Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Забитий теплообмінник

виктор177

Рекомендовані повідомлення

Двухконтурний котел Беретта 24турбо забивсЯ теплообмінник на гарячу воду.Потрібен мвйстер для ремонту(прочистки)або чим або якою кислотою хто чистив.Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кислоти мало. тре насосну станцію і штуцера. Люба нормальна контора по ремонту котлів має.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кислоти мало. тре насосну станцію і штуцера. Люба нормальна контора по ремонту котлів має.

 

Додам, що критично важливо встигнути промити теплообмінник до того моменту, коли вода через теплообмінник вже не біжить - у цьому випадку теплообмінник під заміну. що нині є досить недешево.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двухконтурний котел Беретта 24турбо забивсЯ теплообмінник на гарячу воду.Потрібен мвйстер для ремонту(прочистки)або чим або якою кислотою хто чистив.Дякую.

У тестя була недавно та ж проблема.промив лимонною кислотою,хоча протоку практичо не було.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двухконтурний котел Беретта 24турбо забивсЯ теплообмінник на гарячу воду.Потрібен мвйстер для ремонту(прочистки)або чим або якою кислотою хто чистив.Дякую.

В вашем районе поищите просто гуглом, Беретту много кто чинит.

У тестя була недавно та ж проблема.промив лимонною кислотою,хоча протоку практичо не було.

 

А эти методы сервиса "сам себе мастер" меня всегда пугают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чистил какой то смесью из хозтоваров, что то типа "тети аси". Предварительно нагрел до 50-60 грд, теплообменник положил в кастрюлю с водой, так что бы вода не переливала в патрубки теплообменника. В теплообменник подогретую "тетю асю". Кастрюлю на газплиту и кипятил часа два. Потом слил, промыл, продул компрессором. Повылетали кусочки накипи.

ПыСы. Накипь появилась, когда в водопроводе было малое давление. После установки насосной станции (давление 2-2,5 бара) накипь не появляется. Проверяю каждый год.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

voyadjer, кількість накипу не залежить від тиску. Лише від температури і кількості солей у воді.

Теоретично, якщо котел не достатньо розумний, то при зменшенні протоку (тиску) котел буде перегрівати воду. Це призведе до збільшення к-сті накипу.

Іншого нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен. Может котел и тупой. Но! При минимальном давлении в водопроводе, когда из крана идет 5-ти мм струйка, датчик протока все таки включается и котел пытается греть воду. Соответственно перегревает.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

voyadjer, Самим простим вирішенням проблеми стане гідрофор з накопичувальним баком.

Выше я писал, что после установки насосной (гидрофор?) станции все прекратилось.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можем помочь с промывкой теплообмеников (есть и бусстерный насос и спецраствор).

Мы находимся в Ирпене. Работаем по Киеву и Киевской обл.

(096)789-76-54, Юрий. www.santehservis.in.ua

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можем помочь с промывкой теплообмеников (есть и бусстерный насос и спецраствор).

Мы находимся в Ирпене. Работаем по Киеву и Киевской обл.

(096)789-76-54, Юрий. www.santehservis.in.ua

 

Всім доброго вечора.Сьогодні спробував прочистити теплообмінник.Зняв його помістив в миску з розчином лимонної кислоти.Теплообмінник зовсім не пропускав гарячу воду.Після 1 години кипятіння спробував. пустити через нього воду -пішла .напор не великий але пішла.Заміряв 2 літри за хвилину.так як мало мав часу -то на цьому закінчив -зібрав котел.Завтра буду мати час хочу купити циркуляційний насос підєднати і прогнатти годин зо дві ще раз розчином.По результату відпишу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...помістив в миску з розчином лимонної кислоти.

На спец. форуме сервисантов когда то читал, что полностью теплообменник в кислоту не рекомендуют. Разъедает наружное покрытие. Если у Вас ТО из нержи, то другое дело.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго вечора.Сьогодні спробував прочистити теплообмінник.Зняв його помістив в миску з розчином лимонної кислоти.Теплообмінник зовсім не пропускав гарячу воду.Після 1 години кипятіння спробував. пустити через нього воду -пішла .напор не великий але пішла.Заміряв 2 літри за хвилину.так як мало мав часу -то на цьому закінчив -зібрав котел.Завтра буду мати час хочу купити циркуляційний насос підєднати і прогнатти годин зо дві ще раз розчином.По результату відпишу

Для домашнього користування кращого не зустрічав, а пробував багато чого

tvn.svod.ua/ru/#!product_33

Так я мив котла

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1496783&postcount=1100

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На спец. форуме сервисантов когда то читал, что полностью теплообменник в кислоту не рекомендуют. Разъедает наружное покрытие. Если у Вас ТО из нержи, то другое дело.

 

теплообмінник мідний-ззовні став чистий -проблем не виявив

 

Добавлено через 21 минуту

Сьогодні заїхав до епіцентру купив електро насос та шланги для промивки теплообмінника також купив 1 літр рідини антинакіпін.Взяв на всякий випадок ще і порошок в гранулах турбо для прочистки каналізаційних труб за 8грн.Зняв теплообмінник .Поки монтував систему з насоСом для промивки -засипав гранули для прочистки засорів -залив водою.Зробив систему -зливаю воду з теплообмінника щоб його підєднати .Підєднав до системи і Вода Пішла.Я так зрозумів що засіб для чистки труб допоміг.Насос та шланги будуть в запасі.По сервісу.Поки мене не було вдома-дружина обзвонила найдені в інеті фірми по чистці теплообмінників.Знайшла 4фірми чи сервіс. 3з них відповіли що якщо вода зовсім не йде-то теплообмінник під заміну.Одні брались але черга 2 неділі -ціна 1500грн.Всім Добра:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теплообмінник мідний-ззовні став чистий -проблем не виявив

 

Добавлено через 21 минуту

Сьогодні заїхав до епіцентру купив електро насос та шланги для промивки теплообмінника також купив 1 літр рідини антинакіпін.Взяв на всякий випадок ще і порошок в гранулах турбо для прочистки каналізаційних труб за 8грн.Зняв теплообмінник .Поки монтував систему з насоСом для промивки -засипав гранули для прочистки засорів -залив водою.Зробив систему -зливаю воду з теплообмінника щоб його підєднати .Підєднав до системи і Вода Пішла.Я так зрозумів що засіб для чистки труб допоміг.Насос та шланги будуть в запасі.По сервісу.Поки мене не було вдома-дружина обзвонила найдені в інеті фірми по чистці теплообмінників.Знайшла 4фірми чи сервіс. 3з них відповіли що якщо вода зовсім не йде-то теплообмінник під заміну.Одні брались але черга 2 неділі -ціна 1500грн.Всім Добра:flag1:

На всяк випадок, шукайте поблизу новий теплообмінник. Те що ви насипали у нього, мрак, там з водою утворюється дуже сильна кислота, яка навіть волосся може роз'їдати. Тепер стінки вашого обмінника дуже тонкі і можливий порив перетинок.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теплообмінник мідний-ззовні став чистий -проблем не виявив

 

Добавлено через 21 минуту

Сьогодні заїхав до епіцентру купив електро насос та шланги для промивки теплообмінника також купив 1 літр рідини антинакіпін.Взяв на всякий випадок ще і порошок в гранулах турбо для прочистки каналізаційних труб за 8грн.

 

С медью вы зря так, это активный металл, а конструкция у него не подразумевает того, что он вынесет все на свете.

Как было сказано выше, поддерживаю поиск замены теплообменника в вашем районе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теплообмінник мідний-ззовні став чистий -проблем не виявив

 

Добавлено через 21 минуту

Сьогодні заїхав до епіцентру купив електро насос та шланги для промивки теплообмінника також купив 1 літр рідини антинакіпін.Взяв на всякий випадок ще і порошок в гранулах турбо для прочистки каналізаційних труб за 8грн.Зняв теплообмінник .Поки монтував систему з насоСом для промивки -засипав гранули для прочистки засорів -залив водою.Зробив систему -зливаю воду з теплообмінника щоб його підєднати .Підєднав до системи і Вода Пішла.Я так зрозумів що засіб для чистки труб допоміг.Насос та шланги будуть в запасі.По сервісу.Поки мене не було вдома-дружина обзвонила найдені в інеті фірми по чистці теплообмінників.Знайшла 4фірми чи сервіс. 3з них відповіли що якщо вода зовсім не йде-то теплообмінник під заміну.Одні брались але черга 2 неділі -ціна 1500грн.Всім Добра:flag1:

 

це мабуть каустична сода...

 

колись десь бачив відео що недобросовісні поставщики молока і ті що здають молоко, там добавляли каустину соду в цистерну щоб небуло запаху зіпсутого молока...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...