Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зарядка зарядной станции блоком питания

sam1971

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Фрай сказал:

я мудак

не треба приписувати мені свої слова :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sly сказав:

у мене інвертор заряджає акум струмом 30а - гєна навіть не відчуває того

Бо у вашого інвертора є реверсивний AC-DC перетворювач і якщо він працює в режимі зярядки, то в нього коефіцієнт потужності близький до одиниці. Це досягаються тим, що мосфети працюють як безмостовий APFC. А УЗПС 48-20 – це діодний міст і купа конденсаторів, що є нелінійним навантаженням, і звідси низький кофіцієнт потужності і високий коефіцієнт гармонік — все, чого так не люблять маленькі генератори з великим імпендансом.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, volomoto сказал:

А УЗПС 48-20 – це діодний міст і купа конденсаторів

точно?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Вот, уже ближе к деловому разговору, особенно акцентирую внимание, я тут чайник. :oops:

FB00342F-91EF-4D84-A44E-86C1ACF217F4.thumb.jpeg.2a0c45f11b70f96fcfa167c7eb47b7a1.jpeg

здесь надо ограничивать напряжение или 50,2В при 13А нормально?

 

П.С. На последний час дал нагрузку в 15 ампер, тянул хоть и тяжело, обычно он у меня никогда не грузился на номинал, разве что на закачку воды и то проседал на запуск, потом выравнивался.

Напряжение должно быть такое как написано на акб либо рекомендовал производитель, а амперами уже рулить что тянет генератор

Возможно ваша зарядка от генератора сходит сума ввиду всяких герц и гармоник и потребляет больше чем от сети, хотя хюандаи обычно нормальное напряжение герцы и синусоиду дают

К примеру я свой инвертор недавно ушатал, он давал 50 герц и синусоиду мой ибп потреблял 402 ват от генератора и так же от сети, достал турецкий скорее всего в кавычках енерсол из сарая тот дает 53 герц как болт не крути 53 герц хоть ты тресни, так вот ибп с настройками с завода потреблял 460 болтом я докрутился до 402 но вот герцы не изменились

Купите розетку счетчик она и амперы показывает и герцы и ваты/кваты хоть как то сможете ориентироваться что вообще происходит

Ну и по аехперту попробуйте его выключить кнопкой, подключить к генератору, начнется заряд после чего включите включится байпас и будет работать и зарядка и нагрузка, еще во вторую розетку генератора если первое не поможет включите лампочку на 100-200 ват ну ильича и проделайте ту же процедуру

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо

генератор даёт стабильно 50 герц и 230В

розетку с ваттметром давно ищу, никак не надыбаю

19 минут назад, mib сказал:

Ну и по аехперту попробуйте его выключить кнопкой, подключить к генератору, начнется заряд после чего включите включится байпас и будет работать и зарядка и нагрузка, еще во вторую розетку генератора если первое не поможет включите лампочку на 100-200 ват ну ильича и проделайте ту же процедуру

Тут не очень понял, зарядное инсталлировано возле инвертора, а генератор в гараже, питает розетки без запитки инвертора

сейчас дали сеть, посмотрел на данные, инвертор заряжает батарейку 50,5В и 30А, мне надо уменьшить вольтаж или пойдёт 50,5В и 13А?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Фрай сказал:

Спасибо

генератор даёт стабильно 50 герц и 230В

розетку с ваттметром давно ищу, никак не надыбаю

Тут не очень понял, зарядное инсталлировано возле инвертора, а генератор в гараже, питает розетки без запитки инвертора

сейчас дали сеть, посмотрел на данные, инвертор заряжает батарейку 50,5В и 30А, мне надо уменьшить вольтаж или пойдёт 50,5В и 13А?

Я про такую

best-shop.kiev.ua/catalog/sad_ta_gorod/elektromontazhne_obladnannya/8591580/?gclid=CjwKCAiA7vWcBhBUEiwAXieIttzqtQFQM2uSJYOZ1fSiLPQBql6ZKS-JKGMo_GYjwUOjTOa9VsFf7RoCc5QQAvD_BwE

Ссылка первая попавшаяся я покупал вдвое дешевле, но до войны, на алишке они тоже есть

По напряжению вам либо продавец батареи должен был дать инструкции либо на ней должно быть написано, но имхо 50,5 это разряженая батарея

Учитывая емкость в 7 квт то 13 ампер это ей мало но лучше все же спросить продавца, я так понимаю это не свинец и там ток заряда зависит и от бмс и от качества банок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mib сказал:

я так понимаю это не свинец и там ток заряда зависит и от бмс и от качества банок

я взагалі нічого не розумію. але зарядкою для тягових батарей невідомого походження заряджати невідомі акумулятори це прикольно :lol:

бажано ще встановити вєбку та записати коли йобне :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

я взагалі нічого не розумію. але зарядкою для тягових батарей невідомого походження заряджати невідомі акумулятори це прикольно :lol:

бажано ще встановити вєбку та записати коли йобне :lol:

Ну если понимать что ты делаешь то можно и сварочным апаратом заряжать, а так лучше уточнить

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

точно?

А хіба не видно, що висока напруга відразу заходить на діодний міст, а після нього два кондера по 560 мкФ, від яких живиться DC-DC конвертер? Якщо б там був APFC, то на таку потужність достатньо 10 мкФ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, US7IGN сказал:

я взагалі нічого не розумію. але зарядкою для тягових батарей невідомого походження заряджати невідомі акумулятори це прикольно :lol:

бажано ще встановити вєбку та записати коли йобне :lol:

Чувак, ты опять бегаешь за мной по темам? Ж-)

иди лучше в тему к своей компашке зрадойобов и там ржи, а я со своим альтернаторами с фольги и зарядным от трактора разберусь без твоей помощи, твои советы для меня лично ломаной копейки не стоят.

Мутный ты однако

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, mib сказал:

По напряжению вам либо продавец батареи должен был дать инструкции либо на ней должно быть написано, но имхо 50,5 это разряженая батарея

Учитывая емкость в 7 квт то 13 ампер это ей мало но лучше все же спросить продавца, я так понимаю это не свинец и там ток заряда зависит и от бмс и от качества банок

Да, лифер и раз не сам собирал «конструкцию» и программировал то не хочу своими кривыми ручками тыкать в систему, если не понимаю происходящего.

C8DE15AF-DAB5-4F15-B84D-8847BDE5DCB8.jpeg.f626b0f94e052a32412224895275f6b0.jpeg
вот расдуплюсь со временем и тогда уже буду сам менять настройки, а пока на гарантии не рискую.

наверно буду доставать с коробки, ой, с помойки, 6-ти киловатник, раз не могу найти инвертор на 4. 

Позвонил сервиснику, он сказал, что напругу и силу тока ставит сам бмс, так ли это?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Фрай сказал:

Позвонил сервиснику, он сказал, что напругу и силу тока ставит сам бмс, так ли это?

Скорее ограничивает, точнее даже по превышению тока или напряжения бмс должен отстегнуть батарею

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

Значит могу не бояться?

Ну до отстегивания лучше не доводить, это уже крайняя мера защиты, и не ясно как инвертор на отстегивание отреагирует

Но вам тот же сервисник должен был дать четкие инструкции до какого напряжения заряжать и каким током и тоже самое по разряду, вот живите в этих пределах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сказал, что бмс сама регулирует заряд и больше чем надо не пропустит, при этом, дабы не вводить инвертор в «оману», рекомендует его вообще отключать.

это для тех кто батарейки собрался от генератора через ЗУ заряжать, это правильное решение. ИМХО

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.12.2022 в 17:11, Фрай сказал:

от сьогодні батарея фсьо, треба на заряд, вмикнув, поставив на 10 ампер - тягне, але довелося вимкнути інше, а як насос вмикається то гена аж присідає.

Спробував поставити на 13.1А, то він починає чмихати.

навіщо воно мені?

Хендай 3000

Зарядка вбудована чи зовнішня?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовнішня, УЗПС 48-20 для зарядки всіх типів аккумуляторів

Але мабуть буду продавати, куплю 48-65, подивлюсь.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

Зовнішня, УЗПС 48-20 для зарядки всіх типів аккумуляторів

Перевірте по вхідній напрузі струм. Подивився по хар-ці - 1,4 ква. Ваш генератор повинен тягнути. Єдине шо може заперечити (без наявності ушкоджень) вхідна велика ємність, якшо зарядка інверторна. Бувають виробники котрі "забувають" поставити термістор, а потім зашунтувати його релє. Таких виробників краще минати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та якась фігня, при інсталяції 10 не тягнув, а вчора і 13 ампер витяг.

11 минут назад, maniac26 сказал:

Подивився по хар-ці - 1,4 ква

Де подивились?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, моє ось kupol.com.ua/test-2

і тут я впадаю в ступор

5C8F8CAE-9FA8-41D8-BF5C-52083240ABB7.thumb.jpeg.f9e776f5bd8bf6737e127c8f0bb09a4b.jpeg

а нижче зовсім інше

E60B7141-2CBE-4BC7-B5C4-1084075B81DC.thumb.jpeg.ce7a4172b5ca15ca182d059806c583cd.jpeg

так скільки ж ампер він може дати? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Фрай сказал:

так скільки ж ампер він може дати?

А яка різниця? Вам потрібно тільки виставити напругу заряда і обмеження струму. Головне, те що номінал 1,5 ква. Звідси висновок - при 12в акб струм заряду міг бути 1500/12*0.9(КПД) = 90а. А хлопці трішки зекономили на силовій частині. Напругою керувати легше. А високострумові напівпровідники гарно коштують. Для того щоб дізнатися скільки струму на 12 в він дає візьміть лампочок на 12 та кліщі. Лампи в паралєль і потихесеньку загрубляйте струм. Побачите коли спрацює обмеження. Якщо прибор дюже вумний це може не прокатить. Тоді тільки знущатися над дохлою акб.

А от чого ваш генератор 3,5 ква починає захлинатися з нагрузкою 1,5 ква я написав вищє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене 48В, скільки ампер він дає на таку напругу?
і чому ви кажете 1500ква коли в нього 1500квт?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Фрай сказал:

У мене 48В, скільки ампер він дає на таку напругу?
і чому ви кажете 1500ква коли в нього 1500квт?

1,5 кВт дорівнює 1500 вт дорівнює 1500 ква при косінусі фі 1. При перетворенні на 48 в, з номінальною потужністю 1500 вт дорівнює 1500/48 і помножити на кпд (приблизно .9). Це приблизно 28а. І це якщо виробник не зекомив на комплектуючих.

А 1500 кВт це 1.5 мвт. Не всяка станція дасть -)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І да, якщо потрібен великий струм візьміть дроти потовще. На 25-30а десь 6 мм2. Можно і 4 но більше потєрь на опір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...