Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электрические щиты в доме

NBB

Рекомендовані повідомлення

Ну як сказати, як в тебе малярка за всі гроші світу і а на щиті починає фарба сходити на очах, то палець, не палець або той орган, то то принаймі дико бісить і роздратовує.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як сказати, як в тебе малярка за всі гроші світу... .

 

В більшості випадків я не бачу малярку клієнта - ну не цікаво мені встановлювати фурнітуру. А от якщо просять на чомусь з'економити, вношу пропозиції. Так і тут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что если взять не модульный, а обычный металлический щиток

насколько потом удобнее с ним электрику работать и отличается ли по цене сборка такого лита и на сколько?

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что если взять не модульный, а обычный металлический щиток

насколько потом удобнее с ним электрику работать и отличается ли по цене сборка такого лита и на сколько?

спасибо

 

Так може Ви насамперед електрика для сбирання щитового знайшли, і разом з ним вирішили??? Було б логічно з виконавцем робіт такі речі вирішувати, а не тут.

Змінено користувачем Energon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так тут фахівці і і ймовірні виконавці, цей етап буде трішки пізніше,

а електрику підключити хочу вже доя зручності в саме простий металевий не модельний щит для цього зручний, а от як далі для професіоналів, то вирішив запитати -)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так тут фахівці і і ймовірні виконавці, цей етап буде трішки пізніше,

а електрику підключити хочу вже доя зручності в саме простий металевий не модельний щит для цього зручний, а от як далі для професіоналів, то вирішив запитати -)

 

Купіть нормальний щит, да і все. Хоча якщо особисто мені, то і з боксами у мене проблем не має:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня померил напряжение реле диджитоп показывало от 229 до 236 В это вроде нормально

что скажете?

спасибо

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня померил напряжение реле диджитоп показывало от 229 до 336 В это вроде нормально

что скажете?

спасибо

 

От 220 до 340 вольт??? Как для Атоса, то это много, а как для ДеЛяфер то мало....

Или это зелебобиковская диджитализация дошла уже и в электрику?

Я точно не в теме...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотри в сторону щита VOLTA VU60UA,но там металл только дверца и наружная рамка,а так альтернативы по цене иек нет,пришлось как-то работать с щитом E.Next,вот там была реальная жесть
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это встраиваемый, нужен накладной щит

У Hager серия FW, есть как встраиваемые, так и накладные щиты. Мне понравился - металл толстый, внутренности вынимаются, плюс есть разные конфигурации под разное количество юнитов и назначение щита.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...