Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відпочинок в Албанії від час воєнних дій

sergio

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

В 99 - 20$?😭.Чи я щось забув чи що - молодий був все летіло але в мене було не менше 400 і це я тоді ще ніхто був.Щось ми про різний 99 рік говоримо...Точно.

400$-ви, що кокс до польші контрабасили?! О_О

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, irina1969 сказал:

і ти згадала про як він свою доньку вселюдно опускав,так що вже казати за чужих дітей ((

Хіба там могло бути по-іншому? Але, судячи з того, що він згадував мого сина не перший раз, то його діти, це, таки,  болюча тема для нього. Тому і вважає, що може викликати мене на емоції. І чому усіляки форумні покидьки і дурники вважають, що вони здатні кимось маніпулювати?

До речі. Форум на контрасті. Два дня тому мені написав форумчанін :  "Добрый день! Алла, хочу поделиться с Вами своей радостью, связанной с успешной защитой диплома магистра моей (ім'я). Сегодня она защитила свою дипломную работу на 5 и успешно закончила учебу в UE. Прежде всего хочу поблагодарить Вас, за всю ту помощь и советы которые Вы мне давали, начиная с 2015 года! Все Ваши напутствия, а иногда и "встряски" помогли нам преодолеть былые трудности в учебе и в конечном итоге успешно ее закончить! "

Його донька навчалась в універі, коли мій син вже його закінчив. Було багато питань від нього і до мене, і до мого сина. Він з ним, теж, спілкувався.  Відчувалось, що тато переймається справами своєї дочки не в сенсі "пристосуватись до життя", а як ії допомогти знайти свій шлях. Спілкування було цікавим. 

Це я до чого? До того, коли бачишь, як отє форумне біосміття вже зранку біснується в темі, то дякуєшь своєму життю, що в ньому нема такої гидоти. І за ці місяці війни довелось зустріти багато людей, хороших людей.

Е серед них ті, кому нема куди повертатись. Але ніхто з них не казав, що житло, якого не стало, лише купа цегли. В очах була біль, бо для них то не цегла була, в тих стінах було життя, якому вони раділи, там росли діти, зустрічали старість батьки і ще багато чого. І ні від кого з них не почула, що жити треба було,  озираючись на те, що прийдуть орки і все зруйнують. Люди  різні були, а думки однакові. І всі казали, що допомагають, хто чим, щоб "руzzкий мир" згинув назавжди. А на форумі, дивлюсь, і прихильників  оркостана, і пристсовувачів життя, і іншого сміття, як цвілі, розповзається там, де тільки є змога себе показати. 

 

 

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, ks6 сказал:

Это кем вы работали? В 99-м у нас в городе большинство зарплат 40-70 долларов. Гостинку можно было купить за 1500 долларов. В Киеве в строительстве 100-120. Товарищ прорабом тогда  работал-500 гривен или 120 долларов.

Скажем в военной организации, техником.(вольнонаемный).Это ещё повезло, по знакомству пристроился. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

400$-ви, що кокс до польші контрабасили?! О_О

Ні🙂.Але спав точно мало.Тягав інтернет фірмачам.Товариш працював на СТО також не набагато менше заробляв.Але ми працювали а не ходили на роботу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Скажем в военной организации, техником.(вольнонаемный).Это ещё повезло, по знакомству пристроился. 

ДСО? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

я в 1999 на СТО за ніч 100$ інколи брав. коли терміново треба було прибрати сліди пригод водія на машині боса ))) фарба місцями сохла потім на сонце, але кого то турбувало :ROFL:

мабуть тоді я вперше і зрозумів що 100$ це завжди 100$, а творчість місцевого центробанку - для бідних :ROFL:

Мене батя хотів колись на сервіс до знайомого прилаштувати, але той сказав, щось на кшталт-що якщо він накосячить, ти зкомпенсуєш?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ні🙂.Але спав точно мало.Тягав інтернет фірмачам.Товариш працював на СТО також не набагато менше заробляв.Але ми працювали а не ходили на роботу.

Кінець 90, початок 00 - за 400 баксів хіба ще потрібно було кудись їхати???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Firetuf сказав:

Кінець 90, початок 00 - за 400 баксів хіба ще потрібно було кудись їхати???

Не зрозумів питання.Я ні куди не їздив.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, sergio сказал:

Просто ви написали про втрачену дельту доходу.

я про можливість на бусі від 1000$ на місяць )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, sergio сказал:

Мене батя хотів колись на сервіс до знайомого прилаштувати, але той сказав, щось на кшталт-що якщо він накосячить, ти зкомпенсуєш?! 

я на своїх натренувався )

головна проблема була якісний інструмент знайти. та і не вмію я косячити. у мене руки так не вигинаються :ROFL:

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не зрозумів питання.Я ні куди не їздив.

Це узагальнене. Не особисте 🤗

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

🤦‍♂️

Мну батя хотел в армию пристроить офицером. Уже полтора года как на пенсию свалил бы. Но не получилось. Хотя может быть и к лучшему. Кто знал, что война в 14 году начнётся. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, sergio сказав:

Хорошо торкануло." Развалинами Берлина удовлетворен" ©

Ви вже до Берліну дійшли ? А вони казали що ми ,русские, не здатні.Покажіть їм там усім , від нас усіх.

18-1.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sergio сказав:

Мну батя хотел в армию пристроить офицером. Уже полтора года как на пенсию свалил бы. Но не получилось. Хотя может быть и к лучшему. Кто знал, что война в 14 году начнётся. 

Хороша робота - але як війна то хоч вішайся.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви вже до Берліну дійшли ? А вони казали що ми ,русские, не здатні.Покажіть їм там усім , від нас усіх.

18-1.jpg

Це все херня, сьогодні на паркові, поруч с пляжем стояла. А через декілька машин, наші на херсонський бляхах. 

IMG_20220708_121804.jpg

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Хороша робота - але як війна то хоч вішайся.

Форма, пайок, ЗП не погана. Виписався би з хати получив би квартиру. 

Батя би в Пентагон (штаб ЗоК) прилаштував би. Сидиш, відпочиваєш, вислуга йде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Kirill_Dnepr сказав:

Башкирия.

А херонская бляха - 99,9% через Крым выехала.

Похвально що Ви не втрачаєте своє коріння.

З Херсону багато моїх друзів втікали від нас , русских, через Одесу.Протягом двох тижнів.Тож значно менше ніж 99%.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Башкирия.

А херонская бляха - 99,9% через Крым выехала.

ХЗ. Какие-то беженцы от путинского режима?! Через Грузию, Турцию, Грецию добрались. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Похвально що Ви не втрачаєте своє коріння.

З Херсону багато моїх друзів втікали від нас , русских, через Одесу.Протягом двох тижнів.Тож значно менше ніж 99%.

102 регіон, глянув тирнет-Уфа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

102 регіон, глянув тирнет-Уфа.

А Кіріл навіть в інтернет не дивився👏.

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Відпочинок в Албанії від час воєнних дій
  • Dr.Yura закрив темі
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...