Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) - Декларация о готовности

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Причиною відмови часто може бути невідповідність площі (як я бачу з дописів) по тех паспорту і по екскізу намірів.
1) В мене 2п по екскізу 110 м.кв. По факту десь буде 118-120 м.кв. - наскільки  важлива ця розбіжність?
2) оскільки будова на схилі і перепад висот 2 метри, то в процесі практично "автоматично"  появився півпідвал-цоколь = ще під 60 м.кв.
Питання:
варіант а) цоколь-півпідвал показувати в техпаспорті і тоді вийде ще одна розбіжність по заг площі в 60 кв м? приймуть в експлуатацію чи будуть завертати через «розбіжності» ?
- а ввести в експлуатацію-оформити документи нам дуже бажано чимшвидше!
.
варіант б) чи є смисл закрити / закласти вхід у цоколь/півпідвал, закрити його вікна – типу нема цоколя як приміщення (просто високий цоколь бо перепад висот)  і вся розбіжність у площі зводиться до мінімуму в пункті 1. А вже колись потім як буде більше часу і можливостей - оформляти реконструкцію (як буде потреба) і типу відкопувати цоколь і робити півпідвальні приміщення там.

 

Змінено користувачем Tarasiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.01.2022 в 08:16, Tarasiy сказал:

Причиною відмови часто може бути невідповідність площі (як я бачу з дописів) по тех паспорту і по екскізу намірів.
1) В мене 2п по екскізу 110 м.кв. По факту десь буде 118-120 м.кв. - наскільки  важлива ця розбіжність?
2) оскільки будова на схилі і перепад висот 2 метри, то в процесі практично "автоматично"  появився півпідвал-цоколь = ще під 60 м.кв.
Питання:
варіант а) цоколь-півпідвал показувати в техпаспорті і тоді вийде ще одна розбіжність по заг площі в 60 кв м? приймуть в експлуатацію чи будуть завертати через «розбіжності» ?
- а ввести в експлуатацію-оформити документи нам дуже бажано чимшвидше!
.
варіант б) чи є смисл закрити / закласти вхід у цоколь/півпідвал, закрити його вікна – типу нема цоколя як приміщення (просто високий цоколь бо перепад висот)  і вся розбіжність у площі зводиться до мінімуму в пункті 1. А вже колись потім як буде більше часу і можливостей - оформляти реконструкцію (як буде потреба) і типу відкопувати цоколь і робити півпідвальні приміщення там.

 

Будпаспорт в реєстрі? В Повідомленні площу зазначали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажіть будь ласка, а якщо в буд паспорті дім+хоз блок+ теплиця.  теплицю передумали. можна якось без зміни буд паспорту, всих увідомлень  ввести це діло?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, МаТраС сказал:

скажіть будь ласка, а якщо в буд паспорті дім+хоз блок+ теплиця.  теплицю передумали. можна якось без зміни буд паспорту, всих увідомлень  ввести це діло?:)

Раніше на форумі писали, як пригадую, що НЕ обовязково будувати усе, що є в буд паспорті.
Вони не любять в сторону збільшення, а в сторону зменшення то вже таке)
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.01.2022 в 09:10, Татьяна 1973 сказал:

Будпаспорт в реєстрі? В Повідомленні площу зазначали?

1)    Повідомлення про початок буд. робіт зареєстровано в лютому 2014 року – 2 сторінки. На ньому написано -  номер реєстрації - дві букви  і багато цифр – ДІЯ за цим кодом - таке враження що підтягує ел документ, тобто він є у ел базі (щоб побачити як працює введення в експлуатацію онлайн я дійшов до 6-го кроку в ДІЇ)
Площі в ПОВІДОМЛЕННІ не вказана. Але написано, що будівництво ведеться згідно буд паспорта номер такий-то, виданий управлінням архітектури міської ради.

2)   В самому будів. паспорті (2014 рік) - 4 сторінки – паперовий варіант - вказано макс висоту (6,6м від рівня підлоги першого поверху (2 поверхи) та площу пятна забудови – обидва параметри практично дотримані.
Загальної площі в буд паспорт теж не вказано, лише «будівництво проводити згідно ескізу намірів розробленого таким то архітектором».  Самого був паспорту онлайн я не бачу (принаймні, я не зміг знайти), лише бачив відриту базу даних, що таки був паспорт дійсно зареєстрований (з вказанням замовника і адреси)
Основне питання: Чи будуть при вводі в експлуатацію шукати і звіряти площу із ескізом намірів?
+7 м.кв. додалося по житловій площі? важливо чи ні?
+ показувати чи закласти вхід цеглою цоколь-півпідвал 60 м кв? - щоб швидко і безпроблемно ввести в експлуатацію - див. мій пост вище)

Змінено користувачем Tarasiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Tarasiy сказал:

1)    Повідомлення про початок буд. робіт зареєстровано в лютому 2014 року – 2 сторінки. На ньому написано -  номер реєстрації - дві букви  і багато цифр – ДІЯ за цим кодом - таке враження що підтягує ел документ, тобто він є у ел базі (щоб побачити як працює введення в експлуатацію онлайн я дійшов до 6-го кроку в ДІЇ)
Площі в ПОВІДОМЛЕННІ не вказана. Але написано, що будівництво ведеться згідно буд паспорта номер такий-то, виданий управлінням архітектури міської ради.

2)   В самому будів. паспорті (2014 рік) - 4 сторінки – паперовий варіант - вказано макс висоту (6,6м від рівня підлоги першого поверху (2 поверхи) та площу пятна забудови – обидва параметри практично дотримані.
Загальної площі в буд паспорт теж не вказано, лише «будівництво проводити згідно ескізу намірів розробленого таким то архітектором».  Самого був паспорту онлайн я не бачу (принаймні, я не зміг знайти), лише бачив відриту базу даних, що таки був паспорт дійсно зареєстрований (з вказанням замовника і адреси)
Основне питання: Чи будуть при вводі в експлуатацію шукати і звіряти площу із ескізом намірів?
+7 м.кв. додалося по житловій площі? важливо чи ні?
+ показувати чи закласти вхід цеглою цоколь-півпідвал 60 м кв? - щоб швидко і безпроблемно ввести в експлуатацію - див. мій пост вище)

Тоб то, дозвільні документи у Вас до 06.07.2020. Ваш буд паспорт скоріше за все ніхто навіть в руки не візьме. Дія звіряти ничого не буде, крім номерів реєстрації. Може дотошний БТІшник...тут можна поспілкуватись до того, як замовите техпаспорт. Знову ж...якщо цифр не має, з чим звіряти?))

Питання з площею бувають у людей, які в повідомленні вказують загальну/житлову площу, хоча робити це в повідомленні не обов’язково. Узаконити потім Ваш цоколь буде більшою проблемою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, МаТраС сказал:

скажіть будь ласка, а якщо в буд паспорті дім+хоз блок+ теплиця.  теплицю передумали. можна якось без зміни буд паспорту, всих увідомлень  ввести це діло?:)

Як звучить назва об’єкта будівництва? В буд.паспорті, повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Вам!)

6 часов назад, Татьяна 1973 сказал:

Узаконити потім Ваш цоколь буде більшою проблемою.

Маєте  на увазі, що провести його потім "як реконструкція", "відкопування високого фундаменту" буде ще складніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Tarasiy сказав:

Раніше на форумі писали, як пригадую, що НЕ обовязково будувати усе, що є в буд паспорті.
Вони не любять в сторону збільшення, а в сторону зменшення то вже таке)
 

То єсть , без теплиці 100 кв м все ок?)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Татьяна 1973 сказав:

Як звучить назва об’єкта будівництва? В буд.паспорті, повідомленні.

Тяжко сказати, прихду гляну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Tarasiy сказал:

Дякую Вам!)

Маєте  на увазі, що провести його потім "як реконструкція", "відкопування високого фундаменту" буде ще складніше?

У Вас з архітектури на ділянку виїжджають перед тим, як видати будпаспорт? Ви збираєтесь у високому фундаменті вікна закривати/відкривати. Як на мене, то простіше зараз ввести все, ніж потім "реконструкцію" малювати. Але вирішувати Вам. В кожному регіоні свої можуть бути нюанси. Якщо є час та натхнення, передивіться в реєстрі причини відмов по Вашому ДАБК. Іноді аналіз чужих помилок допомогає свої виправити/не робити))

Змінено користувачем Татьяна 1973
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Tarasiy сказал:

час і натхнення є) Де саме знайти реєстрі причин відмов по місцевому ДАБК (Львів)?

 

 

Реєстр e-construction.gov.ua/permits_doc_new/order=-register_date/filter=394_11,86_2271260030785291940/page=2 але по Львову щось нічого не знаходить(тільки старі або область). Моя інспекція мене розбалувала)) Відкриваю ті, що Зареєстровано (внесено реєстратором) і там або "Діючий", або повернуто на доопрацювання з причинами повернення. Мабуть не всі ДАБК так працюють, або: ttps://www.facebook.com/groups/218794585535566/posts/1088145938600422/

Змінено користувачем Татьяна 1973
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Здравствуйте!

Подскажите, пожалуйста, как правильно поступить в данной ситуации?

Имеется участок 30*50 м. По кадастровому номеру границы участка не совпадают с реальными (сдвинуты примерно на 2 метра влево). С правой стороны участок родителей и стоит забор. С левой стороны просто огород (застроек нет никаких). Мы решили, что с соседями ссориться не будем и будем по столбикам делать забор (по фактическим границам, а не по спутнику). Но теперь возник вопрос, а как размещать постройки - ведь постройки будут находиться со смещением от кадастровой карты на 2-2,5 м.

На фото красный контур это реальные границы, а черный - по кадастровой карте

20220119_094700.jpg

Змінено користувачем nnalenka
Добавление фотографии
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста.

Был сдан в 2019 в эксплуатацию дом  без сарая через онлайн кабинет (гаск).как  и через какой сервис можно будет сдать в эксплуатацию сарай?заранее благодарю.

Спойлер
Спойлер

 

 

Спойлер
Спойлер

 

 

 

Змінено користувачем gss86
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут обговорювали подачу через ДІЮ.
Кажуть, що документи подані на місці - розглядає місцеве (ДАБІ чи як їх зараз реорганізують)
документи подані через ДІЮ - розглядаються в Києві.
,
Для приватного будинку до 180 кв.м., декларація про початок робіт оформлена 7 років назад, площа в декларації не вказувалася    - який варіант є кращим (щоб усе пройшло без придирань)?

Змінено користувачем Tarasiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потребую і я поради...
У далекому 2012 р. я як належить подав повідомлення про початок будівництва до ДАБІ. За деякий час не знайшов своє повідомлення у реєстрі. Написав у ДАБІ запит - отримав листа, в якому вказано дату реєстрації мого повідомлення і його номер. На тому я тоді й заспокоївся.

 

Коли настав час реєструвати декларацію про готовність об"єкта будівництва - не зміг подати її через Дію саме через те, що номер повідомлення "не підтягувався". ОК, подав через ЦНАП.

Вчора отримав відмову як раз через те, що буцім-то відсутня реєстрація повідомлення про початок будробіт.

Написав листа на ім"я начальника ДІАМ з вимогою зареєструвати мою декларацію, додав копію листа ДАБІ із вказаним номером та датою реєстрації. Відправив рекомендованим листом (вартість відправки ошелешила).

 

Що варто ще зробити у моєму випадку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

AVB, міркую що Ви усе зробили на даному в правильному напрямку. 
Там зараз типу реорганізація.
Як вийде термін, а відповіді не буде - треба подальші дії, тут в цій темі - один форумчанин не так давно описував)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зателефонував сьогодні зранку на горлінію ДІАМ.
Там порадили знову через ЦНАП подати декларацію і додати до неї копію листа ДАБІ про реєстрацію мого повідомлення...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.02.2018 в 10:14, apxitektop сказал:

Ввод в эксплуатацию дома (и хозпостроек) в 2018 году, и оформление права собственности

Ниже речь будет идти о домах, которые построены по строительному паспорту (изготовленному на основании эскизного проекта, т.е. после 12.03.2011 года)

Информация по состоянию на 05.02.2018 года

 

Как ввести дом в эксплуатацию?

 

Исходные данные для введения дома в эксплуатацию:

1. Есть строительный паспорт.

2. Есть уведомление ГАСК о начале выполнения строительных работ (Повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта). Данное уведомление зарегистрировано ГАСКом. И у Вас есть документ, подтверждающий дату подачи указанного уведомления (желательно).

3. Вы построились, согласно строительному паспорту и зарегистрированному уведомлению.

Не обязательно строить все объекты, которые есть у Вас в строительном паспорте.

4. Вами выполнены все работы, которые необходимы для того, чтобы дом можно было сдать в эксплуатацию.

Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків.

 

Действия:

1. Заказать в БТИ (бюро технической инвентаризации) технический паспорт.

2. Заполнить в одном экземпляре Декларацию о готовности объекта к эксплуатации (Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта - Додатко 2 до ПКМУ №461).

3. Проверить зарегистрирована ли в ГАСК Ваша декларация в Едином реестре.

4. При необходимости получить документ о присвоении адреса.

5. Обратиться к регистратору или нотариусу для регистрации права собственности на Ваш дом.

 

Принятие в эксплуатацию регулируется ПКМУ №461 от 13.04.2011 года: Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Актуальная форма Декларации - находится в приложении к указанному выше Постановлению.

 

Тут моя статья о вводе в эксплуатацию: українською, на русском.

насколько все актуально? тема про 2018 год, сейчас 2022.

Вроде изменения біли. Может новую тему создать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть дом. уже живем на первом этаже

купили участок в 2017, стройпаспорт оформили весно 2018. тогда же подали уведомление о начале работ.

Проверил на e-construction.gov.ua/

стройпаспорт не находится. Уведомление о начале работ есть.

Дальнейшие действия:

1) вызвать техника какогото "БТИ" и обмерять дом, сделать техпаспорт.

2) подать декларацию о завершении работ?

3) подать документы на ввод в эксплуатацию?

4) подать документы на право собственности?

 

или пункт 2 и 3 это один и тот же документ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ДИЕ есть такое. и инструкция

Декларація про готовність до експлуатації об’єктів СС1

diia.gov.ua/services/deklaraciya-pro-gotovnist-do-ekspluataciyi-obyektiv-ss1

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и есть такое

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації на підставі будпаспорта

diia.gov.ua/services/deklaraciya-pro-gotovnist-obyektu-do-ekspluataciyi

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Dendnepr сказав:

На ДИЕ есть такое. и инструкция

Декларація про готовність до експлуатації об’єктів СС1

diia.gov.ua/services/deklaraciya-pro-gotovnist-do-ekspluataciyi-obyektiv-ss1

 

 

45 хвилин тому, Dendnepr сказав:

и есть такое

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації на підставі будпаспорта

diia.gov.ua/services/deklaraciya-pro-gotovnist-obyektu-do-ekspluataciyi

тут швидше за все аналогія з "повідомленням про початок будівельних робіт"

"СС1" - має пункт з даними про архітектурний нагляд, якщо не помиляюсь.

"на підставі будпаспорту" - передбачає можливість будівництва господарським способом.

обирайте відповідно до того варіанту що й повідомлення про початок будівельних робіт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

есть дом. уже живем на первом этаже

купили участок в 2017, стройпаспорт оформили весно 2018. тогда же подали уведомление о начале работ.

Проверил на e-construction.gov.ua/

стройпаспорт не находится. Уведомление о начале работ есть.

Дальнейшие действия:

1) вызвать техника какогото "БТИ" и обмерять дом, сделать техпаспорт.

2) подать декларацию о завершении работ?

3) подать документы на ввод в эксплуатацию?

4) подать документы на право собственности?

 

или пункт 2 и 3 это один и тот же документ?

У Вас строительство по буд. паспорту. Стройпаспорта в реестре находятся, которые выданы позже Вашего (по-моему, с 2021 года)

Пункт 2 и 3 это одно и тоже. В Дие выбирайте "по буд. паспорту" (стройпаспорт 2018 должен без вопросов пройти). Все остальное правильно думаете.  

Змінено користувачем Татьяна 1973
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...