Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, sergio сказал:

Репетиторкою була його вчителька зі школи🤦‍♂️

 

освіта - не  відноситься до групи товарів  , які має сенс купувати зі знижкою:unknown:

 

до гарного педагога - завжди черга бажаючих

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

це типу очікувати що вночі стара та втомлена за цілий день жінка перетвориться на нічного метелика з елітного салону? :lol:

Тут не той вид послуг, щоб якість була залежна від віку😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Тут не той вид послуг, щоб якість була залежна від віку😉

так там теж від віку не все залежить :lol:

я мав на увазі стара не по віку, а та сама що була

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Під приводом захисту прав дітей при тимчасовому виїзді за межі України у парламенті фактично пропонують звузити право на свободу пересування неповнолітніх (до 18 років). Зокрема, це може стати перешкодою в отриманні освіти за кордоном.

unba.org.ua/news/8297-obmezhuyuchi-pravo-na-osvitu-ne-mozhna-zahistiti-ditej-komitet-naau.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Під приводом захисту прав дітей при тимчасовому виїзді за межі України у парламенті фактично пропонують звузити право на свободу пересування неповнолітніх (до 18 років). Зокрема, це може стати перешкодою в отриманні освіти за кордоном.

unba.org.ua/news/8297-obmezhuyuchi-pravo-na-osvitu-ne-mozhna-zahistiti-ditej-komitet-naau.html

Цікаво. Звідки вуха ростуть?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Цікаво. Звідки вуха ростуть?! 

мабуть з того що війна надовго і треба адекватно оцінювати та готувати мобрезерв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

мабуть з того що війна надовго і треба адекватно оцінювати та готувати мобрезерв.

Так вони не налапають. Хіба масові обходи поліцаїв, з зазиранням в кожну шпаринку. 😏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sergio сказал:

Так вони не налапають. Хіба масові обходи поліцаїв, з зазиранням в кожну шпаринку. 😏

Дитина йде в університет і дає всю інформацію по собі. Більше того, вона не вступить без реєстрації в ТЦК. Потім їй ще гарно промиють мізки та чомусь навчать корисному для військової справи. А потім вона скаже батькам на 2-3 курсі - я пішов воювати, а навчання почекає, бо якщо кацапи переможуть, то в навчанні не буде сенсу. Ще й батька здасть поліцаям. Проходили все це вже неодноразово і воно працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Дитина йде в університет і дає всю інформацію по собі. Більше того, вона не вступить без реєстрації в ТЦК. Потім їй ще гарно промиють мізки та чомусь навчать корисному для військової справи. А потім вона скаже батькам на 2-3 курсі - я пішов воювати, а навчання почекає, бо якщо кацапи переможуть, то в навчанні не буде сенсу. Ще й батька здасть поліцаям. Проходили все це вже неодноразово і воно працює.

Лікується погрозою не проплатити інтернет на наступний місяць. 😏

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, sergio сказал:

Лікується погрозою не проплатити інтернет на наступний місяць. 😏

 

відкривайте лікарню. з вашим досвідом-то! :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, irina1969 сказал:

 sergio Будете тягати на форум раша ресурси пійдете за кораблем

Не зміг найти оригінал китайською😏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, ozor сказав:

Тобто відверта кацапня, що глузує над пролитою кровʼю і горем українців вас не турбує,

Можна я вступлюсь за модератора? Добре пам'ятаю на початку війни і початку теми про війну, як Ірину постійно цькували за те, що вона намагалась вгамувати отаке  саме лайно, що тут в темі. Якщо щось, то я не порохоботка і не зелеботка. Тому бачу все своїми очима, а не очима фан-клубів.

14 хвилин тому, ozor сказав:

Від костяничей вже тошнить,

Я кілька разів про це казала в темі війни. Навіть після бану вони знов, як вурдалаки, лізуть з усіх шпарин. Вчора в темі модератор ( не Ірина) дав чітку відповідь, що нічого з цим робити не хоче і не буде. Тож їмо та обляпуємось по повній.

14 хвилин тому, ozor сказав:

а бєзобідний Sergio, що деколи їм підтявкує, вас зачепив?

Скаргу на те, що оце безробітне, що вважає себе хитро зробленим, виклало сюди посилання лента.ру, послала я. Модератор лише відреагував на скаргу. Припускаю, що не напиши я скаргу, лента.ру залишилась би не поміченою. Тож це питання не толерантності, а Правил форуму. Була скарга- на неї відреагували. І дізлайк під тим огидним дописом "безобідного" я поставила, тож він бачив моє відношення до дпису. як і знає моє відношення до нього.

Стосовно безобідності цього олбанця. Він гірше за костяничей.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

.... Тож їмо та обляпуємось по повній.

 

А навіщо ви то їсте?!

Можна не ходити по ссилкам, не реагувати, навіть на форум не ходити в ті теми, де натирає релігійну мозоль.

Но ніт - в інтернеті так багато несправедливості, яку треба забороти ..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, murava сказав:

А навіщо ви то їсте?!

А навіщо ви мені про це кажете? Це моє діло, куди я ходжу та на що реагую і вас  це ніяк не стосується.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, allanek сказал:

Можна я вступлюсь за модератора? Добре пам'ятаю на початку війни і початку теми про війну, як Ірину постійно цькували за те, що вона намагалась вгамувати отаке  саме лайно, що тут в темі. Якщо щось, то я не порохоботка і не зелеботка. Тому бачу все своїми очима, а не очима фан-клубів.

Я кілька разів про це казала в темі війни. Навіть після бану вони знов, як вурдалаки, лізуть з усіх шпарин. Вчора в темі модератор ( не Ірина) дав чітку відповідь, що нічого з цим робити не хоче і не буде. Тож їмо та обляпуємось по повній.

Скаргу на те, що оце безробітне, що вважає себе хитро зробленим, виклало сюди посилання лента.ру, послала я. Модератор лише відреагував на скаргу. Припускаю, що не напиши я скаргу, лента.ру залишилась би не поміченою. Тож це питання не толерантності, а Правил форуму. Була скарга- на неї відреагували. І дізлайк під тим огидним дописом "безобідного" я поставила, тож він бачив моє відношення до дпису. як і знає моє відношення до нього.

Стосовно безобідності цього олбанця. Він гірше за костяничей.

Ви мабудь на мене підписані, що з такою швидкістю скаргу кинули?! 😏

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Ви мабудь на мене підписані, що з такою швидкістю скаргу кинули?! 😏

Пи. Си. Принаймні я за допомогою ЗТ гроші з бюджета не тягну, як дехто. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Ви мабудь на мене підписані, що з такою швидкістю скаргу кинули?! 😏

я б ще поцікавився як вони читають щось на заборонених ресурсах :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

я б ще поцікавився як вони читають щось на заборонених ресурсах :lol:

Анекдот про, ,, і ці люди забороняють  нам колупатися пальцем  в носі" виник не на порожньому місці. 😏

Там посилання було взагалі про вищу освіту в Китаї. Не зрозуміло , чому було видалено. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раджу всім згадати, що блокування рашаресурсів зроблено на вимогу закону України " Про санкції" ст 4-6(1)

6-1) заборона поширення медіа на території України;

і якщо вже так кортить лазити по цим пропагандиським смітникам, то на форум пряме посилання ви тягати не будете і це по-перше

по-друге, всім радетелям за чистоту форума раджу подивитись в дзеркало і навчитись користуватись кнопкою " скарга", наприклад на Констянича прийшла одна скарга на один пост, тобто все інше гуд ? ( це не питання, відповідати не потрібно)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, sergio сказав:

Ви мабудь на мене підписані, що з такою швидкістю скаргу кинули?! 😏

Ви дурний зовсім? В шапці форума є "Непрочитане". тиснете туди і бачите стрічку тем, де є нові дописи. Ти диви, як обціфроване збудилось. Я не ходжу по смітникам і, звісно, не відкриваю таке лайно, щоб його ще і читати. Достатньо того, що була назва сайту- лента.ру. В голові таке саме лайно, як і сюди тягнете.

Про заборону .ру законодавством України вже сказали. Тож пельки позатуляли, лайноїди руськомирівськи.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, allanek сказал:

Ви дурний зовсім? В шапці форума є "Непрочитане". тиснете туди і бачите стрічку тем, де є нові дописи. Ти диви, як обціфроване збудилось. Я не ходжу по смітникам і, звісно, не відкриваю таке лайно, щоб його ще і читати. Достатньо того, що була назва сайту- лента.ру. В голові таке саме лайно, як і сюди тягнете.

Про заборону .ру законодавством України вже сказали. Тож пельки позатуляли, лайноїди руськомирівськи.

Під час мого лазання по смітникам бюджет України не страждає, на відміну від виплат по ЗТ😏

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, allanek сказал:

А навіщо ви мені про це кажете? Це моє діло, куди я ходжу та на що реагую і вас  це ніяк не стосується.

Я турбуюсь про ваше ментальне здоров'я.

Не переживайте, це безкоштовно.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, murava сказал:

Я турбуюсь про ваше ментальне здоров'я.

це вже проблема, а що далі буде?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, sergio сказав:

Під час мого лазання по смітникам бюджет України не страждає, на відміну від виплат по ЗТ😏

ЗТ в межах законодавства. Щоб мати СЕС треба вкласти свої кошти. Ви ж , як паразит, тягнете кошти з держави. Те, що ви зараз не не на біржі праці, лише тому, що боїтесь, що вас вирахують та вручать повістку. До того, ви постійно тягнули кошти, навмисно не працюючи та отримували гроші з біржі праці. Звідки брались грошиі на це? З податків, які платять громадяни України. І я теж їх платила, поки працювала. Навіть з ЗТ я плачу податок. На цьому все, в вас тут свято мерзотників, тож святкуйте, щури.

13 хвилин тому, murava сказав:

Не переживайте, це безкоштовно.

Якщо забули, нагадаю, що  казала, що ви для мене такий самий щур, як і олбанець з обціфрованним.  Не хвилюйтесь, це безкоштовна інформація.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...