Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помещение электрощитовой в частном доме (альтернативы)?

cahul

Рекомендовані повідомлення

Нісібє фіга щитки! Ще й з підсвіткою. Красіво!

У нас в обласній поліклініці і то менший :) Вона правда, не велика, 6 поверхів і три крила. А у Вас labuda то в приватному будинку? На яку площу?

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, labuda сказал:

я себе сделал шкафы

А где же книга со схемами и рисунками? Или изнутри на стекле схемы и виды с подписями приклеите? :) Бо без этого добра в таком щите нужный автоматик или колодку не найти. Я знаю одного парня, он примерно таких сборок сразу несколько воздвиг во дворце в разных местах, теперь платит хорошую зарплату специальному человеку, который может что-то найти в этой хрени. А иначе не получается эксплуатировать :) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так щит еще не доведен до ума, полюбому будет панель, закрывающая внутренности. С подписями, картинками, блекджеком... А схемки все имеются, сам рисовал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Практика показала, что единственное однозначное предназначение панели - защита от случайного прикосновения к ненужным частям. Декоративная функция это вроде и хорошо, но и очень плохо в эксплуатации, не видно, когда начинается проблема (типа подгорает контакт), плохо снимки тепловизором делать, и т.д. Поэтому уже давно на всех объектах у меня в щитах панели прозрачные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это вы наверное о промке говорите. А можно увидеть как выглядит прозрачный пластрон, интересно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, porterlv сказав:

"свинцеві АКБ, які не горять" - самі не горять, А водень, що виділяється при перезаряді/перевантаженні?

"кислотні, але вони герметичні" - правда? А не взірвуться? Мо необслуговувані? У них є резинові клапана, котрі випускають газ зсередини назовні а навпаки ні. Випари не мають кислоти. Там може бути дистилят і водень.

Ми говоримо про конкретний випадок, а не абстрактно про свинцеві АКБ. Так, водень виділяється, але його кількість настільки мала, що ним можна знехнувати. Ні, не горять, бо навіть внутрішнє замикання банки не викликає настільки екзотермічі реакції, як наприклад в літієвих акумах.

Перезарядити свинцеві акуми практично неможливо, якщо це не робити спеціально. Навіть якщо вони вздуються і трісне корпус, що нічого не витече і не розбризкається, бо електроліт або гелевий, або в абсорбенті. Статистика показує практично повну безпроблемність і безпечність використання герметичних свинцевих АКБ в домашніх умовах (за дотримання норм безпеки), тому не розумію для чого притягувати сюди гіпотетичну небезпеку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, labuda сказал:

я себе сделал шкафы из гипсокартона и облицевал плиткой. Двери из металла и стекла, сделаны на заказ

Это распред-щит квартиры по проекту Алексея Земского? 😁

Кстати, наверное, самый правильный подход. Только можно сделать стену потолще и утопить такой шкафчик в стенку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это меня cs-cs научил, есть такой электрик в одной соседней стране. Стена не получалась толще - там перестенок в полкирпича, а так согласен, в нише выглядело бы приличней

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, labuda сказал:

это меня cs-cs научил

А где АББ? какой-то Хагер....не доучил))

Цитата

как бы их разместить, чтобы в случае возгорания ничего не пострадало?

Пиростикеры и автономные системы пожаротушения есть для щитов, внутри устанавливаются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, labuda сказав:

215 метров с террасами

А можна свої щити показати на 270 квадратів без терас? Щоб мене побакланили :)

Якось, аж стидно стало. Робив сам, як зручно а не як треба. За 6 років поки не підводило.

20220115_095346.jpg

20220115_095443.jpg

20220115_095521.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...