Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Терентиевич. Специалист с 50 летним стажем.

Taras-ko

Рекомендовані повідомлення

Не реклама. Нужен совет.

Местные жители Боярки, посоветовали мне одного специалиста.

Его очество Терентьевич, имени не знаю. У него опыта бурения скважин, уже больше 50 лет. И очередь к нему на 2 недели вперед.

Но хочу попросить совета и усышить отзывы.

Меня смущает что человеку уже за 80! И он может использовать не последние технологии в трубах или в бурении...

Также смущает что 2 недели уже пройшло, но моя очередь еще не настает...

Кто его знает, что можете сказать ? Какие нюансы в работе с человеком.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откажитесь, ищите другого!

я так ждал каминщика с подобным стажем, пожалел

Слепой, кирпич косо криво, на замечания бурно реагирует, постоянные рассказы каким крутым людям делал и как довольны, культура исполнения на уровне колхоза 30-х годов, а цена как у всех

Если человек динамит с началом то лучше отказаться сразу, он необязателен

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не реклама. Нужен совет.

Местные жители Боярки, посоветовали мне одного специалиста.

Он че сам бурит?

Подобное видел: приехали несколько машин и бригада буровиков. Среди них дед который шаманит и землю на вкус пробует. Буровики к нему с уважением, говорили что воду чует.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жители Боярки, посоветовали

Его очество Терентьевич, имени не знаю. У него опыта бурения скважин, уже больше 50 лет.

 

Як в анекдоті.

Дружина каже чоловіку

- Ти тільки уяви, наш сусід Іванов виграв в лотерею Мерседес !!!!

- Не Іванов, а Рабинович, не в лотерею, а в преферанс, не Мерседес, а три рублі, не виграв, а програв.

 

Терентій Садонович, 1948 року народження, буровий майстер шнекового буріння.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Терентій Садонович , бурив мені свердловину в селі Новому пару тижнів тому. Замовити його дійсно складно, бувають накладки, але людина відповідальна, якщо вже конкретно домовились, то зробить обов'язково. Бурить сам з помічником, бурова на ГАЗ-66. Багатьом нашим сусідам робив також він, якістю всі задоволені
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що значить конкретно домовитись?

якщо вам назначають дату, ви берете вихідний, а Германа все нет!

І це не накладка

накладка була в мене, домовлялися зробити за один день, а зламався насос і прийшлось брати ще день.

Торік дивився як били скважину сусідові машиною розрекламовані спеціалісти, що били всім відомим та поважним людям.

Директор на жипі, а робітники з інструментом радянського періоду,

термомуфту гріли паяльною лампою.

Запропонував принести фен, сказали не треба, ми всю жизнь так дєлаєм і люди кажуть спасіба.

По своій практиці помітив, що якщо щось туго починається то проблеми будуть і надалі

І навпаки, добре почали добре й закінчили

те ж саме стосується купівлі інструментів або обладнання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що значить конкретно домовитись?

Конкретно - це значить, що ми домовились про зустріч, він приїхав, обсудили де буде скважина. Домовленість була, що він закінчує скважину в іншому місці і заїжджає до мене. В результаті він заїхав на 2 чи три дні пізніше, але в мене не було необхідності в терміновості виконання роботи, тому конкретно для мене - це не проблема. Коли закінчили скважину подзвонили, я приїхав, розрахувався і все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Также смущает что 2 недели уже пройшло, но моя очередь еще не настает...

если я правильно понял то ТС таки договорился и ждал очередь или неправильно истолковал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.. дед который шаманит и землю на вкус пробует. Буровики к нему с уважением, говорили что воду чует.

Це белетристика.

При визначенні типу осадових порід в польових умовах пробують на зуб тільки алеврити-алевроліти, глини-аргіліти, які є водотривкими та не мають до води ні найменшого відношення.

а що значить конкретно домовитись?

якщо вам назначають дату, ви берете вихідний, а Германа все нет!

Шнекове буріння всуху має суттєві обмеження в порівнянні з роторним бурінням з промивкою. Обсадні труби монтуються не на потрібну відмітку, а як вийде. Часто-густо доводиться виправляти такі ускладнення. Тому "шнекарі" не можуть точно визначити час необхідний для буріння готової свердловини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це белетристика.

При визначенні типу осадових порід в польових умовах пробують на зуб тільки алеврити-алевроліти, глини-аргіліти, які є водотривкими та не мають до води ні найменшого відношення.

Если еще раз увижу этих буровиков, если запомню, что Вы написали (что врядли), то обязательно передам Ваши слова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шнекове буріння всуху має суттєві обмеження в порівнянні з роторним бурінням з промивкою. Обсадні труби монтуються не на потрібну відмітку, а як вийде. Часто-густо доводиться виправляти такі ускладнення..

Це потім вони желонкою "добивають" ?

Бачив таке, не дуже сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зато в тому, що бурять насухо є і плюси, не залишається ніяких басейнів, траншей, а лише пару тачок глини і піску
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня была гора песка и глины со скважины.

Заставил все спустить обратно, забивали в позатрубное пространство, ничего не осталось. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це белетристика.

При визначенні типу осадових порід в польових умовах пробують на зуб тільки алеврити-алевроліти, глини-аргіліти, які є водотривкими та не мають до води ні найменшого відношення. .

не, ну может дед продвинутый, слюна у него особая и т.д.. мы же не знаем всего, чтобы судить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну, это вы зря

Достаточно людей разбирающихся в том, что параллельно нашему пониманию

вероятно дед такой же народник чующий природу на недоступном нам восприятии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, ну может дед продвинутый, слюна у него особая и т.д.. мы же не знаем всего, чтобы судить :)

Ви - спец по іншим гайкам.

Свою першу свердловину на воду я пробурив в липні 1983 року, тобто 36 років тому. Можна сказати теж дід, але ніколи брак знань не компенсовував слиною.

Це ймовірніше маркетинговий хід. В своїх мемуарах Ернст Нєізвєстний згадував часи, коли працював козачком у скульптора С. Меркурова, якому було дано замовлення на пам'ятник М. Кутузову (його планували встановити на Київському вокзалі). Приймати роботу прибув заступник голови Ради міністрів маршал К. Ворошилов - він вважався куратором радянської культури.

 

«У день здачі замовлення стояв на підставці готовий і новенький, як чобіт, бюст: гладкий, одноокий, в орденах, в еполетах - все в порядку. Соцреалістичний фельдмаршал Кутузов готовий був до здачі соцреалістичного маршалу Ворошилову. <...> Отже, увійшли ці люди ... З других дверей синхронно вийшов величезний барин Меркуров. Але що це? Вся голова його від маківки до шиї забинтована. Трагічний вид. Тільки з-під пов'язки стирчить веселе піратське око, ніс і жмут бороди. Тут вже не до Кутузова. Ворошилов і не дивиться на нього ...

- Сергію Дмитровичу, так що з вами? ..

- Ох-хо-хо, - відповідає хворобливий Сергій Дмитрович. - Ось, Климент Єфремович, деякі нерозуміючі кажуть, що нам, скульпторам, багато платять. А нам треба ще й молочко підкинути за шкідливість виробництва. Знаєте, скільки нервів і сил витрачаєш ?! Ось я ліпив цього Кутузова, а він - одноокий ... А то, що він одноокий, створює певну міміку, певний вираз обличчя. Треба було вжитися в образ. Ось я і мружився. Я кривився. Уявляв себе однооким. Ночами - не спиться ... А тут ще надзавдання, як каже Станіславський, хоч Кутузов і одноокий, він символ - з військовим зором орла. Як поєднати конкретну правду з історичною ?! Ось, Климент Єфремович, соцреалістичне завдання! .. Ось зараз хворію, все обличчя зсудомило. Все обличчя, і око не дивиться, ріже.

Природно, жалісливому маршалу тут вже не до Кутузова. Він так, кинув погляд - вже прийнято.

- Сергію Дмитровичу, так що ж це таке? Що з вами? Ви повинні себе зберегти, невгамовний. Ви нам потрібні ...

 

<...> Наївшись, високопоставлені гості поїхали. Вийшов веселий і п'яний Меркуров. Вказав на пов'язку і сказав:

- ... А ну, розмотують мене, хлопці ...

І ми зняли з його ока пов'язку, в цей момент зрозумівши, що було забинтоване не те, яке треба було щулити око, щоб вжитися в образ Кутузова ».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если я правильно понял то ТС таки договорился и ждал очередь или неправильно истолковал?

Да, так и есть. Я позвонил, дозвонился на 3й или 4й раз. Услышал что очередь 2 недели, сказал что согласен ждать. На сегодня уже прошел месяц, точной даты когда будут мне делать нет.

Мне как бы не сильно "горит", но я хочу понимать стоит ли это того чтобы ждать или нет. Терентий Садонович говорит что он переделывает практически всем, но общался с "одним специалистом", который переделывал за ним...

При этом опыт моих строителей с Терентий Садонович говорит что даже после зимы открываешь воду, можно сразу пить. Ни запаха, ни хлопьев. На что ни "один специалист" дать гаратнию на это не может.

 

Может кто-то четко сказать, ждать не нужно потому что: 1,2,3 не правильный метод или материалы.

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При этом опыт моих строителей с Терентий Садонович говорит что даже после зимы открываешь воду, можно сразу пить. Ни запаха, ни хлопьев. На что ни "один специалист" дать гаратнию на это не может.

Ой, как вы фанатично уверены в успех. ИМХО, Терентий Садонович, никоим чудотворным образом не влияет на такие природные показатели воды :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Бурив скважину Терентій Садонович, 50 раз повторювала, що основний критерій якість води, на що він сказав що і досвіду 50 років, тільки він знає, як зробити добру воду.  16.08.2022 почав, на третій день, погнало пісок, камні, він сказав що гаплик води не буде, потрібно 100 метрів в город відступати, на що я пояснила, що електрику 100 метрів в город ніхто вести не буде, а звідти воду назад теж тягнути не буде. Терентій зателефонував колезі Колі, який йому порадив, ще пробурити. Добурив 60 см, сказав що води море. Під час роботи відпала частина верхньої обсадної труби, я її забрала. Після того як він пробурив 18 метрів, порахував по 600 грн, а так як він бере за 30 метрів, то це 18000 грн. Я йому пояснювала, що беруть за 25 метрів, і різниця немає витрат рахують по 300 грн. Потім з куском обсадної труби пройшла по складам продажу обсадних труб, і була шокована, він сам сказав що купував труби по 280 грн, мій кусок труби був аналогічний, до труб з вторсировини по 280 грн, а для питної води труби голубіші і ціна 315 грн за метр. Жадність така, що людина легко наносить шкоду. В інших складах, сказали що обсадні труби з вторсировини, для технічних скважин, для пиття не придатні, бо викликають онкологію. Терентій, такий чорноротий, кричав що всі так роблять. Думаю що він і ставив людям труби з вторсировини

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...