Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гідроізоляція вигрібної ями

dmitriyf

Рекомендовані повідомлення

Всім Доброго дня :flag1:
Хочу зробити гідроізоляцію вигрібної ями так як дуже сильно яма набирається грунтовими водами.
Вхідна інфорамція:
- Яма не глибока (відносно) два бетонні квадрати розімром 2м * 2м * 0.9м (Ш*Д*В)
- Дно було залите після того як поставили квадрати (і це була моя помилка мабуть)
- Я так розумію шо тиск грунтових вод там досить сильний так як за місяць набралось півтора бетонні квадрати із двух.

Знайшов на форумі статтю то зрозумів шо треба фото і викачати воду з ями.
Але далі шо робити не знаю так як можливо інформація яка в згадані статті можливо не актуальна і хімія уже є інша і технології інші. Все як не як а 10 років пройшло.
ps. фото ями скину на тижні як буду викачувати воду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка витрата  води за цей місяць? Бо в ямі набралося 6-7 м3 води, це досить небагато за місяць. У вас вигреб, вода звідси нікуди не виходить, тож скільки води витратите, стільки й набереться в ямі 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! я забув вказати важливий факт: 
- яма ще не введена в експлуатацію. Тобто туди з каналізіційних труб нічого не потрапло і не потрапляє поки що.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала у вам посоветую провести диагностику. Хитрые люди всегда так поступают.

Откачайте воду и посмотрите через какие трещинки-щели-швы у вас поступает вода. После этого можно определиться методикой лечения. Обратие внимание на примыкание дно-стена и на шов между бетонными квадратами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Доброго дня! 
ось фото вигрібної ями.
Дно залито 8 см товщина 
Кільця (точніше квадрати) заводські  2м на 2м.
Скажіть будь ласка як обробити шви між кільцями, також верхнє кільце (вихід під люк).
Також цікавить питання стосовно картинки яку ви надали:
Яку товщину нового шару потрібно робити?
у яких пропорціях краще готувати роствор?
Чи потрібно шось у роствор добавляти (маю на увазі якісь домішки)?
Стосовно набухающого жгута: скільки його орієнтовно потрібно на 8 метрів (по всьому периметру) ? Також чи можна ним обробляти шви між кільцями?

IMG_20220604_190930.jpg

IMG_20220604_190938.jpg

IMG_20220604_190944.jpg

IMG_20220604_191000.jpg

IMG_20220604_191115.jpg

IMG_20220604_191138.jpg

IMG_20220604_191142.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас такие кольца?

image.png.3840f946dabd588ab0532c2bec40377f.png

толшина стенок колец где-то 100 мм?

80 мм - это толщина бетонного дна?

кольца клались просто на раствор или даже раствор не применяли? наплывы бетона на кольцах вижу, а раствора не вижу. шов выглядит чистым.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! 
Так вірно, кільця такі.
Товщина кілець 100 мм.
Дивіться я заливав дно коли вже кільця були встановлені. Я розумію шо це була моя помилка але вже потрібно думати як вирішувати цю помилку.
Сам процес заливки дна був наступний:  4 см слой щебня + 4 см роствору тому порахував що товщина дна = 8см.

Роствор готував по пропорції 1 відро води+ 1 відро цементу + 5 відер відсіву
Кільця я просто ставились без роствору.

Змінено користувачем dmitriyf
орфографія
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Дно однозначно залити нове з бентонітовим джгутом та армуванням. Не менше 10 см. Шви між кільцями вибивати відбійним молотком на глибину 2-3см. та зашпакльовувати матеріалом Пенекрит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Tymalex сказал:

Дно однозначно залити нове з бентонітовим джгутом та армуванням. Не менше 10 см. Шви між кільцями вибивати відбійним молотком на глибину 2-3см. та зашпакльовувати матеріалом Пенекрит.

там кольща поставлены друг на друга без раствора. расстояние между кольцами (ширина шва) = диаметру проволоки , их которой сделаны монтажные скобы. там нужно писать не только о глубине, но и ширине. 

продолжаете предлагать русский пенетрон (пенекрит) или у вас там власть поменялась?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Propeller сказал:

там кольща поставлены друг на друга без раствора. расстояние между кольцами (ширина шва) = диаметру проволоки , их которой сделаны монтажные скобы. там нужно писать не только о глубине, но и ширине. 

продолжаете предлагать русский пенетрон (пенекрит) или у вас там власть поменялась?

Нагадаю, діалога з Вами більше не веду. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Tymalex сказал:

Нагадаю, діалога з Вами більше не веду. 

А я обещаю вас тут отслеживать и обязательно комментировать ваши посты, если они мне понравятся.. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Propeller сказал:

А я обещаю вас тут отслеживать и обязательно комментировать ваши посты, если они мне понравятся.. 

Звичайно коментуйте, представник компанії Укрросексо. Продовжуйте смішити людей. Сміх це корисно. Раджу ще й почати вчити українську мову.

Змінено користувачем Tymalex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Tymalex сказал:

Звичайно коментуйте, представник компанії Укрросексо. Продовжуйте смішити людей. Сміх це корисно. Раджу ще й почати вчити українську мову.

Вы зря начали в эту сторону гнуть. Бедолага.

1. ЕКСО была основана в 2002 году. Да. Там были и русские деньги. В 2008 году русская часть была выкуплена украинской. Навести справки о бенефициарах можно в открытых источниках. ЕКСО никогда не торговала русским говном. Потому что - говно. 

2. Лингвистические забросы......переход на неродной украинский - это нормально для переляканого "предпринимателя", который даже после 2014 года продолжал в поте лица грузить бабло в русню. Это я о вас. И вы делали это осознанно. А знаете почему вы это делали? Бо выгодно, "деньги не пахнут" и "я - вне политики", да и детей кормить надо. 

8 лет вы и ваши подельники зарабатывали деньги вот этому гражданину https://www.facebook.com/president.penetron

Смотрите  opendatabot.ua/c/35417345

О така ху...я, малята.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

Вы зря начали в эту сторону гнуть. Бедолага.

1. ЕКСО была основана в 2002 году. Да. Там были и русские деньги. В 2008 году русская часть была выкуплена украинской. Навести справки о бенефициарах можно в открытых источниках. ЕКСО никогда не торговала русским говном. Потому что - говно. 

2. Лингвистические забросы......переход на неродной украинский - это нормально для переляканого "предпринимателя", который даже после 2014 года продолжал в поте лица грузить бабло в русню. Это я о вас. И вы делали это осознанно. А знаете почему вы это делали? Бо выгодно, "деньги не пахнут" и "я - вне политики", да и детей кормить надо. 

8 лет вы и ваши подельники зарабатывали деньги вот этому гражданину https://www.facebook.com/president.penetron

Смотрите  opendatabot.ua/c/35417345

О така ху...я, малята.

Бідолаха це не до мене, а до Вас. Скільки не спілкувався з конкурентами (Гідрозіт, мапей, дрізоро, сіка, ЦГІП, церезіт та ін.) всі вважають Пенетрон за хороший матеріал.

Г..їдством займаєтесь тільки Ви.

Зараз на підході контейнери з американськими матеріалами без російської участі.

Так, власник нашої компанії був росіянин.

Але всі податки і біла зарплата платилися.

А в Вашій компанії біла зарплата у робітників?

Розкажіть ще малятам, чиїм газом Ваш будинок опалювався чи на чиєму бензині їздили. Патріотичний Ви наш...

Змінено користувачем Tymalex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Tymalex сказал:

Бідолаха це не до мене, а до Вас. Скільки не спілкувався з конкурентами (Гідрозіт, мапей, дрізоро, сіка, ЦГІП, церезіт та ін.) всі вважають Пенетрон за хороший матеріал.

Вы реально считаете, что вас читают люди без 30-летнего опыта жизни в рыночной экономике? Ну если так, то вот А мне все ваши конкуренты говорили о вас , как о лучшем гидроизоляторе в истории Украины. Вот просто все. И рекомендовали часть моих объектов замыкать на вас. Я отвечал : Та вы шо?! А они обижались, когда я отказывался брать у них стопку ваших визиток для раздачи свои клиентам.

Если без шуток....серьезно, то ко мне приходили только жертвы пенетрона : таке дороге и все повідлітало. 

 

1 час назад, Tymalex сказал:

Г..їдством займаєтесь тільки Ви.

Зараз на підході контейнери з американськими матеріалами без російської участі.

1. Материалы будут из Греции. 

2. А чего только сейчас? Чего в 2014 не перешли на Америку?

1 час назад, Tymalex сказал:

Так, власник нашої компанії був росіянин.

Это приговор, паренек. Вы понимаете, что вы перечисляли деньги в страну, которая воевала с Украиной и захватила часть её территории? 

1 час назад, Tymalex сказал:

Але всі податки і біла зарплата платилися.

Сразу вспомнил, как в 15-16 годах Украина покупала уголь в ОРДЛО. Через фирмы, зарегистрированные в Украине, с уплатой всех налогов здесь. Только валюта шла в РФ.  

1 час назад, Tymalex сказал:

А в Вашій компанії біла зарплата у робітників?

А что такое белая зарплата? У нас была и есть одна. Перечисляют за карту для выплат. 

1 час назад, Tymalex сказал:

Розкажіть ще малятам, чиїм газом Ваш будинок опалювався чи на чиєму бензині їздили?

С 14-го года? Бенз литовский (он у меня 100-ый. русня такой не экспортирует), газ по словам предыдущей власти был из Европы и Украины.

Мне нужет ответ на выделенный вопрос. Вперед!

Змінено користувачем Propeller
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Propeller сказал:

Вы реально считаете, что вас читают люди без 30-летнего опыта жизни в рыночной экономике? Ну если так, то вот А мне все ваши конкуренты говорили о вас , как о лучшем гидроизоляторе в истории Украины. Вот просто все. И рекомендовали часть моих объектов замыкать на вас. Я отвечал : Та вы шо?! А они обижались, когда я отказывался брать у них стопку ваших визиток для раздачи свои клиентам.

 

А чего только сейчас? Чего в 2014 не перешли на Америку?

Это приговор, паренек. Вы понимаете, что вы перечисляли деньги в страну, которая воевала с Украиной и захватила часть её территории? 

Сразу вспомнил, как в 15-16 годах Украина покупала уголь в ОРДЛО. Через фирмы, зарегистрированные в Украине, с уплатой всех налогов здесь. Только валюта шла в РФ.  

А что такое белая зарплата? У нас была и есть одна. Перечисляют за карту для выплат. 

С 14-го года? Бенз литовский (он у меня 100-ый. русня такой не экспортирует), газ по словам предыдущей власти был из Европы и Украины.

Мне нужет ответ на выделенный вопрос. Вперед!

Ідіть за руським воєнним кораблем.

Змінено користувачем Tymalex
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Доброго дня. Потребую допомоги фахівців. Питаня полягає в наступному. 

Збудував будинок на пятні старого. Біля фундамента є бетона споруда, зі слів власника старого будинку, це басейн для води. Раніше у цій місцевості не було подачі води і водовозка приїзджала, наливала воду і потім люди користувались. Після того як провели воду, люди зробили там підвал. Конструкція лита, розміром 2х1х2,7 (висота). Спочатку планував під вигрібну яму, тепер сумніваюсь. Ця споруда розташована за 1м від фундаменту. Схоже на те що вода не потрапялє в середену (була незначна кількість води 2-3см яка потрапила туди з зовні коли яма була не закрита, тобто - герметична, та чи буде вона далі герметичною, і чи не трісне з часом. Просто засипати будівельним сміттям теж не надійний варіант. Тож, я хочу поставити опалубку з середини, розділити на дві камери і залити гідробетоном. Тобто зробити двохкамерний септик с подальшим відводом у дренаж, який буде метрів за 10 від будинку. Як мені здаеться це і питання септика вирішить і питання надійності кострукції і її вкріплення. Грунтові води починаються на 4,5м, грунт суглинок, фанова труба є. Фото додаю.

 

photo1693226608 (4).jpeg

photo1693226608 (3).jpeg

photo1693226608 (2).jpeg

photo1693226608 (1).jpeg

photo1693226608.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Oleksii1745 сказав:

чи буде вона далі герметичною, і чи не трісне з часом

Нічого їй не буде, можна зробити і однокамерний септик, можна залишити як вигрібну для туалета, а сірі води пустити окремо у новий септік, незрозуміло як ви будете підключатись до ями, коли вже будинок готовий, підкоп?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Oleksii1745 сказал:

Тобто зробити двохкамерний септик с подальшим відводом у дренаж, який буде метрів за 10 від будинку.

Самое правильное решение.

Посмотреть только состояние дна стен, может где то подлить/подмазать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, normal сказал:

Нічого їй не буде, можна зробити і однокамерний септик, можна залишити як вигрібну для туалета, а сірі води пустити окремо у новий септік, незрозуміло як ви будете підключатись до ями, коли вже будинок готовий, підкоп?

Каналізаційна труба вже виведена в цю яму. Планував вирішити це питання пред заїздом в будинок. Або лишити стоки в яму, або засипати і транзитом пройти а викопати далі від будинку септик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, DimaF сказал:

Самое правильное решение.

Посмотреть только состояние дна стен, может где то подлить/подмазать.

В тому то й питання, будую для себе і не хочеться "полумір", однак і бюджет не резиновий. Ось і мучаюсь, заливати з армуванням нові стіни, чи гідроізолювати і залишити так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не треба засипати, якщо каналізація по будинку вже зроблена на цю яму, то полюбому треба робити з неї септік, питання тільки однокамерний, чи  ділити на двохкамерний. Гідроізоляцію не потрібно, тільки насверлені дірки замазати і перезалити квадрат під кришку люка (те що він лопнув не значить, що яма трісне)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...