Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Dmitriy_S сказав:

Но зачем? Зачем вы ведете себя как быдло? Почему? Я знал вас на форуме, как адекватного человека. Откуда такие перемены?

 

Думав спочатку, щоб не заморочуватися, написати, типу президенту можна бути бидлом, то чому б мені не бути схожим. Але це було б занадто просто, і не зовсім щиро. А писати зараз кілька сторінок тексту немає часу в натхнення.

Чкщо коротко, то я такий, яким був і кілька років назад. Якщо і змінився - то не дуже. Більше змінилося ваше сприйняття мене через те, що ви не отримуєте від мене текстів, які б вам подобались. Але я не зобов'язаний подобатись усім. Для когось - це ознака бидла. Для мене - чесність перед собою та іншими.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, 7351 сказав:

Обычная жертва пропаганды в гибридной войне.

Украина, к сожалению, не может тратить такие же миллиарды долларов на пропаганду внутри Украины, не то, что на территории агрессора.

Ви нещодавно викладали фотку із затриманими "злочинною пандою" тітушками біля ВР у 2017-му. Я тоді спитав вас про їхню подальшу долю, про котру ви не можете не знати, оскільки дуже переймалися ситуацією, що склалася. Як чесна людина зі світлим розумом, непідвладним ворожій пропаганді, не могли б ви нарешті поділитися інформацією про цих людей?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, DecorMaster сказал:

Навряд чи я зрозумію, навіщо ви мені кидаєте посилання, котре я вам кинув буквально пару повідомлень назад. Мені вас шкода, як дуже закуклену на власному примітивному уявленні про світ людину. Якась злість, якась цегла, якісь порохоботи. Якщо вже не тільки від мене отримали посилання на оригінал, а вже навіть самі його перепостили, то невже не осилили прочитати все і вникнути в суть, а не лише повисмикувати цитати, котрі найбільше вкладаються у ваш примітивізм?

Ні 2014-му, ні в першому турі 2019-го не підтримував Порошенка. І навіть припустити не міг, що стану "порохоботом". Причому називатимуть мене так в тому числі і ті, хто в 2014-му його обрав. Але мене цілком влаштовує те, що примітивні люди вбачають в мені ворога.

ок,о примитивных людях.

я ответил Коту, зацитировав бабченко.

влезло непонятное,которое накинулось с оскорблениями и что-то написало с посылом  "вы все врете" ,в сухом остатке бабченко таки расхваливал рашенскую вакцину.

я с такими идеологически заряженными вообще стараюсь не вступать в общение ,это токсичные люди,исполненные злобы и желчи,это люди ,которым везде мерещятся "вороги" и "зрада". со стороны немного жаль таких людей,живущих в своих темных и мрачных иллюзиях,но это их выбор .

злость,кирпичи,порохоботизм это удел вашего цеха идеологически озабоченных ))))

вам с этим и жить.

бувайте,хай щастить!

 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, DecorMaster сказав:

Ви нещодавно викладали фотку із затриманими "злочинною пандою" тітушками біля ВР у 2017-му. Я тоді спитав вас про їхню подальшу долю, про котру ви не можете не знати, оскільки дуже переймалися ситуацією, що склалася. Як чесна людина зі світлим розумом, непідвладним ворожій пропаганді, не могли б ви нарешті поділитися інформацією про цих людей?

Брешете -- фото було за 2018 рік.   hromadske.ua/posts/pid-radoiu-pravookhorontsi-pochaly-znosyty-nametove-mistechko-ie-zatrymani-i-postrazhdali-nazhyvo

І не з тітушками, а з громадськими активістами, такими ж, яких розстрілювали на майдані і в Іловайську. 

Вони перебували в наметовому містечку цілком законно, по узгодженій заздалегідь заявці на безстроковий мітинг --

тому про "тітушок" теж брехня.

Про їхню долю я не знав і не знаю, як і багато про що ще не знаю, на відміну від вас,-- виж не "примітивні", як всі інші, що вас не поважають, -- розкажете, взнаємо всі вашу версію про "тітушок".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

ок,о примитивных людях.

я ответил Коту, зацитировав бабченко.

влезло непонятное,которое накинулось с оскорблениями и что-то написало с посылом  "вы все врете" ,в сухом остатке бабченко таки расхваливал рашенскую вакцину.

я с такими идеологически заряженными вообще стараюсь не вступать в общение ,это токсичные люди,исполненные злобы и желчи,это люди ,которым везде мерещятся "вороги" и "зрада". со стороны немного жаль таких людей,живущих в своих темных и мрачных иллюзиях,но это их выбор .

злость,кирпичи,порохоботизм это удел вашего цеха идеологически озабоченных ))))

вам с этим и жить.

бувайте,хай щастить!

 

Ще раз для плавнодумаючих: стаття Бабченка - не про вакцину. А про заяву зеленського, котра на час виходу суперечила інформації в британському медичному журналі, котрий є одним із найавторитетніших медичних видань у Світі.

Примітивним людям достатньо кількох вирваних із контексту речень, щоб розгледіти або дофантазувати злість, цеглу та інші атрибути із своїх традиційних лозунгів. Надлишок інформації руйнує вашу закукленість на презумції власної правоти, а покидати зону комфорту не хочеться. Саме тому вам так хочеться придумувати ярлики для всіх, хто думає інакше.

Якщо вашою метою було виправдати себе перед самим-собою - вітаю, ви з цим майже справились.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, 7351 сказав:

Брешете -- фото було за 2018 рік.   hromadske.ua/posts/pid-radoiu-pravookhorontsi-pochaly-znosyty-nametove-mistechko-ie-zatrymani-i-postrazhdali-nazhyvo

І не з тітушками, а з громадськими активістами, такими ж, яких розстрілювали на майдані і в Іловайську. 

Вони перебували в наметовому містечку цілком законно, по узгодженій заздалегідь заявці на безстроковий мітинг --

тому про "тітушок" теж брехня.

Про їхню долю я не знав і не знаю, як і багато про що ще не знаю, на відміну від вас,-- виж не "примітивні", як всі інші, що вас не поважають, -- розкажете, взнаємо всі вашу версію про "тітушок".

Це вони самі себе називали бійцями батальйону "Донбас". Але в самому батальйоні заявили, що ці люди не мають до батальйона жодного відношення.

Ну окрім Семенченко, котрий очолював батальйон до того, як самовипилявся з нього, завівши їх в Іловайськ.

Так все-таки: не тримайте більше інтригу, розкрийте більше інформації про подальшу долю цих людей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DecorMaster сказал:

Ще раз для плавнодумаючих: стаття Бабченка - не про вакцину. А про заяву зеленського, котра на час виходу суперечила інформації в британському медичному журналі, котрий є одним із найавторитетніших медичних видань у Світі.

Примітивним людям достатньо кількох вирваних із контексту речень, щоб розгледіти або дофантазувати злість, цеглу та інші атрибути із своїх традиційних лозунгів. Надлишок інформації руйнує вашу закукленість на презумції власної правоти, а покидати зону комфорту не хочеться. Саме тому вам так хочеться придумувати ярлики для всіх, хто думає інакше.

Якщо вашою метою було виправдати себе перед самим-собою - вітаю, ви з цим майже справились.

 

продолжим о примитивных людях.

бабченко чего - "расхваливал российскую вакцину"! ,пишучи про заяву президента України Володимира Александровича Зеленського.

насправді це стаття для аудитории в которую вбрасывается абсолютно ясный посыл - мы,русские,хорошую вакцину сделали.

далее о примтиве - когда человек демонстриует немотивированную злобу через оскорбление людей,которые ему ничего плохого не говорили,не писали и даже в общение с ним не вступали,мало того,что такой человек срет себе в карму и накликает на себя беды ,но и показывает сильнейшее внутреннее напряжение ,злость ,зашореннсть.

вкупе с идеологической заряженностью вся эта гремучая смесь уродует человека,но это выбор и с этим выбором и существовать таким человекам.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Це вони самі себе називали бійцями батальйону "Донбас". Але в самому батальйоні заявили, що ці люди не мають до батальйона жодного відношення.

Ну окрім Семенченко, котрий очолював батальйон до того, як самовипилявся з нього, завівши їх в Іловайськ.

Так все-таки: не тримайте більше інтригу, розкрийте більше інформації про подальшу долю цих людей.

Я щось казав про батальон "Донбас"? -- марите, мабудь.

Такі очі в вас злобою закладені -- тому повторюю:

"Про їхню долю я не знав і не знаю, як і багато про що ще не знаю, на відміну від вас,-- виж не "примітивні", як всі інші, що вас не поважають, -- розкажете, взнаємо всі вашу версію про "тітушок"."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

986335293_.png.7a51cccf64907bbb0ae812e7225ca64a.pngМені здається, що раніше. Три роки - якось дуже оптимістично. Вакциновані почнуть масово хворіти набагато раніше.

 

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вомбат сказав:

 Три роки - якось дуже оптимістично. Вакциновані почнуть масово хворіти набагато раніше.

 

Це мрія Вомбата -- про вакцинованих і тих хто голосував за Зеленського.

І ще, щоб долар "по 100" був -- чим гірше в Україні, тим краще.

 

Одні люди хочуть жити краще - інші мріють, щоб інші люди жили гірше, ніж вони, або взагалі не жили!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Вомбат сказал:

986335293_.png.7a51cccf64907bbb0ae812e7225ca64a.pngМені здається, що раніше. Три роки - якось дуже оптимістично. Вакциновані почнуть масово хворіти набагато раніше.

 

Как Вы можете верить человееу который такое натворил? Непрофесионально с Вашей стороны ,как минимум.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Вомбат сказав:

Вакциновані почнуть масово хворіти набагато раніше.

А у невакцинованих повилазять хронічні хвороби та ускладнення після ковіду. Тому статистика неодмінно зростатиме. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, MaksymS сказав:

А у невакцинованих повилазять хронічні хвороби та ускладнення після ковіду

Тобто, Ви вважаєте, що ц вауцинованих ускладнень від ковіду не буває? Чи менше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Вомбат сказав:

Тобто, Ви вважаєте, що ц вауцинованих ускладнень від ковіду не буває? Чи менше?

Так само як і у невакцинованих. Все залежить від організму та уважності лікаря. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, MaksymS сказав:

Так само як і у невакцинованих. Все залежить від організму та уважності лікаря. 

Найтяжче ускладнення -- летальний кінець хвороби. Усі, без винятку, наукові медичні організації світового рівня визнають зменшену у кілька разів летальність при зараженні ковідом у вакцинованих порівняно з невакцинованими від ковіду.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

Найтяжче ускладнення -- летальний кінець хвороби. Усі, без винятку, наукові медичні організації світового рівня визнають зменшену у кілька разів летальність при зараженні ковідом у вакцинованих порівняно з невакцинованими від ковіду.

Любой копи-пастер пропагандон на зарплате считает себя круче Бога.

А что ему бояться? Распространение заведомо ложной информации никак не карается((( в случае если эта ложная информация "правильная")))

Можно ли увидеть документальные подтверждения официальных заключений всех без исключения медицинских организаций мирового уровня???

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, DecorMaster сказав:

Думав спочатку, щоб не заморочуватися, написати, типу президенту можна бути бидлом, то чому б мені не бути схожим. Але це було б занадто просто, і не зовсім щиро. А писати зараз кілька сторінок тексту немає часу в натхнення.

Чкщо коротко, то я такий, яким був і кілька років назад. Якщо і змінився - то не дуже. Більше змінилося ваше сприйняття мене через те, що ви не отримуєте від мене текстів, які б вам подобались. Але я не зобов'язаний подобатись усім. Для когось - це ознака бидла. Для мене - чесність перед собою та іншими.

 

Цитата

Ні 2014-му, ні в першому турі 2019-го не підтримував Порошенка. І навіть припустити не міг, що стану "порохоботом". Причому називатимуть мене так в тому числі і ті, хто в 2014-му його обрав. Але мене цілком влаштовує те, що примітивні люди вбачають в мені ворога.

Тогда откуда такая ненависть? Она свойственна порохоботам и ватникам. Если вы не первый, то выходит что второй? Хотя, я уже не вижу между ними никакой разницы.

Весь мир в труху (с) Они просто сдохнут, а мы сразу в рай (с)

Это ведь ненависть в чистом виде:

17 годин тому, DecorMaster сказав:

 

А кум х..йла, котрий демонстративно подав приклад, як ширянутись від ковіду - він типу правильний і провладний? А умовний Аркадій Бабченко, котрий постійно макає зелену шмарклю в зеленошмаркляві косяки - це представник антиваксерів? Коли Світ дійшов до такої простоти?

Ах да, еще это свойственно закостенелым совкам. Если вы из них, то тут уже ничего не попишешь.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, 7351 сказав:

Я щось казав про батальон "Донбас"? -- марите, мабудь.

Такі очі в вас злобою закладені -- тому повторюю:

"Про їхню долю я не знав і не знаю, як і багато про що ще не знаю, на відміну від вас,-- виж не "примітивні", як всі інші, що вас не поважають, -- розкажете, взнаємо всі вашу версію про "тітушок"."

Злоба? Та швидше цікаве захоплення від того, як тріскається шаблон примітивної людини. Ще вчора у примітивів світ ділився на світлих ваксерів та темних антиваксерів, і тут бабах: виявляється ваксер Бабченко - темна сторона людства. Легко ж ви тріскаєтесь)

А про затриманих у 2018-му біля Верховної ради тітушок - дуже шкода, що ви про них нічого не знаєте, і навіть не спробували поцікавитись. Я то думав з вашого гнівного посту, що ви справжній борець за їхнє світле майбутнє, а ви виявилися таким же, як і ті кому докоряли у відсутності уваги до них. Лише разок невдало помотросили їхню фотку, і забули про них, як про непотріб. Добре, я більше вам не нагадуватиму про них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Юрий Киев сказав:

продолжим о примитивных людях.

бабченко чего - "расхваливал российскую вакцину"! ,пишучи про заяву президента України Володимира Александровича Зеленського.

насправді це стаття для аудитории в которую вбрасывается абсолютно ясный посыл - мы,русские,хорошую вакцину сделали.

далее о примтиве - когда человек демонстриует немотивированную злобу через оскорбление людей,которые ему ничего плохого не говорили,не писали и даже в общение с ним не вступали,мало того,что такой человек срет себе в карму и накликает на себя беды ,но и показывает сильнейшее внутреннее напряжение ,злость ,зашореннсть.

вкупе с идеологической заряженностью вся эта гремучая смесь уродует человека,но это выбор и с этим выбором и существовать таким человекам.

 

Фантазії над моєю злобою залиште собі.

Давайте краще продовжимо розбирати Бабченка. При цьому я не проти опуститися на ваш рівень, і трохи позмагатися у висмикуванні цитат. Можливо, ви невинні, що у середній школі вчителька літератури не навчила вас визначати тему твору і вашої провини в цьому нема. 

Я приведу з десяток статей Бабченка, у котрих є цитати із закликом вакцинуватися від ковіду, а ви - стільки ж із його цитатами, де він хвалить щось виготовлене у кацапів. Ок, чи слабо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Тогда откуда такая ненависть? Она свойственна порохоботам и ватникам. Если вы не первый, то выходит что второй? Хотя, я уже не вижу между ними никакой разницы.

Весь мир в труху (с) Они просто сдохнут, а мы сразу в рай (с)

Это ведь ненависть в чистом виде:

Ах да, еще это свойственно закостенелым совкам. Если вы из них, то тут уже ничего не попишешь.

Будь-ласка, хоча б ви не впадайте у примітивізм із поділом усього виключно на чорне та біле. Зазвичай ви пишете поцікавіше, ніж просто поверхневими гаслами, і тут раптом намагаєтесь увесь світ розділити на світлу сторону та "порохоботів". Доречі, шаблон витримає, якщо я викладу заклики людей із його політсили вакцинуватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Будь-ласка, хоча б ви не впадайте у примітивізм із поділом усього виключно на чорне та біле. Зазвичай ви пишете поцікавіше, ніж просто поверхневими гаслами, і тут раптом намагаєтесь увесь світ розділити на світлу сторону та "порохоботів". Доречі, шаблон витримає, якщо я викладу заклики людей із його політсили вакцинуватися?

Так я и не впадаю, есть вполне адекватные сторонники Петра Лексеича, с ними даже можно поговорить. А есть радикальная часть, которая мечтает, чтобы эта страна была уничтожена. И вы очень напоминаете вторых.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Так я и не впадаю, есть вполне адекватные сторонники Петра Лексеича, с ними даже можно поговорить. А есть радикальная часть, которая мечтает, чтобы эта страна была уничтожена. И вы очень напоминаете вторых.

Мені дуже подобається те, що відбувається. Пройшло трохи більше, ніж пів-години, і вже з'являються відтінки і тональності.

38 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Тогда откуда такая ненависть? Она свойственна порохоботам и ватникам. Если вы не первый, то выходит что второй? Хотя, я уже не вижу между ними никакой разницы.

 

Змінено користувачем DecorMaster
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Німеччині 17.11.2021 лікар і депутат регіону Thuringian на ім'я Dr. Ute Bergner представила в місцевому парламенті та направила міністру здоров'я свіже дослідження надлишкової смертності, яку за її дорученням фахівці порівнювали в 16 федеральних землях.

Цитую:

"Співвідношення між надлишковою смертністю у федеральних землях та рівнем їх вакцинації зважене з відносною кількістю жителів становить .31. Ця цифра вражаюче висока. Вона мала б бути негативною, якби вакцинація знизила смертність. Але за розглянутий період (36-40 тижні 2021) бачимо, що чим вищий рівень вакцинації, тим вища надлишкова смертність. З огляду на майбутні політичні заходи, спрямовані на подолання вірусу, ця цифра викликає занепокоєння і потребує пояснення.."

Оригінал дослідження і відео доповіді депутатки німецькою тут:
reitschuster.de/post/bundeslaender-mit-hoher-impfquote-haben-hoechste-uebersterblichkeit/

Англомовний переклад дослідження: www.skirsch.com/covid/GermanAnalysis.pdf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...