Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вакцинация

Asssmina

Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, DecorMaster сказал:

Я не претендую на те, щоб зруйнувати вашу віру в те, як вова-бубочка у 2014-му організовував опір окупантам і як він героїчно рятував Крим. Але спробуйте пояснити, за що він в цьому році кинув за грати Семена Семенченко? Що не поділили між собою цих два рятівники?

Ну і я не вкурсі, що вам там говорив батько Мохника, просто нагадайте мені, на чому Андрій їздив, коли був міністром?

я Андрія ,якщо ми про мохника,бачив буквально декілька раз і чесно кажучи  не бачив на чому він їздив міністром,хоча бачив його раз і в той час досить близько. при цьому дуже добре і неодноразово бачив БЧЖ на якому розсікав Іл'єнко наприклад але це все таке...

поверхневе і ні про що. 

з приводу руйнування чогось ,не приписуйте мені "віру" - "віра" то ваша плоть і кров,яка отбирає розум і розсудливість.

вам радити розібратись зі своїми забобонами ,комплексами і віруваннями я не буду,бачу це до адресату все одно не дійде,тому просто попрошу надалі тримати себе в руках і не приписувати мені ваших думок і фантазій.

 

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

я Андрія ,якщо ми про мохника,бачив буквально декілька раз і тим чесно кажучи  не бачив на чому він їздив міністром,хоча бачив його раз і в той час досить близько. при цьому дуже добре і неодноразвово бачив БЧЖ на якому розсікав Іл'єнко наприклад але це все таке...

поверхневе і ні про що. 

з приводу руйнування чогось ,не приписуйте мені "віру" - "віра" то ваша плоть і кров,яка отбирає розум і розсудливість.

вам радити розібратись зі своїми забобонами ,комплексами і віруваннями я не буду,бачу це до адресату все одно не дійде,тому просто попрошу надалі тримати себе в руках і не приписувати мені ваших думок і фантазій.

 

Ось і цікаво, чи хоч хтось хоч колись бачив його хоч на якомусь автомобілі. Більш байдужої до автомобілів людини ніколи не знав. Сумніваюсь, що у нього взагалі водійські права є. Хоча, люди з часом інколи міняються, але про те, що всерйоз ніхто ніколи в Свободі не мріяв про Майбахи - ну це вже точно. Але це не принципово. 

Головне, що є вагомі підстави називати мене "порохоботом". Як добре, що є підстави ненавидіти усіх, хто не ненавидить до почервоніння в очах політсили, котрі у 2014-му не дали овочу втягнути Україну в "митний союз" і обламали плани х..йла. Лише бубочка рятує Україну, а усі інші з 2014-го лише їй шкодять.

І останнє - я правильно зрозумів, що ви відморозилисьтвід спроби дати відповідь на питання, що між собою не поділили два найбільших герої 2014-го - бубочка і Семенченко? Так само, як зовсім нещодавно відморозились від того, щоб знайти хоч декілька статей Бабченка, в яких можна було б хоч одну цитату вирвати з похвалою кацапської продукції?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Юрий Киев сказал:

дуже багато свідчень було,що Свобода щедро спонсорувалася "ригами" в часи правління януковича

А по-моему - напрямую Путиным. Конкретно Тягнибок "вырвал чеку" в 14 году

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, DecorMaster сказал:

1 - Ось і цікаво, чи хоч хтось хоч колись бачив його хоч на якомусь автомобілі. Більш байдужої до автомобілів людини ніколи не знав. Сумніваюсь, що у нього взагалі водійські права є. Хоча, люди з часом інколи міняються, але про те, що всерйоз ніхто ніколи в Свободі не мріяв про Майбахи - ну це вже точно. Але це не принципово. 

2 - Головне, що є вагомі підстави називати мене "порохоботом". Як добре, що є підстави ненавидіти усіх, хто не ненавидить до почервоніння в очах політсили, котрі у 2014-му не дали овочу втягнути Україну в "митний союз" і обламали плани х..йла. Лише бубочка рятує Україну, а усі інші з 2014-го лише їй шкодять.

3 -І останнє - я правильно зрозумів, що ви відморозилисьтвід спроби дати відповідь на питання, що між собою не поділили два найбільших герої 2014-го - бубочка і Семенченко? Так само, як зовсім нещодавно відморозились від того, щоб знайти хоч декілька статей Бабченка, в яких можна було б хоч одну цитату вирвати з похвалою кацапської продукції?

1. він може байдужий,іллєнко - ні,до тягнибока також були питання.але це все лірика.

2. кого є підставити ненавидіти усіх,хто не ненавидить до почервоніння в очах політсили, котрі у 2014-му не дали овочу втягнути Україну в "митний союз" і обламали плани х..йла? про те хто кого рятує і хто кому шкодить питання дискусійне і не для цієї теми.

3.ви неправильно зрозуміли. по-перше примітивно мислити в руслі - що всі,хто переслідуваний законом,правоохоронними органами мають конфлікт з Президентом,це рівень дитячого садка ,по-друге мені взагалі це не цікаво і я залишаю за собою право не копирсатися в нецікавих для мене справах,по-третє,щоб ви зрозуміли правильно і усвідомили що і як - я не брав на себе жодних зобов'язань відповідати на всі питання ,дурні чи не дурні кого б то не було в рамках цього форуму.мені або цікаво спілкуватись чи дискутувати з людиною,або ні і якщо ні,то я просто ігнорую таку людину чи такі питання.

 

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Савпадєніє?

Знизились темпи вакцинації і приросту захворюваності ))))) чи може карантин дав результат?

korrespondent.net/ukraine/4421749-v-ukrayne-snyzylys-tempy-COVID-vaktsynatsyy

korrespondent.net/ukraine/4421738-v-ukrayne-zafyksyrovan-spad-COVID-zabolevaemosty

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, ШуRik сказав:

чи може карантин дав результат?

Може. Бо вакциновані всеодно заражаються, якщо не дотримуються самоізлоляції. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смертность игроков ФИФА в 2021 году увеличилась на 500%! С декабря 2020 года 183 профессиональных спортсмена и тренера внезапно упали во время игры, после чего 108 из них погибли.

Большинство спортсменов – мужчины (только 15 женщин). Подавляющее большинство – мужчины в возрасте 17–40 лет. Только 21 человек оказались старше: 5 в возрасте 42–45 лет, 6 в возрасте 46–49 лет, 7 в возрасте 51–54 года и еще 3 человека в возрасте 60–64 лет.

В списке фигурируют 23 подростка, 12–17 лет, 16 умерли.

В более чем в 80 случаях (таких, как инциденты со звездами футбола Серхио Агуэро и Кристианом Эриксеном), спортсмены падали во время игры, во время тренировок или после них. В большинстве случаев сообщалось, что причина коллапса связана с сердцем, включая миокардит, перикардит, сердечные приступы или остановку сердца. Вторая причина – это свертывание крови.

В целях предосторожности из списка были удалены десятки случаев, по которым не было полной информации, поэтому были включены только те случаи, о которых сообщалось подробно. Кроме того, были удалены случаи, в которых упоминались доказательства предыдущих факторов риска, таких как сердечное заболевание или диабет.

Стоит ли напоминать, что все игроки ФИФА были в принудительном порядке вакцинированы!

источник: www.rtnews.co.il/?view=article&id=49&catid=22

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще раз - вакцинация не дает 100% защиты от заражения ковидом. Свертывание крови - это точно ковид. Возможно бессимптомный. Сделали прививку и перестали носить маску (не сложно на любом футбольном матче в этом убедиться - они без масок по полю шарятся!) - вот и закономерный результат. Заразились и померли. А надо было просто лечиться от ковида, а не строить из себя героя-вакцинатора. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Какой нафиг ковид, если их перед каждой игрой тестируют?!

Но и тестирование не предотвращает заражение.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Юрий Киев сказав:

1. він може байдужий,іллєнко - ні,до тягнибока також були питання.але це все лірика.

2. кого є підставити ненавидіти усіх,хто не ненавидить до почервоніння в очах політсили, котрі у 2014-му не дали овочу втягнути Україну в "митний союз" і обламали плани х..йла? про те хто кого рятує і хто кому шкодить питання дискусійне і не для цієї теми.

3.ви неправильно зрозуміли. по-перше примітивно мислити в руслі - що всі,хто переслідуваний законом,правоохоронними органами мають конфлікт з Президентом,це рівень дитячого садка ,по-друге мені взагалі це не цікаво і я залишаю за собою право не копирсатися в нецікавих для мене справах,по-третє,щоб ви зрозуміли правильно і усвідомили що і як - я не брав на себе жодних зобов'язань відповідати на всі питання ,дурні чи не дурні кого б то не було в рамках цього форуму.мені або цікаво спілкуватись чи дискутувати з людиною,або ні і якщо ні,то я просто ігнорую таку людину чи такі питання.

 

1. Звичайно ж що лірика, якщо порівнювати з БЧЖ "слуг".

2. Дискутувати можна хіба що про місце перебування єрмака під-час Майдану. Як жартував шмаркля про видобуток електроенергії при побитті людей ебонітовими палицями усе більш-менш відомо, і про те, чим займався дружбан єрмака татаров, окрім шмарклі також усі знають.

3. Навіть не сумнівався, що відповіді не отримаю. Але цікаво було, чи визнаєте помилку, чи сцикливо віддморозитесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, kim chen loran сказал:

Но и тестирование не предотвращает заражение.

жаль , что дело не в ковиде, а втом , что здоровые молодые спортсмены массово сыграли в ящик после прививочки.

а так то да, ковид тут не при чем

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, lug сказав:

А по-моему - напрямую Путиным. Конкретно Тягнибок "вырвал чеку" в 14 году

А якже "візитки Яроша"??? 🤣

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DecorMaster сказал:

 

3. Навіть не сумнівався, що відповіді не отримаю. Але цікаво було, чи визнаєте помилку, чи сцикливо віддморозитесь.

шикарно ,бгггг

я навіть не сумнівався в якому стилі буде ваша відповідь )))

в принципі все вірно я писав дещо вище - 

якщо щось веде себя як бидло,виглядає як бидло і говорить /пише як бидло,то це ,імовірно,і є бидло.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

вооооот

я жі казав,вірно написав вище ,ху из ху.

ну а таким кадрам як ви  пряма мова і цитата - це звичайно ж "вириває цитати з контексту"

аякже,саме так ...

ну,а в принципі черговий доказ,що вступати в розмову з бидлом і упоротим дурнем - себе не поважати.

 

Краще штани перевдягніть після того, як ріденько вкакались від простих запитань.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DecorMaster сказал:

Краще штани перевдягніть після того, як ріденько вкакались від простих запитань.

підказка - якщо пішов неприємний запах,то скоріш за все щось у вас там пішло не так )))

 

ну а грати з вами гімном в волейбол я не збираюсь,це без мене грайтесь .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ШуRik сказав:

Савпадєніє?

Знизились темпи вакцинації і приросту захворюваності ))))) чи може карантин дав результат?

korrespondent.net/ukraine/4421749-v-ukrayne-snyzylys-tempy-COVID-vaktsynatsyy

korrespondent.net/ukraine/4421738-v-ukrayne-zafyksyrovan-spad-COVID-zabolevaemosty

Ви переплутали черговість. Совпадєніє? Чи може спецом так подали?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, MAESTRO DNEPR сказав:

источник: www.rtnews.co.il/?view=article&id=49&catid=22

рашатудей головного мозга :pozor:

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

підказка - якщо пішов неприємний запах,то скоріш за все щось у вас там пішло не так )))

 

ну а грати з вами гімном в волейбол я не збираюсь,це без мене грайтесь .

 

Я ще в попередньому пості вам написав, що вам залишилось зробити після неспроможності відповісти на спровоковані собою ж питання. Це допоможе зробити повітря свіжішім. 

Якщо наважитесь на волейбол - обзаведіться м'ячем. Інакше з вами ніхто не гратиме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, igorrius сказал:

жаль , что дело не в ковиде, а втом , что здоровые молодые спортсмены массово сыграли в ящик после прививочки.

а так то да, ковид тут не при чем

 А в Бахрейне почему ни спортсмены, ни молодые, ни старые - не мрут ни от ковида, тем более от прививок? Вообще там от околоковидных историй никто с июля уже не умирает. Как вакцинация вошла там в массы, так все эти истории и прекратились.

2а.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Дощ сказал:

Ви переплутали черговість. Совпадєніє? Чи може спецом так подали?

Новини опубліковані з різницею в 1 годину, перша про спад нових випадків зараження

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, kim chen loran сказал:

А в Бахрейне почему ни спортсмены, ни молодые, ни старые - не мрут ни от ковида, тем более от прививок?

а зачем Вы мне про Бахрейн рассказываете ? выше человек выложил инфу о массовой смерти спортсменов после вакцинации , можете смириться с этой инфой, можете оспорить, возразить, найти манипуляцию в тех конкретных данных, а мне про Бахрейн не надо рассказывать 

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ШуRik сказав:

Новини опубліковані з різницею в 1 годину, перша про спад нових випадків зараження

Але ви подали їх навпаки. Совпадєніє? :o

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, igorrius сказав:

выше человек выложил инфу

Не человек, а пропагадон, і не інфу - пропаганду, і не виложил - а вкинув з джерела без контантів

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

Не человек, а пропагадон, і не інфу - пропаганду, і не виложил

если у Вас есть аргументированный ответ - опровержение - то можете процитировать тот ответ и разложить его по  полочкам, возможно даже докажете, где фейк, где неправда.

а пока что я вижу пустопорожние высеры.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...