Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Люди смеются с пропаганды, когда в реанимации умирающие вместо прощания с родными толкают политические речи про маски и вакцины.

Разбойник, прибитый гвоздями к кресту, перед смертью каялся чуваку на соседнем.

Советские солдаты умирали с мыслью о товарище Сталине. Немецкие - думали о великом фюрере.

Сюжет один и тот же и не менялся уже тысячи лет. А зачем менять, если хавают?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DecorMaster сказав:

Як таких не було і боїв за Слов'янськ. Основною метою було оточення та ізоляція від "воєнторгу". Коли Слов'янськ вдалося достатньо надійно ізолюватиїї, гіркін, втік до Донецька за підтримкою, а не як до контрольованого Україною міста. 

Тепер питання: чим конкретно, яким видом озброєння потрібно було знищувати військову техніку гіркіна на трасі Слов'янськ-Донецьк, котра йшла в перемішеу з цивільним транспортом, щоб гарантовано уникнути випадкових жертв?

Взяття Грозного для кацапської розвідки наприкінці 1993-го також  виглядало легким завданням, і їхні орки дуже легко і без перешкод змогли зайти у центральну частину і навіть зайняти  залізничний вокзал. Але назад практично ніхто не вийшов. Цього не враховує жоден диванний експерт, коли перше, що Донецьк та Луганськ ЗСУ не взяло виключно тому, що їх навмисно "злили". ЗСУ мали печальний досвід взяття "Шахтарська" ще на початку війни. Добре, що зробили правильні висновки і намагалися такого не повторювати. Хоча Іловайський котел - це приблизно та ж помилка, але через те, що не врахували кацапської нахабності масово вламуватися без оголошення війни через кордон.

Віддати загарбнику понад мільон заручників замість можливого постраждання одиниць -- вважаєте правильним?

Закатовані в "Ізоляції" та інших катівнях Донецька-- відповідь на питання.

І ще одна відповідь -- Маріуполь -- було бажання -- звільнили, майже без жертв. (не знаю тільки, по наказу головнокомандуючого, чи всупереч наказу)

Так що -- у вас своя правда, у мене своя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нє-ну-це-давно-відомо, що АЗ викликає кров'яні згустки, і нє-ну-тільки-не-в-Україні.

Кажуть один на сто тисяч! І шанси треба використовувати кожні кілька місяців!

А в Україні чудо - НОЛЬ на мільйони, тут навіть шансів не дають!

Взагалі, вмерло тільки 73. У Великобританії. Нє-ну-мєлочь-же!

Нє-ну-клінічні-дослідження-ж-всі-пройшли! Ну й що, що результати не опубліковані? Ну он: публікують по ходу знахідок! Новина від 2 грудня 2021 - вчені нарешті знайшли причину кров'яних згустків - фактично, аутоімунна реакція організму.

А ще, таке стоїть в "новині" - Adenovirus technology is also used in the single dose Johnson and Johnson Covid vaccine which as also been linked to a small number of LIFE THREATENING BLOOD CLOT CASES.

Аденовірусна технологія також використовується в одноразовій вакцині Джонсона та Джонсона від Covid, яка також була пов’язана з невеликою кількістю ВИПАДКІВ ЗГУСТКІВ У КРОВІ, ЯКІ ЗАГРОЖУЮТЬ ЖИТТЮ.

100% безпечна і ефективна! Всім в чергу на бустер!

www.dailymail.co.uk/news/article-10266585/AstraZeneca-uncovers-trigger-blood-clots-jab.html

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вомбат сказав:

Нє-ну-це-давно-відомо, що АЗ викликає кров'яні згустки, і нє-ну-тільки-не-в-Україні.

Кажуть один на сто тисяч! І шанси треба використовувати кожні кілька місяців!

А в Україні чудо - НОЛЬ на мільйони, тут навіть шансів не дають!

Взагалі, вмерло тільки 73. У Великобританії. Нє-ну-мєлочь-же!

Нє-ну-клінічні-дослідження-ж-всі-пройшли! Ну й що, що результати не опубліковані? Ну он: публікують по ходу знахідок! Новина від 2 грудня 2021 - вчені нарешті знайшли причину кров'яних згустків - фактично, аутоімунна реакція організму.

А ще, таке стоїть в "новині" - Adenovirus technology is also used in the single dose Johnson and Johnson Covid vaccine which as also been linked to a small number of LIFE THREATENING BLOOD CLOT CASES.

Аденовірусна технологія також використовується в одноразовій вакцині Джонсона та Джонсона від Covid, яка також була пов’язана з невеликою кількістю ВИПАДКІВ ЗГУСТКІВ У КРОВІ, ЯКІ ЗАГРОЖУЮТЬ ЖИТТЮ.

100% безпечна і ефективна! Всім в чергу на бустер!

www.dailymail.co.uk/news/article-10266585/AstraZeneca-uncovers-trigger-blood-clots-jab.html

Ну звісно що деяким, включаючи вас, приємніше померти від тромбозу підхопивши корону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КимЧенЛоран неоднократно спрашивал, почему в арабских странах летальность от ковида много ниже (по крайней мере там где он смотрел).
Во время болезни у меня была возможность поэкспериментировать с этим и расспросить людей в разных странах о причинах.
Думаю, как минимум как гипотеза, вполне обоснованная и опирающаяся на официальные протоколы принятые для ковида (вспомнили
с начала пандемии варианты протоколов) — версия есть, и ее можно использовать также и не в арабских странах, если кто-то вдруг не захочет умирать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, 7351 сказав:

Віддати загарбнику понад мільон заручників замість можливого постраждання одиниць -- вважаєте правильним?

Закатовані в "Ізоляції" та інших катівнях Донецька-- відповідь на питання.

І ще одна відповідь -- Маріуполь -- було бажання -- звільнили, майже без жертв. (не знаю тільки, по наказу головнокомандуючого, чи всупереч наказу)

Так що -- у вас своя правда, у мене своя.

Якщо цікаво що вважаю я - то при вигляді розвішаних по гілках дерев кишок попихачок бойовиків та їхніх виблядків, я відчував би приблизно такий же смуток, як при вигляді свіжекопчених кацапів з будинку профспілок в Одесі. Саме вони становили основних живий щит бойовиків гіркіна при втечі зі Слов'янська. Але бачив на ютубі ролик з відеореєстратора, автори якого раділи, що нарешті орки ганебно тікають від ЗСУ. Чесно - не дуже хотілося б, щоб в момент зйомки почався обстріл.

Але не важливо, що з цього приводу думаю я. Я дуже добре пам'ятаю, що думали більшість країн Світу до збиття МН-17 про події на Донбасі. А на той момент до цієї авіакатастроіи лишалося майже два тижні. Те, що у мене на той момент викликало б відчуття справедливості, для кацапів могло б стати приводом для введення своїх "миротворців".  І ніхто у Світі не заперечував би проти такого розвитку подій.

Навіть Ізраїль, котрий впринципі може собі дозволити класти болт на думку усіх оон та інших безглуздих організацій разом узятих, намагається уникати жертв серед цивільних арабів. Україна собі точно не могла собі цього дозволити у 2014-му.

Я багато чого можу вже призабути, але точно знаю, чим я займався в ту ніч, коли гіркін тікав зі Слов'янська: я спав. Думаю, що і усі, хто зараз розповідають, що правильно було б тоді зробити, у той час займалися тим самим. Це взагалі не важко розвивати успіх у своїх фантазіях. Але для ЗСУ на той момент було три величезні причини не знищити гіркіна: тотальна виснаженість та нестача ресурсів, брак точної надійної інформації, брак командирів усіх рівнів, готових брати на себе відповідальність за непередбачувані наслідки. Якби у той момент я опинився на будь-якому рівні прийняття рішень, я не впевнений, що навіть з висоти нинішніх знань про тодішні події прийняв би більш правильні рішення, ніж були прийняті тоді. І я не дуже довіряю більшості "героїв" котрі зараз вчать, як треба було діяти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, DecorMaster сказав:

І я не дуже довіряю більшості "героїв" котрі зараз вчать, як треба було діяти.

Я теж.

Є Конституція України, є Устав Збройних Сил України -- починаючи з Криму -- проїгноровано.

Я так вважаю.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любителей Конституций, Майданов и прочих диванных бойцов-революционеров прошу запилить для своего спама отдельную политветку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, 7351 сказав:

Я теж.

Є Конституція України, є Устав Збройних Сил України -- починаючи з Криму -- проїгноровано.

Я так вважаю.

 

А яка стаття Конституції зобов'язує командирів ігнорувати ризики і віддавати наказ знищувати тікаючого ворога? Я дуже навіть за те, щоб ворог був знищений, навіть якщо він вже тікає. Але Конституція не гарантує наявності засобів ураження в потрібний момент у потрібному місці, та не виправдовує можливих помилок і їх наслідків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тем временем "соседей" серьезно торкнуло.   

Где то под Ростовом-на-Дону. (Прислал Виктор Федорович. Тот самый...:))

Коронапсихоз.jpg

Змінено користувачем OlegArh
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AlarOn сказав:

Любителей Конституций, Майданов и прочих диванных бойцов-революционеров прошу запилить для своего спама отдельную политветку.

Пишіть жалобу в Оон,фсб і сбу.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, MaksymS сказав:

Все просто - справка о прививке покупается у директора кладбища. 

Не все так просто, 14 дней после второй, иначе не считается))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, JFK сказав:

Не все так просто, 14 дней после второй, иначе не считается))

Для этого есть спецтариф - ускоряет приобретение трупом иммунитета. Опять же - касса у директора кладбища. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже помічна вакцинка, от прямо дуже!

Вечеринка в Осло в прошлую пятницу, 100-120 человек, все привиты, все были без симптомов, все сделали самостоятельные тесты перед вечеринкой (отрицательные).

На текущий момент уже у 64 из них тестами подтвержден COVID.

Омикрон подтвержден пока у одного, остальные ждут секвенирования.

Очень похоже на вечеринки привитых, когда вылезла Дельта.

www.thelocal.no/20211203/at-least-17-suspected-omicron-covid-19-cases-after-oslo-christmas-party/?fbclid=IwAR1J8BE0KJoWwByo5SWz2KqpejhRIgHZGNwbMztsW_UqpHQvmwSfmQLPfaE

UPDATE: пишут уже про более 90 заболевших гостей www.swissinfo.ch/ger/alle-news-in-kuerze/13-bestaetigte-omikron-faelle-nach-firmenfeier-in-norwegen/47166092?fbclid=IwAR2YIwuk6se99d-y4wjJlVPtNydJkBbvaZEVDb5rU54Sx62NuiLmZHuNSv8

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вомбат сказав:

все сделали самостоятельные тесты перед вечеринкой (отрицательные).

А вот это уже интересно. Прививка то такое, она не защищает. А вот тест... А точно сделали или купили, как и сертификат о прививке? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вомбат сказав:

пишут уже про более 90 заболевших гостей

Ну если это омикрон, то прививки от него еще нету - надо подождать. Это как с гриппом - типа привился, но от прошлогоднего штамма. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, MaksymS сказав:

Ну если это омикрон, то прививки от него еще нету - надо подождать.

Скільки там вже ПОШИРЕНИХ мутацій ковіду було? Штук 20? Будете від кожного ширятися і завжди носити маску?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю 2 мутації. Буду завжди носити маску, ширятися від кожного банально не встигнеш. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, MaksymS сказав:

Я знаю 2 мутації

Порядковий номер літери "омікрон" ні на що не натякає? Ну, чисто випадково?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, MaksymS сказал:

Это как с гриппом - типа привился, но от прошлогоднего штамма.

Ну брехня же. Вы бы хоть сравнили какие штаммы в прошлом году ходили и какие в том же Ваксигриппе этого года. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, serg179 сказал:

Пишіть жалобу в Оон,фсб і сбу.

Маладца!

Как ответил то, как ответил!

В стиле запарковавшегося на трамвайных путях бычка: "тай що, що трамвайні путі? Пиши жалобу..."

 

Классика)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А теперь передаю привет вопящим "от гриппа столько не умирало!"

В 2017 году в Испании у 47% умерших по разным причинам в возрастной группе 65+ лет после смерти оказывался положительным тест на какой-либо из респираторных вирусов. При том, что соответствующий диагноз ОРВИ при жизни был поставлен лишь 7%.

www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC6038767/

Таким образом, если бы нынешняя методика определения кoвuдных смертей (как любая смерть с позитивным тестом) действовала бы ранее, то статистика количества жертв респираторных инфекций была бы в 7 раз выше. Именно с такой поправкой будет корректно сравнивать их с кoвuдной смертностью.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, AlarOn сказав:

Маладца!

Как ответил то, как ответил!

В стиле запарковавшегося на трамвайных путях бычка: "тай що, що трамвайні путі? Пиши жалобу..."

 

Классика)))

О, новых ботов подвезли. Поделитесь свежей методичкой.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...