Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відпочинок в Албанії від час воєнних дій

sergio

Рекомендовані повідомлення

25 хвилин тому, vadimv сказав:

По-перше - я не патріот. 

Я знаю .https://m.vk.com/id28271318 .

Шановний , ніхто нікуди не тисне .Не сіпайтесь🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Я знаю

Ну то й навіщо писати якусь дурню про патріотизм?

Цитата

Патриотизм — разрушительная, психопатическая форма идиотизма

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, vadimv сказав:

Ну то й навіщо писати якусь дурню про патріотизм?

 

Запит «Патріот» перенаправляє сюди; див. також Патріот (значення).

Патріоти́зм (грец. πατριώτης — співвітчизник, грец. πατρίς та лат. patria — батьківщина) — громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах вітчизни та постати на її захист у разі необхідності[1]. Містить ряд важливих морально-етичних, етнічних, культурних, політичних та історичних аспектів.

Ось що таке Патріот.А те що Ви написали якраз про Вас і є.Не шартесь на помийках типу вконтакті і ок і не тягайте звідти гівно русское .А то у Вас якась збочена свідомість в тих питаннях на яких давно існує світ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

готовність пожертвувати своїми інтересами...

  Буквально вчора тут рекламували книжечку "Как разговаривать с мудаками". Цитата звідти:

Цитата

Говоря «псих» или «безумец», я подразумеваю, что человек ведет себя иррационально. Есть четыре признака того, что люди, с которыми вы имеете дело, иррациональны:
1) у них нет ясной картины мира;
2) они говорят или делают вещи, не имеющие смысла;
3) они принимают решения или предпринимают действия не в своих интересах;

19 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Не шартесь на помийках типу вконтакті

Сказав той, хто щойно там шарився тому, хто там не був 12 років. Дуже дотепно.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

В моей жизни все не настолько плохо, чтобы ехать в Польшу :) 

Я это ещё понял в 95 году, когда будучи студентом со степухой 7 $, приехал туда подзаработать. Короче работал на поляка за 0,5$ бакса в час+жрачка и жилье, в свою очередь он со своим высшим юридическим образованием  фигачил на стройке у немцев за 10 марок в час. Тож Польша, может показаться идеалом процветающей страны разве для  выходца с какого-нибудь  глухого райцентра ВУ или ЦУ. 

Я ещё помню те благословенные времена, когда поляки метались у наз по хозтоварам скупая удлинители с напильниками, мы, в свою очередь покупали у них Дональды по 60 коп. 😎

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vadimv сказав:

 

Сказав той, хто щойно там шарився тому, хто там не був 12 років. Дуже дотепно.

А там написано що Ви були 8 травня😉.Інтернет не надуриш - він як розтанувший сніг на весні- одразу видно хто де срав🤣🤣🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

А там написано що Ви були 8 травня😉.

Там написано, що акаунт закрито в 2010 році. Що б я там мав робити 8 травня? Які версії?

 

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут местная тероборона, лет 60 назад, держала без всяких НЛОУ и Джавелинов оборону против злобной НАТы. И выстояла. 

IMG_20220706_125742.jpg

IMG_20220706_125747.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Я это ещё понял в 95 году, когда

ну то був ваш вибір. я з кожної поїздки з горілкою та китайською тушонкою туди і джинсами та жуйками назад заробляв набагато більше )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

Там написано, що акаунn закрито в 2010 році. Що б я там мав робити 8 травня? Які версії?

 

Не знаю.Я ним ніколи не користувавсь.Це Вам ,як активному поціновувачу має бути видніше😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Не знаю.

  Як жеж так?

1 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Вам ,як активному поціновувачу має бути видніше😉

Мені видніше, що я там був останнього разу 12 років тому.

А звідки відомо про активного поціновувача?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

В моей жизни все не настолько плохо, чтобы ехать в Польшу :) 

Я так и знал, что у Вас тоже есть европейский паспорт!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, US7IGN сказал:

ну то був ваш вибір. я з кожної поїздки з горілкою та китайською тушонкою туди і джинсами та жуйками назад заробляв набагато більше )

Типа я туди без горілки їхав, а потім на стадіоні Дзесентьолетя шмотом не затарився, на всі гроші. 😎

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Патриотизм - это очень сильный разумный раствор фашизма. А фашизм - это тот же патриотизм, из которого выпарена вся вода.

фащист из расчленинграда

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вот нема. 
Надо будет куплю. 
Русские скоро будут на дом привозить :)

Но тот, где налоги платить надо много, не возьму даже беслатно.

А это ни геройрейский ни российский так точно пока :) 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.07.2022 в 00:08, Kirill_Dnepr сказал:

С той разницей, что там не заминировано :) 

Так у нас лиманы тоже не заминированы, оттуда десанта не предвидится.

А вообще ниче так тему унесло от унылых албанских пейзажей, уже до Польши добрались. Вам до поляков - как до Луны, тоже мне, умельцы жить нарисовались.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.07.2022 в 20:39, ЧортПобьєрі сказав:

Скільки зустрічав по життю таких хитрозроблених, жоден з них не добився чогось значущого.Вся жизнь- боль.

Дружина інвалід це вже достатнє покарання за те, що воно таке говнятко.

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, sergio сказал:

Я это ещё понял в 95 году, когда будучи студентом со степухой 7 $, приехал туда подзаработать. Короче работал на поляка за 0,5$ бакса в час+жрачка и жилье.

Тож Польша, может показаться идеалом процветающей страны разве для  выходца с какого-нибудь  глухого райцентра ВУ или ЦУ. 

Я ещё помню те благословенные времена, когда поляки метались у наз по хозтоварам скупая удлинители с напильниками, мы, в свою очередь покупали у них Дональды по 60 коп. 😎

Ото вас розібрало:grin:

І поляки  теж пам'ятають ті часи і зробили висновки. Але для вас мало що змінилось з тих часів.  Тоді їздив працювати на польського пана за дешеву їжу, тепер, за дешевою їжею, їдете до польського  супермаркету. Тоді допомагав полякам покращити їх добробут працею, зараз  своїм гаманцем .

 Замість того, щоб бризкати  емоціями, краще б подякували цій благословенній країні, що їдучи на дешевий відпочинок, можете дозволити собі накупити дешевої їжі. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, allanek сказал:

Ото вас розібрало:grin:

І поляки  теж пам'ятають ті часи і зробили висновки. Але для вас мало що змінилось з тих часів.  Тоді їздив працювати на польського пана за дешеву їжу, тепер, за дешевою їжею, їдете до польського  супермаркету. Тоді допомагав полякам покращити їх добробут працею, зараз  своїм гаманцем .

 Замість того, щоб бризкати  емоціями, краще б подякували цій благословенній країні, що їдучи на дешевий відпочинок, можете дозволити собі накупити дешевої їжі. 

Я через Польшу їхав, щоб Закарпаття об'їхати(від гріха подалі). Стратив 5 годин на Краківці в колєйці +240км гак.А кабаносики, так при нагоді прикупив. Правда вдалося перевести в готівку пару фактурок Таксфрі, так, що бензин відбив. 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, sergio сказал:

Я через Польшу їхав

Так ви і крім відпочинку до Польщі за "берлінками", наче в супермаркет за рогом біля будинку.

Вас поляки виручають завжди. Але жити вам там не можна, бо в них нема такої біржі праці, як у нас. Петляти будете недовго.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, allanek сказал:

Так ви і крім відпочинку до Польщі за "берлінками", наче в супермаркет за рогом біля будинку.

Вас поляки виручають завжди. Але жити вам там не можна, бо в них нема такої біржі праці, як у нас. Петляти будете недовго.

Погуглив, щось допомога в них так собі, щей і сума бруто- печалька. 

,, Aktualne kwoty obowiązują od 1 czerwca 2021 r. Zasiłek dla bezrobotnych wynosi: 1240,80 zł - w okresie pierwszych 90 dni, 974,40 zł - w okresie kolejnych dni.25 лют. 2022 р."

А ще за згодою сторін, тільки через 90 днів ставлять на облік

😟

Тому в мене мрія присісти на німецький Соціал, бо в Польші фігня, а не допомога. 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, sergio сказав:

Тому в мене мрія присісти

Головне, щоб не на пляшку чи міцний хрін податкової

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, outdoor24 сказал:

Головне, щоб не на пляшку чи міцний хрін податкової

Тому я на разі перебуваю на обліку в українській службі зайнятості, бо вона більш лояльна до клієнтів. 

До речі я не розумію, що мені закидають, що я щось роблю протизаконне, вчора вичитав таке: 

"Кабмин определил новые условия выплат по безработице для уехавших из страны украинцев, - заявил премьер-министр Денис Шмыгаль во время заседания Кабмина.

По его словам, украинцы теперь теряют статус и выплаты по безработице, если они находятся за границей более 30-ти дней во время действия военного положения в стране."

Так, що все в межах чинного законодавства 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, sergio сказал:

 

До речі я не розумію, що мені закидають, що я щось роблю протизаконне

 

Это они завидуют, не огорчайтесь.

Находчивости, упорству и трудолюбию.

Мелкие, ничтожные людишки.

  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, sergio сказав:

що я щось роблю протизаконне

не протизаконне, а аморальне, хоча ви навряд розумієте, що таке суспільна мораль

наприклад, швейцарці не так давно відмовилися від безумовного базового доходу, то виходить ви розумніші за них?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Відпочинок в Албанії від час воєнних дій
  • Dr.Yura закрив темі
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...