800 :)

Сумніви це добре, бо лише сумніви дають поштовх до істини.

 

Людині, яка зареєстрована на декількох біржах теж інколи потрібно їсти, сплачувати за той самий інтернет та навіть купувати жінці брязкальця. А за пікселі на екрані монітору цього зробити вкрай складно напряму. Тому він і продає-купує за готівкові та безготівкові гроші кріптовалюту (щоб не світитися в державних інституціях) для мене, та інших знайомих.

Здається ви казали що займалися грою на біржі? Чому вам давали котування нариклад на папери? Невже біржовик був лохом, бо папери могли додати в ціні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дак есть же в киеве это представительство биткоина на львовской площади вроде. Зайдите туда и вам оформят не отходя от кассы, заодно и тут напишете, по чем отдали. Только перед этим кошелек биткоин заведите на blockchain.info или подобной конторе.

 

уезжал в отпуск, взял ради прикола лото-забаву. выиграл 150 грн)) теперь нужно их куда-то втулить тоже к какую-то игру.. вот и куплю кусочек битка и буду баловатьься:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дак есть же в киеве это представительство биткоина на львовской площади вроде. Зайдите туда и вам оформят не отходя от кассы, заодно и тут напишете, по чем отдали. Только перед этим кошелек биткоин заведите на blockchain.info или подобной конторе.

Є ще простіший шлях. У Київі встановлені шість біткоінматів, про що з великим задоволенням сповістив інтернет. Але, як писали, продаж біткоіна можлива не меньше ніж на 500 гривень.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людині, яка зареєстрована на декількох біржах теж інколи потрібно їсти, сплачувати за той самий інтернет та навіть купувати жінці брязкальця. А за пікселі на екрані монітору цього зробити вкрай складно напряму. Тому він і продає-купує за готівкові та безготівкові гроші кріптовалюту (щоб не світитися в державних інституціях) для мене, та інших знайомих.

Неплохой у него аппетит - 15 штук $ на еду ?

Да еще с отсрочкой до воскресенья...:D

Ну то такое.

Здається ви казали що займалися грою на біржі? Чому вам давали котування нариклад на папери? Невже біржовик був лохом, бо папери могли додати в ціні?

Покупал-продавал через Квик, через стакан, без брокера. Брокеру все равно, комиссионные он получает в любом случае.

Ну и таких ситуаций как с битком на бирже практически не было - чтоб за день на 25%.

Тут же ситуация очевидная - просел на 25%, явно около дна, не сегодня-завтра начнется рост и с учетом электронных средств купли-продажи - рост будет лавинообразный.

Странно не понимать, как для человека, варящегося в этом да еще на нескольких биржах. Я вон даже и то зарегистрировал кошельки и т.п. и ждал. Но приоритеты поменялись :D

ЗЫ. В любом случае, еще раз спасибо за то, что подтолкнули и заинтересовали темой :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ще простіший шлях. У Київі встановлені шість біткоінматів, про що з великим задоволенням сповістив інтернет. Але, як писали, продаж біткоіна можлива не меньше ніж на 500 гривень.

 

неа, мне нужна одна копейка пока для азарта :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...