Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте дровяной котёл

dobryj

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, whisker сказал:

Мінімальний комплект виглядає так:

 

Можно еще минимальней:

0-02-05-d4.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В умовах тотально відключення електроенергії чи зможе ТТ нагріти теплу бідлогу без працюючих насосів? Знаю, що радіатори/батареї точно зможе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Gons4eg сказал:

В умовах тотально відключення електроенергії чи зможе ТТ нагріти теплу бідлогу без працюючих насосів? Знаю, що радіатори/батареї точно зможе.

Ні, а батареї зможе тільки як шо система гравітаційна - товсті труби з уклоном, одна під стеляю друга біля пола

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

 тільки як шо система гравітаційна - товсті труби з уклоном, 

Если диаметры и уклоны учтены, то для работы (циркуляционное давление) не обязательно открытая (гравитационная) система, система может быть и закрытой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Сергей 31 сказал:

Если диаметры и уклоны учтены, то для работы (циркуляционное давление) не обязательно открытая (гравитационная) система, система может быть и закрытой.

Так я и не писал что система обязательно открытая, гравитационная может быть как открытая, так и закрытая

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Gons4eg сказал:

Виходить що без світла той ТТ теж до дупи бо насоси треба чимось крутити...

І так і ні..Ця зима багато чого нового навчила в експлуатації ТТ котла.Але кожний випадок індивідуальний.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, viksel сказав:

І так і ні..Ця зима багато чого нового навчила в експлуатації ТТ котла.Але кожний випадок індивідуальний.
 

Саме так. В розбитому будинку без світла сильно не нагрієшся... Тим паче, що у нас були блекаути по 4, а той більше днів. А під час окупації про світло мова навіть не йшла. Буржуйка неше все...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Gons4eg сказал:

Саме так. В розбитому будинку без світла сильно не нагрієшся... Тим паче, що у нас були блекаути по 4, а той більше днів. А під час окупації про світло мова навіть не йшла. Буржуйка неше все...

Я мав на увазі що робота ТТ системи без електрики можлива за певних умов і ніхто крім того, хто монтував систему, обслуговувати її не зможе.Я побавився тиждень і переключився на газ,набридло сидіти кочегаром контролером в темному підвалі)).
Ну і буржуйка звичайно...ще з осені підключена стояла.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 06.03.2023 в 13:31, whisker сказал:

Цей комплект дозволяє дві доби сидіти без світла і топити не зважаючи ні на що.

дві доби можна просидіти на УШП, або в інерційному цегляному будинку взагалі без опалення.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...