Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Джерело безперебійного живлення для дуже нечастого використання

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

зараз, це саме зараз, коли хмарно

Ну так да.

Практично - не до мене.

Так я ж думав, що Ви торгуєте якраз ото тим всім, може ж знаєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так да.

ну якщо на хмарну погоду, то десь до 2кВт сонця треба ставити.

 

 

Так я ж думав, що Ви торгуєте якраз ото тим всім, може ж знаєте.

так я ж не фокуснік.

 

Хоча в Китаї є такі системи. То на Алі треба дивитися

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який стартовий струм насоса? І чи є можливість ручного старту (ручка для прокручування ротора двигуна)? Якщо є можливість ручного запуску насоса, то як пише Dalet зо 2 кВт сонячних панелей має вистачити. А якщо немає можливості вручну розкрутити двигун, тоді треба забезпечити стартовий струм для його автоматичного запуску. Скільки там кратність, разів 7? Тобто треба інвертор на ці 7+ кВт й акумулятор, який видасть короткочасно ці 7 кВт (300 А при напрузі 24 В).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який стартовий струм насоса? І чи є можливість ручного старту (ручка для прокручування ротора двигуна)? Якщо є можливість ручного запуску насоса, то як пише Dalet зо 2 кВт сонячних панелей має вистачити. А якщо немає можливості вручну розкрутити двигун, тоді треба забезпечити стартовий струм для його автоматичного запуску. Скільки там кратність, разів 7? Тобто треба інвертор на ці 7+ кВт й акумулятор, який видасть короткочасно ці 7 кВт (300 А при напрузі 24 В).

 

у китайцев, да и у моих поставщиков есть девайсы для прямой работы солнце-насос, вот - www.opti-solar.com/english/pt_SP-Revival.en.html

цена такой штуковины тут порядка 600дол.

Но там насос еще нужно 3ф.

 

Где-то на Али встречались по проще варианты, нужно рыть.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який стартовий струм насоса?

Потужнсть 250 вт. Насос Тайфун-2, обладнаний плавним пуском, працює при 195-250 В в мережі.

ну якщо на хмарну погоду, то десь до 2кВт сонця треба ставити.

Це для отримання 150 ватт? Блін... Фігово...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТЗ змінюється щоповідомлення. Спочатку потужність була 1 кВт. Тепер в 4 рази менша - можна все ділити на 4.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та да, думав про відцентровий, а потім урізав хотєлку на погружний. Бо реально задофіга буде той кіловатник.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Таке питання, щоб зараз мені було 150 ватт в годину, на скільки ват треа взяти сонячних батарей?

.

В дождь панель работает на 3-5% от номинала.

В пасмурную до 10-20%.

Зимой панель работает 1-2 час , летом до 5-6, выработка зависит еще и от контроллера заряда :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та да, думав про відцентровий, а потім урізав хотєлку на погружний. Бо реально задофіга буде той кіловатник.

Ще пара уточнень - і прокладання кількадесятків метрів електрокабелю в грунті від розетки і встановлення баку або викопування накопичувального колодязя стане очевидною альтернативою. :)

Я особисто не уявляю, як взагалі можливо тягати туди-сюди панель навіть не на 7, а хоч і на 2кВт разом із пускозарядним контроллером...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...