Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір SPC плитки на підлогу в гараж

vovapk

Рекомендовані повідомлення

Всім доброї пори доби!

В гаражі залита та затерта рівна мокра стяжка по трубам теплої підлоги. Між підлогою гаража та пандусом на вулиці є теплорозрив з ЕППС 20 мм, закритий зверху герметиком товщиною близько 5 мм. Планував так і залишати під лак, з маленьким порожком по теплорозриву, але зараз виникло бажання викласти ще зверху захисне покриття щоб точно надійно захистити вузол теплорозриву. Оскільки вже змонтовано трап та ворота, то це покриття має бути з мінімальною товщиною. LVT, на скільки знаю, має гіршу стійкість до механічних пошкоджень, для гаража не ідеальний варіант. Якщо не помилився, то ідеальним варіантом буде SPC плитка. Я хочу викладати цю плитку таким чином щоб вона виходила на вулицю на см 10-15, тому варіант збирати на замок без клею мені не підійде.

Бачу в Епіцентрі SPC GROSS WALD GWS 4V зі знижкою по 650 грн/м², бачу в інтернеті SPC Alta Step по 820 грн/м², SPC Stonehenge зі знижкою по 820 грн/м², і бачу SPC VINILAM від 1070-1470 грн/м².

Прошу поради яку і де взяти SPC плитку з мінімальною товщиною під клей. Для гаража екологічність не принципова, більш важливою є стійкість до механічних пошкоджень та ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SPC підійде для житлових та комерційних приміщень (офіс, магазин і тд.) але в гараж я би таке не вкладав.  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому в гараж ні? У неї ж наче найбільша стійкість до стирання. Мене більше цікавить чи можна її на вулиці використовувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.08.2022 в 11:37, vovapk сказал:

А чому в гараж ні? У неї ж наче найбільша стійкість до стирання. Мене більше цікавить чи можна її на вулиці використовувати.

Вкладав в гаражі СПС плитку. Десь через півроку, як тільки вона з'явилася на ринку. 

Підлога супер. Приклеїлася супер. 

Три роки і вона в кутах почала розслоюватися. 

Чому - не маю відповіді. Але кути плашок почали забиратися. Основа так і залишилася приклеїною, а по захист ному шару розслоїлася. 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, ngstil сказал:

Вкладав в гаражі СПС плитку. Десь через півроку, як тільки вона з'явилася на ринку. 

Підлога супер. Приклеїлася супер. 

Три роки і вона в кутах почала розслоюватися. 

Чому - не маю відповіді. Але кути плашок почали забиратися. Основа так і залишилася приклеїною, а по захист ному шару розслоїлася. 

А не пам'ятаєте який бренд плитки, чиє виробництво?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, vovapk сказал:

А не пам'ятаєте який бренд плитки, чиє виробництво?

Ні. Пам'ятаю - Китай. 

Ну вони завжди перші завозять товар. 

Хазяїн гаражу грішив на хімію, що в зимку посипають дороги. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не уверен, что эту плитку для давления колес, грязи (в т.ч песка), соли (зима). Эта "износостойкая" плитка для хождения в тапочках дома. Декоративная пленка этой плитки защищена 2-мя слоями полиуретановых лаков. На декорацию наносится износостойкий слой, а износостойкий слой защищают от ультрафиолета слоем ПУ лака с ультрафиолетовым фильтром (это к вопросу : А можно ли снаружи?).

Общая толщина этих защитных слоев около 0,3 мм. Жесткий образивный износ (втирание колесами минеральной грязи в пол) со временем  сотрет защиту , а вода и соль (зимой) продолжат дело износа по уничтожению этой плитки. Срок в 3 года, о которых написал ngstil - это еще хороший результат. 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SPC плитка - це продукт для використання в приміщеннях, а не поза ними. Повторюся ще раз - зносостійкість і стійкість до механічних пошкоджень - різні речі. В гаражі потрібні підлоги які витримають промислові навантаження. Враховуйте не тільки механічний, а й хімічний вплив (мастило, паливо і т.д)

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...