Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Джерела доходів при купівлі ділянки

Jude2003

Рекомендовані повідомлення

Всіх вітаю.

Хочем купити першу ділянку і в зв'язку з новими законами нотаріус повідомила, що треба буде перевіряти джерела доходів покупця і оплату проводити через банк. З цим деяка проблема. Плануєм купити 10-15 соток (під забудову або садову) 25-30 км від Києва вартістю до 4000-5000 долл. Чи дійсно воно все так суворо, чи це відноситься тільки до земель ОСГ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Jude2003 сказал:

Всіх вітаю.

Хочем купити першу ділянку і в зв'язку з новими законами нотаріус повідомила, що треба буде перевіряти джерела доходів покупця і оплату проводити через банк. З цим деяка проблема. Плануєм купити 10-15 соток (під забудову або садову) 25-30 км від Києва вартістю до 4000-5000 долл. Чи дійсно воно все так суворо, чи це відноситься тільки до земель ОСГ?

Так сумма небольшая. Проблема только, если у Вас вся зарплата черным налом или минималка. Иначе показываете справку из налоговой за 5 лет и говорите, что собирали :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, OlaR сказал:

Так сумма небольшая. Проблема только, если у Вас вся зарплата черным налом или минималка. Иначе показываете справку из налоговой за 5 лет и говорите, что собирали :)

Дякую! Та от вирішили на себе взагалі не оформлювати (тільки я працюю, і то неофіційно), а на тещу. У неї взагалі немає зарплати, а у тестя є за останні 3-4 роки. Якщо вона покаже довідку тестя, то цього достатньо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может покупали-продавали недвижимость? Если есть договор продажи недвижимости - то он является подтверждением "белого" источника доходов.
 А вообще сколько надо показать вообщем? 5тыс. у.е. то есть 140тыс грн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна покласти в банк здається до 450 тис без підтвердження, а потім провести оплату

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за відповідь. Короче "проблема" була в тому, що ділянка під садівництво. Під забудову - менше проблем зараз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який зв'язок між призначенням земельної ділянки і зобов'язанням нотаріуса, як податкового агента, перевіряти джерела походження коштів на купівлю? 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Jude2003 сказал:

Дякую всім за відповідь. Короче "проблема" була в тому, що ділянка під садівництво. Під забудову - менше проблем зараз.

Как раз наоборот. Покупал в ноябре дачный участок за 3000$, нотариус сказала, что т.к. участок дачный, то можно оценить его хоть в 5000 грн. Написали 15000 грн, в декларации я указал, что деньги подарили родственники, т.к. я официально безработный больше года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Источник доходов проверяется при покупке земли сельхозназначения. При покупке "під забудову" такого требования нет. Информация свежая. Я вчера купил участок.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.07.2021 в 12:45, anabioz сказал:

А який зв'язок між призначенням земельної ділянки і зобов'язанням нотаріуса, як податкового агента, перевіряти джерела походження коштів на купівлю? 

Це новелла, дійсно, згідно з законодавством землі дачних (садових) товариств зараз рахуються як землі ОСГ. І їх придбання проводиться через банк і з необхідністю показати джерела доходів, це 100% вірно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, uafisher сказав:

Це новелла, дійсно, згідно з законодавством землі дачних (садових) товариств зараз рахуються як землі ОСГ. І їх придбання проводиться через банк і з необхідністю показати джерела доходів, це 100% вірно.

Наголошую ще раз, зв'язку ніякого немає, оскільки нотаріус і так повинен перевіряти джерела походження коштів. Інша справа, що зараз дійсно, нотаріусів нажахали і посвідчення договорів лише за наявності і підтвердження джерел, і обов'язкового перерахунку на поточний рахунок. Пов'язано із законом про ринок землі. Але, думаю, "схеми" ще з'являться. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, anabioz сказал:

Наголошую ще раз, зв'язку ніякого немає, оскільки нотаріус і так повинен перевіряти джерела походження коштів. Інша справа, що зараз дійсно, нотаріусів нажахали і посвідчення договорів лише за наявності і підтвердження джерел, і обов'язкового перерахунку на поточний рахунок. Пов'язано із законом про ринок землі. Але, думаю, "схеми" ще з'являться. 

Яким чином нотаріус раніше перевіряв доходи?) Я сам останній раз продавав-купляв два роки тому, дуже грамотний нотаріус, знаю давно - ніхто нічого не перевіряв. Але дружина професійний ріелтор - багато угод проводить постійно. Є угоди повністю через банк. Бувають варіанти "через банк" але коли співробітник банку виїздить до нотаріуса з купою вже готових паперів - необхідних проводок. 

Але як правило - кеш перерахували, розійшлись.

По садовим ділянкам - зараз через банк, з підтвердженням, з огляду на Закон про ринок землі. І я так розумію іноземець не зможе придбати. Тільки цікаво чи зможе він придбати просто будинок на цій ділянці) 

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...