Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор оборудования, прошу мнений и советов

Самусев С.Э.

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, yur43 сказал:

Різні результати в різних циклах? 

Тоді толку не буде.

це то толку ніч не є. бувайте. читайте далі гугл

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.12.2022 в 16:10, yur43 сказав:

Таким чином напруга в мережі не може бути вищою критичної. Тоді небезпеки для клієнтів мережі не буде.

Але буде залежність від мережевої напруги і опору (якості) лінії.

Я нічого не зрозумів, але алгоритм роботи мережевого інвертора саме такий, як я описав. Про це написано багато робіт у відкритому доступі і тут нема чого придумувати якісь свої терміни типу "критичної напруги".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я безграмотний сільський електрик навіть не намагався спорити. Просто припустив, що у генеруючих пристроїв типу генератора або інвертора основним завданням є генерація з заданою напругою, в певних допусках. І ніякі дельти не повинні створити ситуацію, коли на клемах генеруючого пристрою напруга вийде за допустимі межі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, yur43 сказав:

що у генеруючих пристроїв типу генератора або інвертора основним завданням є генерація з заданою напругою, в певних допусках

Ні, бо якщо треба синхронізуватись із існуючою мережею, то треба враховувати ще фазу та імпенданс мережі. Постійна калькуляція dI/dU — це і є визначення імпендансу, який може змінюватись у великих межах, якщо інвертор працює в режимі острова. Крайні значення напргуи не приймають цчасті в алгоритмі формування керуючого PWM сигналу для ключів інвертора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Друзья, если интересно - логистику я выстроил. Инвертер и батарейки из Испании уже в Украине. Собственно, если ком то что то нужно - я готов помочь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Самусев С.Э. сказав:

Друзья, если интересно - логистику я выстроил. Инвертер и батарейки из Испании уже в Украине. Собственно, если ком то что то нужно - я готов помочь.

Друже, Meest логістику побудував вже давно і гішпанські он-лайн магазини теж працюють. Яка перевага мати ще «дядю» посередині?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну для начала далеко не все в Испании можно просто купить онлайн и доставить к нам. Столкнулся) Зачем нужен дядя в виде меня? Да уже и не знаю, просто не зная об этой логистике отправлял фонари и прочее тем кто просил. Получилось договорится с перевозчиком на большие веса и объемы, да еще так что бы заезжал в нужное место. Собственно о чем и написал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...