Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запрещают летом проводить строительные работы на даче.

astrex

Рекомендовані повідомлення

Я вчера выложила скрины распоряжения. Посмотрите,пожалуйста! Очень нуждаюсь в советах..

 

Я просмотрел документ и формально не все так однозначно. Вы пытаетесь аргументировать нецелевым использованием дачного фонда под сезонный съем жилья. Но в постановлении об этом ни слова. Речь идёт о туристах. А если все прибывшие, это родственники или близкие друзья хозяев жилья, которые приехали в гости? У Вас есть доказательства коммерческой деятельности соседей? Готовы идти до конца? Не боитесь нажить врагов?

Тогда продолжайте аккуратно строиться (но только в рабочие дни), а когда Вам начнут выписывать персональные предписания или штрафы - обжалуйте в судебном порядке. Про соседей забудьте - говорите только за себя.

Ориентируйтесь на советы Sewern - на форуме он дока в юриспруденции.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, а я обязана придерживаться этого запрета с учетом того, что участок принадлежит мне по праву собственности и его целевое назначение - индивидуальное дачное строительство? И участки соседей имеют такое же целевое назначение и тоже принадлежат им по праву собственности и вообще у нас - дачное сообществою. Какие туристы и какиие субъекты туристического бизнеса могут быть в дачном сообществе, по закону?

 

Тут надо смотреть законодательство по рекреационной зоне. Я не в теме. Но запрет в целом самодурством не выглядит. Одно дело целевое назначение земли, другое дело - зона отдыха. Вероятно, там другие нормативы по шумным работам и требованиям к чистоте. Шум разносится далеко и строительный мусор тоже радости не доставляет.

Закончится сезон - будете строиться дальше, никто слова не скажет.

Тем, кто уже основательно вложился в бизнес по организации отдыха, хотелось бы минимизировать неприятности для отдыхающих, не зависящие от организаторов напрямую. Им надо, чтобы отдыхающим было приятно и комфортно. И, боюсь, тут Вам жизни не дадут, пока отдыхающие не разъедутся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Я хочу написать в сельсовет письмо, .

 

ЗАЧЕМ????!!!!

Вам уже все ответили! Кроме того в данном "постановлении" речь идет о населенном пункте! Вы не населенный пункт. Сколько можно жевать одно и то же???!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хочу написать в сельсовет письмо ...

 

Напишите. По закону у них до месяца на ответ. Первый ответ будет формальный с теми же ссылками на нормативную базу. Вы попросите уточнить. У них ещё один месяц на ответ. А там и сезон закончится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗАЧЕМ????!!!!

Вам уже все ответили! Кроме того в данном "постановлении" речь идет о населенном пункте! Вы не населенный пункт. Сколько можно жевать одно и то же???!!!

 

Так они мне сами сказали написать заявление главе сельсовета :unknown: Землеутсроитель сказхала сделать именно так. Она мне намекнула, что я имею право строиться, когда захочу и сказала написать заявление главе сельсовета и прийти с ним на личный прием. Дескать, он его примет во внимание. Мол, их самих задолбали мои соседи, которые на всех вокруг жалуются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но только в рабочие дни

А чьо тільки в робочі?

Це правило встановлюються таким же рішенням ради, як і заборона на проведення будівельних робіт у літній час.

 

где где???:shock:

В Караганде. Читаємо уважно закон про прокуратуру zakon.rada.gov.ua/laws/show/1697-18#Text

Розділ XIII

ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Прокуратура виконує функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами виключно у формі представництва інтересів громадянина або держави в суді.

 

Я вчера выложила скрины распоряжения. Посмотрите,пожалуйста! Очень нуждаюсь в советах..

Скажите, а я обязана придерживаться этого запрета с учетом того, что участок принадлежит мне по праву собственности и его целевое назначение - индивидуальное дачное строительство? И участки соседей имеют такое же целевое назначение и тоже принадлежат им по праву собственности и вообще у нас - дачное сообществою. Какие туристы и какиие субъекты туристического бизнеса могут быть в дачном сообществе, по закону?

astrex я Вам у першій же відповіді у третьому дописі на Ваше питання написав що:

1. Місцева рада може накласти заборону (це в її повноваженнях).

2. Ви зобов’язані дотримуватись заборони.

3. У випадку недотримання на Вас можуть накласти штраф.

4. Всі рішення Ви можете оскаржити в суді, прокуратурі та інших органах, на які покладені контролюючі функції в межах своєї компетенції.

5. Крапка.

 

Які ще поради Ви хочете почути? Як законно не виконувати закон?

Це як з теми про спалювання сміття - не можна, але якщо дуже хочеться то накидайте порад

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які ще поради Ви хочете почути? Як законно не виконувати закон?

Це як з теми про спалювання сміття - не можна, але якщо дуже хочеться то накидайте порад

 

Тобто тільки я маю виконувати закон? А моїм сусідам, які використовують свою ділянку не за призначенням і приймають туристів, не зареєструвавши бізнес і не сплачуючи податки, можна закону не дотримуватись? Так виходить? Яким туристам я заважаю, коли їх поблизу типу нема?

 

Добавлено через 2 минуты

ЗАЧЕМ????!!!!

Вам уже все ответили! Кроме того в данном "постановлении" речь идет о населенном пункте! Вы не населенный пункт. Сколько можно жевать одно и то же???!!!

Подскажите, пожалуйста, на что я могу сосласться, что именно мой участок не относится к населенному пункту? Я не могу найти закон или другой нормативный акт на эту тему. Если бы нашла, то тогда достаточно было бы написать в сельсовет с ссылкой на норму, в которой сказано, что мой участок не относится к населенному пункту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А откуда мы знаем, что участок не относится к населенному пункту? Кто-то видел генеральный план или детальный план территории? В Киеве сколько садовых товариществ в межах населенного пункту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класть болт на всех и строить.1400 не такие уж большие деньги.Если только они не пойдут на такие меры как перережут комуникации и ФБСами въезд на участок не перегородят.

Дачный кооператив ,на прямую сильраде не подчиняется .У нас сильрада , давно уже упрашивает , чтоб расформировывали кооператив и к ним переходили.Типа для ОТГ хорошо бы было.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Прокуратура виконує функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами виключно у формі представництва інтересів громадянина або держави в суді.

 

Хорошо Видно? Или нужен шрифт побольше?

 

Добавлено через 33 минуты

Так они мне сами сказали написать заявление главе сельсовета :unknown: Землеутсроитель сказхала сделать именно так. Она мне намекнула, что я имею право строиться, когда захочу и сказала написать заявление главе сельсовета и прийти с ним на личный прием. Дескать, он его примет во внимание. Мол, их самих задолбали мои соседи, которые на всех вокруг жалуются.

Вы знакомите нас с обстоятельствами в час по чайной ложке?

Они сказали -они это кто?

каким боком здесь землеустроитель?

лично вам претензии были? в какой форме, от кого?

письменное уведомление\предупреждение вам лично было?

не было? зачем идти на какой-то прием???!!!

жалуются соседи оказывается....пусть предъявят жалобы, на основании этих жалоб пусть предъявят вам претензии, пригласят на беседу и т.д. и т.д.

хотят чужими руками отбиться от жалоб? пусть работают сами!

против соседей и их туристов тоже есть хороший метод

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дачный кооператив ,на прямую сильраде не подчиняется .У нас сильрада , давно уже упрашивает , чтоб расформировывали кооператив и к ним переходили.Типа для ОТГ хорошо бы было.

 

А в чем им выгода? Мы давно набиваемся присоединиться к НП, но нас отфутболивают: с нас ни подоходного, ни акциза, а дороги, мусор, освещение обеспечь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем им выгода? Мы давно набиваемся присоединиться к НП, но нас отфутболивают: с нас ни подоходного, ни акциза, а дороги, мусор, освещение обеспечь.

 

зачем пустопорожние вопросы в конкретной теме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зачем пустопорожние вопросы в конкретной теме?

 

Тема себя исчерпала: все советы даны. Дальше - по ходу развития событий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо Видно? Или нужен шрифт побольше?

Видно добре. Конкретизуйте питання або твердження чому виділене позбавляє права громадянина звернутись в прокуратуру.

 

Тобто тільки я маю виконувати закон? А моїм сусідам, які використовують свою ділянку не за призначенням і приймають туристів, не зареєструвавши бізнес і не сплачуючи податки, можна закону не дотримуватись? Так виходить? Яким туристам я заважаю, коли їх поблизу типу нема?

Закон мають виконувати всі. Не зрозуміло як вказане стосується конкретно предмету розмови.

 

По темі: Вам важливо стати в позу і нагнути раду, сусідів, туристів чи закінчити будівництво? Якщо перше - шанси прямують до нуля.

Якщо друге - продовжуйте будівництво, але з врахуванням що на вас законно можуть накласти штраф, а можуть і не накласти якщо не бикувати і спробувати знайти спільну мову з оточуючими. Це передбачає в першу чергу не посилати їх лісом за першої ліпшої нагоди.

 

Якщо ж стягнення накладуть то виключно в межах, які визначені законом.

Стягнення можна оскаржити в суді, станом на сьогодні не сплачуючи мита. На період розгляду обов’язок зі сплати штрафу призупиняється.

Якщо ж просто забити то по закінченню терміну оскарження посадова особа передає справу на виконавчу службу і з Вас стягнуть штраф примусово.

 

Все просто і ясно, виходячи з цього приймаємо рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

никто ничего накласть не может - все высосано из пальца.

разъяснять никому ничего не стану - наш народ не победим. При команде собаке на прогулке"стоять" накладывают в штаны все проходящие мимо....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Columbina, написав отттаку відповідь, і витер...

Скажу просто - не хаміть будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну они на ссылаются там на законы всякие интересные. Я в предыдущем сообщении выложила фото полного текста распоряжения. Посмотрите его, пожалуйста. Я хочу написать в сельсовет письмо, помогите мне, пожалуйста, подскажите на какие нормы я могу сослаться.

 

Первое на что они ссылаются в этом распоряжении, ст 42( единственная , конкретная статья, которая упоминается в распоряжении- остальное - ни о чём:)), ЗУ Про місцеве самоврядування в Україні zakon.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр#Text

 

Указанная статья регламентирует полномочия голови :

Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови

 

4. Сільський, селищний, міський голова:

 

1) забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;

 

А Конституция говорит,zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Text

 

Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

 

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

 

Стаття 92. Виключно законами України визначаються:

7) правовий режим власності;

 

Не может распоряжение ОМС, каким-то образом усечь Ваше право собственности.

 

Согласно ЦКУ zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15#Text

 

Стаття 316. Поняття права власності

 

1. Правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб.

 

Стаття 317. Зміст права власності

 

1. Власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

2. На зміст права власності не впливають місце проживання власника та місцезнаходження майна.

 

Стаття 319. Здійснення права власності

 

1. Власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

 

2. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону.

 

Я бы не советовал что-то писать. Распечатайте указанные статьи- и стройтесь. Когда придёт комендант/ участковый и т.д - дайте ознакомиться - пусть объяснят, конкретно, ссылаясь на статьи законов - что Вы нарушаете? Какой, конкретно, вид работ негативно влияет на отдыхающих:)?

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Конституция говорит,zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Text

 

Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

 

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

 

Стаття 92. Виключно законами України визначаються:

7) правовий режим власності;

 

Не может распоряжение ОМС, каким-то образом усечь Ваше право собственности.

 

Согласно ЦКУ zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15#Text

 

Стаття 316. Поняття права власності

 

1. Правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб.

 

Стаття 317. Зміст права власності

 

1. Власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

2. На зміст права власності не впливають місце проживання власника та місцезнаходження майна.

 

Стаття 319. Здійснення права власності

 

1. Власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

 

2. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону.

 

Я бы не советовал что-то писать. Распечатайте указанные статьи- и стройтесь. Когда придёт комендант/ участковый и т.д - дайте ознакомиться - пусть объяснят, конкретно, ссылаясь на статьи законов - что Вы нарушаете? Какой, конкретно, вид работ негативно влияет на отдыхающих:)?

Закони, власність... Ви вже вдруге цитуєте з Конституції про власність, яка до даної ситуації не має ніякого відношення. Пряма аналогія - спалювання листя, або благоустрій - по суті те саме, і регламентується рішеннями місцевої ради.

 

В приниципі логіка є - будівництво поряд з місцями прийому відпочивальників очевидно ж впливає на привабливість цих самих місць, відповідно власники втрачають доходи. З їх точки зору будівництво саме в цей час їм точно не впирається, скільки там того сезону і той молотками застукують. Звернулись зі скаргами в раду, мають право - прийняли рішення. Так само можна звертатись щодо його скасування.

 

Щодо комендант/дільничий - він не зобов’язаний давати ознакомітся, він просто складе протокол вказавши статтю (може навіть без присутності забудовника - комісію якусь зберуть), може навіть якусь непідходящу статтю, і на його підставі буде постанова про накладення штрафу. Далі по процедурі, оскаржуйте або платіть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закони, власність... Ви вже вдруге цитуєте з Конституції про власність, яка до даної ситуації не має ніякого відношення. Пряма аналогія - спалювання листя, або благоустрій - по суті те саме, і регламентується рішеннями місцевої ради....

 

Каждый , почему-то, считает, что право это просто:) Основной закон ,КУ- не имеет отношения;

Вам блокируют возможность строить и это не влияет на право собственности- Вы умница:)

ОМС принимает подзаконные НПА, ибо Согласно КУ zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Text ,

законы может принимать , ВРУ

Стаття 85. До повноважень Верховної Ради України належить:

3) прийняття законів;

 

С сжиганием листьев. ОМС берёт ЗКУ и пишет -сжигать нельзя и закон на стороне ОМС zakon.rada.gov.ua/laws/show/2768-14#Text

Стаття 103. Зміст добросусідства

 

1. Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо).

 

А как стройка влияет на отдыхающих - обоснуйте-согласно закону- закон статья:)

 

Добавлено через 5 минут

...В приниципі логіка є - будівництво поряд з місцями прийому відпочивальників очевидно ж впливає на привабливість цих самих місць, відповідно власники втрачають доходи. З їх точки зору будівництво саме в цей час їм точно не впирається, скільки там того сезону і той молотками застукують. Звернулись зі скаргами в раду, мають право - прийняли рішення. Так само можна звертатись щодо його скасування...

 

Все животные равны- но есть равнее:) Почему доходы одного собственника , важнее интересов другого собственника?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как стройка влияет на отдыхающих - обоснуйте-согласно закону- закон статья.

 

Так ТС занял позицию, что отдыхающих нет по определению.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему доходы одного собственника , важнее интересов другого собственника?

Питання було врегульоване радою - громада вирішила, що в туристичний сезон будівельні роботи не проводити.

 

 

С сжиганием листьев. ОМС берёт ЗКУ и пишет -сжигать нельзя и закон на стороне ОМС zakon.rada.gov.ua/laws/show/2768-14#Text

Стаття 103. Зміст добросусідства

 

1. Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо).

 

А как стройка влияет на отдыхающих - обоснуйте-согласно закону- закон статья:)

Виділив. Під "тощо" можна дописувати типу естетичне забруднення, перешкоджання господарській діяльності і т.п.

Сусіди скарги писали не просто так, очевидно є причини.

 

А так то Ваші аргументи в даному контексті також в принципі не мають значення - рада ухвалила рішення. Воно має виконуватись або може бути оскаржене в суді - ось там вже можете згадувати Конституцію, наводити цитати і т.д. Судячи по всьому тс не збирається звертатись до суду.

 

Каждый , почему-то, считает, что право это просто:) .... Вы умница:)

Що за мода пішла... Ви це, також не хаміть - і я не вказуватиму Вам напрямок руху

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання було врегульоване радою - громада вирішила, що в туристичний сезон будівельні роботи не проводити.

 

Виділив. Під "тощо" можна дописувати типу естетичне забруднення, перешкоджання господарській діяльності і т.п. Сусіди скарги писали не просто так, очевидно є причини...

 

 

Можно-Машку за ляжку;можно- поцеловать знамя полка- всё остальное разрешите :).

 

"естетичне забруднення"- это в каком нормативно-правовом акте Вы прочитали - ссылку дайте :)

 

Подгонять, что-то под что-то нужно на основании законов.

 

...Що за мода пішла... Ви це, також не хаміть - і я не вказуватиму Вам напрямок руху

 

Кто Вам нахамил? Ну, если нет у Вас знаний- в чём хамство. А, то , что их нет - я докажу:) Вот темка "Кто может отменить решение горсовета" . Вы там, так же, показали свои знания по решениям ОМС, а" вони (знання) не тойво" :) https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=236109

 

Добавлено через 15 минут

..Можете оскаржити рішення ради наприклад в прокуратурі..

 

...ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Прокуратура виконує функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами виключно у формі представництва інтересів громадянина або держави в суді...

 

Ещё чуть "нахамлю", как Вы видите вхождение прокурора в данном случае. Ведь . согласно ЗУ Про прокуратуру zakon.rada.gov.ua/laws/show/1697-18#Text

 

Стаття 23. Представництво інтересів громадянина або держави в суді

 

1. Представництво прокурором інтересів громадянина або держави в суді полягає у здійсненні процесуальних та інших дій, спрямованих на захист інтересів громадянина або держави, у випадках та порядку, встановлених законом.

 

2. Прокурор здійснює представництво в суді інтересів громадянина (громадянина України, іноземця або особи без громадянства) у випадках, якщо така особа не спроможна самостійно захистити свої порушені чи оспорювані права або реалізувати процесуальні повноваження через недосягнення повноліття, недієздатність або обмежену дієздатність, а законні представники або органи, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси такої особи, не здійснюють або неналежним чином здійснюють її захист.

 

Наявність таких обставин обґрунтовується прокурором у порядку, передбаченому частиною четвертою цієї статті.

 

4. Наявність підстав для представництва має бути обґрунтована прокурором у суді.

 

Прокурор здійснює представництво інтересів громадянина або держави в суді виключно після підтвердження судом підстав для представництва.

 

Прокурор зобов’язаний попередньо, до звернення до суду, повідомити про це громадянина та його законного представника або відповідного суб’єкта владних повноважень. У разі підтвердження судом наявності підстав для представництва прокурор користується процесуальними повноваженнями відповідної сторони процесу. [/i]Наявність підстав для представництва може бути оскаржена громадянином чи її законним представником або суб’єктом владних

повноважень.

 

Уж извините за хамство, но очень хочется узнать, как прокурору представить ТС в суде :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Sewern, вибачте але Ваш словесний понос не має нічого спільного з реальністю. Повисмикувати цитати з інтернету великого ума не треба, але Ваші так звані "поради" не призведуть до бажаного результату.

 

З.і. було б непогано щоб ger-cules відписався по як рухаються справи, але щось мені підказує що ніяк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Sewern, вибачте але Ваш словесний понос не має нічого спільного з реальністю. Повисмикувати цитати з інтернету великого ума не треба, але Ваші так звані "поради" не призведуть до бажаного результату.

 

З.і. було б непогано щоб ger-cules відписався по як рухаються справи, але щось мені підказує що ніяк.

 

Дощ, в ваших знаниях про понос и кого куда послать- я не сомневаюсь.:) А по сути можете написать, насмыкать цитат из интернета и дать план действий по данном вопросу- повторюсь-

...Уж извините за хамство, но очень хочется узнать, как прокурору представить ТС в суде :)

 

По пунктам пожалуйста, со ссылкой на закон, статью, часть, пункт- как подключить прокурора к данному процессу. Жду, с нетерпением:)

 

Насмыкайте, это же просто :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...