Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення до обленерго, ціна підключення

melgozan

Рекомендовані повідомлення

Вітаю. Маю проблему з нерозумінням вартості підключення. Замовляв 6квт, трифазне. Вартість квт 1461,6х6=8770 грн. В ту ціну я так розумію мав би бути включений лічильник, автомат і решта що там треба, чи це все за окрему плату ? В прикріпленому файлі дві графи по оплаті, сумарно 15951 грн

722392215_.jpg.3254cfa8a971312e70a2f2822bf045a4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Маю проблему з нерозумінням вартості підключення. Замовляв 6квт, трифазне. Вартість квт 1461,6х6=8770 грн. В ту ціну я так розумію мав би бути включений лічильник, автомат і решта що там треба, чи це все за окрему плату ? В прикріпленому файлі дві графи по оплаті, сумарно 15951 грн

 

А что, в счете, на который идет ссылка ничего невидно? Или это он и есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, счет на оплату мне отослала мне бухгалтерия, подключение и стоимость услуг указано суммарно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это филькина грамота. Потребуйте расшифровать. Полсле этого можно о чем то рассуждать. А так- с Вас захотели вот столько. И все.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вартість квт 1461,6х6=8770 грн. В ту ціну я так розумію мав би бути включений лічильник, автомат і решта що там треба, чи це все за окрему плату ?

Нет, это просто оплата за подключаемую мощность. Все остальное плюсом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 роки тому за 9 кВ платив приблизно 17000 грн, гляньте на офіційному сайті, там повинні бути всі розцінки,ну раніше так було
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить написав листа в НКРЕКП, прийшла відповідь що послуга з приєднання до електричних мереж оператора системи передачі та операторів системи розподілу не включає послугу із забеспечення влаштування комерційного обліку електричної енергії.То певно та шафа з лічильником коштують 7300:( . Що цікаво, приїзжали , оглядали, щось собі позаписували, сказали поставити металевий стовб. Поставив.

В стандартное присоединение входят и столбы и Кабель. Это учтено в стоимости киловатт по какой-то методике. В нестандартное-все считают отдельно. Плюсом к стоимости киловатт.
Мені стовпа чи стовпів ставити не потрібно, для підключення треба буквально 3 метри дроту. Але уявімо собі коли зі стовпами яка би була ціна. Весь час я жив з думкою що підключення по ціні буде скільки реально замовлю кіловат, виходить що фіг там.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За год изменили условия. Раньше в эту стоимость входили автомат и счетчик.

Теперь тариф отдельно, остальное дополнительно в районе 8 тыс. (г.харьков)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...