Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электрокотел Spyder (Украина). Кто что нибудь знает?

zaklad1

Рекомендовані повідомлення

@satsys, котлом задоволений, але хотів би вимкнути режим "спостереження" циркуляційного насосу. Все рівно всі клапани закриті, що там спостерігати.

Чи є така можливість?

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@satsys, котлом задоволений, але хотів би вимкнути режим "спостереження" циркуляційного насосу. Все рівно всі клапани закриті, що там спостерігати.

Чи є така можливість?

 

Это режим не отключается. Все-таки Cheap является простейшим котлом. В нем даже нет как такового "меню".

"Режим наблюдения" нужен для того, что бы котел увидел снижение температуры на линии. В противном случае возможна ситуация, когда в батареях теплоноситель уже холодный, а в теплообменнике котла еще не остыл.

 

Добавлено через 2 минуты

Видеообзор от производителя сделали?

 

Материал отсняли почти весь,... а потом начался сезон. Сейчас едва успеваем котлы делать. Весь маркетинг отложили на "после нового года".

 

Spyder поменял корпус и компоновку. Стал меньше, а так же обзавелся автоматическим воздухоотводчиком.

 

На сайт выложены новые инструкции. Актуализированы гарантийные условия.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@satsys, Зрозуміло.

Підключу насос до свого контролера, там алгоритм більш підходящий.

В мене система з зонами і нормально закритими сервоприводами, там котлу немає за чим спостерігати.

А котел мені сподобався.

IMG_20201029_095704.thumb.jpg.21d7997ba4821458fcc8c57641f0a038.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приобрел у Саши котел с не большой скидкой .

Нравиться быстрая реакция на мои глупые вопросы даже в вечернее время

Установил самостоятельно , жду представителя сервиса для первого старта.

Посмотрим справится ли он с моими 920метрами ТП.....

0-02-05-6a9ca7bb3ef105f3bf8f39b13e3356eac474025c64393c01b176964e50f83ec3_b1711826.thumb.jpg.abf116fb38eaa23bcd1e26abb615f0de.jpg

0-02-05-adf9a73e197734d45794f4c7329bbfbe8674f68bbf94e8bc915ed570011527d7_ecabcbf5.thumb.jpg.2e540b7ae0af4962688a91d5b91ce28b.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приобрел у Саши котел с не большой скидкой .

Нравиться быстрая реакция на мои глупые вопросы даже в вечернее время

Установил самостоятельно , жду представителя сервиса для первого старта.

Посмотрим справится ли он с моими 920метрами ТП.....

У чорному кольорі гарно дивиттся. На скільки кіловат? Мій на 9 кВт, покупкою дуже задоволений, уже місяць працює.

20201106_204819.thumb.jpg.b78f8e9e515d564d94efc0c12a8602a2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@satsys, Зрозуміло.

Підключу насос до свого контролера, там алгоритм більш підходящий.

В мене система з зонами і нормально закритими сервоприводами, там котлу немає за чим спостерігати.

А котел мені сподобався.

Чому сервопривода нормально закриті брали а не нормально відкриті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@stpuh, китайці написали що перейшли на все NC , терморегулятори, контролери. А привода ще випускають і такі і такі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У чорному кольорі гарно дивиттся. На скільки кіловат? Мій на 9 кВт, покупкою дуже задоволений, уже місяць працює.

 

12кВТ , надеюсь тоже не ошибся....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які краще ставити нормально закриті чи відкриті сервоприводи.
Якщо серво вийде з ладу, то нормально відкритий (НВ) просто залишиться у відкритому стані, так як би його і не було. НЗ на противагу закриєтсья, позбавивши опалення зону за яку він відповідальний.

Також строк служби цих девайсів прямо залежить від часу подачі на них напруги. НЗ девайс буде працювати весь час коли потрібне опалення, і буде простоювати тільки у випадку перевищення заданої в приміщенні температури. НВ напваки буде працювати тільки при перевищенні температури, а в решту опалювального періоду буде простоювати. В нормально налаштованій системі кількість часу коли виникає перевищення заданної температури буде значно меньшим, ніж час працюючого опалення. Тому ресурс НВ може бути більшим. Як на мене НВ серво є більш оптимальним та більш надійним рішенням.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@stpuh, логічніше працювати з нормально закритими. Треба тепло - подав струм - привод відкрився - маємо тепло.

З нормально відкритими логіка працює навиворіт. Щоб зменшити тепло, подаємо струм.

Хоча споживання тих приводів мізерне.

 

Добавлено через 2 минуты

@Dmode, при виході з ладу привода, натиснувши кнопку на ньому скидаємо його з колектора. Клапан відкривається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 2 минуты

@Dmode, при виході з ладу привода, натиснувши кнопку на ньому скидаємо його з колектора. Клапан відкривається.

Саме так. НЗ при виході з ладу потребує втручання користувача. Добре якщо той користувач присутній, і гірше якщо відсутній. Ситуації можуть бути різні. Тому НВ є більш безпечним і надійним рішенням.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dmode, в моєму випадку, контролер був під нормально закриті приводи. І терморегулятори .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@satsys, Хочу висловити величезну подяку сервісу SatSys за допомогу в вирішенні моєї проблемки. Яка виникла по моїй вині.

Все дуже оперативно і якісно!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dmode, в моєму випадку, контролер був під нормально закриті приводи. І терморегулятори .

 

Та зараз наче на реле не економлять, за звичай вихід NO/NC.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
@Dmode, в моєму випадку, контролер був під нормально закриті приводи. І терморегулятори .

 

Подойдет ли мне вот этот терморегулятор?

aliexpress.ru/item/4000398480147.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.38b85f8cOa6F2J&algo_pvid=b4b4b57e-2f84-4486-a380-3494304a7889&algo_expid=b4b4b57e-2f84-4486-a380-3494304a7889-8&btsid=0b8b15ea16061653931086967e7592&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подойдет ли мне вот этот терморегулятор?

aliexpress.ru/item/4000398480147.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.38b85f8cOa6F2J&algo_pvid=b4b4b57e-2f84-4486-a380-3494304a7889&algo_expid=b4b4b57e-2f84-4486-a380-3494304a7889-8&btsid=0b8b15ea16061653931086967e7592&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Если вопрос в контексте NC и NO, то в описании продукта приведены схемы подключения обоих вариантов.

 

H5a302613ebd04726afaf3a8585711a2eG.jpg

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@мигис В мене схожі , без wi-fi. Дуже зручні. Зараз би брав з wi-fi, в них час автоматично синхронізується.

Тільки ті що йдуть з датчиками температури підлоги, працюють тільки з nc. І не мають сухих контактів для управління котлом. Треба ставити концентратор, як у мене, або зовнішнє реле.

Для мене датчик підлоги важливіше за тип привода. Та і тип nc мені більше подобається за no. Тепла підлога має велику теплову інерцію. Щоб точно підтримувати її температуру, треба керуватися саме по датчикам підлоги, а не повітря.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отакі в мене регулятори.

Іоністори тримають годинник пару тижнів точно без мережі.

PXL_20201124_134901842.thumb.jpg.786f11f679809ceaad247aa741f473a5.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб точно підтримувати її температуру, треба керуватися саме по датчикам підлоги, а не повітря.
А навіщо Вам точно підтримувати температуру підлоги?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dmode, мої ноги більш чутливі до зміни температури, в будинку де зараз проживаю гостро відчуваю тактування температури підлоги, через просте регулювання по температурі повітря.

З інерційними системами, типу теплої підлоги, нормально працює пряме регулювання температури плити або погодне регулювання температури теплоносія в залежності від зовнішньої температури.

Регулювання через посередника - повітря некомфортне.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене зараз включено погодозалежне і цифровий термостат в кімнаті від @satsys, я вам скажу дуже комфортно.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@stpuh, погодозалежне , на скільки мені відомо, не буває багатозонним. Адже котел один. А результуюча температура в приміщеннях і тепловтрати - різні. Мені наприклад хочеться в гостинній і санвузлі тепла 22С, а в спальній хочу 16С.

До того ж розрахунки кривих погодозалежності не завжди вірні при вибірковому опаленні 1/3 доби (нічний тариф). Я керуюся в першу чергу температурою плити, з обмеженням по температурі повітря в зоні нагріву.

Так що скрізь компроміси.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dmode, мої ноги більш чутливі до зміни температури, в будинку де зараз проживаю гостро відчуваю тактування температури підлоги, через просте регулювання по температурі повітря.

Типово для старих будинків.

 

Регулювання через посередника - повітря некомфортне.

Т повітря це маркер. Якщо цільова температура повітря перевищена, або досягається через "internal gains" то немає сенсу тримати стабільну температуру поверхні ТП.

 

Такий підхід (контроль т.поверхні ТП) можна зустріти у відносно старих будівлях, в яких тепла підлога температурою 27С покривала тільки якусь невелику частину від загальних тепловтрат. Тоді сенсор температури в плиті та підтримка її стабільної температури є виправданою.

 

В будинку ж сучасному, з суттєво меньшим рівнем тепловтрат і правильно розрахованою та виконаною системою опалення, тепла підлога здатна покрити 100% тепловтрат з значним запасом, та може бути використана для підтримки заданої температури повітря. Чим кращий рівень утеплення тим меньшою є різниця температур між поверхнею ТП і повітрям. Через це поверхня ТП не сприймається взагалі теплою, просто кімнатною. І про відчуття якогось тактування мови вже немає.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...