Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Свежепил, высушенный калиброванный или высушенный строганный пиломатериал на кровлю?

Akkerman77

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, lastandr сказал:

Брякнуть по глупости можно что угодно...

Да, но утверждать, что чужое мнение - глупость, может только заинтересованное деньгами лицо. А там где есть шкурный интерес, там мало правды

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, henko сказав:

Сарай в Гостомеле уж 60 лет стоит - уже темно-серого цвета стал, а даже когда над ним ракеты летали - выстоял. Хотя дверь стальную недозакрепленную в доме инверсионной волной из монтажной пены выворотило. А сарай стоит, и никакие жучки его не погрызли за 60 лет. И никакими септиками его никто не обрабатывал никогда.

Вот как выглядит дерево в работе на протяжении столетия:

Когда взялся за постройку имения с дерева то пришлось перелопатить массу литературы по обработке, массу предложений от производителей и массу времени на поездки за опытом.

Подрядчики рассказывали такие же басни за 50-100 лет деревянным строениям, объехал Карпаты абы лично убедиться и ничего!

Самым старым оказался дом с табличкой в 50 лет, но назвать его деревянным можно было с натяжкой, а то что было чисто деревянным - труха!

И в процессе работы был момент когда вовремя не поставили септик и дерево сразу не обработали, пришлось ставить людей со шлифмашинками.

Пацаном подрабатывал с шабашниками на переделке крыш, да, иногда под соломой были сухие нетронутые кроквы, но чаще всего все побито шашелем.

Так шо мне басни про необработанное дерево стоит дольше не катят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Фрай сказал:

Пацаном подрабатывал с шабашниками на переделке крыш, да, иногда под соломой были сухие нетронутые кроквы, но чаще всего все побито шашелем.

Так шо мне басни про необработанное дерево стоит дольше не катят.

Приведите пример обработанного дерева, которое простояло 100 лет? Потому что примеры необработанного есть по всей Европе и там цифры в несколько веков

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Фрай сказав:

Так шо мне басни про необработанное дерево стоит дольше не катят.

Яскравий приклад цьому країни Балтії, вже не кажу про Норвегію та Швецію. Я про те, що вони розуміються на дерев'яному будівництві і знають, що в дерев'яних будинках, за якими доглядають,живе багато поколінь родини. І коштують ті будинки недешево.

Канадці не обробляють нічим кедр, з якого роблять оздоблення фасаду. Але кедр виділяє смолу, що захищає його від руйнування та необроблений набуває сірого кольору, який і подобається. В мене ІЧ-сауна зашита канадським кедром. Вже скільки років пройшло, але і досі зберігає запах деревини, хоч і оброблялась маслом для саун

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

Яскравий приклад цьому країни Балтії, вже не кажу про Норвегію та Швецію. Я про те, що вони розуміються на дерев'яному будівництві і знають, що в дерев'яних будинках, за якими доглядають,живе багато поколінь родини. І коштують ті будинки недешево.

Канадці не обробляють нічим кедр, з якого роблять оздоблення фасаду. Але кедр виділяє смолу, що захищає його від руйнування та необроблений набуває сірого кольору, який і подобається. В мене ІЧ-сауна зашита канадським кедром. Вже скільки років пройшло, але і досі зберігає запах деревини.

Канадський кєдр то пацани не зрозуміють - дєшманська сауна якась. Треба було морений баобаб брати і вкривати шаром золота😇

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, allanek сказав:

Канадці не обробляють нічим кедр, з якого роблять оздоблення фасаду. Але кедр виділяє смолу, що захищає його від руйнування та необроблений набуває сірого кольору, який і подобається

Я вибачаюсь, але не довелось мені в Україні побачити великі будинки з кедру, та навіть з модрини і то проблема.

мав на увазі дерево широко доступне для будівництва у нашій країні, сосна, смерека, тощо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Фрай сказав:

Я вибачаюсь, але не довелось мені в Україні побачити великі будинки з кедру,

Та я ж не про будинок цілком з кедру казала, а тільки про частини фасаду, що оздоблені гонтом з кедру. Я теж не бачила будинки , щоб були цілковито з канадського кедру.

45 хвилин тому, Фрай сказав:

та навіть з модрини і то проблема.

Кілька років тому шукали водойму, щоб порибалити та заїхали десь біля клініки  "Іновація" в лісогосподарство. Там стояв дерев'яний будинок з дахом з гонту, в дуже гарному стані. Мабуть, що з модрини, бо збудували його  ще за часів СРСР і в фільмах тих часів його використовували в якості декорації. Назви тих фільмів не пам'ятаю, але бачила його в кіно. На той час був в гарному стані, чи цілий він зараз, хто знає, може орки зруйнували. А будинок дуже гарний, будували його майстри з Карпат.

В мене багато дерева всередині будинку і на ділянці. Звісно, що це тільки мій досвід і мій погляд. Але те, що його треба обробляти, в мене нема сумнівів.

Як приклад. В мене тераса під дахом, який тримається за допомогою дерев'яних стовпів з клеєного брусу. Стовпи прямокутні. Все, включно і стелю тераси, пофарбовано Ремерсом (лазур). Три сторони стовпа, що дивляться на схід-північ-та всередину тераси, наче вчора той стовп поставили та пофарбували. Але та сторона стовпа, що дивиться на захід та до неї дістає сонце, навіть при тому, що дерево вже оброблено в камері під високим тиском, має шкарубку поверхню. Колись вже казала про це на форумі , якщо пам'ятаю, то і світлину викладала.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, allanek сказал:

В мене багато дерева всередині будинку і на ділянці. Звісно, що це тільки мій досвід і мій погляд. Але те, що його треба обробляти, в мене нема сумнівів.

Будинок не має вимагати догляду. Тому в старій Європі так популярна керамічна цегла - бо її поклав і забув про неї на 500 років. Так само і з деревом - ніхто там не тулить морений дуб на міжкімнатні дверцята.Якщо якась дошка згнила - вона має буди дешева, щоб її можна було дешево замінити. Морений дуб це те що можна продати папуасам по ціні мерседеса. А у себе вони навіть готичні собори зі звичайної сосни будували і нічого з ними за тисячоліття не трапилося. 

Саме на цьому базується добробут європейців - робити дорогі речі простими матеріалами . Які стають дорогими тому що добре зпроектовані. А в нас дорогими матеріалами роблять мотлох, бо не розуміють, що хороший проект то 300-400 годин роботи, а не дизайнер з епіцентру.

Змінено користувачем henko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...