Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

55 минут назад, DecorMaster сказал:

Що вони такого цікавого забули зробити у 2020, щоб виправдати апокаліптичні прогнози, котрі їм пророкували на початку пандемії?

Кожен з цих пікових масивів - це як мінимум 500-600 людських життів

Забули спрогнозувати наслідки, або свідомо запустили декілька конвейєрів служби очищення. Особливо помітно у порівнянні з сусідами.51.jpg.6346a3edaa513c34884b1beaa4270909.jpg

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, iiigolkin сказав:

Так, вот и Вомбат за ограничения контактов.
Итак, у нас есть ваксеры "давайте уколемся и можно хоть целоваться в десны, и плевать на заражения"
и есть антиваксеры "привился — все равно соблюдай осторожность"

Ви помиляєтеся. Я за те, щоб ми не срали цеглою і не йшли проти природи. Тобто за те, щоб перехворіли всі ті, хто хворіє легко і тим самим зупинили чи обмежили циркуляцію віруса, захистивши своїм стадним імунітетом групи ризику. Тому я - ЗА максимальне збільшення контактів, але! серед груп, які не є групами ризику і в час, коли люди хворіють найлегше. Саме цим, тобто розумінням, на основі НАУКОВИХ знань, що і як робити, я відрізняюся від дебілів, які кричать, що вакцинація всіх врятує. Розумієте? Я просто знаю ЯК, КОЛИ І ЩО, а дебіли - вірять в х.ню., тобто вакцинки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вомбат сказал:

Ви помиляєтеся. Я за те, щоб ми не срали цеглою і не йшли проти природи. Тобто за те, щоб перехворіли всі ті, хто хворіє легко і тим самим зупинили чи обмежили циркуляцію віруса, захистивши своїм стадним імунітетом групи ризику. Тому я - ЗА максимальне збільшення контактів, але! серед груп, які не є групами ризику і в час, коли люди хворіють найлегше. Саме цим, тобто розумінням, на основі НАУКОВИХ знань, що і як робити, я відрізняюся від дебілів, які кричать, що вакцинація всіх врятує. Розумієте? Я просто знаю ЯК, КОЛИ І ЩО, а дебіли - вірять в х.ню., тобто вакцинки.

Ага, понятно. То есть — вы за зеленые сертификаты и свободу перемещения.
Вакцинованные болеют легче, пусть они меж собой перезаражаются, и набудут уже надежного имунитета.
А, не —  Вы еще молодежь предлагаете выпустить, но это вряд ли — раз уже уменьшают возраст для вакцинации,
группа риска у них стремительно молодеет, вплоть до грудничков.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Дощ сказав:

Не гвинтиком, а частиною суспільної машини. Гвинтики, які з неї випали - лежать обабіч дороги і шліфуються колесами поки не зітруться в пил.

Ви випадково політруком в совкє не були? Чи там якимось дрібним комуняцьким вождем? Риторика ну дуже схожа, от прямо дуже.

Змінено користувачем Вомбат
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, iiigolkin сказав:

Вакцинованные болеют легче

З якого, вибачаюся, дива? В мене є, вірніше БУЛИ, вакциновані знайомі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вомбат сказал:

Ви випадково політруком в совує не були? Чи там якимось дрібним комуняцьким вождем? Риторика ну дуже схожа, от прямо дуже.

Ну кстати, Вы с Дощ на одной позиции в каком-то смысле, против нас с MaximS.
Так что мне не удивительно что Вы, переходя на личности в разговоре с ним — соглашаетесь с ним (согласно правилу ветки).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вомбат сказал:

З якого, вибачаюся, дива? В мене є, вірніше БУЛИ, вакциновані знайомі.

ни один, ни два ни даже десять случаев — не статистика, и Вы сами при случае это напоминаете.
Давайте будем стараться быть точными:

биолог, математик и физик едут по Австралии и видят черную овцу:
биолог: — О, в Австралии водятся черные овцы!
физик: — В Австралии есть как минимум одна черная овца.
математик: — В Австралии есть как минимум одна овца, и как минимум с одного бока она черная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, iiigolkin сказав:

Вы, переходя на личности в разговоре с ним

Не трактуйте правила, як Вам того хочеться. Я ж не назвав його тупим ліваком. Я спитав, чи не був він, випадково, активним членом кпсс, бо ж дуже його риторика на то схожа. Давайте будемо все ж точними у визначеннях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вомбат сказал:

Не трактуйте правила, як Вам того хочеться. Я ж не назвав його тупим ліваком. Я спитав, чи не був він, випадково, активним членом кпсс, бо ж дуже його риторика на то схожа. Давайте будемо все ж точними у визначеннях.

Если б был оскорбительный эпитет — я б сказал "оскорбления".
Переход на личности "это другое" — это когда вместо темы обсуждают собеседника, даже без оскорблений.
Поскольку сформулировано было в виде вопроса — технически не могу даже сказать о клевете, если б было утверждение — сказал бы.

Практически есть три основных вида — переход на личности, оскорбления и клевета,
выучить не сложно да и не обязательно: все они являются выражением согласия с оппонентом,
в случае если у Вас нет аргументов против, Вы согласны, но стесняетесь выразить это иначе.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, kim chen loran сказав:

Кожен з цих пікових масивів - це як мінимум 500-600 людських життів

Забули спрогнозувати наслідки, або свідомо запустили декілька конвейєрів служби очищення. Особливо помітно у порівнянні з сусідами.

Ну так і викладали б порівняльний графік з  кількістью летальних випадків на тисячу населення. Бо якось негарно виходить: пишете про одне, а ілюструєте геть іншим. Правда ж, що це випадково так вийшло, а не з метою навмисної маніпуляції?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, iiigolkin сказав:

Одна свинья, убежавшая с чикагской бойни, еще не означает краха всей американской мясной промышленности
(с) Веркор и Коронель. Квота, или сторонники изобилия.

Але відсутність краху м'ясної промисловості не означає, що не можна цікавитись тим, куди хто втік, з якими мотивами, і як живеться після втечі. Не факт, що свинні на волі гірше, ніж свинні в ковбасі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Израильская медицинская страховая компания Maccabi Healthcare, в которой застраховано почти 30% израильтян, опираясь на собственную статистику, утверждает, что:

"у вакцинированных граждан шанс заразиться коронавирусом в 13 раз выше, чем у тех, кто уже переболел"

Я всё же повторюсь опять - вы в курсе, что от "испанки" была вакцинация? Нет? Неудивительно - этот факт вырезали практически из всех учебников и энциклопедий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Вомбат сказал:

Я всё же повторюсь опять - вы в курсе, что от "испанки" была вакцинация? Нет? Неудивительно - этот факт вырезали практически из всех учебников и энциклопедий.

никто ничего не вырезал, там просто нечего было заносить — 
вакцины тогда варил каждый кому не лень, в сша чуть не в каждом штате по нескольку,
в работу они шли тут же, положительного эффекта не дала ни одна,
а вот отрицательные эффекты были, но вакцинировались все же, кажется, охотно —
об этом ничего не знаю, не было в тексте... текст искать лениво, раз уже приводил ссылку...

но могу повторить цитату с сайта ЮНИСЕФ:
 

Як вдалося так швидко розробити вакцини проти COVID-19?

Завдяки безпрецедентним інвестиціям та глобальному співробітництву вчені змогли розробити вакцини проти COVID-19 у рекордні строки, дотримуючись при цьому суворих стандартів, заснованих на принципах доказової медицини.

Нині (станом на 4 травня 2021 року) триває розробка ще понад 200 вакцин-кандидаток (96 перебувають на клінічному етапі та 184 — на доклінічному етапі розробки). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вомбат сказав:

Ви випадково політруком в совкє не були? Чи там якимось дрібним комуняцьким вождем? Риторика ну дуже схожа, от прямо дуже.

Політруком чи дрібним комуняцьким вождем??! 😀 ні, я ж не Голкін який леніна живого бачив - совок завернувся коли я став піонером, може він тому й завернувся :lol:

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Вомбат сказав:

Израильская медицинская страховая компания Maccabi Healthcare, в которой застраховано почти 30% израильтян, опираясь на собственную статистику, утверждает, что:

"у вакцинированных граждан шанс заразиться коронавирусом в 13 раз выше, чем у тех, кто уже переболел"

Я всё же повторюсь опять - вы в курсе, что от "испанки" была вакцинация? Нет? Неудивительно - этот факт вырезали практически из всех учебников и энциклопедий.

Там вище від комрада був відос від київського лікаря, де він розбирає дослідження щодо рівня захисту перехворілих і вакцинованих як раз Ізраїль, мабуть тільки я й додивився, а в кінці там чудовий висновок: можна ризикнути і перехворіти і мати вищу якість антитіл, але на жаль 5 млн про це вже не розкажуть бо вони вмерли.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пошел слушок, что у куйла ковид и +39° и все такое
скорее всего — фейк, всего один изначальный источник,
и так себе источничек — не официальный... впрочем, у них и официальные 
мало что кроме фейков выдают, зря я различаю... 
короче, держим кулаки за ковид, чтоб в этот раз у него все получилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, iiigolkin сказал:

пошел слушок, что у куйла ковид и +39° и все такое
 

Не переживайте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Дощ сказав:
1 година тому, Вомбат сказав:

 

Політруком чи дрібним комуняцьким вождем??! 😀 ні, я ж не Голкін який леніна живого бачив - совок завернувся коли я став піонером, може він тому й завернувся

А, то трохи замалий? З таких ліваків, як Ви, виростали ідеальні комуняки. Кондові. Старайтеся і у Вас все вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, iiigolkin сказав:

пошел слушок, что у куйла ковид и +39° и все такое

До дупи, від барановіруса політики не помирають ЧОМУСЬ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не переживайте.

Вы оттуда? Обидно будет, если неправда...
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

Вы оттуда? 
 

В уме ли Вы?Буду думать что это не Вы написали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

В уме ли Вы?Буду думать что это не Вы написали.

Почему не я? Любой мог это написать, и я тоже.
Пустой профиль, 50 постов из которых 80% в ковидной теме — что еще можно думать об этом?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, iiigolkin сказал:

Почему не я? Любой мог это написать, и я тоже.
Пустой профиль, 50 постов из которых 80% в ковидной теме — что еще можно думать об этом?
 

Статистика схожа с Вашей, разница только в количестве постов.Тут, конечно, я Вам не соперник - дети, супруга, сон, робота и хобби отнимают кучу времени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канадский врач кардиолог , который публично высмеивал страхи людей, не желающих делать укол , и говорил « Я не буду плакать на ваших похоронах» умер от сердечного приступа во сне 2 недели спустя ПОСЛЕ третьего укола . Ему было 52 года . Проблем с сердцем до этого не было ( кардиолог же , знал бы ).

Ну что я вам скажу … Хм… ну ведь классический пример . Тут даже говорить нечего. Врач , который такое сказал публично , и умер сразу после укола, который он считал самым безопасным и презирал тех, кто боится его делать - ирония ? Но конечно конечно, ПОСЛЕ не значит ВСЛЕДСТВИЕ. Так карта легла , что две недели прошло после укола . Случайность . Совпадение . Нету связи .
www.gospanews.net/en/2021/11/15/doctor-who-said-i-wont-cry-at-funeral-for-unvaxxed-dies-after-3rd-covid-shot-he-wanted-to-punch-in-the-face-the-no-vax/

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вомбат сказал:

Канадский врач кардиолог , который публично высмеивал страхи людей, не желающих делать укол , и говорил « Я не буду плакать на ваших похоронах» умер от сердечного приступа во сне 2 недели спустя ПОСЛЕ третьего укола . Ему было 52 года . Проблем с сердцем до этого не было ( кардиолог же , знал бы ).

Ну что я вам скажу … Хм… ну ведь классический пример . Тут даже говорить нечего. Врач , который такое сказал публично , и умер сразу после укола, который он считал самым безопасным и презирал тех, кто боится его делать - ирония ? Но конечно конечно, ПОСЛЕ не значит ВСЛЕДСТВИЕ. Так карта легла , что две недели прошло после укола . Случайность . Совпадение . Нету связи .
www.gospanews.net/en/2021/11/15/doctor-who-said-i-wont-cry-at-funeral-for-unvaxxed-dies-after-3rd-covid-shot-he-wanted-to-punch-in-the-face-the-no-vax/

Тоесть, то о чём Вы, Иголкин, я и другие предупреждали ранее, уже наступило.Дистанционное управление вакцинированным организмом, вплоть до отключения.А ведь ещё пару лет назад это было сродни фантастике.Вся надежда на небольшие очаги Сопротивления 💪.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...