Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, sergio сказал:

Навіть не знав того:

https://www.google.com.ua/amp/s/habr.com/ru/amp/post/598689/?espv=1

Але збирав його тільки для забавок🤪

download.png

давно це було, але самим цікавим було змінити заставку перед запуском гри, вписати туди себе та записати її на касету і дати комусь. здається саме для цього теж потрібен був асемблер та вміння розібратися що де в дебагері.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, US7IGN сказал:

давно це було, але самим цікавим було змінити заставку перед запуском гри, вписати туди себе та записати її на касету і дати комусь. здається саме для цього теж потрібен був асемблер та вміння розібратися що де в дебагері.

Я вважав друга крутим. На відміну від мене, він мав під'єднаний до Спектрума пятидюймовий дисковод. 

Пізніше зробив самотужки плату для переробки на 128 версію. Там, здається, крім того, всі ру5  на ру6 треба було замінити. Але закинув ту справу, бо стало не актуально. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть у кожного був такий друг. З диском та пентагоном. Але у мене в той час з'явилася подруга з 386. Всі думали що я був закоханий в неї. як же вони помилялися 😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.07.2023 в 18:49, US7IGN сказал:

от як заробляти не працюючи, навчити набагато складніше. але ж батько поганого не порадить

Не згоден.🙄 Не працюючи руками - так, але ж голова потрібна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

1 вересня всі діти повинні навчатися офлайн. Про це на брифінгу КОВА повідомила заступниця начальника КОВА Жанна Осипенко

internetua.com/1-veresnya-vsi-diti-povinni-navcsatisya-oflain-kova

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
19 минут назад, US7IGN сказал:

Ukraine war: University students grapple with rules under conflict

www.bbc.com/news/world-europe-66496402

Короче забугор вчитися не хочуть їхати?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Короче забугор вчитися не хочуть їхати?! 

мені теж цікаво на чому заснований їх оптимізм. малий недавно розказував як вони з колишнім однокласником порівнювали навчання тут і там...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, US7IGN сказал:

мені теж цікаво на чому заснований їх оптимізм. малий недавно розказував як вони з колишнім однокласником порівнювали навчання тут і там...

Може заказуха яка? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

Може заказуха яка? 

ні. згадайте себе в 17 років. нічого не маю, нічого не знаю, нічого не вмію, сам не знаю чого хочу, але повні штани стоячого оптимізму...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

ні. згадайте себе в 17 років. нічого не маю, нічого не знаю, нічого не вмію, сам не знаю чого хочу, але повні штани стоячого оптимізму...

В мене тут на початку війни, ночувати далекі родичі.Так одна з Одеси була(вони родом з Вінничини) Саддпв на евакопоїзд до Перемишля. Там розповідала, як в неї донька на англійській філології вчиться в Познані, підробляє репетиторством. А  аж почав заздрити, після того, що розповідала моя мала про навчання в ЛНУ. Десь через півроку в мене переховувався мій троюрідний брат, який знає її ближче. Так розповідав, що її донька забила там на навчання і трохи її не відрахували. Тож мама їхала залагоджувати проблеми, а потім транзитом до сестри в Данію. 

Тож начитаєшся тут казок, які в кого цілеспрямовані діти. Вже з дитячого садка знають куди будуть поступати, і тому Самі записаться в потрібні Малі академії і ходять до потрібних репетиторів. А на практиці знаєш, що ніхто, нікуди не буде сам ходити, треба завезти і проконтролювати, щоб не втік, а потім, ще домашнє завдання зробив. 😏

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

А на практиці знаєш, що ніхто, нікуди не буде сам ходити

правда. наша справа мотивувати та дати можливість.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

правда. наша справа мотивувати та дати можливість.

  Тільки и на практиці ХЗ, як то робити. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

  Тільки и на практиці ХЗ, як то робити. 

 

ну я з малку підводив до смітника і пропонував знайти там щось поснідати. потім до лежачого обдовбаного наркомана, який вже наполовину згнив та смердів так що мухи мертві падали, та пропонував спробувати ширнутися. потім показував інші приклади того як певні дії або бездіяльність призводять до певних наслідків і пропонував думати що їм більше подобається та що і як робити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

ну я з малку підводив до смітника і пропонував знайти там щось поснідати. потім до лежачого обдовбаного наркомана, який вже наполовину згнив та смердів так що мухи мертві падали, та пропонував спробувати ширнутися. потім показував інші приклади того як певні дії або бездіяльність призводять до певних наслідків і пропонував думати що їм більше подобається та що і як робити.

Хіба. Бо армією не получається налякати. Бо, я як школу закінчував, то багато по теліку про дідівщини говорили , афган, як пару років закінчився. Тож стимулювало. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лякати взагалі не варіант. З під-палки чи з остраху майкрософти та тесли не створюються...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

Лякати взагалі не варіант. З під-палки чи з остраху майкрософти та тесли не створюються...

Мотивація такого рівня мені не доступна😟

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Мотивація такого рівня мені не доступна😟

ну я хз. чомусь згадав як малий колись аргументував що вища освіта не потрібна, бо Гейтс покинув Гарвард на другому курсі і це не завадило йому стати мільярдером. я запропонував спочатку вступити в Гарвард і провчитися там два роки після чого він може робити все що завгодно, а я до кінця життя буду ним пишатися. після цього він пішов уважніше читати біографію Гейтса і трохи здивувався.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

З під-палки чи з остраху майкрософти та тесли не створюються...

такі дорослі, а в казки про вирішальну роль мотивації вірете.

у Ілона Маска батько власник алмазної шахти, а родина Гейтсів - представники американської еліти. Які дивні збіги, правда?

яка б не була мотивація, але вона є лише обмеженим підсилювачем, вирішальне занчення має те, де твоя стартова база у житті - в трущобах Мумбаї чи на світських раутах в США.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, sergio сказал:

Тож начитаєшся тут казок, які в кого цілеспрямовані діти. Вже з дитячого садка знають куди будуть поступати, і тому Самі записаться в потрібні Малі академії і ходять до потрібних репетиторів. А на практиці знаєш, що ніхто, нікуди не буде сам ходити, треба завезти і проконтролювати, щоб не втік, а потім, ще домашнє завдання зробив. 😏

Не смішить. Звичайно сама дитина тільки випадково може знайти своє. Тому батьки самі повинні знаходити щось, що на їх погляд, може зацікавити дитину та за ручку повинні відводити десь з 6-7 рочків. Хай дитина спробує. Не цікаво дитині - кидаємо та йдемо на щось інше. До 16 років дитина визначится з тим, що їй цікаво. А, якщо дитині не цікаво, то контролюй - не контролюй ... Бо максимум що отримаєш, то буде робити на "от"єбісь". А так як силою нічого в голову не заб"єш, то будуть тільки гроші витрачені ... В мене так подружка відвозила дитину до репетитора - дитина заходила у під"їзд, мати їхала, а дитина йшла по своїм справам ... Так, як репетитор гроші отримувала, то всі були задоволені ... Знаю багато прикладів, коли дитина таки ходила, але вміння дивитись в очі і при цьому розмірковувати про щось своє, дитина вчиться з малечку ...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Не смішить. Звичайно сама дитина тільки випадково може знайти своє. Тому батьки самі повинні знаходити щось, що на їх погляд, може зацікавити дитину та за ручку повинні відводити десь з 6-7 рочків. Хай дитина спробує. Не цікаво дитині - кидаємо та йдемо на щось інше. До 16 років дитина визначится з тим, що їй цікаво. А, якщо дитині не цікаво, то контролюй - не контролюй ... Бо максимум що отримаєш, то буде робити на "от"єбісь". А так як силою нічого в голову не заб"єш, то будуть тільки гроші витрачені ... В мене так подружка відвозила дитину до репетитора - дитина заходила у під"їзд, мати їхала, а дитина йшла по своїм справам ... Так, як репетитор гроші отримувала, то всі були задоволені ... Знаю багато прикладів, коли дитина таки ходила, але вміння дивитись в очі і при цьому розмірковувати про щось своє, дитина вчиться з малечку ...

В мене так малий до репетиторки з англійській ходив 5 років.Крім того в школі вчив сім рокіа. В результаті завів на курси англійської, тестанули відправили на  А1.😟

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

В мене так малий до репетиторки з англійській ходив 5 років.Крім того в школі вчив сім рокіа. В результаті завів на курси англійської, тестанули відправили на  А1.😟

моїх в школі вчили по Wider world BBC та Gateway, але в Польщі довелося наздоганяти місцевих...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, sergio сказал:

В мене так малий до репетиторки з англійській ходив 5 років.Крім того в школі вчив сім рокіа. В результаті завів на курси англійської, тестанули відправили на  А1.😟

кадри вирішують все 
 

викладачи мусять бути найкращі 

 

інакше - будуть марні витрати грошей та не меньш дорогоцінного часу  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

кадри вирішують все 
 

викладачи мусять бути найкращі 

 

інакше - будуть марні витрати грошей та не меньш дорогоцінного часу  

Репетиторкою була його вчителька зі школи🤦‍♂️

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Репетиторкою була його вчителька зі школи🤦‍♂️

це типу очікувати що вночі стара та втомлена за цілий день жінка перетвориться на нічного метелика з елітного салону? :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...