Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ядерная угроза

Dark

Рекомендовані повідомлення

я взагалі не здивуюсь якщо ядерна бімба впаде на Донецьк і по першому каналу скажуть що то жидобандерівці вирішили ліквідувати молоду рєспубліку...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

вони вже зрозуміли що їх ядерна зброя в такому самому стані що й все інше

Я теж на це сподіваюсь Он мер Миколаєва вже не радий, шо трофеї захопили - з трьох снарядів спрацьовує один))) З усіх ракет 60% не долітають, це жесть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Bookmaker сказал:

Я теж на це сподіваюсь Он мер Миколаєва вже не радий, шо трофеї захопили - з трьох снарядів спрацьовує один))) З усіх ракет 60% не долітають, це жесть.

я б на його місці вголос не радів, бо вже на робоче місце досить справна ракета прилетіла...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Bookmaker сказал:

з трьох снарядів спрацьовує один

Если быть точнее, то "Практически треть снарядов не взрываются" (Ким)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Bookmaker сказал:

З незрозумілих причин задню вмикають:

korrespondent.net/world/4461284-v-rf-ne-rassmatryvauit-prymenenye-yadernoho-oruzhyia-v-ukrayne-peskov

Почему не понятных? НАТО заявило, что будет считать нападением на страны НАТО, если ветром радиоактивный пепел понесет в сторону членов НАТО ... 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, normal сказал:

Практически треть снарядов не взрываются

Теж непогано. З урахуванням, хто по кому пуляє. В Ірпіні, кажуть, теж дофіга мін, які не вибухнули. Є надія що із ядерною зброєю така сама ситуація.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Bookmaker сказав:

Є надія що із ядерною зброєю така сама ситуація.

Якщо вибухне не 10, а 7 ядерних бомб - не така вже й велика різниця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaksymS сказал:

Якщо вибухне не 10, а 7 ядерних бомб - не така вже й велика різниця.

Якщо тактичних - то велика. А якщо врахувати прецедент - то взагалі непередбачувана. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якось так... skyriddles.wordpress.com/2022/03/10/you-can-call-me-dmitry-meyer/?fbclid=IwAR0lglixL7LVpBX1PNbH5FSsKJXP3yJnt9OByN0ft5Yxaz8NdT-Sii8Sl5I

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, MaksymS сказал:

Якщо вибухне не 10, а 7 ядерних бомб - не така вже й велика різниця.

www.litmir.me/br/?b=72458

кто найдет  пару   часов  почитайте , чтиво  легкое  и с юмором :)там прекрасно  описано  состояние   советского  ядренбатона,  ну  и  быт    советской  армии  ,  думаю  расейская   не  далеко  ушла ..традиции   ж бля:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почали розгоняти інтернетом скан акту прийому-передачі ЧАЕС кацапи нашому персоналу. хто готовий поставити хоча б сто баксів проти того, що замінували та готові підірвати?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, US7IGN сказал:

Почали розгоняти інтернетом скан акту прийому-передачі ЧАЕС кацапи нашому персоналу. хто готовий поставити хоча б сто баксів проти того, що замінували та готові підірвати?

Ну там же є фраза, що у приймаючої сторони претензій немає. Мабуть грамотний прораб акт готував.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dark сказал:

А про оборудование для защиты от ядерных угроз, никто, ничего не знает? 

бункер є, але в ньому вже сидить ***ло...

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, MaxS сказал:

Ну там же є фраза, що у приймаючої сторони претензій немає.

Этот акт подписывался под дулом автомата?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Dark сказал:

Этот акт подписывался под дулом автомата?

вы с какой планеты, если не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.03.2022 в 11:15, US7IGN сказав:

я думає вже давно треба розрізняти умовне НАТО та його окремих членів, позиція яких зовсім різна. особливо якщо подивитись на їх можливості... особисто мені похєру на німеччину та францію, які перекреслили своє майбутнє (так, їх чекає доля древнього риму шляхом виродження у немічну італію), але мене надихає підтримка штатів, британії та поляків...

Я теж такої думки. Але, в якомусь фільмі героїня сказала, що можливостей допомогти вона вже не має, але нашкодити ще може....

Наприклад, Угорщина. Нікчемна країна, а скільки шкоди завдає і не тільки Україні, але і Штатам. 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.03.2022 в 21:49, US7IGN сказав:

якось так... skyriddles.wordpress.com/2022/03/10/you-can-call-me-dmitry-meyer/?fbclid=IwAR0lglixL7LVpBX1PNbH5FSsKJXP3yJnt9OByN0ft5Yxaz8NdT-Sii8Sl5I

А в двох словах, якщо можна (бо ту всю писанину перекладати буду довго)

Змінено користувачем Vit3f
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vit3f сказал:

А в двох словах, якщо можна (бо ту всю писанину перекладати буду довго)

вся система керування ядерною зброєю тримається на 2-х радянських супутниках 60-х років, які доступні лише 12 годин на добу...

  • Хаха 4
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, US7IGN сказав:

вся система керування ядерною зброєю тримається на 2-х радянських супутниках 60-х років, які доступні лише 12 годин на добу...

Дякую (закінчились спасібки, модератори - хто придумав ліміт на реакції), а знаючи рогозіна то нічого нового там не має бути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Vit3f сказал:

Дякую (закінчились спасібки, модератори - хто придумав ліміт на реакції), а знаючи рогозіна то нічого нового там не має бути.

треба розуміти, що то лише аналіз пришелепкуватого радіоаматора і я сподіваюсь що більш компетентні хлопаки (не такі як колишній керівник французької розвідки) теж щось роблять в цьому напрямку. а щодо нового - там також написано що нові супутники 80-х на заміну тих перших з 60-х працювали ще гірше та помалу поздихали. звісно мають бути ще сучасніші, але хтозна як вони на тих алібазарних деталях літають...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут нещодавно за бункер читав - то є ще таке поняття як командні ракети. Вони коли треба запускають досить високо ретранслятор, який і передає бойові накази. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так само як і літаки судного дня і багато чого іншого. але це ж параша... до речі, коли були останні випробування на кшалт тих, що вузькоочий пузунчик робить регулярно?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...