Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

44 минуты назад, Gist сказал:

Зеленский выступил за максимальный переход на использование электроэнергии вместо газа, который можно экспортировать.

news.finance.ua/ru/news/-/504546/prezident-o-tarifah-na-kommunalku-oni-dolzhny-byt-rynochnymi

 

Так что, все-же Э/Э?

Яценюк теж закликав переходити на електроенергію, так він хоч тариф для будівель з електроопаленням не чіпав, ще й нічний тариф знизив з коефіціенту 0,7 до 0,5. А ця зелена шмаркля навпаки прибрала тариф. В минулому сезоні хоч компенсували, в цьому - зась. Жахаюсь майбутніх платіжок за грудень-лютий, особливо за січень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, m2v сказал:

Яценюк теж закликав переходити на електроенергію, так він хоч тариф для будівель з електроопаленням не чіпав, ще й нічний тариф знизив з коефіціенту 0,7 до 0,5. А ця зелена шмаркля навпаки прибрала тариф. В минулому сезоні хоч компенсували, в цьому - зась. Жахаюсь майбутніх платіжок за грудень-лютий, особливо за січень.

Я что-то упустил - а в каком году Яценюк снизил ночной тариф с 0,7 до 0,5?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Я что-то упустил - а в каком году Яценюк снизил ночной тариф с 0,7 до 0,5?

Якщо не Яценюк, то Гройсман, точно вже не пам'ятаю, але коефіцієнт був знижений

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, m2v сказал:

Якщо не Яценюк, то Гройсман, точно вже не пам'ятаю, але коефіцієнт був знижений

Я всё же настаиваю на пруфе..:) А то с вашей памятью я может и не узнаю о подвигах былинных героев вроде Яценюка.

П.С.: вы бы вышли за пределы своего двора и поинтересовались что в Европе например с тарифами этой осенью творится. Может стоит рассматривать не увеличенный тариф на ээ в нашем случае как подарок?...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня многозонный учёт больше 10 лет и 0.5 всё время, и даже сейчас с зелёными соплями))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Щоб люди переходили на той чи іньший вид опалення потрібні не заклики,а конкретні дії.коли яценюк закликав переходити на ел. Енерг. :газ підняли у 10 раз з 0.73 гр. До 7.20,а електроенергію залишили дешевою прбл.0.35 гр. Крім того 1 кв.дозволеної потужності продавали зо 910 гр.разом з лічильником і підключенням.сьогодні продають квт. десь по 2 400 ,і лічильник окремо тисяч за 6,а електроенергія коштує дорожче за газ десь 20 коп.за кв год.Тому для переходу потрібен стимул ,а його якраз навпаки забрали ліквідувавши пільгові 3000 кв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю які пруфи щодо Яценюка, але ось новина за 22 липня 2014 року

Цитата

Нині нічний коефіцієнт до звичайного тарифу з 23 години вечора до 7 ранку становить для фізичних осіб - 0,7 ,

voe.com.ua/media_centre/news/nichnyy-taryf-staye-modnym

Тож, нічний тариф став 0,5 із 0,7 вже після цієї жати. Це або Я або Г.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот тариф электроотопление все время. Менялся , это правда самый высокий был 3600 , самый маленький 800, а сейчас его нету. Правда сам тариф все время повышался 2 раза в год. А сейчас стоит на месте, не смотря на инфляцию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але треба розуміти що халяви не планується. Ціни будуть зростати принаймні до цін найближчих сусідів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mvas78 сказал:

Не знаю які пруфи щодо Яценюка, але ось новина за 22 липня 2014 року

voe.com.ua/media_centre/news/nichnyy-taryf-staye-modnym

Тож, нічний тариф став 0,5 із 0,7 вже після цієї жати. Це або Я або Г.

Т.е. у вас того тарифа ни когда не было и вы судите исключительно по выоезкам из газет?:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, mastervovik сказал:

У меня многозонный учёт больше 10 лет и 0.5 всё время, и даже сейчас с зелёными соплями))

Все просто:їх завжди було два види 0.5 і 0 .і 0.3,але при 0.3 у години пік 2 зранку і 2 ввечері ел-енергія по коеф.1.5.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, igoroca сказал:

Все просто:їх завжди було два види 0.5 і 0 .і 0.3,але при 0.3 у години пік 2 зранку і 2 ввечері ел-енергія по коеф.1.5.

0,4 при 3-зонном. Если бы было 0,3, то я первым бы на такой перешёл...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, mastervovik сказал:

Т.е. у вас того тарифа ни когда не было и вы судите исключительно по выоезкам из газет?:grin:

Да я вот тоже чего-то помню, что и в 2012г (двухтарифный счётчик в квартире установили) нгочной был 0,5...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Vikctor сказал:

Я всё же настаиваю на пруфе..

У вас гугл не працює?

 

 

21 минуту назад, Vikctor сказал:

П.С.: вы бы вышли за пределы своего двора и поинтересовались что в Европе например с тарифами этой осенью творится. Может стоит рассматривать не увеличенный тариф на ээ в нашем случае как подарок?...

порівнюйте тарифи з доходами населення. В Україні доходи знизились, а от тарифи навпаки виросли.

 

9 минут назад, mastervovik сказал:

У меня многозонный учёт больше 10 лет и 0.5 всё время, и даже сейчас с зелёными соплями))

щось з вашою пам'ятью не те. Користуюсь багатозонним лічильником з 2009 року. Підключав при нічному коефіцієнті 0,7

 

10 минут назад, igoroca сказал:

 Щоб люди переходили на той чи іньший вид опалення потрібні не заклики,а конкретні дії.коли яценюк закликав переходити на ел. Енерг. :газ підняли у 10 раз з 0.73 гр. До 7.20,а електроенергію залишили дешевою прбл.0.35 гр. Крім того 1 кв.дозволеної потужності продавали зо 910 гр.разом з лічильником і підключенням.сьогодні продають квт. десь по 2 400 ,і лічильник окремо тисяч за 6,а електроенергія коштує дорожче за газ десь 20 коп.за кв год.Тому для переходу потрібен стимул ,а його якраз навпаки забрали ліквідувавши пільгові 3000 кв.

Вірно сказано. Треба не тільки декларувати, а й робити конкретні дії для стимулу

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, mastervovik сказал:

А сейчас стоит на месте, не смотря на инфляцию.

Вот вам вырезка из моего тарифа ровно год назад

 

Screenshot_20211127_103608~2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, m2v сказал:

щось з вашою пам'ятью не те. Користуюсь багатозонним лічильником з 2009 року. Підключав при нічному коефіцієнті 0,7

Попрошу пруф, иначе запишу вас в очередного форумчского балабола))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, m2v сказал:

...порівнюйте тарифи з доходами населення. ..

С каких это? Бензин у нас тоже дешевле должен быть полагаю? Все импортные товары, включая продукцию автопрома, производители тоже в Украине спешат продавать дешевле...

Можно вывезти человека из социализма, но нельзя вывести социализм из человека...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mastervovik сказал:

Вот вам вырезка из моего тарифа ровно год назад

 

Screenshot_20211127_103608~2.jpg

а де вирізка тарифу на сьогодні? Там є 0,90 грн? В мене не має, за рахунок чого витрати на електроенегію в зимовий період зросли десь у 1,8-2 рази

 

11 минут назад, mastervovik сказал:

Попрошу пруф, иначе запишу вас в очередного форумчского балабола))

теж гугл не працює. джерело: zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0152-99#Text

Screenshot_51.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, m2v сказал:

де вирізка тарифу на сьогодні? Там є 0,90 грн

Вы в адеквате? 0.9 это 100кВт

Если у вас плохо с математикой то я плачу больше на 78грн при любом потреблении.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, mastervovik сказав:

Попрошу пруф, иначе запишу вас в очередного форумчского балабола))

zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0599-12/ed20210106#Text

Редакція від 23.04.2012 та 18.11.2014: 

"2.3.1. За двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу:

0,7 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);"

Редакція від 01.04.2015 та надалі:

"2.3.1. За двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу:

0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);"

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, mastervovik сказал:

Вы в адеквате?

Будьте ввічливі.
 

 

49 минут назад, mastervovik сказал:

0.9 это 100кВт

Если у вас плохо с математикой то я плачу больше на 78грн при любом потреблении.


Вибачаюсь, що не звернув увагу на те, що ви показали минулорічний тариф, я мав на увазі тариф до коміка, коли 0.90 грн біло за перші 3000 кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Можно вывезти человека из социализма, но нельзя вывести социализм из человека...

Соціалізмом наче не страждаю. Не хочу тут за вас гуглити про стан енергетики з 2019 і чому так сталося, тому не буду нічого пояснювати.

Більше не бачу сенсу підтримувати цю дискусію. Дискутуйте без мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, mastervovik сказал:

Попрошу пруф, иначе запишу вас в очередного форумчского балабола))

 

5 часов назад, mastervovik сказал:

Т.е. у вас того тарифа ни когда не было и вы судите исключительно по выоезкам из газет?:grin:

Ви неадекват?

Вам НАДАЛИ пруфи, а якщо ви їх відмітаєте без усякого підтвердження власної позиції, то балабол - це саме ви. І крім того ще і хамло інтернетне.

Чого вам не вистачило, пруфів, виховання, чи розуму? Так от вам постанова НКРЕ за 99 рік із правками аж до 2012 року - там нічний тариф за двозонним обліком саме 0,7.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0152-99/ed20120501#Text

А ось та, що діяла з 2012 року.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0599-12

У 2012 року за двозонним також 0,7

18.11.2014 року теж 0,7

А от 1.04.2015 року - вже тариф 0,5. (зміни затвердженні 26.02.2015 року).

Лишилось дізнатись хто був ПМ на цю дату. Дивимось, та бачимо - та це-ж Яценюк! Саме так, як стверджувалось з самого початку. Як би ви до нього не ставились. Так, можливо, треба перевіряти факти ДО того як щось стверджувати, і, особливо, до того, як когось звинувачувати чи хамити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mvas78 сказал:

Ви неадекват

Мне пруфы дали после моего запроса, они меня устроили, где я их отмел?

Чего так подгорает-то , конкретней можно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, mvas78 сказал:

Не знаю які пруфи щодо Яценюка, але ось новина за 22 липня 2014 року

voe.com.ua/media_centre/news/nichnyy-taryf-staye-modnym

Тож, нічний тариф став 0,5 із 0,7 вже після цієї жати. Це або Я або Г.

 

9 часов назад, mastervovik сказал:

Т.е. у вас того тарифа ни когда не было и вы судите исключительно по выоезкам из газет?:grin:

 

29 минут назад, mastervovik сказал:

Мне пруфы дали после моего запроса, они меня устроили, где я их отмел?

Чего так подгорает-то , конкретней можно?

Перший же пруф був мій із посиланням на медіа (і цього достатньо), але це не наштовхнуло вас на думку що, можливо, треба перевірити як воно було насправді, а вже потім верзти щось про "перелік форумних балаболів", до яких, гадаю, входять усі, хто вам опонував, навіть посилаючись на якісь там "вирезкі із газет".

Меня байдуже на Яценюка у цьому випадку, я лише за правду, але не розумію коли хтось пускається до хамства, навіть якщо він у чомусь правий (а в цьому випадку і це не так). Якщо хтось не правий - є інші засоби, навіть обстібати можна без образ. І насправді кожен може бути в чомусь не правий, але балабольство - це дещо інше.

 

Я вам достатньо пояснив за підгорання?

Змінено користувачем mvas78
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...