Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помощь!

malyarman

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Сподіваюся Олександру та іншим хворим на псоріаз допоможе наступне. На початку літа 2022 р. за порадою знайомого тато звернувся до сімейного лікаря (в м. Києві) щоб той дав направлення до профільного лікаря, який начебто лікує дане захворювання експериментальними препаратами. Отримавши направлення до Київської обласної лікарні (метро Лук'янівська) тата включили у програму лікування псоріазу. За результатами аналізів йому раз на тиждень робили уколи в живіт, далі - раз на місяць протягом півроку (курс наразі ще не закінчився).

Після 2-2,5 місяців псоріаз безслідно зник з усього тіла (яке на той час було уражене мінімум на 50-60%). Очевидно, що ліки сильно діючі і можливо проявляться побічні ефекти.

P.S. Такі програми є в різних лікарнях м. Києва (здається на П. Запорожця також), препарати можуть відрізнятися.

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 12.09.2022 в 13:33, XL.pro сказал:

Вітаю!

Сподіваюся Олександру та іншим хворим на псоріаз допоможе наступне. На початку літа 2022 р. за порадою знайомого тато звернувся до сімейного лікаря (в м. Києві) щоб той дав направлення до профільного лікаря, який начебто лікує дане захворювання експериментальними препаратами. Отримавши направлення до Київської обласної лікарні (метро Лук'янівська) тата включили у програму лікування псоріазу. За результатами аналізів йому раз на тиждень робили уколи в живіт, далі - раз на місяць протягом півроку (курс наразі ще не закінчився).

Після 2-2,5 місяців псоріаз безслідно зник з усього тіла (яке на той час було уражене мінімум на 50-60%). Очевидно, що ліки сильно діючі і можливо проявляться побічні ефекти.

P.S. Такі програми є в різних лікарнях м. Києва (здається на П. Запорожця також), препарати можуть відрізнятися.

Спасибо!

Люди добрые,если можете,помогите, пожалуйста!

Моя карточка:

4149 4390 2128 6038

Храни Вас Господь!Дай Бог Вам всего хорошего!Пусть он хранит Вас и Ваших близких!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Серце розривається Вас читати...

Наразі, так склалося, що в народа інші пріоритети. Не дай Бог опинитися в Вашому становищі. 

Будь ласка, гляньте в особисті від мене. Це єдиний шанс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Музей сказал:

Серце розривається Вас читати...

Наразі, так склалося, що в народа інші пріоритети. Не дай Бог опинитися в Вашому становищі. 

Будь ласка, гляньте в особисті від мене. Це єдиний шанс.

Дякую Вам.Але в особистих повідомленнях наразі нічого нема.Можливо щось глючить.

Також Величезне Вам Спасибі,чотирьом Людям,що вчора мені допомогли коштами!

Все пройдемо і переможемо!Слава Україні!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.12.2022 в 21:51, Музей сказал:

Серце розривається Вас читати...

Наразі, так склалося, що в народа інші пріоритети. Не дай Бог опинитися в Вашому становищі. 

Будь ласка, гляньте в особисті від мене. Це єдиний шанс.

Музей,напишите, пожалуйста,прямо в телефон:063 693 20 55 по Вайберу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди,если есть возможность,помогите, пожалуйста.

Змінено користувачем malyarman
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Музей,я получил Ваше сообщение.

Спасибо Вам!Только после всего того,что твориться вокруг уже не знаешь во что и в кого верить.Если и действительно кто-то всевышний есть,то как можно было допустить такое.В любом случае, Спасибо Вам!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 10.01.2023 в 16:35, malyarman сказал:

Помогите пожалуйста!

4149 4390 2128 6038

Помогите пожалуйста!Очень Вас прошу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо Вам большое за помощь!!!

 

Змінено користувачем malyarman
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из всех мазей,от которых был виден толк,это американо-израильская Fluocinonide 0,05процентов.Мне её 2 больших тюбика по 60грамм добрые люди по почте передали из США.В тех местах,где мазал ею для эксперимента, всё исчезло и до сих пор ничего нет.Но стоит она в районе 50долларов за тюбик,а таких тюбиков нужно немало,учитывая поражённость.Буду собирать деньги,чтобы купить,хоть сколько получиться.Попрошу,кто сколько может,подсобите, пожалуйста!

4149 4390 2128 6038

Буду благодарен за любую помощь.

Храни Вас Господь!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у Вас є ефект від флуоціноніду, то можете спробувати препарат Кремген, виробника Сперко, Україна, він суттєво дешевший (250 грн/30 г), там правда в комбінації ще антибіотик гентаміцин, але думаю він не зашкодить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Maryan_bhfz сказал:

Якщо у Вас є ефект від флуоціноніду, то можете спробувати препарат Кремген, виробника Сперко, Україна, він суттєво дешевший (250 грн/30 г), там правда в комбінації ще антибіотик гентаміцин, але думаю він не зашкодить

Дякую за пораду.Треба буде спробувати.Але в мене сумніви,щодо нашої фармацевтики і чи вигідно їм випускати щось таке,що дійсно лікує,чи вигідніше,щоб купували і купували постійно препарат.Там,все таки,американці роблять по заказу ізраїльтян.Але все одно Спасибі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, malyarman сказал:

Але в мене сумніви,щодо нашої фармацевтики

Ваше право, вірити, чи ні, я вже більше 15 років займаюся розробкою лікарських засобів, тому "трохи" знайомий з процесом з середини. На сьогодні стан фармацевитичного виробництва в Україні (звичайно, якщо не говорити про якихось зовсім аутсайдерів ринку) нічим не поступається більшості розвинутих країн світу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, malyarman сказав:

Треба буде спробувати.

якщо ви вже займаєтеся самолікуванням (що у випадку псоріазу зовсім не найкраще рішення), то скористайтеся хоча б настановами та протоколами

www.dec.gov.ua/mtd/psoriaz/ 

там також описані назви діючих речовин (не торгові назви), тому зможете обрати альтернативи.

ще як варіант - прийняти участь у клінічних дослідженнях. зараз, нажаль, по псоріазу відкритих не має (наскільки мені відомо), але потрібно моніторити, можливо щось після війни буде.

 

1 година тому, Maryan_bhfz сказав:

стан фармацевитичного виробництва в Україні (звичайно, якщо не говорити про якихось зовсім аутсайдерів ринку) нічим не поступається більшості розвинутих країн світу

саме виробничі потужності так, але розробка іноваційних продуктів з доведеною клінічною ефективністю нажаль все ще в аутсайдерах. не тому, що не хочуть, просто не можуть, як фінансово, так і інтелектуально.

якщо взяти той же псоріаз - біг-фарма працює з препаратами на основі моноклональних антитіл (стелара, косентікс) в той час, як рівень більшості виробників в Україні це Кремген. цінова категорія абсолютно різна, але й ефективність теж.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, outdoor24 сказал:

саме виробничі потужності так, але розробка іноваційних продуктів з доведеною клінічною ефективністю нажаль все ще в аутсайдерах. не тому, що не хочуть, просто не можуть, як фінансово, так і інтелектуально.

якщо взяти той же псоріаз - біг-фарма працює з препаратами на основі моноклональних антитіл (стелара, косентікс) в той час, як рівень більшості виробників в Україні це Кремген. цінова категорія абсолютно різна, але й ефективність теж.

100%, так і є, але в даному випадку, якщо говорити про флуоцінонід, то український буде нічим не нічим не гірший від ізраїльського чи американського.

І на 100 % підтримую Ваше побажання ТС, щодо слідування протоколам лікування! 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, malyarman сказал:

Из всех мазей,от которых был виден толк,это американо-израильская Fluocinonide 0,05процентов.Мне её 2 больших тюбика по 60грамм добрые люди по почте передали из США.В тех местах,где мазал ею для эксперимента, всё исчезло и до сих пор ничего нет.Но стоит она в районе 50долларов за тюбик,а таких тюбиков нужно немало,учитывая поражённость.Буду собирать деньги,чтобы купить,хоть сколько получиться.Попрошу,кто сколько может,подсобите, пожалуйста!

4149 4390 2128 6038

Буду благодарен за любую помощь.

Храни Вас Господь!

 

 

 

Помогите,пожалуйста!

4149 4390 2128 6038

Змінено користувачем malyarman
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за500грн!Храни Вас Господь!!!

Змінено користувачем malyarman
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.01.2023 в 08:25, malyarman сказал:

Из всех мазей,от которых был виден толк,это американо-израильская Fluocinonide 0,05процентов.Мне её 2 больших тюбика по 60грамм добрые люди по почте передали из США.В тех местах,где мазал ею для эксперимента, всё исчезло и до сих пор ничего нет.Но стоит она в районе 50долларов за тюбик,а таких тюбиков нужно немало,учитывая поражённость.Буду собирать деньги,чтобы купить,хоть сколько получиться.Попрошу,кто сколько может,подсобите, пожалуйста!

4149 4390 2128 6038

Буду благодарен за любую помощь.

Храни Вас Господь!

 

 

 

Помогите пожалуйста!

4149 4390 2128 6038

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...