Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как утилизировать воду после промывки системы умягчения?

Ranch

Рекомендовані повідомлення

Понимаю, что тема уже ооочень старая, но все же, вопрос актуальный :)

 

 

 

Удалось ли Вам найти какое либо приемлемое решение ?

Ибо столкнулся с тем же, вода на участке очень жесткая, надо её умягчать. А куда девать воду после промывки - не ясно ...

Причем, грунтовые воды высокие (6-7 метров).

 

 

Спасибо.

 

 

умовно , середній фільтроцикл не самої мощної системи і не самої жорстої води - 3500 літрів, після чого система йде в регенерацію і витрачає приблизно 500 літрів води. йде приблизно 5 кг солі.4000 літрів води в септику.1.25 грами на один літр води. можна сипнути цю щупотку і скоштувати,щоб зрозуміти,що така концентрація не так сильно вбиває бактерії і бетон,і наче вже були б массові проблеми, яких чомусь не чутно поки. додатково боряться і з хімією від прання, миючими,чистячими засобами всіма нам знайомими способами..

якщо вже сильно так заморочуватись, то зробити окремий септик кубів на 6 ,в вашому випадку не сильно глибокий, на дно щебінь і на віки віків.

якщо є питання.то остальне в лічку пишіть.

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Я кожного разу після промивки системи всипаю в септик мірну ложку Септифосу. Покищо політ нормальний
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Можна теж запитаю в цій темі? Планую ЛОС. Загалом сказали, що скидання води після промивки в ЛОС вбиває бактерії і станція не працює. Альтернативно можна спробувати відвести воду в ливньову каналізацію, але з одного боку це просто в грунт на орієнтовно 2 м, а по-друге, для цього треьа різати отвір в стіні/фундаменті. Як ви вирішували таку проблему?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я хоч і заклав собі окрему трубу на етапі фундаменту, але думаю спробувати обійтися взагалі без системи пом'якшення води.

Які реально можливі побічні еффекти від відсутності пом'якщення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@ontoshko, Наліт на всій сантехніці, плями після висихання води (з тим жити можна, якщо ідеальну чистоту не проповідуєте). Забиті аератори на кранах, накип в чайнику, в бойлері, на тені пралки, тощо (періодично миється). Відчуття сухості на шкірі при частому митті себе. Ризик розвитку каміння в нирках, якщо вживати сиру високомінералізовану воду. Останнє не точно. Дуже зележить від обставин роботи окремо організму.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@ontoshko, Наліт на всій сантехніці, плями після висихання води (з тим жити можна, якщо ідеальну чистоту не проповідуєте). Забиті аератори на кранах, накип в чайнику, в бойлері, на тені пралки, тощо (періодично миється). Відчуття сухості на шкірі при частому митті себе. Ризик розвитку каміння в нирках, якщо вживати сиру високомінералізовану воду. Останнє не точно. Дуже зележить від обставин роботи окремо організму.

 

і ще більше для жінок: ламке волосся

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені нічого не заважає встановити фільтр зворотнього осмосу і не мати проблем з нирками. А воду після пом'якщення з TDS > 500 я питною би теж сильно не вважав.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А воду після пом'якщення з TDS > 500 я питною би теж сильно не вважав.
Это точно. Сомнительно, что натрий полезнее кальция и магния.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я хоч і заклав собі окрему трубу на етапі фундаменту, але думаю спробувати обійтися взагалі без системи пом'якшення води.

Які реально можливі побічні еффекти від відсутності пом'якщення?

 

жесткость не самая главная проблема в воде,- да и проблемой трудно назвать:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені нічого не заважає встановити фільтр зворотнього осмосу і не мати проблем з нирками. А воду після пом'якщення з TDS > 500 я питною би теж сильно не вважав.

 

то в чому питаннч??)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то в чому питання??)

 

Питання було лише в тому, що я втрачу окрім питання якості питної води, яке і так закривається зворотнім осмосом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Парни, так кто-то понял как решается проблема сброса в септик (у меня поле фильтрации) солёной воды после умягчителя. Живу 12 лет с жёсткой водицей...как поедем в отпуск, так супруга радуется мягкой воде в душе...и задаёт вопрос, ДОКОЛЕ?))))

Я уже обзвонил пару продавцов умягчителей, мало кто понимает или не хочет говорить о последствиях соли для почвы...но почему-то мне кажется, что не очень полезно...опять же рядом с полем фильтрации деревья красивые... есть знакомый у которого умягчитель 10 лет сливает дренаж в септик из бетонных колец, но у него рядом болота и видимо соли уходят туда) рядом с септиком растут пару деревьев, говорит всё норм.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот в тему нашёл инфу. www.softwave.com.ua/ion-exenger-and-bioseptic/  прям что 100% убедительно не скажу, но уже легче))

и ещё evtan.ru/vseovodopodgotovke/vodopodgotovka-i-septik-mozhno-li-slivat/

Змінено користувачем Rebe_L
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что автор хотел сказать вот этим?
 

Цитата

Неправильное откачивание септической системы позволяет моющим средствам и твердым частицам поступать дальше в дренажную систему и засорять ее. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
В 02.10.2022 в 20:49, Фрай сказал:

Что автор хотел сказать вот этим?
 

 

мабуть малося на увазі що якщо при необережній викачці повного септика скаламутити об'єм, то мул може попасти у фільтраційний/дренажний колодязь  і зменьшувати його продуктивність

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, YomaX сказал:

мабуть малося на увазі що якщо при необережній викачці повного септика скаламутити об'єм

Це як? :shock:

За майже 10 років більше 300 відкачувань власного і навіть уявити не можу таку ситуацію.

Не покажете, як вони це мають зробити?  :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...