Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де взяти ніштяки для автономної системи

kruchenik

Рекомендовані повідомлення

Вирішив зайнятись побудовою автономної системи для будинку (ДБЖ, акумулятори, МРРТ, панелі, генератор, інвертори ітд). В багатьох магазинах "нет в наличии" або по факту "нет в наличии." Підскажіть можливо є стабільний постачальник цього добра, де можна вибрати і мінімально проконсультуватись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, kruchenik сказал:

Вирішив зайнятись побудовою автономної системи для будинку (ДБЖ, акумулятори, МРРТ, панелі, генератор, інвертори ітд). В багатьох магазинах "нет в наличии" або по факту "нет в наличии." Підскажіть можливо є стабільний постачальник цього добра, де можна вибрати і мінімально проконсультуватись?

Странный какой то список у вас, и дбж и инвертор

имхо если хотите и панели и строить систему будите с нуля, смотрите на комбайн в котором и бесперебойник и мппт вроде с ними сейчас проблем нет как и с панелями

с генераторами есть проблема, но что то найти можно

что вообще на выходе получить хотите? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, kruchenik сказал:

Вирішив зайнятись побудовою автономної системи для будинку (ДБЖ, акумулятори, МРРТ, панелі, генератор, інвертори ітд). В багатьох магазинах "нет в наличии" або по факту "нет в наличии." Підскажіть можливо є стабільний постачальник цього добра, де можна вибрати і мінімально проконсультуватись?

Э два варіанти.

1. Не там шукаєте

2. Хочете задарма

Або обидва, або один з двох. В любомому з них мало ймовірно знайти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

мппт вроде с ними сейчас проблем

Есть. И огромные. Я вчера получил 100шт инверторов, все практически проданные за месяц до прихода. А приход на 15 дней задержка от плана. 

На рынке по ноомальному оборудованию все очень грустно.

Не раньше чем к НГ как то разрулится

Но.... если поскрести то что то есть))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dalet сказал:

Но.... если поскрести то что то есть

так все же есть или не 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так дайте якісь посилання, явки, ставки... на виході система, яка дозволяє частково використовувати енергію сонця, частково бензина, частково з мережі. ще в планах на мікроавтобус панель сонячну на дах. Якщо пропаде напруга надовго, хочу щоб насос глибинний + насос циркуляційний + тт піролізний котел з електронікою і дуйкою робили, ну і в ідеалі ще холодильник і пральна машина по черзі. відповідно треба або комбайн, або набір акуми-інвертор-мррт, а також генератор (знову таки в ідеалі інверторний, а по факту хоч якийсь). зіткнувся з тим що у продавців на сайті є (довго обираю, порівнюю, рахую) - звоню - та нема, або є але ціна не та що на сайті, або буде але за тиждень. за тиждень кажуть ще за тиждень, ітд. ітп. якийсь прямо нездоровий кіпіш на ринку. по генераторам бензиновим підказали звернувся до dealer Олексія, каже звони пізніше, щось буде, а по решті питань кому звонити ;-) ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, kruchenik сказал:

так дайте якісь посилання, явки, ставки... на виході система, яка дозволяє частково використовувати енергію сонця, частково бензина, частково з мережі. ще в планах на мікроавтобус панель сонячну на дах. Якщо пропаде напруга надовго, хочу щоб насос глибинний + насос циркуляційний + тт піролізний котел з електронікою і дуйкою робили, ну і в ідеалі ще холодильник і пральна машина по черзі. відповідно треба або комбайн, або набір акуми-інвертор-мррт, а також генератор (знову таки в ідеалі інверторний, а по факту хоч якийсь). зіткнувся з тим що у продавців на сайті є (довго обираю, порівнюю, рахую) - звоню - та нема, або є але ціна не та що на сайті, або буде але за тиждень. за тиждень кажуть ще за тиждень, ітд. ітп. якийсь прямо нездоровий кіпіш на ринку. по генераторам бензиновим підказали звернувся до dealer Олексія, каже звони пізніше, щось буде, а по решті питань кому звонити ;-) ?

Замовляйте проект, розробляйте разом ТЗ і буде вам щастя! Он Юра вам вже пропонує "таксі до Дубровки".)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Dalet сказал:

Э два варіанти.

1. Не там шукаєте

2. Хочете задарма

Або обидва, або один з двох. В любомому з них мало ймовірно знайти

1. так про це ж і мова. я просто шукаю прямим пошуком гугл. і не виходить.

2. чому відразу задарма? до цін ще навіть справа не дійшла, бо все неактуально або відсутнє на складі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kruchenik сказал:

1. так про це ж і мова. я просто шукаю прямим пошуком гугл. і не виходить.

2. чому відразу задарма? до цін ще навіть справа не дійшла, бо все неактуально або відсутнє на складі.

Ну. В нас є. Але є ...

 

Screenshot_20221004-145349_Chrome.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Dalet сказал:

Ну. В нас є. Але є ...

 

Screenshot_20221004-145349_Chrome.jpg

упс. залишився один котик. блонді
 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, kruchenik сказал:

1. так про це ж і мова. я просто шукаю прямим пошуком гугл. і не виходить.

в мене в підпису є сайт. ну можете туди піди поглядіти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dalet сказал:

упс. залишився один котик. блонді
 

Шайтан геній маркетінгу.Всім подобаються коте 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, ЭлектроМеханиК сказал:

А можно увидеть видео с синусоидой которую он выдает?

Оно Вам надо? Потом еще спросите страну происхождение....  Дайте поторговать спокойно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ЭлектроМеханиК сказал:

А можно увидеть видео с синусоидой которую он выдает?

На онлифанс только

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dalet сказал:

Оно Вам надо? Потом еще спросите страну происхождение....  Дайте поторговать спокойно

А почем синусоиды?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dneprstab сказал:

На онлифанс только

Я там був...синусоїд  і ще й чистих не видів😊

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие вы все..... Я ж от чистого любопытства. Может шо то новое придумали, может все прекрасно. Я бы и себе купил. Прогресс не стоит на свете, новые нанотехнологии и разработки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А реально зараз купити по норм. ціні пару аккумуляторів більш-менш пристойних брендів (Yuasa, CBS, BB Energy) ємністю 100-130 Ah ?
Бо щось на на заборе сайтах написано одне, а в реальності пусто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vitaliy17 сказал:

А реально зараз купити по норм. ціні пару аккумуляторів більш-менш пристойних брендів (Yuasa, CBS, BB Energy) ємністю 100-130 Ah ?
Бо щось на на заборе сайтах написано одне, а в реальності пусто.

А у мене э щось. Chalenger A12-100

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vitaliy17 сказал:

А реально зараз купити по норм. ціні пару аккумуляторів більш-менш пристойних брендів (Yuasa, CBS, BB Energy) ємністю 100-130 Ah ?
Бо щось на на заборе сайтах написано одне, а в реальності пусто.

Неприлично нормальные Exide Marathon подойдут?

IMG_20221008_200247.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, ЭлектроМеханиК сказал:

Какие вы все..... Я ж от чистого любопытства. Может шо то новое придумали, может все прекрасно. Я бы и себе купил. Прогресс не стоит на свете, новые нанотехнологии и разработки. 

Та какое там , настоящие ценности неподвластны времени.Риал пур син вейв текнолоджи.

IMG_20221008_210326.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...