Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення дерев'яної підлоги над підвалом під будинком

grafwinter

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго здоров'я!

 

Заздалегідь перепрошую, якщо таке обговорення вже існує, не знайшов на форумі.

Є таке питання.

Маємо кімнату (колишню веранду - майбутню кухню), під яким існує невеличкий підвал розміром 3,6м*2,6м глибиною приблизно 2 метри (хоча підвал - це дуже гучна назва дня нього). Вхід до підвалу з вулиці. Стіни підвалу одночасно виконують роль фундаменту. Грунт у підвалі на всю глибину вибрано лише у одній половині.

20201206_153105.thumb.jpg.ff79872e766b6a88757c8fca75fe07a2.jpg

 

20210227_135906.thumb.jpg.ea45fd50f71ddb4d1abc13117d18930d.jpg

20201206_152658.thumb.jpg.535417986640ec29eac57eb9465451d7.jpg

Kurg39_podval.thumb.jpg.eec360998974c4dcca274c4f54c38a32.jpg

Підлога кухні з дошки 40мм по дерев'яних балках. Які, з одного боку заведені у гнізда в фундаменті, а з іншого опираються на рейку. Рейка, в свою чергу, опирається з обох боків на фундамент.

20201206_152609.thumb.jpg.725326d322c23a04255c83d785b5e42d.jpg

20201206_152616.thumb.jpg.c9da9d40f95abc723afd8a41d829892b.jpg

Плануємо утеплення наявної дерев'яної підлоги, бо зробити бетонну підлогу з теплим полом, скоріше за все дуже складно. Та й грошей піде чимало.

Або може існує таки варіант з засипанням цього підвалу?

Дякую заздалегідь за відповіді та поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно конечно и засыпать ненужный подвал, но вряд ли вам удасться уплотнить такое количество грунта. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, вам за те що не пройшли вповз моєї теми.

Справа в тому, що засипати - це було ідеальним варіантом. Але це майже не можливо. Засипка має проводитися з інтенсивним проливом водою. А мені таке чинити не можна, бо поруч є діючий підвал і вся волога піде туди. Та й потім з цього "підвалу" зручно буде розводити воду та каналізацію у майбутню кухню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тоді розглядати варіант підсилення підлоги… можливо вибрати в фундаменті такіж гнізда, які вже є, і заводити туди наприклад швелери. Але тут вже мабудь вам до профільного спеціаліста. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, grafwinter сказал:

Але це майже не можливо. Засипка має проводитися з інтенсивним проливом водою. 

Не, не обязательно там прям проливать много воды. Можно засыпать песком послойно с трамбовкой. Песок просто увлажнить а не проливать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж думав про це, але ж це, щонайменше, 12кубів піску. Та й де гарантія того, що все одно не просяде підлога?

Змінено користувачем grafwinter
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так и не понял в чем вопрос ) 

Написано: Планируем утеплять. А вопрос в чем? Можно ли утеплить засыпкой подвала?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял, что тс вообще-то отдает предпочтение бетонному полу, но нет несущей способности перекрытия его выдержать, вот и рассматривает все варианты вплоть до засыпки подвала, чтоб можно было сделать нормальный пол с тп. Ну или второй вариант - что и как делать с деревянным полом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б на месте тс наверное поступил следующим образом: разбор деревянного пола и балок перекрытия, в фундаменте делать гнезда для будущего монолитного перекрытия / пола (сколько шт и каких - считать нагрузки), далее засыпать подвальчик песком или еще чем-то, далее пространственный каркас с заведением его в гнезда фундамента, ну и собственно заливка, см 15 минимум. Даже если и просядет песок, то пол уже никуда не денется.

Если бы еще автор написал размеры этого помещения, может там 3 на 3, тогда вообще ничего сложного нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В першому повідомленні я все вказав: Маємо кімнату (колишню веранду - майбутню кухню), під яким існує невеличкий підвал розміром 3,6м*2,6м глибиною приблизно 2 метри. Є фотки та така-собі графічна схема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже вдячний за увагу до мого питання! Чекаю на продовження обговорення.

Щодо обє`много армування з опиранням на фундамент. Тут є одна проблема. Фундамент дрібнозаглиблений. Має розрив в якому облаштовано вхід до нього з вулиці. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, grafwinter сказал:

В першому повідомленні я все вказав: Маємо кімнату (колишню веранду - майбутню кухню), під яким існує невеличкий підвал розміром 3,6м*2,6м глибиною приблизно 2 метри. Є фотки та така-собі графічна схема

И что? Подвалы есть у многих, разные и красивые. Какая задача перед Вами стоит? Усилить или утеплить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мінімум утеплити. А якщо буде можливість зміцнити та зробити бетонне перекриття з теплою підлогою,  то взагалі супер. Але це все питання бюджету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 25.02.2022 в 23:47, grafwinter сказал:

Мінімум утеплити. А якщо буде можливість зміцнити та зробити бетонне перекриття з теплою підлогою,  то взагалі супер. Але це все питання бюджету.

   А ця підлога знаходиться вище ривня грунту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, kim chen loran сказал:

   А ця підлога знаходиться вище ривня грунту?

Всі дані разом із світлинами є в першому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Если вопрос еще актуален, хочу поделиться своими соображениями. Для деревянного пола в качестве утеплителя подойдет пенопласт и пенополистирол. Эти материалы защищают не только от холода, но и от влаги.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2022 в 22:32, ibraznikov сказал:

Если вопрос еще актуален, хочу поделиться своими соображениями. Для деревянного пола в качестве утеплителя подойдет пенопласт и пенополистирол. Эти материалы защищают не только от холода, но и от влаги.

Дякую, Вам за відповідь. Нажаль, вимушений з вами не погодитися. Бо ці матеріали не дихають. І для підлоги з дерева - це смерть. Якщо утеплювати, то тільки ватою. Але і тут є суперечки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...