Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запрещают летом проводить строительные работы на даче.

astrex

Рекомендовані повідомлення

Имеем участок, почти достраиваем домик.

Цільове призначення (використання) земельної ділянки - для індивідуального дачного будівництва. Категорія земель за основним цільовим призначенням, до якої належить земельна ділянка - землі рекреаційного призначення.

Во вложении можете увидеть скрин, на что ссылается сельсовет, запрещая строительство.

Наш населенный пункт расположен у моря. Там есть всякие отели, базы, дома отдыха и т.п. И рядом со всем этим "ласвегасом" наш дачный кооператив. Я лично, на принадлежащем мне участке по праву частной собственности, строю себе дачу, именно дачу, не для туристов, а для себя и семьи: 3 комнаты, 1 кухня, санузел. Нам запретили закончить стройку, чтобы не тревожить туристов, которые могут жить поблизости у соседей, которые на таких же участках, с таким же целевым назначением, как у моего участка, построили себе мини-отели. И вот комендант нашего населенного пункта запрещает мне на моем участке заниматься строительством дачи. Насколько это правомерно? И как я могу помещать туристам, если кагбэ их априори не может быть на дачных участках?

Помогите....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комендант не може заборонити, а місцева рада може - в її повноваженнях, все правильно написали.

Можете оскаржити рішення ради наприклад в прокуратурі, думаю безперспективно.

Якщо продовжуватимете, теоретично можуть притягнути до адмінвідповідальності, здається 1700 грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комендант не може заборонити, а місцева рада може - в її повноваженнях, все правильно написали.

Можете оскаржити рішення ради наприклад в прокуратурі, думаю безперспективно.

Якщо продовжуватимете, теоретично можуть притягнути до адмінвідповідальності, здається 1700 грн

 

керуючись яким законом мене можуть притягнути до адмін відповідальності? Вони ж повинні в протоколі закон вказати...

Ще дуже бентежить, що вся ця "заваруха" ради туристів, які приїхали оздоровлюватись, як написано в розпорядженні. Але в нас рекреаційна земля, а не оздоровча... це по-перше. А по-друге, які туристи, яке оздоровлення на території дачного кооперативу? Туристів взагалі приймають суб'єкти туристичного бізнесу. А в дачному кооперативі, на землі, цільове призначення якої - будування дачного будинку, апріорі не може бути суб'єктів туристичного бізнесу, бо використати цю землю не за її цільовим призначенням заборонено Земельним Кодексом. Чи я помиляюсь? То як я можу заважати туристам, якщо за законом, їх не має бути на території дачного кооперативу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У скріні вказано ж: "закон про місцеве самоврядування" - місцева рада наділена великими повноваженнями, це вона встановлює правила і режим роботи закладів, правила благоустрою і т.п.

А свої аргументи ви можете наводити в суді, оскаржуючи її рішення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То як я можу заважати туристам, якщо за законом, їх не має бути на території дачного кооперативу?

 

Ви все вірно аргументуєте. Нехай Вам дадуть письмове рішення про заборону, а Ви їм - письмову відповідь, але з посиланнями на нормативні документи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви все вірно аргументуєте. Нехай Вам дадуть письмове рішення про заборону, а Ви їм - письмову відповідь, але з посиланнями на нормативні документи.

 

дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нехай Вам дадуть письмове рішення про заборону, а Ви їм - письмову відповідь, але з посиланнями на нормативні документи.

Зазвичай після невиконання припису виписується штраф, а переписка ведеться у межах судового провадження

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете оскаржити рішення ради наприклад в прокуратурі, думаю безперспективно.

 

где где???:shock:

 

Добавлено через 1 минуту

Добавляю скрин запрета, на что ссылаются

На скрине видно на что ссылаются. Нужен текст письма. Направлено лично вам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У скріні вказано ж: "закон про місцеве самоврядування" - місцева рада наділена великими повноваженнями, це вона встановлює правила і режим роботи закладів, правила благоустрою і т.п.

А свої аргументи ви можете наводити в суді, оскаржуючи її рішення

Я розумію, що місцева рада наділена дуже великими повноваженнями, але! Чи має право місцева рада діяти всупереч конституції, земельного та цивільного кодексів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@astrex, Вам шашечки чи їхати? Має чи ні - питання філософське юридичне. Практичне ж - "взує" вас/заборонить чи ні.

 

Чув, що оскарження рішення в суді призупиняє його рішення до кінця суду.

Вам заборонили, подайте до суду, поки він тягтиметься - добудуйтесь. А рішення по суті навіть не важливе уже.

Тут юристи мо підкажуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где где???:shock:

 

Добавлено через 1 минуту

 

На скрине видно на что ссылаются. Нужен текст письма. Направлено лично вам?

Нет. Это распоряжение комендату нашего населенного пункта.

 

Добавлено через 6 минут

[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Может, это они из-за карантина осторожничают?

Не, как раз наоборот, пекутся о том, чтобы туриста не огорчали стройками и некрасивыми видами, чтоб турист шел к нам и мог отдыхать. Но какие могут быть туристы на территории дачного кооператива?.. А наш населеный пункт состоит из основного села и дачного кооператива рядом с селом. В селе есть базы отдыха и я думаю, что к ним это распоряжение можно применить. Но дачный кооператив каким боком?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет. Это распоряжение комендату нашего населенного пункта.

 

1. Кто такой комендант населенного пункта? Председатель кооперативного туалета? У вас военный населенный пункт?

2. Мало ли какие распоряжения есть у него. Вам конкретно кто-то предъявлял претензии? или собираете оспаривать чьё-то распоряжение председателю туалета? это не ваше дело.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Кто такой комендант населенного пункта? Председатель кооперативного туалета? У вас военный населенный пункт?

2. Мало ли какие распоряжения есть у него. Вам конкретно кто-то предъявлял претензии? или собираете оспаривать чьё-то распоряжение председателю туалета? это не ваше дело.

мне пока только устно грозят, мол, не положено, согласно этому распоряжению, а вы нарушаете.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ваш дачный кооператив не относится к населенному пункту и не является жилым фондом. Точка.

Ваш скрин - вырванный из контекста кусок - выводы делать не из чего!!!!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ваш дачный кооператив не относится к населенному пункту и не является жилым фондом. Точка.

Ваш скрин - вырванный из контекста кусок - выводы делать не из чего!!!!

Скажите, пожалуйста, а где можно прочитать, что дачный кооператив не относится к населенному пункту и не является жилым фондом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, пожалуйста, а где можно прочитать, что дачный кооператив не относится к населенному пункту и не является жилым фондом?

 

Давайте для начала полный скрин документа с запретом, а то мы обсуждаем вырванные из контекста фрагменты, а Вы углубляетесь в дебри.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имеем участок, почти достраиваем домик....

 

Имеете- достраивайте!! Согласно КУ zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Text

 

Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.

 

 

Використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі.

 

Согласно ЦКУ zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15#Text

Стаття 319. Здійснення права власності

 

1. Власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

 

2. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону.

 

При здійсненні своїх прав та виконанні обов'язків власник зобов'язаний додержуватися моральних засад суспільства.

 

3. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав.

 

4. Власність зобов'язує.

 

5. Власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі.

 

6. Держава не втручається у здійснення власником права власності.

7. Діяльність власника може бути обмежена чи припинена або власника може бути зобов'язано допустити до користування його майном інших осіб лише у випадках і в порядку, встановлених законом.

 

 

 

Если Вы строите не хранилище отработанного ядерного топлива на рекреационной земле; не нарушаете честь, достоинство, интересы общества; не ухудшаете экологическую ситуацию - стройтесь- это Ваша земля, и Вам решать, когда строить!!

 

Если Вы , что-то нарушаете- пусть ссылаются на конкретную норму, а не на перечень законов:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте для начала полный скрин документа с запретом, а то мы обсуждаем вырванные из контекста фрагменты, а Вы углубляетесь в дебри.

 

Простите, что выкладываю с запозданием - весь день в разъездах..

Во вложении полный текст распоряжения.

1148437504__1.thumb.jpg.1ff5354d04b8f567053d92eb9c479755.jpg

1897531896__2.thumb.jpg.60bc2d5bc991facbe6607981522d4ca5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну они на ссылаются там на законы всякие интересные. Я в предыдущем сообщении выложила фото полного текста распоряжения. Посмотрите его, пожалуйста. Я хочу написать в сельсовет письмо, помогите мне, пожалуйста, подскажите на какие нормы я могу сослаться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте для начала полный скрин документа с запретом, а то мы обсуждаем вырванные из контекста фрагменты, а Вы углубляетесь в дебри.

Я вчера выложила скрины распоряжения. Посмотрите,пожалуйста! Очень нуждаюсь в советах..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вчера выложила скрины распоряжения. Посмотрите,пожалуйста! Очень нуждаюсь в советах..

 

Это не Вам лично персональный запрет, это запрет для всех на период курортного сезона. Хотят, чтобы отдыхающие отдыхали, а не слушали шумы от стройки и не наблюдали стихийных свалок строительного мусора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не Вам лично персональный запрет, это запрет для всех на период курортного сезона. Хотят, чтобы отдыхающие отдыхали, а не слушали шумы от стройки и не наблюдали стихийных свалок строительного мусора.

 

Скажите, а я обязана придерживаться этого запрета с учетом того, что участок принадлежит мне по праву собственности и его целевое назначение - индивидуальное дачное строительство? И участки соседей имеют такое же целевое назначение и тоже принадлежат им по праву собственности и вообще у нас - дачное сообществою. Какие туристы и какиие субъекты туристического бизнеса могут быть в дачном сообществе, по закону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...