Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

Только что, OlaR сказал:

3 тип, то щось на кришталь технікумів. Вчаться 13 років та по закінченню мають спеціальність. Можна вступити у ВНЗ. Дуже популярні в Німеччині

Ну і останній тип - гімназії. В які йдуть ті, хто планує після школи вступати в ВНЗ. Мушу підкреслити, що в яку школу може піти дитина, вирішують її оцінки. І, якщо дитина не хоче вчитись, то примушувати її ніхто не буде. Більш того, батьки теж не мають права примушувати дитину вчитись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Ну і останній тип - гімназії. В які йдуть ті, хто планує після школи вступати в ВНЗ. Мушу підкреслити, що в яку школу може піти дитина, вирішують її оцінки. І, якщо дитина не хоче вчитись, то примушувати її ніхто не буде. Більш того, батьки теж не мають права примушувати дитину вчитись.

Всі школи круто запаковані, дуже багато позакласних можливостей, дуже мало домашніх завдань навіть у гімназії. Вважається, що дитина повинна мати час на хоббі, відпочинок, вивчення чогось більш поглиблено, ніж шкільна програма. В гімназії, де вчилась донька в кожному кабінеті є аналізатор якості повітря - якщо він стає рожевим, то тре провітрювати. 😎

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, OlaR сказал:

Більш того, батьки теж не мають права примушувати дитину вчитись.

Тут примушуєш і результат так собі... 🤷‍♂️

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Тут примушуєш і результат так собі... 🤷‍♂️

Вони це добре розуміють та не витрачають гроши на навчання тих, хто це робити не хоче. Буде бутерброди робити у кафе. В них на мінімалку нормально жити можна

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Вони це добре розуміють та не витрачають гроши на навчання тих, хто це робити не хоче. Буде бутерброди робити у кафе. В них на мінімалку нормально жити можна

В них так. У нас навіть ВО цього не гарантує. 

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, sergio сказал:

Тут примушуєш і результат так собі... 🤷‍♂️

я ніколи не примушував. тільки іноді підводив до смітника і пропонував пошукати там щось смачне як ті люди, що не хотіли вчитися. але то була проста наука та очевидний приклад. от як заробляти не працюючи, навчити набагато складніше. але ж батько поганого не порадить :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, sergio сказал:

Тут примушуєш і результат так собі... 🤷‍♂️

кнут чи пряник ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

я ніколи не примушував. тільки іноді підводив до смітника і пропонував пошукати там щось смачне як ті люди, що не хотіли вчитися. але то була проста наука та очевидний приклад. от як заробляти не працюючи, навчити набагато складніше. але ж батько поганого не порадить :lol:

А де гарантія, що якись колишній доктор фізмат наук не риється зараз і смітнику?! 

Пи. Си. Десь з п'ять років тому коли черговий раз стояв на біржі, був якись формальний  захід по працевлаштуванню. (Короче не підеш позбавляють виплат☠️😎) Зустрів там пацика, який вчився з нами в 9-10 класі. В 10 му класі в нас зробили матклас. Так йому цього було замало перевівся в фізмат ліцей. Так ось після цього він закінчив прикладну математику. В результаті на момент коли, я його зустрів - безробітний вчитель матемаиики(шкодую, що не взяв його номер, був би хороший репетитор з математики  для мого малого. 

Пи. Си. Маленький камінгаут. Якщо бачу цікаву річ на смітнику, завжди заберу(звісно не їжа), якщо дружини немає поруч☠️💀Недавно побачив на смітнику люстру с битими плафонами. Забрав. Дома пилинув напильником по факту 2, 2кгх150=330 грн латунь😎

Пи. Си. Заробляти не працюючи. Сьогодні капнула тисяча за оренду гаража. Перед від'їздом забрав 750 грн - здав в оренду мішалку, по приїзду, ще щось на капає. В п'ятнадцятих числах капне за трьошку, в двадцятих за двушку. Що я роблю не так? /🤷‍♂️

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Ну і останній тип - гімназії. В які йдуть ті, хто планує після школи вступати в ВНЗ. Мушу підкреслити, що в яку школу може піти дитина, вирішують її оцінки. І, якщо дитина не хоче вчитись, то примушувати її ніхто не буде. Більш того, батьки теж не мають права примушувати дитину вчитись.

Это где так, за какую страну пишете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Германия

в Литві - Каунасі - кацапощелепна "гімназія" імені Пушкіна - то  радяньська семилітка , ще й з натяжкою.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, sergio сказал:

де гарантія, що якись колишній доктор фізмат наук не риється зараз і смітнику?!

Бути грамотним та розумним різні речі і не завжди збігаються. А щодо хто що робить то це особиста справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, katso сказал:

Это где так, за какую страну пишете?

Там змалку тестують на схильність дитини до того чи іншого. Якщо є талант до сантехніки то ніхто тебе до університету не відправить. Швиденько навчився сантехніки і йди працюй.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

Бути грамотним та розумним різні речі і не завжди збігаються. А щодо хто що робить то це особиста справа кожного.

Читав, що в нашому житті EQ грає набагато більше значення ніж IQ. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Ну і останній тип - гімназії. В які йдуть ті, хто планує після школи вступати в ВНЗ. Мушу підкреслити, що в яку школу може піти дитина, вирішують її оцінки. І, якщо дитина не хоче вчитись, то примушувати її ніхто не буде. Більш того, батьки теж не мають права примушувати дитину вчитись.

щоб не примушувати в  школі , тре з піхв'юком  системно працювати з дошкільного віку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

щоб не примушувати в  школі , тре з піхв'юком  системно працювати з дошкільного віку

В мене обидвое дітей ходили в хороший приватний садок. Щось пішло не так в школі, особливо початковій. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

В мене обидвое дітей ходили в хороший приватний садок. Щось пішло не так в школі, особливо початковій. 

мені здається саме небезпечне то якраз садок. чим пізніше дитина потрапить у збочене та хворе суспільство тим краще. дід з бабою можуть мати вплив більший за батьків. у них більше часу, досвіду. вони спокійніші та повільніші. я би зараз набагато більше дав онукам ніж свого часу дав дітям. а що дасть дитині в садочку стороння людина? сама концепція позбавитися дитини ставить під сумнів доцільність її народження. для кого і для чого ви її народжували? як дитина зрозуміє що вона щось собою уявляє, якщо життя починається з того, що вона не потрібна навіть власним батькам? а потім дивуємось чому населення тупе та психічно хворе вірить в казки та популізм. подивіться на життя конкретної людини і зіставте причини та наслідки...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, US7IGN сказал:

мені здається саме небезпечне то якраз садок. чим пізніше дитина потрапить у збочене та хворе суспільство тим краще. дід з бабою можуть мати вплив більший за батьків. у них більше часу, досвіду. вони спокійніші та повільніші. я би зараз набагато більше дав онукам ніж свого часу дав дітям. а що дасть дитині в садочку стороння людина? сама концепція позбавитися дитини ставить під сумнів доцільність її народження. для кого і для чого ви її народжували? як дитина зрозуміє що вона щось собою уявляє, якщо життя починається з того, що вона не потрібна навіть власним батькам? а потім дивуємось чому населення тупе та психічно хворе вірить в казки та популізм. подивіться на життя конкретної людини і зіставте причини та наслідки...

Тут наоборот може бути вина бабці. Віддали дітей поруч з її роботою, як раз перший клас набирала вчителька, яка вчила її старшого онука і, як вона вважала була дуже хорошою. Як я зрозумів пізніше  це полягало в не  в конфліктування  з батьками. А малого вчила  інша вчителька з якою домовились, що вона буде робити з ним ДЗ в 1-4 класах, (Тоді займався будовою, крім того, щось типа працював) тож вважав, що того буде достатньо, а по факту, щось провтикав. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, sergio сказал:

тож вважав, що того буде достатньо

щось я не бачу зв'язку між робити ДЗ та передавати досвід і бути прикладом. перші роки дитина як губка всмоктує все. я не ризикнув своїх покласти в такому місці як садочок. чого там можна набратися?

навіть в школі таке. я кожен день питав - що було нового та цікавого? якщо нічого, то доводилося розказувати самому. потім виявилося що самостійно читати підручники було цікавіше ніж слухати вчителів. тільки в деяких школах було інакше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, US7IGN сказал:

щось я не бачу зв'язку між робити ДЗ та передавати досвід і бути прикладом. перші роки дитина як губка всмоктує все. я не ризикнув своїх покласти в такому місці як садочок. чого там можна набратися?

навіть в школі таке. я кожен день питав - що було нового та цікавого? якщо нічого, то доводилося розказувати самому. потім виявилося що самостійно читати підручники було цікавіше ніж слухати вчителів. тільки в деяких школах було інакше.

Не забуваємо, що в нашому дитинстві не було таких речей, як компьютер і ще, що гірше смартфона. Тож замість, щоб в них сидіти, то йшов і допомагав  щось робити, або дивився, що роблять дорослі. Я попочатках пробував залучати малого коли щось робив, але він потім потихеньку линяв, щоб йти далі бавитись на компі. 

В мене малий  побачив, що в ровері спущен колесо і не знав, що робити. Хотів на шиномонтаж везти. Дав йому насоса і п'ять хвилин дивився, як він шукав куди його під' єднювати. 🤦‍♂️ поки не показав, як то робиться. Приїдемо буду показувати, як розбортовувати колесо і його клеїти. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, sergio сказал:

В мене малий  побачив, що в ровері спущен колесо і не знав, що робити. Хотів на шиномонтаж везти. Дав йому насоса і п'ять хвилин дивився, як він шукав куди його під' єднювати. 🤦‍♂️ поки не показав, як то робиться. Приїдемо буду показувати, як розбортовувати колесо і його клеїти. 

ну це кожен проходив. нічого страшного. урок впевненості в собі та розуміння що в житті багато чого взагалі легко робиться власними руками.

щодо комп'ютерів не згоден. мій перший був спектрум і саме на ному я пізнав що таке алгоритми та асемблер, як працюють стеки пам'яті та інше. це багато років пізніше допомогло з мікропроцесорами. грати теж треба - це розвиває здатність думати. моїм грати якось не дуже цікаво. інших розваг вистачає. життя набагато яскравіше ніж його емуляція, якою по суті є будь-яка гра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

ну це кожен проходив. нічого страшного. урок впевненості в собі та розуміння що в житті багато чого взагалі легко робиться власними руками.

щодо комп'ютерів не згоден. мій перший був спектрум і саме на ному я пізнав що таке алгоритми та асемблер, як працюють стеки пам'яті та інше. це багато років пізніше допомогло з мікропроцесорами. грати теж треба - це розвиває здатність думати. моїм грати якось не дуже цікаво. інших розваг вистачає. життя набагато яскравіше ніж його емуляція, якою по суті є будь-яка гра.

Наскільки пам'ятаю Спектрум програмувався на Бейскику. Теж мій перший комп. До речі сам його збирав десь в 92 році. Як зараз пам' ятаю ПЗУ коштували 3 $, проц 2$, плата бакс. Сам впаював 60 мікросхем. Оскільки після складання він не працював дав в налаштування. Де за 5$ замінили одну мікросхему і впали пару кондюків. Загалом коштувало все 30$

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато програм були на асемблері і без нього не виходило колупатися в чужих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

Багато програм були на асемблері і без нього не виходило колупатися в чужих

Навіть не знав того:

https://www.google.com.ua/amp/s/habr.com/ru/amp/post/598689/?espv=1

Але збирав його тільки для забавок🤪

download.png

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...