Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна покласти на підлогу бойлер для горизонтального монтажу

vovapk

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня! Маю питання по монтажу звичайного електричного бойлера.

У мене в котельній приватного будинку є бойлер непрямого нагріву, за деяких причин я не хочу зараз запускати в нього воду (він ще "сухий" як з заводу), але потрібна гаряча вода. Я зробив у себе додатковий вхід з кранами для ще одного бойлера. Хочу купити звичайний електричний бойлер як тимчасове джерело гарячої води, а потім коли вирішу запускати основний, цей приберу.

На стіні немає місця зверху для ще одного бойлера, є лише знизу біля самої підлоги. І у мене виникла ідея купити бойлер універсального монтажу типу Gorenje GBFU 100 SIMV9 щоб просто покласти на підлогу зімітувавши горизонтальний монтаж. Але в обох випадках підключення води в бойлер буде нижче виводу кранів зі стіни. На цей момент звернув увагу консультант коли я запитав чи можна покласти бойлер на підлогу, сказавши що так не можна робити.

І тепер у мене питання. Чи дійсно якщо покласти бойлер універсального монтажу на підлогу або повісити на стіну біля підлоги, система не буде працювати? Чи це просто маркетинговий хід, бо бойлери для монтажу на підлогу знайшов лише у Дражице і там цінова політика абсолютно інша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vovapk сказав:

Але в обох випадках підключення води в бойлер буде нижче виводу кранів зі стіни. На цей момент звернув увагу консультант коли я запитав чи можна покласти бойлер на підлогу, сказавши що так не можна робити.

Вода ж у водопроводі під тиском, тому пофігу чи бойлер вище, чи нижче від кранів. Ну і якщо бойлер на першому поверсі будинку, то він завжди нижче всіх кранів другого поверху :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от мені самому не зрозуміло яка різниця на якій висоті бойлер, якщо все рівно іде тиск в системі від розширювального баку.

І чому не можна покласти бойлер для горизонтального монтажу на підлогу в такому самому положенні як він би висів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vovapk сказав:

І чому не можна покласти бойлер для горизонтального монтажу на підлогу в такому самому положенні як він би висів

Та можна, тому кладіть і не хвилюйтесь. Правда його всеодно треба якось закріпити, щоб гідравлічні з'єдання не були під навантаженням.

Змінено користувачем volomoto
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив таки з горизонтальним монтажем і поклав в такому положені як має висіти зробивши підставку з кріплення на стіну (взяв від іншого такого бойлера щоб не знімати рідне кріплення) щоб бойлер не хитався і впевнено лежав на місці.

Все нормально запрацювало, гаряча вода іде в крани з таким же тиском як і холодна на всіх двох поверхах (бойлер на нижньому поверсі в котельній на підлозі). В магазині де купував теж сказали щоб можна класти на підлогу якщо це буде таке ж положення як має висіти на стіні.

20230220_210314.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1563459846_.png.c5f97e1ff14056301e248645953f3713.pngА тепер подумайте, чи і як воно працюватиме, якщо його змонтувати горизонтально.

Бойлер - це не просто бак. 😉

* * *

Пардон, не дочитав з просоння, щ йдеться про бойлер з заводу навчений для горизонтального монтажу...

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, vovapk сказал:

В магазині де купував теж сказали щоб можна класти на підлогу якщо це буде таке ж положення як має висіти на стіні.

20230220_210314.jpg

Щось на фото він не в такому положенні. Ризикуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, ashim1990 сказав:

Щось на фото він не в такому положенні. Ризикуєте.

На якому фото? В магазині чітко сказали що можна розміщувати вертикально входами знизу чи горизонтально входами зліва. У мене горизонтально входами зліва)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...