Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

уровень чистового пола относительно фундамента

dred1717

Рекомендовані повідомлення

Прошла почти неделя от заливки ленточного фундамента. Следующий этап снятия опалубки и обратная засыпка. Чтобы приступить к обратной засыпки и к уплотнению грунта надо определить уровень чистого пола относительно фундамента.

Вопрос: какой оптимальнее всего уровень чистого пола относительно верхней отметки фундамента? Заливать черновой пол в уровень верхней отметки фундамента а чистовой в уровень первого ряда блоков или черновой на уровне -20 см от верхней отметки фундамента, а чистовой выводить в уровень верхней отметки фундамента? Или третий вариант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще перший варіант, бо в такому випадку чистова стяжка повністю в теплому контурі будинку, а фундамент відділений шаром утеплювача, а в другому варіанті в районі плінтусу буде місток холоду

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

Краще перший варіант, бо в такому випадку чистова стяжка повністю в теплому контурі будинку, а фундамент відділений шаром утеплювача, а в другому варіанті в районі плінтусу буде місток холоду

Теж схиляюсь до першого варіанту більше. Просто проїхався по новобудовах, у всіх вхідні двері стоять на фундаменті, а не на першому ряду блоків. В проекті також рівень чорнової стяжки нижче верхнього рівня фундаменту, хоча конкретної інформації по підлозі в ньому дуже мало. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, dred1717 сказал:

Просто проїхався по новобудовах, у всіх вхідні двері стоять на фундаменті, а не на першому ряду блоків

В мене на першому ряду) Але в загальному Ви праві, мало хто так робить. Я думаю в більшості випадків люди просто не заморочуються такими тонкощами

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене чорнова стяжка залита на рівні фундамента, а чистову буду піднімати по газоблоку по периметру з демпферною лентою, дійсно мостика холоду не буде відповідно грибок, сирість і т.д.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Yaroslav-x777 сказал:

В мене чорнова стяжка залита на рівні фундамента, а чистову буду піднімати по газоблоку по периметру з демпферною лентою, дійсно мостика холоду не буде відповідно грибок, сирість і т.д.

Передивлявся Ваше будівницто, не можу зрозуміти тоді чому ви перший ряд блоків не робили суцільний, а залишили місце для пройому дверей. На що будуть опиратися вхідні двері? Блок може не витримати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
15.06.2022 в 11:16, dred1717 сказав:

Передивлявся Ваше будівницто, не можу зрозуміти тоді чому ви перший ряд блоків не робили суцільний, а залишили місце для пройому дверей. На що будуть опиратися вхідні двері? Блок може не витримати?

Блок витримає

Тоді ще не знав точно яка висота чистової стяжки буде, думаю не проблема перед установкою дверей буде покласти газоблок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Yaroslav-x777 сказал:

Блок витримає

Тоді ще не знав точно яка висота чистової стяжки буде, думаю не проблема перед установкою дверей буде покласти газоблок.

просто тоді виникають питання з перемичкою над дверима або висотою дверей 

Змінено користувачем dred1717
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, dred1717 сказав:

просто тоді виникають питання з перемичкою над дверима або висотою дверей 

Тоді потрібно точно знати висоту вашої чорнової стяжки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...