Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи підійде ДБЖ APC Back-UPS RS 1100VA (BR1100CI-RS) для газового котла?

inline

Рекомендовані повідомлення

Не пойдет. У него аппросксимированная ступенчатая "синусоида"

5 строка в буклете

download.schneider-electric.com/files?p_enDocType=Brochure&p_File_Name=PPEV-8VVB9D_R0_EN.pdf&p_Doc_Ref=SPD_PPEV-8VVB9D_EN

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

А тут панове все так, да не так.

Ряд котлів не запрацюють взагалі.

Деякі запрацюють якщо заземлите нуль.

Взагалі без проблем працювати котел з насосом на ШИМ модуляції. В мене Вайлан пюре. Робить від АРС, від гени, від чого хоч - без заземленого нуля. Бо такі котли перетворюють напругу яка на них прийшла, а не використовують її на пряму.

Ну і ряд котлів запуститься, майже всі Вайланти, протерми, сеньйори дівуаль..., але може гудіти насос, саме з-за описаної вище проблеми не правильної синусоїди. Але знову ж таки АЛЕ. Я знаю Вайланта Т2 старого з класичним насосом грюндфос, майже всю зиму прогудів. Розібрав я його весною - рідний насос в ідеалі. Тому хай гуде...

 

 

Хоча дійсно, для класичного насоса, дуже бажана правильна синусоїда. А така є лише в топ БПЖ. І цінник там неслабий.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 03.05.2023 в 21:33, HumanKM сказал:

 

Хоча дійсно, для класичного насоса, дуже бажана правильна синусоїда. А така є лише в топ БПЖ. І цінник там неслабий.

рік назад купив на ОЛХ бу АPC Smart UPS 700 (з чистим сінусом, насоси маслають без гудіння) за 750 гривень, потужність десь до 400 Ват, акуми на 24В. вже із винесеними крокодилами для підключення авто-акумів. іноді думаю, що це моя навдаліша покупка за весь час будівництва. на другому мабуть місці підставка за 10 грн на газову плитку походну, щоб гейзерна кавоварка не падала.
 

 

по APC треба дивитись кожну конкретну модель, чи є там сінус. від потужності не залежить. в APC Back-UPS RS 1100VA (BR1100CI-RS) синусу нема, тому не підходить

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...