Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пристройка по границам

Андрей Мас

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте.

Есть дом, который делим с родственником (седьмая вода на киселе, розовая часть) каждому по части. Моя часть оранжевая.

К своей части хочу сделать пристройку (голубой прямоугольник) 2 этажа с подвалом 5х8м.

Расстояния обозначил на рисунке, от пристройки до всех границ по 3 метра.

Не будет ли проблем?

Набросок 1:100

1.jpg

Змінено користувачем Андрей Мас
макет
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не будет ли проблем?

Будуть звичайно, при чому на всіх етапах якщо це спільна власність і не виділені частки в натуру. І по землі те саме, на малюнку вона спільна. Ваша прибудова в такому разі також вважатиметься спільною власністю і родич цілком може претендувати на неї в майбутньому.

Розділіть, отримайте право власності, і далі відповідно генплану ділянки бо може змінитись конфігурація через окремі під’їзди

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часть своя, домовая книга своя, но без выделения в натуре.

Земля уже в кадастре, приватизирована. Весь участок на рисунке мой.

Заезды разные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часть своя, домовая книга своя, но без выделения в натуре.

Земля уже в кадастре, приватизирована. Весь участок на рисунке мой.

Заезды разные.

По действующему положению о выдаче стройпаспорта (Постановление 103) потребуется согласие родни, а также архитектура скажет выдержать противопожарный разрыв в 8 метров от дома соседа. Увы. Можно в длину достроить с уступом в 1 м в сторону соседа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потребуется согласие родни

Родня в прошлом году два этажа построил, на своей земле, отступ от соседа в 3м

противопожарный разрыв в 8 метров от дома соседа. Увы. Можно в длину достроить с уступом в 1 м в сторону соседа.
Рядом на рисунке у соседа участок всего 8м, а от забора 1м, как?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

1.jpg

Есть факт, что соседушка пристроился всего-то 1м от забора и не ноет, а я 3м оставляю и слюни развожу.

Прокомментируйте пожалуйста по грамотному.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.jpg

Есть факт, что соседушка пристроился всего-то 1м от забора и не ноет, а я 3м оставляю и слюни развожу.

Прокомментируйте пожалуйста по грамотному.

Свод правил — документ по стандартизации, утверждённый федеральным органом исполнительной власти россии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часть своя, домовая книга своя, но без выделения в натуре.

Какая домовая?! Их отменили уже несколько лет назад!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Есть факт, что соседушка пристроился всего-то 1м от забора и не ноет, а я 3м оставляю и слюни развожу.

...

Так а Ви хочете побудувати і ввести це в експлуатацію? Чи "стрибнути в колодязь" .... як сусід?

Бо можна і так і так:

1) самовільно побудувати що заманеться бо сусід не поскаржиться (у самого-ж "рильце в пушку") а Ваші діти нехай голову ламають в майбутньому як то узаконити;

2) з самого початку зробити все у законний спосіб, позбавивши своїх нащадків від майбутнього гіморою.

 

Ви своїм мовчанням дали можливість побудувати родичу його будівлю з порушенням норм. Вам байдуже на майбутнє Ваших дітей/онуків? Бо Вашому родичу на своїх (я так бачу) ні: потихеньку "щимить" то тут, то там, сусіда..."хазяїн"...:(. А зробите зауваження - перший крок до "сусідських війн" :).

 

Какая домовая?! Их отменили уже несколько лет назад!
О :shock:. А чим замінили (яка процедура прописки/реєстрації в приватному будинку)?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а Ви хочете побудувати і ввести це в експлуатацію? Чи "стрибнути в колодязь" .... як сусід?

Бо можна і так і так:

1) самовільно побудувати що заманеться бо сусід не поскаржиться (у самого-ж "рильце в пушку") а Ваші діти нехай голову ламають в майбутньому як то узаконити;

2) з самого початку зробити все у законний спосіб, позбавивши своїх нащадків від майбутнього гіморою.

 

Ви своїм мовчанням дали можливість побудувати родичу його будівлю з порушенням норм. Вам байдуже на майбутнє Ваших дітей/онуків? Бо Вашому родичу на своїх (я так бачу) ні: потихеньку "щимить" то тут, то там, сусіда..."хазяїн"...:(. А зробите зауваження - перший крок до "сусідських війн" :).

 

О :shock:. А чим замінили (яка процедура прописки/реєстрації в приватному будинку)?

 

Заменили техпаспортом на дом и регистрация как везде через цнапы и реестры

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заменили техпаспортом на дом ...

Так вони-ж (техпаспорти) і раніше були :unknown:. А тепер що, в тих техпаспортах ставлять відмітки хто (Іванов Іван Іванович) зареєстрований?:unknown:

А якщо будинок на два власника, один техпаспорт..... хто в чиїй половині зареєстрував своїх дітей :grin:... без письмової згоди співвласника?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вони-ж (техпаспорти) і раніше були :unknown:. А тепер що, в тих техпаспортах ставлять відмітки хто (Іванов Іван Іванович) зареєстрований?:unknown:

А якщо будинок на два власника, один техпаспорт..... хто в чиїй половині зареєстрував своїх дітей :grin:... без письмової згоди співвласника?

Спросите в цнапе :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спросите в цнапе :)

Як довести, що циганський табір неповнолітніх мексиканців зареєстрований в половині мого співвласника а не у мене :grin:?

Вважаю, що даремно відмінили ту книжечку :(. Здивувало, що у ТС їх дві (у кожного співвласника). Адже один поштовий номер = одна книжечка... Хоча це десь з 14-го року (не точно). А до цього можна було отримати окрему поштову адресу (напевне і "книжечку":grin:) при розподілі будинку (наприклад при успадкуванні). Але особисто я в той "останній вагон" не встиг :)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...