Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гнератор + стабілізатор = ?

balex22

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, панве!

Таке питання, чи можно включати стабілізатор після генератору?

Читав в документації до стабілізатора що неможна так  тому що в генеротора трохи плаває частота напруги.
Так дійсно плаває трохи +-2Гц (це нормальна робота генератора, я к я розумію)
І я на місці виробників стабілізаторів так само захистив би себе.

Так от, невже ці 2 Гц дійсно можуть нашкодити стабілізатору?

Дякую!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

balex22, доброго! Без підколів - почитайте гілку рядом: "Генератор для частного дома". Там як раз ці питання піднімаються. Я спробую пояснити (це так, на пальцях), більш досвічені фахівці поправлять. Виникає "гойдалка" між генератором і стабілізатором. Наприклад, зросло навантаження - генератор намагається збільшити потужність, щоб стабілізувати свої 3000 обертів. Стаб "баче" - мала напруга і вимагає ще струму (навантаження). Генератор починає ще нарощувати потужність. Стаб "побачив", що напруга підросла - скидає ступінь і зменшує струм. А генератор трохи інерційна система - продовжує нарощувати напругу, Стаб вже скинув навантаження, генератор після нього починає також скидати. Напруга з генератора починає падати - стаб починає вимагати більше напруги, знову вимагає від генератора більше напруги ... одним словом "гойдалка".

Стабілізатору клацати зі ступені на ступінь - здоров'я не добавить. Генератору - точно біда.

Змінено користувачем Вячеслав_В
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав
Дякую за підказку та пояснення. Дійсно, вигляда таке собі...

Доведеться ставити ще один 4х полюсний вимикач (у мене 3 фази). 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та чекайте, ну що Ви одразу "таке собі". Ну пишуть різне, буває. А ще пишуть є такі стабілізатори, яки можуть працювати з генераторами. Правда і є такі генератори, яким не потрібний стабілізатор (там все і так чітко і рівно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо генератор справляється - стаб не потрібен. А якщо не справляється - стабілізатор не допоможе а лише зробить Ой. Будуть пікові перевантаження чи провали. Система може піти в рознос.

Схожа історія з інверторами. Недавно ремонтував Люксеон з правильним синусом, "після невдалого підключення генератора". Подробиць інциденту не знаю, вся сила була палена.

 Я не рекомендую використовувати стабілізатори при роботі від генератора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аргументи прийняті, перемикач вже замовив. Є трошки роботи тепер :) 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.09.2022 в 22:25, Вячеслав_В сказал:

Та чекайте, ну що Ви одразу "таке собі". Ну пишуть різне, буває. А ще пишуть є такі стабілізатори, яки можуть працювати з генераторами. Правда і є такі генератори, яким не потрібний стабілізатор (там все і так чітко і рівно).

Називається онлайн UPS . Все інше працює по схемі - я ставив , воно працювало але ...
Але дзвонить якось електрик і каже - є об°єкти - жир у маслі , бабла нємєрєно.
Я каже ставив все працює .
Але кажу є але.
Тільки с гарантією.
Я кажу - дсуськи. Хочеш - дай свою гарантію .
Він каже - нє , не хочу. Хочу вєршкі а тєбє корєшкі.
Хитрожопий.Тож нічого не продали.Але я пишу цей текст живий здоровий.Нирки усі на місті і вам не раджу лізти у таку халепу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, dneprstab сказав:

...і вам не раджу лізти у таку халепу.

Куди бідному селянину подітись? На котел встановлений LVT (ну то таке), на літню кухню - Вольтер (Slim), але він з байпасом. Планую - якщо що - то байпасом шунтувати на час роботи від генератора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Куди бідному селянину подітись? На котел встановлений LVT (ну то таке), на літню кухню - Вольтер (Slim), але він з байпасом. Планую - якщо що - то байпасом шунтувати на час роботи від генератора.

Так, не множити сутності понад необхідне.
Якщо генератор не працює у режимі, то потрібно з ним розбиратися.
А то так можна і до вічного двигуна дойти )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.10.2022 в 12:39, Вячеслав_В сказал:

Куди бідному селянину подітись? На котел встановлений LVT (ну то таке), на літню кухню - Вольтер (Slim), але він з байпасом. Планую - якщо що - то байпасом шунтувати на час роботи від генератора.

Ха, дійсно, про байпас я забув
дякую за підказку, треба поміркувати як буде краще 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Шановне панство, стикнувся з проблемою роботи генератора і газового котла БЕРЕТТА СІТІ. Котел, при роботі від генератора, видає помилку А01. Може хто стикався з  подібним, як вийти з положення? 

 

IMG_20221022_111620.jpg

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorjk сказал:

Шановне панство, стикнувся з проблемою роботи генератора і газового котла БЕРЕТТА СІТІ. Котел, при роботі від генератора, видає помилку А01. Може хто стикався з  подібним, як вийти з положення? 

 

 

Заземляйте один из выходных проводов на генераторе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не буду ж у кожну тему посилання тулити. В сусідній написав. Гляньте по моїх останніх повідомленнях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, SON сказал:

Заземляйте один из выходных проводов на генераторе.

Нейтраль генератора і мережі об'єднані, і нерозривні. Що дасть заземлення? 

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, igorjk сказал:

Шановне панство, стикнувся з проблемою роботи генератора і газового котла БЕРЕТТА СІТІ. Котел, при роботі від генератора, видає помилку А01. Може хто стикався з  подібним, як вийти з положення? 

не в Броварах часом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Dalet сказал:

не в Броварах часом?

Так, в Броварах.а є ідеї? 

Не подобається претрахувати після когось, але ж людям хтось мусить допомогати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

Так, в Броварах.а є ідеї? 

Не подобається претрахувати після когось, але ж людям хтось мусить допомогати. 

Фух. Першою ідеєю було дати ваш номер))) тепер це ваша ноша)))

А я туди два тижні їхав, так і не доїхав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2022 в 15:52, igorjk сказал:

 Що дасть заземлення? 

Котел не будет вываливаться в ошибку по пламени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

был опыт многолетней эксплуатации газового котла saunier duval с генератором 2,8 кВт (китай обыкновенный)

Без стабилизатора моментально вылетала ошибка на котле. Со стабилизатором (китаец 1000 Va) все замечательно работало

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, SON сказал:

Котел не будет вываливаться в ошибку по пламени.

Там, в щиті АВР, нейтраль мережі була об'еднана з нейтраллю генератора, а от на вводі, біля лічильника, стояв 4Р АВ який розривав нейтраль мережі. Таким чином в тестовому режимі (ну коли вимикався вводний АВ) котел ставав в аварію. Саме це підключення я прошчолкав, бо мережу вимикали господарі. Зараз все працює коректно, всім дякую. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...