Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відпочинок в Албанії від час воєнних дій

sergio

Рекомендовані повідомлення

Ну, шо я уже почти в Албании. Пришлось делать крюк объезжая закарпатських повесткораздавателей. Но зато попал на промоцию  берлинок. 😼

IMG_20220702_170004.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, porterlv сказал:

Ще маєте всі шанси потрапити дома під акцію з повістками. Зараз роздають направо і наліво усім бажаючим. Активізувалось се дійство.

Думаю, це практично неможливо, по-перше я не проживаю по місцю прописки, а  по друге в такому місці де чужі практично не ходять. А якщо мені навіть її і варять викину за кутом, якщо щось стодоляровий штраф потім заплачу. 

Ну і в Албанії наразі не зустрічав наших воєнкомів. 

IMG_20220703_152414.jpg

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бля вчера попёрся по старой дороге, которую ещё Муссолини построил для войны с Грецией, а к началу этого сезона оказывается   албанцы открыли тунель который сократит дорогу на 45 мин. 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.07.2022 в 13:19, М.И. сказав:

 

Я уже тут писал, у жены имеется группа по инвалидности. Там врачи всякие обследования проводили, а грят, а почему бы вам.. 

( Вроде более менее политкоректно написал, для любителей тыкать мне десятилетней давности скриншоты моих постов) 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sergio сказал:

Я уже тут писал, у жены имеется группа по инвалидности. Там врачи всякие обследования проводили, а грят, а почему бы вам.. 

( Вроде более менее политкоректно написал, для любителей тыкать мне десятилетней давности скриншоты моих постов) 

 

Пы. Сы. По чем у нас местные арбузы, тут по 13 грн получается, хотя с полей видел и по 8 продают?IMG_20220704_161256.thumb.jpg.b0ff991ab5410ff3ece42e2fe4335b8a.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sergio сказав:

Пы. Сы. По чем у нас местные арбузы, тут по 13 грн получается, хотя с полей видел и по 8 продают?IMG_20220704_161256.thumb.jpg.b0ff991ab5410ff3ece42e2fe4335b8a.jpg

Так, ану не балуйтесь.Ще з моря давайте накидайте на фотографій.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, US7IGN сказал:

краще ракію

Наразі таким буду заливатись:

Пи. Си. Тут доречі є хороші червоні сухарики з Берата з ціною під 200грн пляшка(така вартість була минулого року, ціну в леках ділив на 4 =ціна в гривні, того року тре ділити на 3)😾

IMG_20220704_183226_1.jpg

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, sergio сказал:

Наразі таким буду заливатись:

Пи. Си. Тут доречі є хороші червоні сухарики з Берата з ціною під 200грн пляшка(така вартість була минулого року, ціну в леках ділив на 4 =ціна в гривні, того року тре ділити на 3)😾

 

Фух, хоть не кальвадос с Днепра...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 90BCO сказал:

Фух, хоть не кальвадос с Днепра...

Есть узо греческое, хозяин угощал местной домашней ракией вполне-лучше нашей смаги. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.07.2022 в 18:03, ЧортПобьєрі сказал:

Так, ану не балуйтесь.Ще з моря давайте накидайте на фотографій.

Та запросто. Позаду пляжу є оливкова роща де можна з наметом затусоватись, або нашару запаркувати машину. А також капличка тру конфесії. 

IMG_20220705_183859.jpg

IMG_20220705_183544.jpg

IMG_20220705_120353.jpg

IMG_20220705_104309.jpg

IMG_20220705_101849.jpg

IMG_20220705_121003.jpg

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, sergio сказав:

Та запросто. Позаду пляжу є оливкова роща де можна з наметом затусоватись, або нашару запаркувати машину. А також капличка тру конфесії. 

IMG_20220705_183859.jpg

IMG_20220705_183544.jpg

IMG_20220705_120353.jpg

IMG_20220705_104309.jpg

IMG_20220705_101849.jpg

IMG_20220705_121003.jpg

Як зустрінете там туристів з Росії не кажіть що Ви з України.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Як зустрінете там туристів з Росії не кажіть що Ви з України.

В мене в сусідньому номері жили, судячи з акценту, західняки, приїхали на ML ці на чеські бляхах. Я поцікавився у господаря він відповів, що в них чеські паспорти(давали для реєстрації). Короче вони відїжджали баба каже, щось ми стомилися відпочивати, поїдемо додому( зрозуміло, що не в Україну), а в вересні поїдемо в Сітонію. (Короче справжні патрійоти України) 

Пи. Си. Народ, а що дійсно краще не вертатись, бо читаю новини, що подали закон, що без підписа воєнкома скоро з рідного села не виїдеш?! 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sergio сказав:

В мене в сусідньому номері жили, судячи з акценту, західняки, приїхали на ML ці на чеські бляхах. Я поцікавився у господаря він відповів, що в них чеські паспорти(давали для реєстрації). Короче вони відїжджали баба каже, щось ми стомилися відпочивати, поїдемо додому( зрозуміло, що не в Україну), а в вересні поїдемо в Сітонію. (Короче справжні патрійоти України) 

Пи. Си. Народ, а що дійсно краще не вертатись, бо читаю новини, що подали закон, що без підписа воєнкома скоро з рідного села не виїдеш?! 

Краще не вертатись.Ваш воєнком засів під біржею праці.

Ніколи не можна опускатись до того щоб жити за принципом підараса: завжди поряд можна знайти гіршого за себе і тим себе виправдати- я вбив одного , так є сусід що вбив двох і т.д.Такі підараси скочуються дуже швидко.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Краще не вертатись.Ваш воєнком засів під біржею праці.

Я  на біржі розвідав запасний вхід, там можна непомітно зайти і оцінити оперативну обстановку. Головне потім прокрастись до свого спеціаліста. (Мене голими руками не візьмуть, п'ять років файки на Польшу тягав, а там тебе всі хочуть виграти починаючи від митників і закінчуючи стражжу мєйскою. Але враховуючи, що втрати на штрафи, конфіскацію та кидки склали приблизно 10% від зробленого, а держава офіційно за допомогою податків, вздрючує нас набагато більше. 😎

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

Я  на біржі розвідав запасний вхід, там можна непомітно зайти і оцінити оперативну обстановку. Головне потім прокрастись до свого спеціаліста. (Мене голими руками не візьмуть, п'ять років файки на Польшу тягав, а там тебе всі хочуть виграти починаючи від митників і закінчуючи стражжу мєйскою. Але враховуючи, що втрати на штрафи, конфіскацію та кидки склали приблизно 10% від зробленого, а держава офіційно за допомогою податків, вздрючує нас набагато більше. 😎

Скільки зустрічав по життю таких хитрозроблених, жоден з них не добився чогось значущого.Вся жизнь- боль.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Але враховуючи, що втрати на штрафи, конфіскацію та кидки склали приблизно 10% від зробленого, а держава офіційно за допомогою податків, вздрючує нас набагато більше

от і я думаю що всі проблеми через жадібність. навіть церква більше 10% не брала. так вони Самим прикривались!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Скільки зустрічав по життю таких хитрозроблених, жоден з них не добився чогось значущого.Вся жизнь- боль.

покажіть хоч одного, хто закінчив краще ніж тупо вмер?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Скільки зустрічав по життю таких хитрозроблених, жоден з них не добився чогось значущого.Вся жизнь- боль.

Я порівняно з дійсно хитрозробленими, просто рожевий і пухнастий. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скажите, зачем вы это постите? Ну я еще понимаю, девочки с детками выехали - выкладывают разные фотки, где они с детьми, как те растут. Особенно по малышам видно, что время идёт.

Вы зачем этой фигней страдаете? Тем более и фото так себе, прям скажем.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

гарні фото. що не так? і взагалі - кому цікаві чужі діти?

Точно, протупила - гораздо интересней сосиски в багажники и пейзаж с растительностью, как у нас на лимане.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серйозно? У темі повномасштабної війни створити гілку про відпочинок в Албанії та дешманські ковбаски?
Ви взагалі ,нормальний?

Ну, виїхали тихенько і хер з вами, тисячі людей гине в цей час!!

тисячі голодують. Ні, треба ж створити окрему гілку, а ніт, не про допомогу, а про... Це як бенкет під час чуми. Ви дебіл, дядько?(С)

  • Лайк 8
  • Дякую 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Агидель сказал:

Точно, протупила - гораздо интересней сосиски в багажники и пейзаж с растительностью, как у нас на лимане.

Сосиски специально зафоткал для одного форумчанина, который на их счёт меня постоянно потьепует на счёт моего не здорового влечения к ним. 😎

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Відпочинок в Албанії від час воєнних дій
  • Dr.Yura закрив темі
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...