Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

53 минуты назад, OlaR сказал:

А Ви пораxуйте скільки всього повинен цей репетитор знати і скільки це повинно коштувати. І не будете дивуватись, що за 300 грн/год знаходились тільки халтурщики ... Реально мені дуже рідко і на невеликий проміжок часу вдавалось знаходити дійсно завзятих за доступну ціну поки вони наопрацьовують матеріал, досвід та клієнтів. Через пару років цінник був вже 30 Евро/година.

я ж і кажу - зазделегіддь попереджати слід , що так звана "безкоштовна освіта" - фікція , а додаткові заняття  за "300 гривень година" -  репертитори будуть  - ошуканці халтурщики з фільму "паразити" , які марнують мотивацію , час та гроші батьків та дітей , при чому , ніякої гарантії , що за 30 євро година будуть не такі самі халтурщики , тільки пафосніші 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

полпереджати слід зазделегіддь - наскільки тут все погано з суспільно освітою "для всіх".

А Ви не знали? Дуже дивно. Бо вона така завжди була. З якого біса людина, яка має такі знання та вміння, буде за копійки нянчити маленьких альфа-самців у державній школі? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

я ж і кажу - зазделегіддь попереджати слід , що так звана "безкоштовна освіта" - фікція , а додаткові заняття  за "300 гривень година" -  репертитори будуть  - ошуканці халтурщики , які марнують час та гроші батьків та дітей , при чому , ніякої гарантії , що за 30 євро година будуть не такі самі халтурщики , тільки пафосніші 

За 30 Евро буде з кого вибирати і є шанси. За 300 грн - то чудо. Десь так :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, OlaR сказал:

За 30 Евро буде з кого вибирати і є шанси. За 300 грн - то чудо. Десь так :(

 

щоб обирати - самому слід бути фахівцем  , бо вішати локшину на вуха , вправно вміють навіть  ті , хото за 300 гривень викладає  

фільм "Паразити" - то про наших викладачів , тільки на відміну від  ошуканців з корейського фільму , в наших "паразитів" - дипломи справжні 

 

коротоше , не система освіти , а ка зна що

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

в нас батькам довелося навчати - безкоштовно , тому що не байдужих кваліфікованих  вчителів , або взагалі не було , або наші діти їх не цікавили . 

Або Ви не готові були їх зацікавити. :) Кваліфіковані вчителі задешево працюють тільки з тими, чиї здобутки зроблять їм гарну рекламу. Ті ж самі вчителі залюбки будуть працювати з меньш здібними, але за значно більші гроші. От і все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, OlaR сказал:

Ви - батьки. Заводити дитину - Ваше рішення та Ваша відповідальність. А старший чому повинен з молодшим нянчиться?

ніхто батьків не попереджає , в який тягар та дитина вильється , що на дитину всі дивитимуться , як на вим'я татка/матусі , до якого можна присмоктатися 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Або Ви не готові були їх зацікавити. :) Кваліфіковані вчителі задешево працюють тільки з тими, чиї здобутки зроблять їм гарну рекламу. Ті ж самі вчителі залюбки будуть працювати з меньш здібними, але за значно більші гроші. От і все.

для початку всі вони вимагали слухняних .

 

а я вважав , і зараз вважаю , що слухняний хлопчик - то дефективний хлопчик .

 

коротше -

 

навчати бабі я не дозволяю (с) апостол Павло 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, OlaR сказал:

Так в чем школа виновата не совсем понятно? Не смогла впихнуть знания в голову гонявшего балду? Так это никто не может :)  По поводу ИТшного должна Вас огорчить - политех сам по себе не поможет. Особенно, если уровень матема так себе. Бо математика - наука простая и незамысловатая. Зубрить ее бессмысленно. Проблемы с ней говорит об отсутствии логического мышления. Натаскать на ЗНО можно, но смысл?

Так нам в политех в основном от армии откосить, посредством военки. Как, сказал племяш жены, для тестировщика более важно знать английский, а математика практически не нужна. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

Старший брат вчить молодшу сестру, бо краще за всіх в сім'ї знає математику, англійську та польську :lol:

Я старшу доньку посадив з малим німецьку вчити, не стільки для навчити, скільки попрактикуватись.Може репетиторством буде підробляли в майбутньому. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, OlaR сказал:

А Ви пораxуйте скільки всього повинен цей репетитор знати і скільки це повинно коштувати. І не будете дивуватись, що за 300 грн/год знаходились тільки халтурщики ... Реально мені дуже рідко і на невеликий проміжок часу вдавалось знаходити дійсно завзятих за доступну ціну поки вони наопрацьовують матеріал, досвід та клієнтів. Через пару років цінник був вже 30 Евро/година.

Ніфіга собі ціни. В мене сестра дружини вийшла заміж за іспанця, живуть кілометрів 20 від Мадриду. Він займається репетиторством(математика, фізика, хімія) бере 10€/год, а в жебрацькій Україні 30€?!🤦‍♂️Для нього, це не основний вид доходу, тож можливо, що інші репетитори беруть більше, але тим не менше... 

Як, вище вже писав малий займається зі вчителькою з фізмат-ліцею, правда заняття групові по 7-8 учнів 150 грн. за 70-80 хв. Я собі уявляю, скільки за індивідуальні тре було би заплатити. Не то, що я був би результатом задоволений, але краще ніж нічого(школа). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Firetuf сказал:

А може в іншу гілку???

В іншу гілку ніхто не заходить. 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні батьки!  😆  У нас вся держава - це фейк.  А не тільки освіта, медицина, ...  Але нарід на це заслужив.  Більшість воліє халяви за рахунок іншого, але за це потрібно платити, ось і платимо  своїм рабством та бідністю...

Зи:  мій закінчив школу на 3-4,  після 9-го пішов у коледж - закінчив на 4-5, потім на 2-й курс київського політеху,  не магістром, а єдиним спеціалістом вступив на аспірантуру, закінчив і не захищався, вирішив захищатись в євровузі паралельно працюючи там і викладаючи іноземним студентам на англійській мові, і це все без жодних репетиторів і курсів з іноземної мови..,  може справа в тому, що батьки вклали в голову що ХАЛЯВИ НЕ БУДЕ? 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Бездомный сказал:

для початку всі вони вимагали слухняних .

а я вважав , і зараз вважаю , що слухняний хлопчик - то дефективний хлопчик .

Не кажить дурниць. Гарним вчителям цікаво не з слухняними, а з допитливими та мотивованими. Це дещо різні речі. І не тре іх плутати.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, OlaR сказал:

 Гарним вчителям цікаво не з слухняними, а з допитливими та мотивованими. Це дещо різні речі. І не тре іх плутати.  

тільки , щоб потрапити до тих так званих "гарних вчителів" , слід сподобатиися завучці-директорці , а в них - власні вимоги

ще раз - якби ми мали нинішній досвід та знання ....

але ж ...

ніхто нас не готував . ніхто не попереджав .

Довелося самостійно - незалежно від еллінів - перевідкривати пайдею та калокагатію.

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

тільки , щоб потрапити до тих так званих "гарних вчителів" , слід сподобатиися завучці-директорці , а в них - власні вимоги

ще раз - якби ми мали нинішній досвід та знання ....

але ж ...

ніхто нас не готував . ніхто не попереджав .

Довелося самостійно - незалежно від еллінів - перевідкривати пайдею та калокагатію.

Та ну. Якщо хлопець сподобався гарному вчителю, то завуч з директором будуть поставлені перед фактом. :) Моя старша, коли вступала до ліцею у 5 клас, не сподобалась завучу - психологу :) Але вчителька математики, що перевірила її роботу, сказала, що їй пофіг на  думку завучки і  дівчинка буде вчитись у ліцеї. На тому і зупинились. :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, OlaR сказал:

Та ну. Якщо хлопець сподобався гарному вчителю, то завуч з директором будуть поставлені перед фактом. :) 

:lol::pozor:

мабуть ми з вами в різних  освітніх  всесвітах  перебували .:lol:

 

Відгуки про  "кращу" - 12 гімназію міста Дніпро - не я писав , але , чим вони відрізняються від моїх враженнь від "освітньої" системи ? 

Нічим .


Если хотите психически травмировать своего ребенка, снизить его самооценку до нуля, приобрести психосоматические, неврологические, гастрозаболевания и нежелание идти в школу - то Вам сюда.Из младших классов до 11-го доучиваются еденицы, многие уходят, не выдерживая унижений и оскорблений. Начиная с 5-го класса знаний не дают ВООБЩЕ!,

Оценки занижают умышленно!!!Если ребенок учится на 8-9 баллов, ему ставят всего лишь 4-6!!!! Это проверено и подтверждено тестированием нашего ребенка у другого учителя.Учитель математики - женщина, которая ранее работала, наверное, в колонии строгого режима - тапкой у нее стиль преподавания и общения с учениками!Рейтинг школы в городском и всеукраинском масштабе держится на результатах ЗНО, которые достигаются отнюдь не знаниями, полученными в школе, а за счет денег родителей, оплачивающих всевозможных репетиторов для своих детей!Талантливые дети уходят из школы, а директор даже не интересуется как и почему дети уходят и будут уходить дальше (и чем раньше дети и родители осознают обстановку в школе, тем лучше для них). А зачем интересоваться? Прийдут новые "доноры" крови, нервов и здоровья, которые поведутся на рейтинг данного учебнго заведения.Делайте правильные выводы, уважаемые родители! Берегите своих детей! Школа №12 не стоит Вашего внимания от слова совсем!

 

 

Знаний - 0, унижения и оскорбления детей, несут свой "рейтинг", который школа получает за счет денег родителей, вложенных в знания детей, полученных не в школе, а у репетиторов!Поломанная психика, заниженная самооценка и нежелание посещать школу - оно Вам надо?

 

Крайне неприятное общение по телефону. Высокомерие зашкаливает. Хочу напомнить, что родители выбирают школу. А не школа учеников. И оценивать надо знания, а не кто и где учился и вертеть носом не видя ни ребенка, ни оценив его знания.Осенью наблюдала как учитель кричала на старшеклассника. Парень стоял молча слушал. Уж не знаю в чем был конфликт, но поведение педагога с любом случае было неприемлемым. После этого однозначно решено было в данное учебное заведение ребенка не отдавать.

 

Школа ужас, первый этаж нормальный, а остальные разваливаются, с начальных классов наживаются, фонды очень большие, вымогают фонды школы, хотя это добровольный взнос средств, половина учителей вообще какие-то пенсионеры который пофиг на детей, короче не советую ее вообще, сквозные трещины в стенах и т.д, ужас.

 

Не рекомендую. Сама тут училась, но детей своих не поведу.Директор Рита Николаевна - крайне неприятная особа с необоснованным высокомерием.

 

Закончил эту школу 6 лет назад (учился с 1 по 10 класс). Не знаю как сейчас, но тогда это был просто ужас! 1-5 класс еще нормально было. А вот начинается примерно с 6-7 класса начинается крайне сложная программа + куча домашних заданий. Некоторые преподаватели были со своими принципами и приветами, могли легко занизить оценку ни за что.

И САМОЕ ГЛАВНОЕ: после 10го класса меня отчислили за то, что у меня было 7 баллов по математике и укр. языку, и школа не хотела чтобы я им ""испортил рейтинг школы на ЗНО"". (чтобы вы понимали, это не обычная школа, а "псевдо элитная", и с Вас, как родителей, будет постоянно доить деньги по разным поводам, до тех пор, пока им это выгодно, а потом легко отчислят, как меня. А если вы не будете платить -- тоже отчислят. )

P. S. в итоге я получил 160 и 165 на ЗНО. Директор Рита Николаевна, можете выкусить.
P. S. S. так же в школе процветает "коррупция" среди преподавателей. За подарки они легко рисуют красивые оценки.
P. S. S. S. в школе полно быдло-одноклассников, и всякого высокомерного отребья, которое вашему ребенку не дадут спокойно учиться (почувствовал на своем опыте), и школе плевать на это.

=============================================

якщо "вершки" - такі , яке тоді "молоко" з району?:lol:

 

а навчати бабі я не дозволяю ..... бабі належить перебувати мовчазною (с) апостол Павло

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

:lol::pozor:

мабуть ми з вами в різних  освітніх  всесвітах  перебували .:lol:

Так. Звичайно. Я дуже прискипливо відносилась до навчання дочок та витратила багато часу, щоб вони не потрапили у те лайно, про яке Ви пишете. Перша вчителька на першій зустрічі з батьками перед початком учбового року так прямо і казала, що її головна задача не відбити у дітей бажання вчитися ... Потім було по різному. Бо щоб всі вчителі у середній та старшій школі були гарні не реально. Але мені досить було математика, фізика та інформатика :) Які самі розповідали іншим, що дитинка гарна та буде тут вчитись :) Ну і діти дуже гарно розуміли рамки того, що вчителя мають право від них вимагати, а що ні. Тому їх смартфони не вилітали з вікон 3-го поверху під час уроку :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Бездомный сказал:

:lol:

а навчати бабі я не дозволяю ..... бабі належить перебувати мовчазною (с) апостол Павло

Так чому Ви не взяли дітям репетиторів - чоловіків?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, OlaR сказал:

Так чому Ви не взяли дітям репетиторів - чоловіків?

ще раз кажу - щоб дійти до цих висновків , я витратив на довгий шлях невдалих , або більш-меньш вдалих спроб  приблизно 20 років .

А з'ясувалося - що все те було відомо за тисячі років до того , як я з'явився в цей світ .

 

Але ж я був змушений винайти те окремо від тих геніїв , що винайшли ті принципи за тисячі років до мене .

 

все взагалі починалося з  винесеного  дружиною  з совдепії  посилу , що достатньо відвести дитину до державногго освітнього закладу - і звідти забрати готову освічену дитину .

З'ясувалося , що ніт . Ніфіга . Освітні заклади переповнено некомпетентними паскудами жіночої статі , яких до дітей взагалі на гарматний постріл підпускати не можна.

 

З.І. я взагалі  шокований , що переважна більшість батьків (чоловіків) , переконана , що навчання та виховання дітей - то бабська прерогатива .:pozor:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Бездомный сказал:

ще раз кажу - щоб дійти до цих висновків , я витратив на довгий шлях невдалих , або більш-меньш вдалих спроб  приблизно 20 років .

Тобто, коли Ваши сини були в 10 класі, Ви продовжували експериментувати виключно з репетиторами - жинками? Маючі вже дуже великий досвід спілкування з вчителями? Навіщо? Ладно школа, але вибір репетиторів-чоловіків дуже великий. Я пам"ятаю ось ці Ваши закидони ще тоді, коли Ваши сини вчились у школі. ТО чому жодного разу не спробували? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Тобто, коли Ваши сини були в 10 класі, Ви продовжували експериментувати виключно з репетиторами - жинками?

:lol:снова здорово :lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитайте родительские чаты, там народ больше волнует что дитятко может замерзнуть или кашка была невкусная))

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, dr.alf сказал:

Почитайте родительские чаты, там народ больше волнует что дитятко может замерзнуть или кашка была невкусная))

Ага :) Я всегда от этого офигивала. Надо всегда подробно расспрашивать, а что именно нравится или не нравится родителям :) Помню реальные истории : "Ой, садик такой хороший! Там воспитатели следят, чтоб ребенок все доел." - упс, вычеркиваем Ж-) "В эту школу не ходите. Там треш просто. Они столько математики учат и все так сложно с первого класса" - ок, отлично, мне подходит :) А уж на рейтинги в интернете без вдумчивого прочтения отзывав могут ориентироваться только очень наивные люди.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...